Zoek familienaam:
Voorna(a)m(en):
Geavanceerd zoeken
Contact
Familienamen
Wat is er nieuw
Bladwijzers
Foto's
(Levens)verhalen
Documenten
Albums
Begraafplaatsen
Grafstenen
Data & Verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Startpagina
Zoek
Zoek
Familienamen
Plaatsen
Datums
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentjes
Doopakte
Geboorteakte
Het team
Huwelijksakte
Huwelijkse bijlagen
Krantenartikel
Nieuwsbrieven
Notulen
Overlijdensakte
Presentatie
Familiedagen
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
Contact
English
French
German
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
|
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Print
Voeg bladwijzer toe
Jacob Aldertsz Pater
1737 - 1808 (~ 71 )
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Dieuwertje Pater
1764-1766
Dieuwertje Pater
D:
14 sep 1764
Statie Oudorp St.Laurens
O:
03 jun 1766
H.H.Waard
Catharina Aldertsdr Pater
1795-(ca.1796)
Catharina Aldertsdr Pater
D:
23 mrt 1795
Oudorp
O:
(ca.1796)
H.H.Waard
Dirk Diemer
(n.1844)-
Dirk Diemer
G:
(n.1844)
Sijtje Diemer
1848-1908
Sijtje Diemer
G:
24 mrt 1848
Heiloo
O:
23 nov 1908
St.Pancras
Jan Schouten
1842-1927
Jan Schouten
G:
17 jun 1842
St.Pancras
H:
30 apr 1868
St.Pancras
O:
09 aug 1927
Alkmaar
Antje Pater
1820-1886
Antje Pater
G:
02 feb 1820
H.H.waard
O:
08 jun 1886
H.H.Waard
Pieter Diemer
1815-1878
Pieter Diemer
G:
13 nov 1815
Hoogkarspel
H:
18 apr 1844
H.H.Waard
O:
10 nov 1878
Koedijk
Pieter Jacobsz Pater
1821-1821
Pieter Jacobsz Pater
G:
06 jun 1821
H.H.Waard
O:
21 jun 1821
H.H.Waard
Gerrit Apeldoorn
1848-
Gerrit Apeldoorn
G:
21 aug 1848
Heerhugowaard
Margaretha Zuurbier
1856-
Margaretha Zuurbier
G:
04 jul 1856
Oterleek Noorddijk der Schermeer
H:
03 mei 1873
Oterleek
Geertruida Morsch
1858-
Geertruida Morsch
G:
1858
Alkmaar
H:
16 okt 1887
Alkmaar
Arnoldus Apeldoorn
1856-
Arnoldus Apeldoorn
G:
1856
Heerhugowaard
Geertje Ruiter
1858-
Geertje Ruiter
G:
1858
Obdam
H:
27 jan 1881
Heerhugowaard
Emerentia (Immetje) Pater
1822-1898
Emerentia (Immetje) Pater
G:
17 jun 1822
H.H.Waard
O:
02 mrt 1898
H.H.Waard Huigendijk
Pieter Apeldoorn
1817-1902
Pieter Apeldoorn
G:
1817
Egmond-Binnen
H:
28 apr 1844
Warmenhuizen
O:
1902
H.H.Waard
Sijtje Roskam
1845-1847
Sijtje Roskam
G:
21 nov 1845
Alkmaar
O:
30 dec 1847
Alkmaar
Pieter Roskam
1848-1848
Pieter Roskam
G:
03 mrt 1848
Alkmaar
O:
29 mrt 1848
Alkmaar
Pieter Roskam
1849-1856
Pieter Roskam
G:
14 dec 1849
Alkmaar
O:
04 jul 1856
Alkmaar
Jacob Roskam
1851-1851
Jacob Roskam
G:
21 jul 1851
Egmond
O:
08 aug 1851
Egmond
Sijtje Roskam
1852-1852
Sijtje Roskam
G:
02 nov 1852
Egmond
O:
06 nov 1852
Egmond
Sijtje Roskam
1854-1931
Sijtje Roskam
G:
28 jan 1854
Egmond
O:
07 jan 1931
Egmond binnen
Klaas Schotvanger
1848-1884
Klaas Schotvanger
G:
06 dec 1848
Castricum
H:
06 feb 1873
Egmond Binnen
O:
25 apr 1884
Egmond Binnen
Cornelis Ruiter
1852-(`12-4-1906)
Cornelis Ruiter
G:
22 okt 1852
Berkhout
H:
01 jul 1885
Egmond-Binnen
O:
(`12-4-1906)
Egmond-Binnen
Trijntje Jacobs Pater
1826-1884
Trijntje Jacobs Pater
G:
21 mrt 1826
H.H.Waard
O:
15 aug 1884
Egmond-Binnen Wimmenum
Wouter Roskamp
1815-1894
Wouter Roskamp
G:
16 sep 1815
Alkmaar
H:
26 jan 1845
Alkmaar
O:
30 nov 1894
Amersfoort
Jacob Aldertsz Pater
1796-1849
Jacob Aldertsz Pater
D:
25 apr 1796
Statie Oudorp St.Laurens
O:
18 apr 1849
H.H.Waard
Lucia Sijtje Glas
1795-1827
Lucia Sijtje Glas
G:
14 mrt 1795
Warmenhuizen
H:
