Zoek familienaam:
Voorna(a)m(en):
Geavanceerd zoeken
Contact
Familienamen
Wat is er nieuw
Bladwijzers
Foto's
(Levens)verhalen
Documenten
Albums
Begraafplaatsen
Grafstenen
Data & Verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Startpagina
Zoek
Zoek
Familienamen
Plaatsen
Datums
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentjes
Doopakte
Geboorteakte
Het team
Huwelijksakte
Huwelijkse bijlagen
Krantenartikel
Nieuwsbrieven
Notulen
Overlijdensakte
Presentatie
Familiedagen
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
Contact
English
French
German
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
|
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Print
Voeg bladwijzer toe
Theodorus Hubers Huberts
1756 - 1837 (80 )
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Theodorus Huberts
1808-1808
Theodorus Huberts
G:
06 jul 1808
Roden
O:
22 dec 1808
Roden
Theodorus Huberts
1810-1815
Theodorus Huberts
G:
04 apr 1810
Roden
O:
29 aug 1815
Roden
Hindrikje Huberts Huberts
1812-1882
Hindrikje Huberts Huberts
G:
29 mei 1812
Roden
O:
02 feb 1882
Lieveren
Jeigina Huberts
1813-1882
Jeigina Huberts
G:
08 nov 1813
Roden
O:
03 feb 1882
Groningen
Jan Wagener
1808-1875
Jan Wagener
G:
1808
Mijdrecht Z.H.
H:
26 mei 1838
Roden
O:
30 nov 1875
Groningen
Jan Huberts
1784-1852
Jan Huberts
G:
01 feb 1784
Roden
O:
03 apr 1852
Zulte
Jebbegien Brink
1782-1818
Jebbegien Brink
G:
( jan.1782)
Roden
O:
11 mrt 1818
Roden
Levenloos geboren kindje Huberts
1819-1819
Levenloos geboren kindje Huberts
G:
21 apr 1819
Roden
O:
21 apr 1819
Roden
Seichien Huberts
1820-1835
Seichien Huberts
G:
12 apr 1820
Roden
O:
07 feb 1835
Roden
Geertien Sikkens Huberts
1821-1887
Geertien Sikkens Huberts
G:
30 jun 1821
Roden
O:
28 okt 1887
Grootegast
Dootjen Huberts
1823-1888
Dootjen Huberts
G:
20 mrt 1823
Roden
O:
15 nov 1888
Leeuwarden
Hindrik Huberts
1824-1848
Hindrik Huberts
G:
19 dec 1824
Roden
O:
09 jan 1848
Amsterdam
Grietje Tuinman
1877-1959
Grietje Tuinman
G:
04 aug 1877
Niebert
O:
26 jul 1959
Alteveer
Teunis Giezen
1873-1959
Teunis Giezen
G:
01 jun 1873
Roden
H:
06 jun 1903
Roden
O:
12 mrt 1959
Alteveer
Cornelis Tuinman
1879-
Cornelis Tuinman
G:
02 feb 1879
Niebert
Wilhelmina Hubers Huberts
1880-1931
Wilhelmina Hubers Huberts
G:
24 feb 1880
Terheijl
H:
19 mrt 1904
