Zoek familienaam:
Voorna(a)m(en):
Geavanceerd zoeken
Contact
Familienamen
Wat is er nieuw
Bladwijzers
Foto's
(Levens)verhalen
Documenten
Albums
Begraafplaatsen
Grafstenen
Data & Verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Startpagina
Zoek
Zoek
Familienamen
Plaatsen
Datums
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentjes
Doopakte
Geboorteakte
Het team
Huwelijksakte
Huwelijkse bijlagen
Krantenartikel
Nieuwsbrieven
Notulen
Overlijdensakte
Presentatie
Familiedagen
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
Contact
English
French
German
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
|
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Print
Voeg bladwijzer toe
Elisabeth
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Karst de Vries
1828-1829
Karst de Vries
G:
13 aug 1828
Marrum, Ferwerderadeel
O:
22 dec 1829
In het schip te Marrum, Ferwerderadeel
Karst de Vries
1830-1833
Karst de Vries
G:
01 mei 1830
Haulerwijk, Ooststellingwerf
O:
05 okt 1833
Tolbert, Leek
Auktje de Vries
1832-1901
Auktje de Vries
G:
25 nov 1832
Zevenhuizen, Leek
O:
20 okt 1901
Odoornerveen, Odoorn
Harm Tingen
1830-1907
Harm Tingen
G:
10 jan 1830
Smilde
H:
21 mrt 1855
Assen
O:
28 apr 1907
Odoornerveen, Odoorn
Trientje de Vries
1835-1843
Trientje de Vries
G:
30 mrt 1835
Tolbert, Leek
O:
14 nov 1843
Niebert, Marum
Rense de Vries
1838-1905
Rense de Vries
G:
05 jul 1838
Nuis, Marum
O:
27 aug 1905
Vlagtwedde
Heike Meendering
1839-1912
Heike Meendering
G:
01 jul 1839
Sellingen, Vlagtwedde
H:
06 okt 1866
Vlagtwedde
O:
04 aug 1912
Vlagtwedde
Menke de Vries
1841-1848
Menke de Vries
G:
23 aug 1841
Zevenhuizen, Leek
O:
04 feb 1848
Zevenhuizen, Leek
Geeske Planta
1807-1842
Geeske Planta
G:
02 mrt 1807
Ureterp
O:
17 apr 1842
Zevenhuizen, Leek
Hendrik de Vries
1804-1860
Hendrik de Vries
G:
1804
Zevenhuizen
H:
15 mrt 1828
Leek
O:
01 mrt 1860
Appelscha, Ooststellingwerf
Albert Planta
1809-1809
Albert Planta
G:
17 mei 1809
Siegerswoude
O:
( okt.1809)
Siegerswoude
Imkje Hasper
1835-1837
Imkje Hasper
G:
24 apr 1835
Assen
O:
12 mei 1837
Kloosterveen, Assen
Aukje Hasper
1836-1838
Aukje Hasper
G:
26 jun 1836
Assen
O:
04 sep 1838
Kloosterveen, Assen
Petrus Hasper
1838-1918
Petrus Hasper
G:
15 mei 1838
Kloosterveen, Assen
O:
22 apr 1918
Assen
Aukje Hasper
1840-1917
Aukje Hasper
G:
14 feb 1840
Kloosterveen, Assen
O:
26 sep 1917
Vries
Johannes Hasper
1842-1889
Johannes Hasper
G:
03 jan 1842
Kloosterveen, Assen
O:
30 jul 1889
Bovensmilde, Smilde
Iemkje Hasper
1844-1868
Iemkje Hasper
G:
13 mei 1844
Kloosterveen, Assen
O:
12 sep 1868
Appelscha, Ooststellingwerf
Albert Hasper
1846-1913
Albert Hasper
G:
19 mrt 1846
Kloosterveen, Assen
O:
29 mrt 1913
Assen
Rense Hasper
1849-1850