06 mei 1819
H.H.Waard
O:
14 apr 1827
H.H.Waard
Aldert Pater
1829-1829
Aldert Pater
G:
10 mei 1829
H.H.Waard
O:
10 mei 1829
H.H.Waard
Maartje Tesselaar
1803-(v.1849)
Maartje Tesselaar
G:
23 jun 1803
Warmenhuizen
H:
08 mei 1828
H.H.Waard
O:
(v.1849)
H.H.Waard
Antje Jans Pater
1821-1891
Antje Jans Pater
G:
30 mei 1821
Veenhuizen
O:
28 jul 1891
Oudorp
Arie Hille
1810-1877
Arie Hille
G:
1810
Oudorp
H:
05 mei 1845
O:
1877
Oudorp
Maartje Pater
1855-1913
Maartje Pater
G:
09 mrt 1855
Oudorp nr.14
O:
03 mei 1913
Ettenleur
Jacob Eitjes
1853-1918
Jacob Eitjes
G:
14 apr 1853
Berkhout
H:
02 nov 1890
Oudorp
O:
18 mei 1918
Spanbroek
Jannetje Pater
1856-1856
Jannetje Pater
G:
13 feb 1856
Oudorp nr.14
O:
20 feb 1856
Oudorp nr.40
Maria Pater
1856-1856
Maria Pater
G:
13 feb 1856
Oudorp nr.14
O:
23 feb 1856
Oudorp nr.40
Maria Pater
1857-1857
Maria Pater
G:
17 feb 1857
Oudorp nr.14
O:
13 jul 1857
Oudorp nr.40
Maria Pater
1858-1903
Maria Pater
G:
02 mrt 1858
Oudorp no.14
O:
06 dec 1903
Oudorp wijk A nr.63
Nicolaas van der Veer
1855-1939
Nicolaas van der Veer
G:
07 mei 1855
Alkmaar de Omval
H:
13 mei 1882
Oudorp
O:
10 jan 1939
Alkmaar de Pius-Stichting
Johannes Cornelisz Pater
1859-1875
Johannes Cornelisz Pater
G:
02 aug 1859
Oudorp nr.14
O:
04 dec 1875
Egmond-binnen Egmonder meer
Cornelis Pater
1860-1923
Cornelis Pater
G:
18 okt 1860
Oudorp nr.16
O:
13 aug 1923
Steenbergen
Aaltje Mul
1851-1920
Aaltje Mul
G:
02 jun 1851
Zijpe
H:
10 feb 1889
Zijpe
O:
18 jan 1920
de Zijpe
Antje Pater
1862-1863
Antje Pater
G:
16 jun 1862
Oudorp nr.40
O:
10 okt 1863
Oudorp
Trijntje Pater
1863-1934
Trijntje Pater
G:
04 nov 1863
Oudorp
O:
1934
Johannes van der Veer
1853-(n.1891)
Johannes van der Veer
G:
1853
Alkmaar
H:
16 jan 1885
Oudorp
O:
(n.1891)
Grietje Pater
1864-1907
Grietje Pater
G:
05 dec 1864
Oudorp
O:
09 mrt 1907
Oudorp
Pieter van der Veer
1850-(n.1891)
Pieter van der Veer
G:
1850
Alkmaar
H:
16 jan 1885
Oudorp
O:
(n.1891)
Elisabeth Pater
1866-1921
Elisabeth Pater
G:
02 jan 1866
Oudorp
O:
10 apr 1921
Blokker
Jacob Timmer
1860-1917
Jacob Timmer
G:
17 mei 1860
Schoorl
H:
19 jan 1890
Oudorp
O:
19 mrt 1917
Schoorl
Klaas Pater
1867-1868
Klaas Pater
G:
04 dec 1867
Oudorp nr.40
O:
19 jun 1868
Bergermeer Bergen
Cornelis Jansz Pater
1823-1887
Cornelis Jansz Pater
G:
03 jun 1823
Veenhuizen
O:
17 mei 1887
Oudorp
Elisabeth Venneker
1830-1868
Elisabeth Venneker
G:
10 nov 1830
Oterleek
H:
12 mei 1854
Oudorp
O:
17 jun 1868
Oudorp
Jan Cornelisz Pater
1875-1876
Jan Cornelisz Pater
G:
24 nov 1875
Oudorp
O:
06 jan 1876
Oudorp nr.8
Johannes Cornelisz Pater
1877-1952
Johannes Cornelisz Pater
G:
18 feb 1877
Oudorp
O:
02 aug 1952
Alkmaar
Hiltje(Hilletje) Dekker
1878-1942
Hiltje(Hilletje) Dekker
G:
29 jan 1878
Wognum
H:
21 sep 1916
Noord Scharwoude
O:
19 okt 1942
Berkhout
Antje Pater
1878-1880
Antje Pater
G:
20 feb 1878
Oudorp
O:
25 mrt 1880
Oudorp wijk.A nr.59
Cornelia Pater
1879-1970
Cornelia Pater
G:
25 jan 1879
Oudorp nr.30b
O:
06 okt 1970
Langedijk
Willem Hink
1879-1951
Willem Hink
G:
09 jan 1879
Harenkarspel
H:
06 jun 1901
Oude Niedorp
O:
01 jan 1951
Noord-Scharwoude Langedijk
Albertus Pater
1880-1932
Albertus Pater
G:
18 aug 1880
Oudorp wijk.A nr.59
O:
08 mrt 1932
Harenkarspel
Yda Hoogeboom
1880-
Yda Hoogeboom
G:
25 mrt 1880
Haringcarspel
H:
18 mei 1904
Arie Pater
1882-1882
Arie Pater
G:
19 apr 1882
Oudorp
O:
16 nov 1882
Oudorp wijk.A nr.59
Pieter Cornelisz Pater
1883-1972
Pieter Cornelisz Pater
G:
04 okt 1883
Oudorp wijk.A nr.59
O:
22 mrt 1972
Harenkarspel
Maartje Korver
1880-1956
Maartje Korver
G:
26 jul 1880
Harenkarspel
H:
17 nov 1916
Nieuwe Niedorp
O:
10 mrt 1956
Harenkarspel
Arie Pater
1885-1962
Arie Pater
G:
01 aug 1885
Oudorp wijk.A nr.59
O:
26 jul 1962
Harenkarspel
Cornelis Pater
1887-1961
Cornelis Pater
G:
07 mei 1887
Oudorp wijk.A nr.59
O:
16 jan 1961
Tuitjenhorn St.Jozef-Oord
Neeltje Dubbeld
1850-1923
Neeltje Dubbeld
G:
18 mrt 1850
Marken Binnen
H:
02 okt 1874
O:
08 feb 1923
Nieuwe Niedorp
Jan Pater
1856-1929
Jan Pater
G:
24 mei 1856
H.H.Waard
O:
14 sep 1929
Alkmaar
Marijtje de Jong
1872-1945
Marijtje de Jong
G:
31 mei 1872
Obdam
H:
12 mei 1895
Alkmaar
O:
12 aug 1945
Alkmaar
Jacob Pater
1857-1857
Jacob Pater
G:
05 aug 1857
H.H.Waard
O:
18 dec 1857
H.H.Waard
Jacob Pater
1858-1936
Jacob Pater
G:
27 dec 1858
H.H.Waard
O:
23 okt 1936
Alkmaar
Maria Bijl
1873-1945
Maria Bijl
G:
06 apr 1873
Alkmaar
H:
04 mei 1905
Alkmaar
O:
05 mrt 1945
Alkmaar
Maartje Pater
1860-
Maartje Pater
G:
13 sep 1860
H.H.Waard
Ariaantje Pater
1862-1880
Ariaantje Pater
G:
17 mrt 1862
H.H.Waard
O:
14 dec 1880
Alkmaar
Antje Pater
1864-1871
Antje Pater
G:
30 jan 1864
H.H.Waard
O:
16 jan 1871
Alkmaar Wognumschebuurt85 wijk.E
Maartje Alderts Pater
1866-1912
Maartje Alderts Pater
G:
11 dec 1866
Alkmaar
O:
04 mei 1912
Alkmaar
Aldert Jans Pater
1825-1880
Aldert Jans Pater
G:
23 nov 1825
Veenhuizen
O:
17 jan 1880
Alkmaar
Marijtje Jongkind
1823-1889
Marijtje Jongkind
G:
13 okt 1823
H.H.Waard
H:
27 apr 1855
H.H.Waard
O:
20 jul 1889
Alkmar
Simon Pater
1828-1832
Simon Pater
G:
25 jan 1828
H.H.Waard
O:
05 mei 1832
H.H.Waard
Jan Pater
1851-1859
Jan Pater
G:
17 jun 1851
Oudorp
O:
30 sep 1859
Oudorp
Maartje Pater
1853-1859
Maartje Pater
G:
08 feb 1853
Hensbroek
O:
21 okt 1859
Oudorp huis.nr 57
Trijntje Pater
1854-1854
Trijntje Pater
G:
27 mrt 1854
Hensbroek
O:
19 apr 1854
Hensbroek
Pieter Jans Pater
1830-1902
Pieter Jans Pater
G:
23 mei 1830
H.H.Waard
O:
19 mei 1902
Bergen
Immetje Keuning
1821-1854
Immetje Keuning
G:
1821
Hensbroek
H:
30 aug 1850
H.H.Waard
O:
02 apr 1854
Hensbroek
Elisabeth Pater
1859-1933
Elisabeth Pater
G:
21 jan 1859
Oudorp nr.49
O:
12 mrt 1933
Bergen
Dirk Tromp
1855-1939
Dirk Tromp
G:
30 nov 1855
Ursem
H:
27 apr 1879
Bergen
O:
05 mrt 1939
Bergen
Jan Pater
1865-
Jan Pater
G:
14 mrt 1865
Bergen Bergermeer
Anna Catharina Sengers
1869-
Anna Catharina Sengers
G:
1869
Heiloo
H:
12 mei 1903
Heiloo
Neeltje de Jong
1830-1900
Neeltje de Jong
G:
17 feb 1830
Berkhout
H:
18 sep 1856
Oudorp
O:
21 feb 1900
Bergen
Joannes Aldertsz Pater
1797-1840
Joannes Aldertsz Pater
D:
10 sep 1797
Statie Oudorp St.Laurens
O:
13 mrt 1840
H.H.Waard Mieden 93
Maartje Cornelis Schuitemaker
1793-(v.1832)
Maartje Cornelis Schuitemaker
G:
15 dec 1793
Berkhout
H:
21 apr 1820
H.H.Waard
O:
(v.1832)
H.H.Waard
Pieter Aldertsz Pater
1854-1933
Pieter Aldertsz Pater
G:
17 nov 1854
Ursem
O:
14 apr 1933
Ursem
Maartje Groot
1861-1903
Maartje Groot
G:
17 feb 1861
Ursem/Rustenburg
H:
15 okt 1880
Ursem
O:
31 okt 1903
Ursem
Aagje Pater
1856-1918
Aagje Pater
G:
08 mei 1856
Ursem
O:
28 okt 1918
Alkmaar
Nicolaas Groot
1850-1898
Nicolaas Groot
G:
16 dec 1850
Hoogwoud
H:
25 apr 1876
Ursem
O:
09 okt 1898
Ursem
Arie Hille
1853-1917
Arie Hille
G:
22 mrt 1853
Oudorp
H:
28 nov 1900
Ursem
O:
03 dec 1917
Alkmaar
Aldert Pieters Pater
1831-1855
Aldert Pieters Pater
G:
25 okt 1831
Ursem Westmijzen
O:
11 okt 1855
Ursem Westmijzen