Roden
O:
25 aug 1931
Nieuw-Roden
Froukje Tuinman
1881-1956
Froukje Tuinman
G:
18 jan 1881
Tolbert
O:
28 mrt 1956
Vredenheim
Bote ter Steege
1873-1951
Bote ter Steege
G:
16 mrt 1873
Foxwolde, Roden
H:
09 mei 1903
Roden
O:
13 jan 1951
Vredenheim
Iepkien Tuinman
1882-1964
Iepkien Tuinman
G:
30 aug 1882
Tolbert, Leek
O:
12 mrt 1964
Veenhuizen, Norg
Harm Slagter
1872-1945
Harm Slagter
G:
21 mrt 1872
Zevenhuizen, Leek
H:
26 mrt 1904
Roden
O:
29 sep 1945
Nieuw-Roden, Roden
Roelfke Tuinman
1884-1957
Roelfke Tuinman
G:
22 jun 1884
Tolbert
O:
27 mrt 1957
Hoogersmilde
Marten Kuiper
1882-1939
Marten Kuiper
G:
29 aug 1882
Zevenhuizen
H:
23 sep 1905
Roden
O:
07 jan 1939
Smilde
Albert Tuinman
1886-1980
Albert Tuinman
G:
01 apr 1886
Tolbert
O:
20 dec 1980
Winsum "Winkheem"
Jacoba Musch
1880-1941
Jacoba Musch
G:
25 apr 1880
Obergum
H:
29 mei 1909
Winsum
O:
28 dec 1941
Obergum
Stoffer Tuinman
1888-1963
Stoffer Tuinman
G:
08 jul 1888
Leek
O:
17 apr 1963
Groningen
Renskje Flonk
1889-
Renskje Flonk
G:
26 jan 1889
Zevenhuizen, Leek
H:
30 mrt 1912
Leek
Jan Tuinman
1891-1959
Jan Tuinman
G:
03 jul 1891
Tolbert
O:
19 jul 1959
Groningen
Anna van der Veen
1890-
Anna van der Veen
G:
05 dec 1890
Obergum
H:
18 jul 1914
Roden
Geertien Veldhuis
1847-1929
Geertien Veldhuis
G:
23 jun 1847
Nietap
O:
23 jun 1929
Nieuw-Roden
Jan Tuinman
1850-1930
Jan Tuinman
G:
05 feb 1850
Roden
H:
24 mrt 1877
Roden
O:
21 dec 1930
Nieuw-Roden
Roelfien Veldhuis
1850-1890
Roelfien Veldhuis
G:
15 mrt 1850
Leutingewolde, Roden
O:
03 aug 1890
Marum
Annechien van der Lei
1874-1958
Annechien van der Lei
G:
18 jun 1874
Terheijl, Roden
O:
30 nov 1958
Groningen
Anne Helmus
1872-
Anne Helmus
G:
1872
Aduard
H:
29 mei 1897
Aduard
Kornelis van der Lei
1875-1945
Kornelis van der Lei
G:
16 sep 1875
Terheijl, Roden
O:
13 apr 1945
Groningen
Iemktje Wildschut
1880-1951
Iemktje Wildschut
G:
15 jun 1880
Zevenhuizen, Leek
H:
09 sep 1905
Roden
O:
01 feb 1951
Groningen
Sake van der Lei
1878-1969
Sake van der Lei
G:
08 feb 1878
Roden
O:
09 apr 1969
Groningen
Trientje Bultema
1878-1949
Trientje Bultema
G:
14 sep 1878
Usquert
H:
09 jun 1906
Usquert
O:
01 jun 1949
Usquert
Froukje van der Lei
1880-1950
Froukje van der Lei
G:
08 jan 1880
Roden
O:
16 jan 1950
Nieuw-Roden, Roden
Hermann Heinrich Zeller
1860-1936
Hermann Heinrich Zeller
