Zoek familienaam:
Voorna(a)m(en):
Geavanceerd zoeken
Contact
Familienamen
Wat is er nieuw
Bladwijzers
Foto's
(Levens)verhalen
Documenten
Albums
Begraafplaatsen
Grafstenen
Data & Verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Startpagina
Zoek
Zoek
Familienamen
Plaatsen
Datums
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentjes
Doopakte
Geboorteakte
Het team
Huwelijksakte
Huwelijkse bijlagen
Krantenartikel
Nieuwsbrieven
Notulen
Overlijdensakte
Presentatie
Familiedagen
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
Contact
English
French
German
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
|
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Print
Voeg bladwijzer toe
Neeltje Germens Garrebrands Booij
(ca.1673) - (n.1721)
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Petrus Jacobsz Pater
1698-
Petrus Jacobsz Pater
D:
01 dec 1698
Statie Oudorp St.Laurens
Marijtje Sijbouts van der Wiele
(ca.1702)-
Marijtje Sijbouts van der Wiele
G:
(ca.1702)
H:
26 okt 1727
Pieter Jacobsz Pater
1768-
Pieter Jacobsz Pater
D:
14 nov 1768
de Goorn
Anna Cornelis Pater
1770-
Anna Cornelis Pater
D:
10 jan 1770
de Goorn
Antje Pater
1799-1869
Antje Pater
G:
17 jul 1799
Westzaan
O:
27 mei 1869
de Rijp
Gerrit Jacobsz Duijs
1790-1866
Gerrit Jacobsz Duijs
G:
01 mrt 1790
Purmerend
H:
16 jun 1822
de Rijp
O:
11 feb 1866
Pietertje Pater
1805-1824
Pietertje Pater
G:
1805
Beemster
O:
27 apr 1824
de Rijp
Jacobus Willibrordus Pater
1806-
Jacobus Willibrordus Pater
D:
07 nov 1806
de Rijp
Mietje Brugman
1808-
Mietje Brugman
G:
1808
Purmerend
H:
14 dec 1839
de Rijp
Cornelis Jacobsz Pater
1771-1825
Cornelis Jacobsz Pater
D:
15 jul 1771
De Goorn
O:
16 dec 1825
de Rijp
Beatrix Pietersz Hille
1771-1804
Beatrix Pietersz Hille
D:
22 nov 1771
Beemster
H:
16 apr 1797
Beemster
O:
26 jan 1804
Beemster
Jacobus Pater
1803-
Jacobus Pater
D:
29 okt 1803
de Rijp
Antje Pater
1805-1844
Antje Pater
D:
12 mrt 1805
de Rijp
O:
28 sep 1844
Opmeer
Pieter van Veldhoven
1802-(v.1866)
Pieter van Veldhoven
G:
1802
Spanbroek
H:
22 jan 1837
Spanbroek
O:
(v.1866)
Jacobus Pater
1806-1806
Jacobus Pater
D:
13 okt 1806
De Rijp
O:
23 okt 1806
Jacob Pater
1813-1814
Jacob Pater
G:
24 sep 1813
Graft
O:
11 mrt 1814
Graft
Pietertje Pater
1815-1862
Pietertje Pater
G:
21 mrt 1815
Graft
O:
31 mrt 1862
Berkhout
Jan Langedijk
1818-1896
Jan Langedijk
G:
19 aug 1818
Berkhout
H:
11 feb 1841
Berkhout
O:
22 jan 1896
Spierdijk
Jacob Pater
1817-1822
Jacob Pater
G:
09 jun 1817
Graft
O:
30 nov 1822
Graft
Jan Jacobsz Pater
1773-1830
Jan Jacobsz Pater
D:
02 mei 1773
Berkhout, de Goorn
O:
13 okt 1830
Graft
Neeltje Pietersz Kleybroek (Klaijbroek)
(ca.1774)-(v.1837)
Neeltje Pietersz Kleybroek (Klaijbroek)
G:
(ca.1774)
Schermeer
H:
16 jan 1803
Akersloot
O:
(v.1837)
Marijtje Smit
1801-
Marijtje Smit
D:
30 mrt 1801
Jacob Smit
1803-
Jacob Smit
D:
29 mrt 1803
Beemster
Geertje Pietersdr de Jong
1811-
Geertje Pietersdr de Jong
G:
27 okt 1811
Monnickendam
H:
29 apr 1832
Beemster
Petrus Smit
1804-
Petrus Smit
D:
24 nov 1804
Beemster
Margaretha Groen
1807-(v.1869)
Margaretha Groen
G:
05 okt 1807
Beemter
H:
01 mrt 1829
Beemster
O:
(v.1869)
Maartje Schaap
1845-
Maartje Schaap
G:
1845
Ursem
H:
06 sep 1869
Beemster
Maria Smit
1807-
Maria Smit
D:
01 aug 1807
Anna Smit
1810-
Anna Smit
D:
04 mrt 1810
de Rijp
Jan Dirksz Smit
1812-(n.1867)
Jan Dirksz Smit
G:
23 okt 1812