Maartje Koster
1833-1899
Maartje Koster
G:
1833
Obdam
H:
15 jan 1854
Berkhout
O:
11 okt 1899
Ursem Mijzen
Pieter Pieterz Pater
1833-1886
Pieter Pieterz Pater
G:
16 nov 1833
Ursem
O:
21 jul 1886
Avenhorn
Jan Pietersz Pater
1839-1840
Jan Pietersz Pater
G:
09 nov 1839
Koedijk
O:
26 apr 1840
Koedijk Huis nr.122
Petrus Aldertsz Pater
1799-1872
Petrus Aldertsz Pater
D:
22 jan 1799
Statie Oudorp St.Laurens
O:
23 feb 1872
Bloemendaal inrichting "Meerenberg"
Niesje Schouten
1796-1859
Niesje Schouten
G:
04 jun 1796
Grosthuizen(Scharwoude)
H:
13 jan 1831
Ursem
O:
27 jun 1859
Ursem
Pietertje van der Hurk (of Pater)
1841-1853
Pietertje van der Hurk (of Pater)
G:
22 feb 1841
Oudorp
O:
05 dec 1853
Haarlem
Johannes Jacobus van der Hurk (of Pater)
1842-1848
Johannes Jacobus van der Hurk (of Pater)
G:
27 aug 1842
Alkmaar op de Oude Vest 68 wijk.A
O:
09 nov 1848
H.H.Waard
Gerritje van der Hurk
1822-1850
Gerritje van der Hurk
G:
22 sep 1822
Rustenburg
H:
19 aug 1849
H.H.Waard
O:
28 dec 1850
Haarlem wijk.I, Spaarnevoederstraaat 268
Cornelis Aldertsz Pater
1802-1804
Cornelis Aldertsz Pater
D:
17 aug 1802
Statie Oudorp St.Laurens
O:
22 nov 1804
H.H.Waard
Aldert Jacobsz Pater
1766-1825
Aldert Jacobsz Pater
G:
06 mrt 1766
de Waert
O:
25 okt 1825
H.H.Waard
Antje Jans Som
1773-1817
Antje Jans Som
D:
18 jul 1773
St.Pancras
H:
19 apr 1794
H.H.Waard
O:
08 nov 1817
H.H.Waard Waarddijk 76
Antje Cornelisdr Baltus
(ca.1765)-(ca.1849)
Antje Cornelisdr Baltus
G:
(ca.1765)
H.H.Waard
H:
20 aug 1818
Oudorp
O:
(ca.1849)
Oudorp
Levenloos Pater
1768-
Levenloos Pater
D:
04 sep 1768
Statie Oudorp St.Laurens
Jacob Kruijf
1794-
Jacob Kruijf
G:
1794
Schoorl
Antje Kos
1793-
Antje Kos
G:
1793
Schoorl
H:
17 mei 1821
Schoorl
Joanna Kruijf
1799-
Joanna Kruijf
G:
17 apr 1799
Schoorl
Willem Rietveld
1794-1857
Willem Rietveld
G:
06 sep 1794
Limmen
H:
18 jan 1821
Schoorl
O:
24 mei 1857
Schoorl
Wilhelmina Kruijf
1809-
Wilhelmina Kruijf
G:
1809
Schoorl
Cornelis de Boer
1811-
Cornelis de Boer
G:
1811
Akersloot
H:
22 sep 1839
Warmenhuizen
Maartje Jacobsdr Pater
1768-1850
Maartje Jacobsdr Pater
G:
04 sep 1768
H.H.Waard
O:
12 jan 1850
Schoorl
Pieter Willemsz Kruijf
1746-1821
Pieter Willemsz Kruijf
G:
04 mrt 1746
Warmenhuizen
H:
23 jul 1792
Schoorl
O:
22 feb 1821
Schoorl huis.nr.50
Antje Braas
1854-1940
Antje Braas
G:
1854
Schermerhorn
O:
21 aug 1940
Berkhout
Pieter Vlaming
1849-(v.1940)
Pieter Vlaming
G:
1849
Obdam
H:
07 mei 1876
Avenhorn
O:
(v.1940)
Gerrit Braas
1854-1929
Gerrit Braas
G:
30 dec 1854
Schermerhorn
O:
03 aug 1929
Berkhout
Antje Blank
(ca.1854)-
Antje Blank
G:
(ca.1854)
Jacob Braas
1858-(v.1888)
Jacob Braas
G:
29 jan 1858
Avenhorn
O:
(v.1888)
Dieuwertje Koppes
1858-
Dieuwertje Koppes
G:
02 nov 1858
Ursem
H:
24 apr 1879
Ursem
Antje Pater
1828-1917
Antje Pater
G:
11 nov 1828
Berkhout Spierdijk
O:
03 nov 1917
Blokker
Jan Braas
1829-1864
Jan Braas
G:
08 apr 1829
Avenhorn Oostmijzen
H:
29 apr 1852
Berkhout
O:
23 nov 1864
Berkhout
Antje Pater
1853-1897
Antje Pater
G:
17 mei 1853
Berkhout
O:
19 feb 1897
Wognum
Nicolaas Appel
1852-
Nicolaas Appel
G:
1852
Wognum
H:
20 nov 1874
Berkhout
Cornelia Pater
1854-1939
Cornelia Pater
G:
05 jun 1854
Berkhout gebouw no.155
O:
07 aug 1939
Spanbroek
Joannes Eeken
1852-1925
Joannes Eeken
G:
08 sep 1852
Berkhout gebouw nr.197
H:
22 apr 1875
Berkhout
O:
18 jan 1925
Spierdijk Obdam
Aagje Pater
1855-1855
Aagje Pater
G:
25 jul 1855
Berkhout
O:
08 aug 1855
Berkhout