G:
21 dec 1860
Arnhem
H:
22 dec 1900
Roden
O:
24 apr 1936
Nieuw-Roden, Roden
Jan van der Lei
1882-1882
Jan van der Lei
G:
16 jul 1882
Roderveld, Roden
O:
25 aug 1882
Roderveld, Roden
Jan van der Lei
1883-1945
Jan van der Lei
G:
28 aug 1883
Roderveld, Roden
O:
03 apr 1945
Groningen
Hendrik van der Lei
1886-1938
Hendrik van der Lei
G:
11 apr 1886
Roderveld, Roden
O:
20 mrt 1938
Zwolle
Tjolkje van der Lei
1888-
Tjolkje van der Lei
G:
24 feb 1888
Roderveld, Roden
Cornelis Matthijs van der Woude
1888-
Cornelis Matthijs van der Woude
G:
04 jun 1888
Groningen
H:
02 jun 1910
Groningen
Paulus van der Lei
1890-1918
Paulus van der Lei
G:
18 jul 1890
Roderveld, Roden
O:
07 apr 1918
Groningen
Harm van der Lei
1892-1893
Harm van der Lei
G:
04 sep 1892
Roderveld, Roden
O:
26 feb 1893
Roderveld, Roden
Roelfke van der Lei
1894-1898
Roelfke van der Lei
G:
06 feb 1894
Roderveld, Roden
O:
28 jun 1898
Roderveld, Roden
Hindrikje Veldhuis
1852-1916
Hindrikje Veldhuis
G:
20 jan 1852
Leutingewolde
O:
29 feb 1916
Groningen
Harm van der Lei
1845-1906
Harm van der Lei
G:
11 jan 1845
Zevenhuizen, Leek
H:
27 sep 1873
Roden
O:
26 jan 1906
Roderveld, Roden
Hindrik Veldhuis
1853-1853
Hindrik Veldhuis
G:
30 okt 1853
Roden
O:
18 dec 1853
Roden
Hindrik Veldhuis
1855-1862
Hindrik Veldhuis
G:
06 aug 1855
Nietap
O:
12 dec 1862
Terheijl
Jantje Veldhuis
1857-
Jantje Veldhuis
G:
04 aug 1857
Terheijl
Jan Veldhuis
1860-1931
Jan Veldhuis
G:
09 jun 1860
Terheijl
O:
17 jan 1931
Nietap
Hillegien Wanders
Siete Neef
1900-1986
Siete Neef
G:
06 jul 1900
Midwolde, Leek
O:
17 aug 1986
Midwolde, Leek
Minke Miedema
1901-1980
Minke Miedema
G:
19 okt 1901
Burum
H:
28 mei 1887
Roden
O:
16 dec 1980
Midwolde, Leek
Marchien Veldhuis
1864-1942
Marchien Veldhuis
G:
21 aug 1864
Terheijl, Roden
O:
28 sep 1942
Midwolde, Leek
Jan Neef
1865-1952
Jan Neef
G:
22 okt 1865
Zevenhuizen, Marum
H:
28 mei 1887
Roden
O:
04 feb 1952
Midwolde, Leek
Froukien Huberts
1826-1901
Froukien Huberts
G:
13 aug 1826
Roden
O:
29 mei 1901
Terheijl
Cornelis Veldhuis
1824-1878
Cornelis Veldhuis
G:
04 sep 1824
Roden
H:
29 mrt 1847
Roden
O:
03 dec 1878
Terheijl, Roden
Jaapkien Huberts
1828-1830
Jaapkien Huberts
G:
27 mrt 1828
Roden
O:
14 jan 1830
Roden
Roelfien Buning
1792-1829
Roelfien Buning
G:
30 sep 1792
Paterswolde
H:
12 jun 1818
