Zoek familienaam:
Voorna(a)m(en):
Geavanceerd zoeken
Contact
Familienamen
Wat is er nieuw
Bladwijzers
Foto's
(Levens)verhalen
Documenten
Albums
Begraafplaatsen
Grafstenen
Data & Verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Startpagina
Zoek
Zoek
Familienamen
Plaatsen
Datums
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentjes
Doopakte
Geboorteakte
Het team
Huwelijksakte
Huwelijkse bijlagen
Krantenartikel
Nieuwsbrieven
Notulen
Overlijdensakte
Presentatie
Familiedagen
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
Contact
English
French
German
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
|
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Print
Voeg bladwijzer toe
Grietje
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Berend Schuur
1820-
Berend Schuur
G:
02 sep 1820
Wildervank
Evert Schuur
1820-
Evert Schuur
G:
02 sep 1820
Wildervank
Elsje Schuur
1822-1845
Elsje Schuur
G:
06 okt 1822
Wildervank
O:
17 okt 1845
Wildervank
Hendrik Schuur
1825-
Hendrik Schuur
G:
26 mrt 1825
Wildervank
Geesje Schuur
1828-1906
Geesje Schuur
G:
06 dec 1828
Wildervank
O:
01 mrt 1906
Wildervank
Anna Schiphuis
1786-1866
Anna Schiphuis
G:
1786
Veendam
O:
25 jul 1866
Wildervank
Willem Schuur
1783-
Willem Schuur
G:
1783
Gepke
1788-
Gepke
G:
1788
Jurrien Schiphuis
1815-1892
Jurrien Schiphuis
G:
20 feb 1815
Muntendam
O:
28 mrt 1892
Kerklaan
Roelfjen Meijer
1818-1890
Roelfjen Meijer
G:
06 mrt 1818
Aan het Oosterdiep
H:
01 jul 1842
Muntendam
O:
02 nov 1890
Kerklaan
Stientje Schiphuis
1817-1876
Stientje Schiphuis
G:
03 nov 1817
Muntendam
O:
11 apr 1876
Noordbroek
Jan Daanje
1809-1872
Jan Daanje
G:
19 jul 1809
Noordbroek
H:
23 mei 1844
Noordbroek
O:
12 jul 1872
Noordbroek
Evert Schiphuis
1821-1848
Evert Schiphuis
G:
26 sep 1821
Middenweg
O:
18 nov 1848
Oude Vallaat
Elsien Kremer
1821-1895
Elsien Kremer
G:
1821
Muntendam
H:
21 dec 1847
Muntendam
O:
24 feb 1895
Sappemeer
Jan Schiphuis
1824-1824
Jan Schiphuis
G:
10 sep 1824
Muntendam
O:
21 sep 1824
Muntendam
Jantje Schiphuis
1826-1848
Jantje Schiphuis
G:
22 mrt 1826
Middelweg
O:
03 dec 1848
Middelweg
Harm Jager
1826-1908
Harm Jager
G:
1826
Muntendam
H:
24 apr 1848
Muntendam
O:
21 feb 1908
Middenweg
Evertje Schiphuis
1829-1882
Evertje Schiphuis
G:
03 apr 1829
Muntendam
O:
04 mrt 1882
Polder
Berend Pluim
1830-1892
Berend Pluim
G:
04 feb 1830
Muntendam
H:
09 mrt 1852
Muntendam
O:
22 aug 1892
Polder
Bartelt Schiphuis
1790-1880
Bartelt Schiphuis
G:
01 okt 1790
O:
15 jan 1880
Kerklaan
Aafien Westermeijer
1787-1867
Aafien Westermeijer
G:
08 apr 1787
Muntendam
H:
11 feb 1814
Muntendam
O:
21 mei 1867
Kerklaan
Derkjen Scheephuis
1793-1822
Derkjen Scheephuis
G:
1793
Veendam
O:
19 feb 1822
Ooststellingwerf
Dirk Nijholt
1796-
Dirk Nijholt
G:
1796
Makkum
H:
07 mei 1820
Ooststellingwerf
Geertruida Noordhuis
1819-1884
Geertruida Noordhuis
G:
03 jan 1819
Noordbroek
O:
25 okt 1884
Nieuw-Buinen
Jantje Noordhuis
1821-1821
Jantje Noordhuis
G:
12 mrt 1821
Noordbroek
O:
10 dec 1821
Noordbroek
Jantje Noordhuis
1822-