Aagje Pater
1857-1946
Aagje Pater
G:
11 feb 1857
Berkhout
O:
04 nov 1946
Zwaag
Joannes Feld
1845-1914
Joannes Feld
G:
24 mrt 1845
Grosthuizen Avenhorn
H:
04 jan 1877
Berkhout
O:
28 sep 1914
Obdam
Maria Pater
1859-1946
Maria Pater
G:
11 feb 1859
Berkhout
O:
27 okt 1946
Den Haag
Nicolaas Kloet
1855-1942
Nicolaas Kloet
G:
29 dec 1855
Ursem
H:
01 mei 1879
Berkhout
O:
11 aug 1942
Hoorn
Maria Pater
1860-1882
Maria Pater
G:
25 jun 1860
Berkhout
O:
12 jul 1882
Avenhorn
Nicolaas Out
1855-
Nicolaas Out
G:
06 mei 1855
Beets
H:
28 apr 1881
Berkhout
Geertje Pater
1862-1862
Geertje Pater
G:
03 feb 1862
Berkhout
O:
09 mrt 1862
Berkhout
Geertje Pater
1865-1957
Geertje Pater
G:
02 mei 1865
Berkhout
O:
10 jan 1957
Limmen
Jacob Pater
1867-1957
Jacob Pater
G:
09 jun 1867
Berkhout
O:
10 jan 1957
Limmen St.Maria-oord
Cornelia Bos
1867-1907
Cornelia Bos
G:
22 jan 1867
Heiloo Overigelaanbuurt 104
H:
14 mei 1889
Limmen
O:
05 jun 1907
Limmen wijk.C nr.93
Jacoba Kaandorp
1865-1918
Jacoba Kaandorp
G:
22 jan 1865
Heiloo
H:
12 nov 1908
Heiloo
O:
14 nov 1918
Heiloo
Catharina Schuit
1865-1936
Catharina Schuit
G:
17 okt 1865
Heiloo
H:
14 okt 1920
Heemskerk
O:
12 feb 1936
Heiloo
Jan Klaasz Pater
1870-1958
Jan Klaasz Pater
G:
28 sep 1870
Berkhout
O:
16 mrt 1958
Maartje Mul
1883-1916
Maartje Mul
G:
30 sep 1883
Berkhout
H:
19 mei 1910
Berkhout
O:
29 jun 1916
Berkhout
Jannetje van Diepen
1891-1965
Jannetje van Diepen
G:
07 mei 1891
Avenhorn
H:
07 sep 1917
Berkhout
O:
04 apr 1965
Hoorn St. Jans Gasthuis.
Klaas Pater
1830-1890
Klaas Pater
G:
10 mei 1830
Avenhorn
O:
11 nov 1890
Berkhout
Antje Smit
1829-1905
Antje Smit
G:
05 okt 1829
Grosthuizen
H:
29 apr 1852
Berkhout
O:
07 aug 1905
Berkhout
Jacobus Pater
1856-1935
Jacobus Pater
G:
11 jan 1856
De Weere Hoogwoud
O:
16 okt 1935
Spierdijk
Geertje Koppes
1851-1897
Geertje Koppes
G:
22 jun 1851
Berkhout aan de Goorn, gebouw nr 155
H:
27 apr 1877
Berkhout
O:
19 nov 1897
Ursem wijk.C nr.24
Elisabeth Groot
1858-1924
Elisabeth Groot
G:
26 feb 1858
Spanbroek
H:
10 nov 1904
Berkhout
O:
07 nov 1924
Spierdijk Berkhout
Pieter Cornelisz Pater
1857-1857
Pieter Cornelisz Pater
G:
24 okt 1857
Hoogwoud
O:
26 okt 1857
Hoogwoud
Aaltje Pater
1861-1940
Aaltje Pater
G:
31 okt 1861
Hoogwoud
O:
15 dec 1940
Wognum
Cornelis Hoebe
1860-1934
Cornelis Hoebe
G:
14 jun 1860
Wervershoof Wognum
H:
17 mei 1883
Wognum
O:
23 nov 1934
Spanbroek
Antje Pater
1863-1864
Antje Pater
G:
01 aug 1863
Hoogwoud
O:
20 dec 1864
Hoogwoud
Antje Pater
1865-1934
Antje Pater
G:
31 mrt 1865
Hoogwoud
O:
20 apr 1934
Purmerend
Simon De Jong
1857-1918
Simon De Jong
G:
22 dec 1857
Edam
H:
21 feb 1889
Berkhout
O:
14 jan 1918
Edam
Maartje Pater
1866-1927
Maartje Pater
G:
15 aug 1866
Berkhout
O:
21 nov 1927
Enkhuizen of Hoorn
Gerrit Veeken
1863-1931
Gerrit Veeken
G:
30 mrt 1863
Zwaag
H:
25 apr 1895
Berkhout
O:
27 sep 1931
Avenhorn
Pieter Cornelisz Pater
1870-1870
Pieter Cornelisz Pater
G:
06 jan 1870
Berkhout
O:
15 jul 1870
Berkhout
Cornelis Pater
1831-1889
Cornelis Pater
G:
24 jul 1831
Avenhorn
O:
24 apr 1889
Spierdijk
Bregje Komen
1831-1911
Bregje Komen
G:
27 mrt 1831
Berkhout
H:
27 apr 1854
Berkhout
O:
09 mrt 1911
Ursem
Jan Jacobsz Pater
1832-1833
Jan Jacobsz Pater
G:
08 nov 1832
Avenhorn
O:
26 aug 1833
Avenhorn
Marijtje Schouten
1857-1934
Marijtje Schouten
G:
10 mrt 1857
Berkhout
O:
22 okt 1934
Berkhout
Jan Snoek
(ca.1857)-(v.1934)
Jan Snoek
G:
(ca.1857)
O:
(v.1934)
Antje Schouten
1860-