Roden
O:
13 jan 1829
Roden
Johanna Sophia Christiana Dondorff
1792-1870
Johanna Sophia Christiana Dondorff
G:
03 aug 1792
Willemstad
H:
12 mrt 1836
Roden
O:
25 mrt 1870
Roden
Theodorus Huberts
1821-1821
Theodorus Huberts
G:
31 mrt 1821
Roden
O:
25 jun 1821
Roden
Eltien Huberts
1822-1905
Eltien Huberts
G:
10 apr 1822
Roden
O:
22 feb 1905
Roden
Geertien Huberts
1824-1916
Geertien Huberts
G:
21 apr 1824
Roden
O:
25 jun 1916
Zeijen, Vries
Hindrik Hooft
1824-1881
Hindrik Hooft
G:
29 feb 1824
Leek
H:
10 mei 1849
Peize
O:
24 jul 1881
Peize
Geert Giezen
1859-1947
Geert Giezen
G:
16 feb 1859
Roden
O:
04 dec 1947
Alteveer, Roden
Geertje Barelds
1864-1947
Geertje Barelds
G:
29 jun 1864
Norg
H:
01 mrt 1886
Norg
O:
08 mei 1947
Alteveer, Roden
Sikke Giezen
1861-1938
Sikke Giezen
G:
17 feb 1861
Roden
O:
11 aug 1938
Groningen
Jantien Brink
Jacob Giezen
1863-
Jacob Giezen
G:
31 dec 1863
Roden
Willemtien Holtman
Stoffer Giezen
1867-1952
Stoffer Giezen
G:
21 mrt 1867
Roden
O:
09 mrt 1952
Steenbergen
Roelfien Been
1874-1915
Roelfien Been
G:
19 sep 1874
Steenbergen, Roden
H:
15 dec 1894
Roden
O:
09 mei 1915
Steenbergen, Roden
Marchien Huberts
-1950
Marchien Huberts
G:
Leek
O:
02 feb 1950
Nieuw-Roden
Teunis Giezen
1904-1990
Teunis Giezen
G:
19 apr 1904
Alteveer
O:
12 sep 1990
Alteveer
Jetske Hummel
1907-
Jetske Hummel
G:
30 aug 1907
Roderveld
H:
27 okt 1928
Roden
Geertien Giezen
1906-
Geertien Giezen
G:
31 mei 1906
Alteveer
Jannes Huizing
1904-
Jannes Huizing
G:
03 jun 1904
Peize
H:
05 nov 1927
Roden
- Giezen
1907-1907
- Giezen
G:
31 dec 1907
Alteveer
O:
31 dec 1907
Alteveer
Jan Giezen
1909-1911
Jan Giezen
G:
11 jan 1909
Alteveer
O:
01 mrt 1911
Alteveer
Jan Giezen
1911-
Jan Giezen
G:
06 apr 1911
Alteveer
Teunis Giezen
1873-1959
Teunis Giezen
G:
01 jun 1873
Roden
O:
12 mrt 1959
Alteveer
Grietje Tuinman
1877-1959
Grietje Tuinman
G:
04 aug 1877
Niebert
H:
06 jun 1903
Roden
O:
26 jul 1959
Alteveer
Hinderkien Huberts
1826-1909
Hinderkien Huberts
G:
11 jan 1826
Roden
O:
04 mrt 1909
Alteveer
Teunis Giezen
1816-1903
Teunis Giezen
G:
19 apr 1816
Leek
H:
04 mei 1855
Roden
O:
15 apr 1903
Alteveer
Roelfien Huberts
1828-1911
Roelfien Huberts
G:
23 jan 1828
Roden
O:
16 apr 1911
Peize
Doris Been
1832-1914
Doris Been
G:
18 aug 1832
Peize
H:
12 mei 1863
Peize
O:
14 sep 1914
Peize