Rense Hasper
G:
19 jan 1849
Kloosterveen, Assen
O:
15 feb 1850
Kloosterveen, Assen
Geert Hasper
1849-1850
Geert Hasper
G:
19 jan 1849
Kloosterveen, Assen
O:
11 jul 1850
Kloosterveen, Assen
Rense Hasper
1851-
Rense Hasper
G:
24 apr 1851
Kloosterveen, Assen
Eliezabet Planta
1810-1899
Eliezabet Planta
G:
03 dec 1810
Siegerswoude
O:
24 mei 1899
Appelscha, Ooststellingwerf
Hendrik Hasper
1811-1851
Hendrik Hasper
G:
18 feb 1811
Zevenhuizen, Leek
H:
08 nov 1835
Assen
O:
19 sep 1851
Kloosterveen, Assen
Egbert Takens
1813-1897
Egbert Takens
G:
17 aug 1813
Nuis, Marum
H:
09 nov 1853
Assen
O:
04 dec 1897
Appelscha, Ooststellingwerf
Trijntie Planta
1813-1813
Trijntie Planta
G:
21 okt 1813
Siegerswoude, Opsterland
O:
27 nov 1813
Siegerswoude, Opsterland
Geeske Hummel
1844-1863
Geeske Hummel
G:
26 okt 1844
Zevenhuizen, Leek
O:
02 aug 1863
Zeijerveen, Vries
Aukje Hummel
1848-1859
Aukje Hummel
G:
09 sep 1848
Assen
O:
01 mei 1859
Kloosterveen, Assen
Geert Hummel
1851-1859
Geert Hummel
G:
29 nov 1851
Assen
O:
18 apr 1859
Kloosterveen, Assen
Elisabeth Hummel
1855-1895
Elisabeth Hummel
G:
10 aug 1855
Kloosterveen, Assen
O:
22 sep 1895
Assen
Feike Olijve
1851-1937
Feike Olijve
G:
17 feb 1851
Kloosterveen, Assen
H:
27 aug 1873
Vries
O:
12 nov 1937
Assen
Geert Hummel
1859-1864
Geert Hummel
G:
05 jun 1859
Kloosterveen, Assen
O:
15 dec 1864
Zeijerveen, Vries
Trijntje Planta
1814-1883
Trijntje Planta
G:
30 nov 1814
Siegerswoude, Opsterland
O:
12 jun 1883
Kloosterveen, Assen
Derk Hummel
1817-1880
Derk Hummel
G:
11 okt 1817
Zevenhuizen, Leek
H:
11 jun 1843
Leek
O:
19 sep 1880
Kloosterveen, Assen
Feiktjen Planta
1816-1818
Feiktjen Planta
G:
17 mei 1816
Zevenhuizen, Leek
O:
25 apr 1818
Zevenhuizen, Leek
Albert Planta
1819-1819
Albert Planta
G:
18 mrt 1819
Zevenhuizen, Leek
O:
31 okt 1819
Zevenhuizen, Leek
Albert Planta
1820-1832
Albert Planta
G:
10 apr 1820
Zevenhuizen, Leek
O:
13 jan 1832
Zevenhuizen, Leek
Otte Planta
1822-1822
Otte Planta
G:
08 apr 1822
Zevenhuizen, Leek
O:
20 jun 1822
Zevenhuizen, Leek
Feikjen Planta
1824-1832
Feikjen Planta
G:
16 okt 1824
Zevenhuizen, Leek
O:
16 jan 1832
Zevenhuizen, Leek
Renske Planta
1826-1826
Renske Planta
G:
08 okt 1826
Zevenhuizen, Leek
O:
07 nov 1826
Zevenhuizen, Leek
Aukjen Slager
1784-1861
Aukjen Slager
G:
16 okt 1784
Noorderdrachten
O:
15 sep 1861
Kloosterveen, Assen
Rense Planta
1774-1826
Rense Planta
G:
1774
H:
11 mei 1806
Ureterp
O:
02 okt 1826
Zevenhuizen, Leek
Roelof Erenstein
1780-1849
Roelof Erenstein
G:
jul 1780
Groningen
H:
24 jun 1838
Leek
O:
13 mei 1849
Roden
Jan Slager
1794-1854
Jan Slager
G:
1794
O:
27 jan 1854
Smallingerland
Trijntje Slager
1797-1853
Trijntje Slager
G:
1797
O:
26 okt 1853
Smallingerland
Elisabeth
Albert Slager