Antje Schouten
G:
16 mrt 1860
Berkhout
Adriaans Heel
Grietje Schouten
1863-1866
Grietje Schouten
G:
15 feb 1863
Berkhout
O:
13 dec 1866
Berkhout
Pieter Schouten
1866-1866
Pieter Schouten
G:
12 apr 1866
Berkhout
O:
01 jul 1866
Berkhout
Pieter Schouten
1867-1946
Pieter Schouten
G:
16 sep 1867
Berkhout
O:
22 nov 1946
Spierdijk
Neelte van Diepen
1871-1925
Neelte van Diepen
G:
17 jan 1871
Spierdijk
H:
15 feb 1900
Berkhout
O:
12 mei 1925
Spierdijk
Grietje Schouten
1873-1943
Grietje Schouten
G:
05 feb 1873
Berkhout
O:
18 mei 1943
Spierdijk
Jacob Knijn
1837-
Jacob Knijn
G:
18 okt 1837
Berkhout
H:
15 apr 1896
Berkhout
Jantje Pater
1834-1887
Jantje Pater
G:
24 mrt 1834
Avenhorn
O:
23 feb 1887
Berkhout
Pieter Schouten
1834-1887
Pieter Schouten
G:
05 okt 1834
Graft
H:
24 apr 1856
Berkhout
O:
23 feb 1887
Berkhout
Agatha Pater
1835-1848
Agatha Pater
G:
07 nov 1835
Berkhout
O:
31 aug 1848
Berkhout
Maria Pater
1837-1838
Maria Pater
G:
23 mei 1837
Berkhout
O:
11 mei 1838
Berkhout
Anna Pater
1865-1867
Anna Pater
G:
26 jun 1865
H.H.Waard
O:
15 feb 1867
H.H.Waard
Jacobus Pater
1869-1871
Jacobus Pater
G:
20 apr 1869
H.H.Waard
O:
27 apr 1871
H.H.Waard
Johannis Jacobsz Pater
1839-1889
Johannis Jacobsz Pater
G:
26 mrt 1839
Berkhout
O:
11 jan 1889
H.H.Waard aan den Waarddijk
Cornelia de Goede
1838-1891
Cornelia de Goede
G:
11 aug 1838
Oterleek
H:
18 apr 1861
Berkhout
O:
22 feb 1891
H.H.Waard Huijgendijk
Evert Pater
1840-1849
Evert Pater
G:
08 sep 1840
Berkhout
O:
29 mrt 1849
Berkhout
Antje Braas
1868-
Antje Braas
G:
1868
Westwoud
Nicolaas Quant
1867-
Nicolaas Quant
G:
1867
Zwaag
H:
27 apr 1894
Westwoud
Pieter Braas
1869-1944
Pieter Braas
G:
1869
Westwoud
O:
22 aug 1944
Westwoud
Marijtje Bijvoet
1872-(v.1910)
Marijtje Bijvoet
G:
1872
Westwoud
H:
24 apr 1895
Westwoud
O:
(v.1910)
Aaltje Koomen
1880-(n.1944)
Aaltje Koomen
G:
1880
Wognum
H:
12 jan 1910
Westwoud
O:
(n.1944)
Trijntje Pater
1842-1877
Trijntje Pater
G:
18 mrt 1842
Berkhout
O:
31 aug 1877
Westwoud
Cornelis Braas
1839-
Cornelis Braas
G:
01 jan 1839
Avenhorn
H:
24 apr 1863
Berkhout
Antje Stroomer
1865-1867
Antje Stroomer
G:
05 apr 1865
Berkhout
O:
25 dec 1867
Heerhugowaard
Aaltje Stroomer
1866-1868
Aaltje Stroomer
G:
04 okt 1866
Berkhout
O:
02 jun 1868
Spanbroek
Aaltje Stroomer
1867-
Aaltje Stroomer
G:
1867
Berkhout
Klaas Molenaar
1862-
Klaas Molenaar
G:
1862
Wervershoof
H:
09 mei 1886
Medenblik
Arien Stroomer
1867-
Arien Stroomer
G:
24 dec 1867
Berkhout
Maartje Stroomer
1869-1960
Maartje Stroomer
G:
09 feb 1869
Spanbroek
O:
21 dec 1960
Amsterdam
Petrus Ligthart
1870-1952
Petrus Ligthart
G:
06 apr 1870
Medemblik
H:
17 sep 1893
Medemblik
O:
07 jan 1952
Amsterdam
Reinouwtje Stroomer
1870-1951
Reinouwtje Stroomer
G:
01 dec 1870
Spanbroek
O:
08 aug 1951
Berkhout
Johannes Groot
1851-1930
Johannes Groot
G:
16 okt 1851
Spierdijk
H:
15 sep 1898
Berkhout
O:
17 mei 1930
Spierdijk
Jacob Stroomer
1871-1872
Jacob Stroomer
G:
31 dec 1871
Spanbroek
O:
15 mei 1872
Spanbroek
Aagje Stroomer
1873-1873
Aagje Stroomer
G:
20 feb 1873
Spanbroek
O:
07 mei 1873
Spanbroek
Aagje Stroomer
1874-
Aagje Stroomer
G:
08 aug 1874
Spanbroek
Joseph August Berding
1868-
Joseph August Berding
G:
1868
Lohne
H:
15 sep 1898
Spanbroek
Maria Pater
1844-1920
Maria Pater
G:
02 feb 1844
Berkhout
O:
04 sep 1920
Hoogwoud
Cornelis Ariensz Stroomer
1841-1875
Cornelis Ariensz Stroomer
G:
10 aug 1841
Spanbroek
H:
21 apr 1864
Berkhout
O:
13 feb 1875
Spanbroek
Jan Beemster