Geert Noord
1893-1894
Geert Noord
G:
01 dec 1893
Roderveld, Roden
O:
08 mei 1894
Alteveer, Roden
Willemtien Noord
1895-1931
Willemtien Noord
G:
16 aug 1895
Alteveer
O:
06 jul 1931
Nieuw-Roden
Derk Roelf Aalders
1894-1943
Derk Roelf Aalders
G:
30 mrt 1894
Roderveld, Roden
H:
10 nov 1917
Roden
O:
24 mrt 1943
Groningen
Lammechien Noord
1898-
Lammechien Noord
G:
10 jul 1898
Alteveer
Jakob van Zanten
1886-
Jakob van Zanten
G:
1886
Groningen
H:
09 dec 1922
Roden
Egberdina Noord
1901-1911
Egberdina Noord
G:
15 aug 1901
Alteveer
O:
25 mrt 1911
Alteveer
Geert Noord
1905-
Geert Noord
G:
02 jan 1905
Alteveer, Roden
Marchien Noord
1907-
Marchien Noord
G:
17 jun 1907
Alteveer
Engel de Jong
1907-
Engel de Jong
G:
22 feb 1907
Zevenhuizen, Leek
H:
17 mrt 1928
Roden
Annechien Noord
1910-1911
Annechien Noord
G:
27 mei 1910
Alteveer, Roden
O:
26 mrt 1911
Alteveer, Roden
Annechien Noord
Jan de Jong
Sikke Noord
1870-1950
Sikke Noord
G:
30 jan 1870
Roden
O:
17 aug 1950
Alteveer
Lammechien Gerrits
1871-1919
Lammechien Gerrits
G:
06 jan 1871
Steenbergen
H:
29 apr 1893
Roden
O:
15 feb 1919
Alteveer
Lammechien Huberts
1830-1884
Lammechien Huberts
G:
02 jul 1830
Roden
O:
22 sep 1884
Alteveer, Roden
Geerd Noord
1829-1896
Geerd Noord
G:
22 jul 1829
Roden
H:
15 feb 1862
Roden
O:
19 sep 1896
Altveer, Roden
Jan Huberts
1890-1965
Jan Huberts
G:
25 okt 1890
Leegkerk, Hoogkerk
O:
02 mrt 1965
Bedum
Riemke Stuut
1888-1964
Riemke Stuut
G:
16 sep 1888
Leegkerk, Hoogkerk
H:
01 jun 1912
Hoogkerk
O:
08 dec 1964
Groningen
Sikke Huberts
1860-1936
Sikke Huberts
G:
11 okt 1860
Leutingewolde, Roden
O:
26 aug 1936
Hoogkerk
Willemke Zorge
1863-1943
Willemke Zorge
G:
17 mrt 1863
Midwolde, Leek
H:
28 dec 1883
Hoogkerk
O:
30 mei 1943
Hoogkerk
Marchien Huberts
-1950
Marchien Huberts
G:
Leek
O:
02 feb 1950
Nieuw-Roden
Jan Jansen
Stoffer Giezen
1867-1952
Stoffer Giezen
G:
21 mrt 1867
Roden
O:
09 mrt 1952
Steenbergen
Stoffer Huberts
1834-1894
Stoffer Huberts
G:
01 mei 1834
Roden
O:
02 sep 1894
Leegkerk, Hoogkerk
Dekien Hagenauw
Theodorus Huberts
1837-1839
Theodorus Huberts
G:
29 jun 1837
Zulte, Roden
O:
04 mei 1839
Zulte, Roden
Sikke Huberts
1786-1870
Sikke Huberts
G:
24 jan 1786
Roden
O:
06 jun 1870
De Zulte, Roden
Marrechien Rozema
1794-1870
Marrechien Rozema
G:
06 jan 1794
De Zulte
H:
( niet gev.)