Jantje Noordhuis
G:
06 dec 1822
Noordbroek
Eildert Bolland Hofmeester
1817-
Eildert Bolland Hofmeester
G:
1817
Stadskanaal
H:
09 feb 1844
Onstwedde
Frederik Noordhuis
1824-
Frederik Noordhuis
G:
25 dec 1824
Noordbroek
Eefke Jans
1829-
Eefke Jans
G:
1829
Gieten
H:
26 apr 1852
Onstwedde
Derkien Noordhuis
1827-1888
Derkien Noordhuis
G:
04 mrt 1827
Noordbroek
O:
08 sep 1888
Siddeburen
Steven Meester
Harmannes Noordhuis
1829-1836
Harmannes Noordhuis
G:
11 nov 1829
Stadskanaal, Onstwedde
O:
16 aug 1836
Stadskanaal, Onstwedde
Everd Noordhuis
1833-1835
Everd Noordhuis
G:
25 mei 1833
Stadskanaal
O:
09 jan 1835
Stadskanaal
Evert Noordhuis
1835-
Evert Noordhuis
G:
21 nov 1835
Stadskanaal
Elsje Noordhuis
1839-1899
Elsje Noordhuis
G:
06 jan 1839
Stadskanaal
O:
04 aug 1899
Nieuwe Pekela
Harm op 't Holt
1835-
Harm op 't Holt
G:
1835
Stadskanaal
H:
27 jul 1861
Wildervank
Geertje Scheephuis
1795-1876
Geertje Scheephuis
G:
1795
Veendam
O:
24 jul 1876
Stadskanaal
Hendrik Noordhuis
1790-1879
Hendrik Noordhuis
G:
1790
Ootmarsum
H:
26 mrt 1818
Noordbroek
O:
05 feb 1879
Stadskanaal
Stijntje Wever
1798-1816
Stijntje Wever
G:
1798
Veendam
O:
07 okt 1816
Veendam
Levenloos kind
1801-1801
Levenloos kind
G:
mrt 1801
Veendam
O:
mrt 1801
Veendam
Johannes Hofman
1829-1891
Johannes Hofman
G:
15 mrt 1829
Ommelanderwijk
O:
18 sep 1891
Veendam
Frouke Suk
1820-1895
Frouke Suk
G:
16 aug 1820
Zuidbroek
H:
24 apr 1852
Veendam
O:
13 mrt 1895
Molenstreek
Jantje Schiphuis
1802-1877
Jantje Schiphuis
G:
1802
Veendam
O:
27 mrt 1877
Kerklaan
Adriaan Hofman
1808-1829
Adriaan Hofman
G:
14 feb 1808
Veendam
H:
08 dec 1828
Veendam
O:
08 nov 1829
Ommelanderwijk
Evert Oorlog
1836-
Evert Oorlog
G:
23 aug 1836
Ommelanderwijk
Barteld Oorlog
1841-1846
Barteld Oorlog
G:
05 mrt 1841
Ommelanderwijk, Veendam
O:
16 apr 1846
In het Veld, Veendam
Roelf Oorlog
1844-1868
Roelf Oorlog
G:
03 okt 1844
Ommelanderwijk
O:
26 mei 1868
Kerklaan
Andries Oorlog
1803-1848
Andries Oorlog
G:
1803
Veendam
H:
15 aug 1836
Veendam
O:
19 jul 1848
Molenstreek
Levenloos kind
1803-1803
Levenloos kind
G:
mrt 1803
Veendam
O:
mrt 1803
Harm Knoop
1836-1910
Harm Knoop
G:
04 apr 1836
Ommelanderwijk
O:
05 jun 1910
Wildervank
Jantje Knoop
1839-1866
Jantje Knoop
G:
16 mrt 1839
Ommelanderwijk
O:
25 jan 1866
Molenstreek
Janke Knoop
1841-1911
Janke Knoop
G:
26 sep 1841
Oosterdiep
O:
20 jun 1911
Oosterdiep
Geertje Knoop
1845-1919
Geertje Knoop
G:
25 mrt 1845
Oosterdiep
O:
04 jan 1919
Muntendam
Evertje Schiphuis
1806-1900
Evertje Schiphuis
G:
04 apr 1806
Veendam
O:
22 jan 1900
Molenstreek
Engbert Knoop
1807-1866
Engbert Knoop
G:
02 mei 1807
Veendam
H:
15 jun 1835
Veendam
O:
30 aug 1866
Molenstreek
Evert Schiphuis
1762-1808
Evert Schiphuis
G:
1762
O:
25 sep 1808
Veendam
Jantje Korthuis
1763-1843
Jantje Korthuis
G:
1763
Winschoten
H:
10 nov 1782
Veendam
O:
14 sep 1843
Ommelanderwijk
Tamme
1766-
Tamme
G:
1766
Veendam
Berend
1769-
Berend
G:
1769
Veendam
Aalrik
1772-
Aalrik
G:
1772
Veendam
Louwe
1774-
Louwe
G:
1774
Veendam
Grietje
Jan
1733-
Jan
G:
1733
Veendam