1845-1923
Jan Beemster
G:
24 jul 1845
Zwaag
H:
26 okt 1900
Spanbroek
O:
20 apr 1923
Wester Blokker
Anna Pater
1878-1878
Anna Pater
G:
13 mei 1878
Berkhout
O:
18 mei 1878
Berkhout
Geertruida Pater
1879-1951
Geertruida Pater
G:
01 sep 1879
Berkhout
O:
03 mrt 1951
Berkhout
Arien Dekker
1878-1960
Arien Dekker
G:
16 jul 1878
Berkhout
H:
16 apr 1903
Berkhout
O:
10 mei 1960
Jacob Pater
1881-1954
Jacob Pater
G:
16 mrt 1881
Berkhout
O:
05 aug 1954
Medenblik
Geertje Conijn
1883-1918
Geertje Conijn
G:
31 mrt 1883
De Weere, Hoogwoud
H:
30 apr 1908
Hoogwoud
O:
02 dec 1918
De Weere, Hoogwoud
Katharina Stefina Commandeur
1877-1948
Katharina Stefina Commandeur
G:
13 jun 1877
Andijk
H:
08 nov 1923
Zwaag
O:
12 apr 1948
Hoogwoud
Antje Pater
1884-1927
Antje Pater
G:
08 jan 1884
Berkhout
O:
30 mrt 1927
Spierdijk/Enkhuizen
Nicolaas Conijn
1881-1965
Nicolaas Conijn
G:
16 mrt 1881
De Weere
H:
22 apr 1909
Berkhout
O:
22 feb 1965
Spierdijk
Aagje Pater
1886-1887
Aagje Pater
G:
08 dec 1886
Berkhout
O:
25 feb 1887
Berkhout
Elbert Pater
1889-1944
Elbert Pater
G:
08 okt 1889
Berkhout
O:
16 dec 1944
Hoorn
Maria Ida Gerritsma
1895-1926
Maria Ida Gerritsma
G:
29 aug 1895
Amsterdam
H:
19 jun 1919
Berkhout
O:
24 jun 1926
Avenhorn
Johanna Petronella Oud
1908-1983
Johanna Petronella Oud
G:
12 nov 1908
H.H.Waard
H:
03 feb 1927
Berkhout
O:
29 apr 1983
Zwaag
Pieter Jacobsz Pater
1846-1893
Pieter Jacobsz Pater
G:
01 mrt 1846
Berkhout
O:
14 jun 1893
Berkhout
Elisabeth Boots
1848-1919
Elisabeth Boots
G:
25 feb 1848
Berkhout
H:
27 apr 1877
Berkhout
O:
05 apr 1919
Berkhout
Jacobus Bakkum
1877-
Jacobus Bakkum
G:
23 nov 1877
Hensbroek
Maartje Bakkum
1878-
Maartje Bakkum
G:
23 dec 1878
Hensbroek
Klaas Bakkum
1880-
Klaas Bakkum
G:
04 feb 1880
Hensbroek
Antje Bakkum
1881-1943
Antje Bakkum
G:
14 feb 1881
Hensbroek
O:
06 okt 1943
Hoorn
Hermanus Onneweer
1881-(n.1943)
Hermanus Onneweer
G:
1881
Hoogkarspel
H:
10 apr 1907
Obdam
O:
(n.1943)
Trijntje Bakkum
1882-1899
Trijntje Bakkum
G:
15 jun 1882
Hensbroek
O:
12 apr 1899
Hensbroek
Albertus Bakkum
1883-
Albertus Bakkum
G:
23 feb 1883
Hensbroek
Pieter Bakkum
1884-
Pieter Bakkum
G:
19 jul 1884
Hensbroek
Johanna Bakkum
1887-
Johanna Bakkum
G:
13 mrt 1887
Hensbroek
Johannes Beemster
1887-
Johannes Beemster
G:
1887
Spanbroek
H:
15 apr 1912
Hensbroek
Wilhelmina Bakkum
1888-
Wilhelmina Bakkum
G:
06 apr 1888
Hensbroek
Pieter Manshanden
1882-
Pieter Manshanden
G:
1882
Hoogwoud
H:
14 apr 1910
Hoogwoud
Elisabeth Bakkum
1890-1891
Elisabeth Bakkum
G:
15 jun 1890
Hensbroek
O:
28 feb 1891
Hensbroek
Johannes Bakkum
1892-
Johannes Bakkum
G:
27 dec 1892
Hensbroek
Cornelis Bakkum
1894-
Cornelis Bakkum
G:
01 mei 1894
Hensbroek
Elisabeth Bakkum
1896-1896
Elisabeth Bakkum
G:
01 jan 1896
Hensbroek
O:
28 apr 1896
Hensbroek
Simon Bakkum
1897-1949
Simon Bakkum
G:
25 dec 1897
Hensbroek
O:
21 feb 1949
Alkmaar
Cecilia Maria van Heijden
(ca.1900)-
Cecilia Maria van Heijden
G:
(ca.1900)
H:
(ca.1925)
Aagje Pater
1854-1912
Aagje Pater
G:
10 okt 1854
Berkhout
O:
12 jul 1912
Hensbroek
Klaas Bakkum
1851-1937
Klaas Bakkum
G:
15 nov 1851
Hensbroek
H:
27 apr 1876
Berkhout
O:
16 nov 1937
Hensbroek
Jacob E.L. Groot
1856-
Jacob E.L. Groot
G:
11 jun 1856
Hoogwoud
Jacobus Cornelisz Pater
1802-1858
Jacobus Cornelisz Pater
D:
18 okt 1802
Statie Oudorp St.Laurens
O:
23 nov 1858
Berkhout
Antje de Jong
1808-1888
Antje de Jong
G:
12 mrt 1808
Avenhorn
H:
14 feb 1828
Berkhout
O:
25 mei 1888
Berkhout