O:
23 jul 1870
De Zulte, Roden
Cathrina
1788-1795
Cathrina
G:
10 feb 1788
Roden
O:
15 mrt 1795
Roden
Levenloos kind Wilkens
1866-1866
Levenloos kind Wilkens
G:
18 dec 1866
Winde
O:
18 dec 1866
Winde
Hendrik Wilkens
1866-1867
Hendrik Wilkens
G:
19 dec 1866
Winde
O:
05 jan 1867
Winde
Hendrik Wilkens
1868-1926
Hendrik Wilkens
G:
08 feb 1868
Winde, Vries
O:
12 aug 1926
Peize
Hillechien Kremer
1868-1934
Hillechien Kremer
G:
17 nov 1868
Anloo
H:
07 feb 1891
Vries
O:
10 apr 1934
Peize
Geertruida Wilkens
1869-1908
Geertruida Wilkens
G:
01 nov 1869
Winde
O:
04 mei 1908
Peize
Albert Venekamp
1864-1945
Albert Venekamp
G:
06 jan 1864
Winde
H:
11 apr 1896
Vries
O:
01 jun 1945
Peize
Willem Wilkens
1872-1901
Willem Wilkens
G:
20 apr 1872
Winde
O:
21 apr 1901
Winde
Pieter Wilkens
1873-1949
Pieter Wilkens
G:
31 dec 1873
Winde
O:
23 sep 1949
Assen
Wilhelmina van Steenwijk
1864-1911
Wilhelmina van Steenwijk
G:
16 nov 1864
Eelde
H:
09 mei 1896
Vries
O:
07 jul 1911
Winde
Henderikus Wilkens
1877-1879
Henderikus Wilkens
G:
02 jul 1877
Winde
O:
01 mei 1879
Winde
Everdina Talens
1838-1921
Everdina Talens
G:
26 jun 1838
Peize
O:
12 nov 1921
Winde
Henderikus Wilkens
1839-1923
Henderikus Wilkens
G:
06 nov 1839
Winde
H:
01 sep 1866
Vries
O:
05 dec 1923
Winde
Hindrik Talens
1840-1911
Hindrik Talens
G:
28 aug 1840
Peize
O:
23 nov 1911
Bunne
Marchje Mulder
1831-1882
Marchje Mulder
G:
13 feb 1831
Norg
H:
06 mei 1865
Vries
O:
04 mrt 1882
Bunne
Jantien Been
1842-1919
Jantien Been
G:
23 mrt 1842
Roden
H:
21 okt 1882
Vries
O:
18 jul 1919
Groningen
Jannes Talens
1842-1896
Jannes Talens
G:
06 okt 1842
Peize
O:
15 feb 1896
Hooghalen
Wemeltien Klamer
1837-1876
Wemeltien Klamer
G:
27 jul 1837
Gasteren
H:
13 feb 1869
Rolde
O:
09 jun 1876
Hooghalen
Jan Talens
1845-1927
Jan Talens
G:
11 mrt 1845
Peize
O:
12 jan 1927
Steenbergen, Roden
Margien Laning
1847-1884
Margien Laning
G:
14 mrt 1847
Steenbergen
H:
14 jun 1873
Roden
O:
13 mei 1884
Steenbergen
Albertien Laning
1848-1921
Albertien Laning
G:
20 dec 1848
Steenbergen
H:
25 jun 1885
Roden
O:
10 mei 1921
Steenbergen
Albert Talens
1848-1929
Albert Talens
G:
21 dec 1848
Peize
O:
10 mrt 1929
Assen
Jobkien Schuiling
1845-1885
Jobkien Schuiling
G:
04 aug 1845
Vries
H:
11 dec 1869
Peize
O:
02 mei 1885
Assen
Cornelia Scheffer
1857-1892
Cornelia Scheffer
G:
09 aug 1857
Assen
H:
16 nov 1887
Assen
O:
13 mrt 1892
Assen
Jantien van Rossum
1849-1925
Jantien van Rossum
G:
08 mrt 1849
Assen
H:
23 sep 1894
Assen
O:
01 dec 1925
Assen
Derk Talens
1851-1930
Derk Talens
G:
11 mei 1851
Peize
O:
01 mei 1930
Sleen
Trientien Boer
1854-1904
Trientien Boer
G:
04 dec 1854
Roden
H:
29 nov 1876