Johannes Pater
1804-1804
Johannes Pater
D:
14 jul 1804
Statie Oudorp St.Laurens
O:
17 aug 1804
H.H.Waard
Catharina Cornelisdr Pater
1807-1808
Catharina Cornelisdr Pater
D:
25 mei 1807
Statie Oudorp St.Laurens
O:
11 sep 1808
H.H.Waard
Jantje Weel
1836-
Jantje Weel
G:
1836
Obdam
Catharina Cornelisdr Pater
1809-1838
Catharina Cornelisdr Pater
D:
12 mrt 1809
Statie Oudorp St.Laurens
O:
17 nov 1838
Alkmaar
Pieter Weel
1804-1836
Pieter Weel
G:
1804
Wervershoof
H:
21 nov 1834
Berkhout
O:
07 dec 1836
H.H.Waard
Jan Pater
1813-1813
Jan Pater
G:
28 aug 1813
Berkhout
O:
09 okt 1813
Berkhout
Maartje Pater
1815-1860
Maartje Pater
G:
11 okt 1815
Berkhout
O:
25 jan 1860
Berkhout
Cornelis Jacobsz Pater
1770-1834
Cornelis Jacobsz Pater
D:
19 sep 1770
Statie Oudorp St.Laurens
O:
24 aug 1834
Berkhout
Jantje Jans Berkhout
1773-1832
Jantje Jans Berkhout
G:
1773
Berkhout
H:
24 jan 1802
Oudorp
O:
02 mrt 1832
Berkhout
Pieter Jacobsz Pater
1772-1772
Pieter Jacobsz Pater
D:
25 okt 1772
Statie Oudorp St.Laurens
O:
19 dec 1772
H.H.Waard
Divertie Pater
(ca.1773)-1774
Divertie Pater
G:
(ca.1773)
O:
10 dec 1774
H.H.Waard
Jan Jacobsz Pater
1774-1775
Jan Jacobsz Pater
D:
06 jan 1774
Statie Oudorp St.Laurens
O:
24 feb 1775
H.H.Waard
Jan Pater
(ca.1776)-1776
Jan Pater
G:
(ca.1776)
O:
25 okt 1776
H.H.Waard
Dievertie Jacobsdr Pater
1776-1778
Dievertie Jacobsdr Pater
D:
27 nov 1776
Statie Oudorp St.Laurens
O:
14 jan 1778
H.H.Waard
Catharina Jacobsdr Pater
1782-1842
Catharina Jacobsdr Pater
D:
14 jun 1782
Statie Oudorp St.Laurens
O:
25 jan 1842
In de buurt van Oudorp nr.24
Hendrik Sijmensz Schouten
(ca.1749)-
Hendrik Sijmensz Schouten
D:
(ca.1749)
H:
(ca.1779)
Catharina Groeneveld
1807-
Catharina Groeneveld
G:
24 feb 1807
Zuid-Scharwoude
Klaas Gildemeijer
1812-
Klaas Gildemeijer
G:
12 dec 1812
Oude Niedorp
H:
01 nov 1835
Veenhuizen
Volkje Groeneveld
1809-
Volkje Groeneveld
D:
02 mrt 1809
statie Langedijk Noord-Scharwoude
Cornelis Luken
1814-
Cornelis Luken
G:
1814
Oudorp
H:
09 sep 1837
Oudorp
Aldert Groenveld
1810-1817
Aldert Groenveld
D:
13 jul 1810
Statie Oudorp St.Laurens
O:
07 okt 1817
H.H.Waard
Veronica Groenveld
1812-1852
Veronica Groenveld
G:
29 jul 1812
H.H.Waard
O:
1852
H.H.Waard
Cornelis Luken
1814-1888
Cornelis Luken
G:
1814
Oudorp
H:
09 sep 1837
Oudorp
O:
1888
H.H.Waard
Jacob Groenveld
1814-
Jacob Groenveld
G:
02 apr 1814
H.H.Waard
Klaartje Beers
(ca.1825)-
Klaartje Beers
G:
(ca.1825)
Hoogwoud
H:
24 apr 1846
Veenhuizen
Cornelis Groenveld
1816-
Cornelis Groenveld
G:
18 jan 1816
H.H.Waard
Meinouwtje Mul
1803-
Meinouwtje Mul
G:
1803
Abbekerk
H:
01 feb 1844
H.H.Waard
Antje Groenveld (Groeneveld)
1819-
Antje Groenveld (Groeneveld)
G:
1819
Jan Noordstrand
1811-
Jan Noordstrand
G:
1811
H:
27 apr 1843
Nieuwe Niedorp
Grietje Groenveld
1824-
Grietje Groenveld
G:
16 okt 1824
Heerhugowaard
Hendrik Veenboer
1824-
Hendrik Veenboer
G:
1824
Berkhout
H:
23 feb 1851
Hoogwoud
Jan Cornelisz Groenveld (Groeneveld)
(ca.1783)-
Jan Cornelisz Groenveld (Groeneveld)
G:
(ca.1783)
H:
(ca.1806)
Ouders
Alardus Jacobsz Pater
1708-1775
Maria Pieters Brammer Punt
1707-
Jacob Aldertsz Pater
1737-1808
Jacob Aldertsz Pater
D:
25 feb 1737
Statie Oudorp St.Laurens
O:
19 okt 1808
Oudorp
Trijntje Cornelisdr
1736-1803
Trijntje Cornelisdr
D:
07 feb 1736
Statie Oudorp St.Laurens
H:
22 apr 1763
H.H.Waard
O:
13 jul 1803
Oudorp
Grietje Boudewijns Westenberg
(ca.1781)-
Grietje Boudewijns Westenberg
G:
(ca.1781)
H:
1806