Peize
O:
13 sep 1904
Sleen
Hinderkien Ramaker
1850-1937
Hinderkien Ramaker
G:
19 sep 1850
Nieuwbuinen
H:
15 feb 1906
Emmen
O:
28 mei 1937
Emmen
Hinderikus Talens
1854-1941
Hinderikus Talens
G:
22 sep 1854
Peize
O:
05 mei 1941
Peize
Roelofje Sinninge
(00-00-1857)-1927
Roelofje Sinninge
G:
(00-00-1857)
Peize
H:
09 mrt 1878
Peize
O:
29 apr 1927
Peize
Geertruida Been
1813-1897
Geertruida Been
G:
19 mei 1813
Peize, Eelde
O:
16 mrt 1897
Peize
Willem Talens
1805-1878
Willem Talens
G:
( okt.1805)
Peize
H:
16 dec 1837
Peize
O:
10 feb 1878
Peize
Berend van Es
1891-1940
Berend van Es
G:
20 jun 1891
Eelde
O:
24 apr 1940
Groningen
Harmtien Wilkens
1895-1974
Harmtien Wilkens
G:
13 jul 1895
Norg
H:
16 jun 1917
Norg
O:
12 jun 1974
Eelde
Geertruida Been
1858-1933
Geertruida Been
G:
22 mei 1858
Peize
O:
15 jul 1933
Eelde
Kornelis van Es
1858-1932
Kornelis van Es
G:
11 okt 1858
Paterswolde, Eelde
H:
28 apr 1883
Peize
O:
29 mei 1932
Groningen
Jan Been
1814-1903
Jan Been
G:
18 sep 1814
Peize, Eelde
O:
13 dec 1903
Peize
Lamina de Rink
1815-1878
Lamina de Rink
G:
01 nov 1815
Peize
H:
22 aug 1840
Peize
O:
18 feb 1878
Peize
Jaapkien Been
1818-1822
Jaapkien Been
G:
14 dec 1818
Peize, Eelde
O:
16 sep 1822
Peize
Hinderkien Been
1820-1826
Hinderkien Been
G:
21 nov 1820
Peize
O:
01 mei 1826
Peize
Jacobjen Been
1823-1914
Jacobjen Been
G:
01 jul 1823
Peize
O:
17 mrt 1914
Peize
Doris Huberts Been
1826-1829
Doris Huberts Been
G:
16 sep 1826
Peize
O:
14 mrt 1829
Peize
Doris Been
1830-1830
Doris Been
G:
10 mrt 1830
Peize
O:
26 dec 1830
Peize
Doris Been
1832-1914
Doris Been
G:
18 aug 1832
Peize
O:
14 sep 1914
Peize
Roelfien Huberts
1828-1911
Roelfien Huberts
G:
23 jan 1828
Roden
H:
12 mei 1863
Peize
O:
16 apr 1911
Peize
Hindrik Been
1834-1881
Hindrik Been
G:
27 dec 1834
Peize
O:
02 mei 1881
Peize
Annechien Huberts
1790-1875
Annechien Huberts
G:
22 okt 1790
Roden
O:
09 apr 1875
Peize
Hindrik Been
1787-1858
Hindrik Been
G:
17 feb 1787
Peize
H:
09 mei 1812
Eelde
O:
15 dec 1858
Peize
Frouchien
1794-1796
Frouchien
G:
01 aug 1794
Roden
O:
17 aug 1796
Roden
Theodorus Huberts
1819-1819
Theodorus Huberts
G:
03 jan 1819
Roden
O:
17 jul 1819
Roden
Hindrikje Huberts
1822-1889
Hindrikje Huberts
G:
06 apr 1822
Roden
O:
27 jan 1889
Peize
Derk Bathoorn
Catharina Hubers Huberts
1796-1880
Catharina Hubers Huberts
G:
07 apr 1796
Roden
O:
02 aug 1880
Roden
Hinderk
1799-1811
Hinderk
G:
11 apr 1799
Roden
O:
30 aug 1811
Roden
Ouders
Jan
Katrina
Theodorus Hubers Huberts
1756-1837
Theodorus Hubers Huberts
G:
02 okt 1756
Peize
O:
16 apr 1837
Roden
Geertien
1757-1826
Geertien
G:
1757
Roden
H:
18 mei 1783
Roden
O:
04 mei 1826
Roden