Beemster
O:
(n.1867)
Maartje Oud
1812-(v.1872)
Maartje Oud
G:
1812
Ursem
H:
15 okt 1842
Ursem
O:
(v.1872)
Immetje van der Lee
1844-
Immetje van der Lee
G:
1844
Blokker
H:
05 okt 1871
Blokker
Grietje Jacobsdr Pater
1774-1846
Grietje Jacobsdr Pater
D:
03 okt 1774
de Goorn
O:
03 nov 1846
Graft
Dirk Jansz Smit
(ca.1774)-(n.1842)
Dirk Jansz Smit
G:
(ca.1774)
Starnmeer
H:
05 mei 1799
Akersloot
O:
(n.1842)
Anna Pater
1776-1844
Anna Pater
D:
12 sep 1776
de Goorn
O:
28 mrt 1844
Antje Dirks Pater
1805-1860
Antje Dirks Pater
G:
05 jan 1805
Krommeniedijk
O:
05 feb 1860
Krommenie
Casper Molthoff
1804-
Casper Molthoff
G:
11 jul 1804
Krommenie
H:
25 mei 1834
Krommenie
Maartie Pater
1807-1868
Maartie Pater
G:
20 apr 1807
Krommeniedijk, Knollendam
O:
15 apr 1868
Krommeniedijk nr.2
Gerrit Breeuwer
1807-
Gerrit Breeuwer
G:
1807
Krommenie
H:
11 aug 1839
Krommenie
Jacob Dirksz Pater
1812-1870
Jacob Dirksz Pater
G:
11 jan 1812
Knollendam Westzaan
O:
02 feb 1870
Krommenie
Guurtje (Grietje) Breeuwer (Brouwer)
1816-1857
Guurtje (Grietje) Breeuwer (Brouwer)
G:
13 okt 1816
Krommeniedijk, Krommenie
H:
29 apr 1838
Krommenie
O:
15 dec 1857
Willem Pater
1814-1816
Willem Pater
G:
04 nov 1814
Westzaan
O:
14 mei 1816
Krommenie
Willem Pater
1817-1817
Willem Pater
G:
11 aug 1817
Krommenie
O:
06 sep 1817
Krommenie
Jannetje Pater
1818-1819
Jannetje Pater
G:
09 nov 1818
Krommenie
O:
13 aug 1819
Krommenie
Willem Pater
1823-1884
Willem Pater
G:
13 jan 1823
Krommenie
O:
19 dec 1884
H.H.Waard Jan Glijnisweg
Grietje Bakkum
1827-
Grietje Bakkum
G:
15 jan 1827
Schermer
H:
22 apr 1852
Zuid- en Noord Schermer
Dirk Jacobsz Pater
1778-(n.1852)
Dirk Jacobsz Pater
D:
09 mrt 1778
Krommenie
O:
(n.1852)
Guurtje Jacobs Bakker(bakkum)
(ca.1778)-(v.1852)
Guurtje Jacobs Bakker(bakkum)
G:
(ca.1778)
H:
14 sep 1800
Westzaan
O:
(v.1852)
Gerardus Pater
1780-
Gerardus Pater
D:
05 mei 1780
Crommeniedijk
Jacobus Gerritsz Pater
1808-1827
Jacobus Gerritsz Pater
D:
26 sep 1808
Statie Oudorp St.Laurens
O:
13 jul 1827
Alkmaar wijk.H nr.33
Nicolaas Gerritsz Pater
1810-
Nicolaas Gerritsz Pater
D:
25 apr 1810
Statie Oudorp St.Laurens
Jacob Pater
1812-1858
Jacob Pater
G:
23 apr 1812
Ursem
O:
04 jul 1858
Alkmaar Zoutkeetgrachtje 193 wijk.D
Trijntje Ursem
1805-1871
Trijntje Ursem
G:
05 mei 1805
Obdam
H:
10 aug 1844
Hensbroek, Obdam
O:
17 okt 1871
Alkmaar
Grietje Pater
1814-1860
Grietje Pater
G:
17 apr 1814
Ursem
O:
17 okt 1860
Alkmaar
Jacob Zoonen
1798-(v.1858)
Jacob Zoonen
G:
1798
Oterleek
H:
22 mei 1835
Ursem
O:
(v.1858)
Jan Delver
1802-
Jan Delver
G:
1802
Oudorp
H:
25 apr 1858
Alkmaar
Aaltje Pater
1816-
Aaltje Pater
G:
22 jun 1816
Ursem
Aaltje Pater
1817-1817
Aaltje Pater
G:
24 sep 1817
Ursem
O:
21 nov 1817
Ursem
Pieter Gerritsz Pater
1819-1821
Pieter Gerritsz Pater
G:
29 mrt 1819
Ursem
O:
19 mrt 1821
Ursem
Jannetje Pater
1821-1876
Jannetje Pater
G:
08 jan 1821
Ursem
O:
14 dec 1876
Oterleek wijk.A nr.47
Johannes Theodorus Tom
1816-1855
Johannes Theodorus Tom
G:
1816
Oterleek
H:
03 feb 1854
Oterleek
O:
31 mei 1855
Oterleek Middenbuurt
Pieter Gerritsz Pater
1824-1874
Pieter Gerritsz Pater
G:
21 okt 1824
Ursem
O:
03 feb 1874
Alkmaar Westdijk 95 wijk.F
Catharina Droog
1822-1889
Catharina Droog
G:
13 dec 1822
Alkmaar
H:
20 sep 1857
Alkmaar
O:
16 sep 1889
Alkmaar Zeglis 44
Gerrit Jacobsz Pater
1783-1841
Gerrit Jacobsz Pater
D:
01 apr 1783
Krommenie
O:
05 mrt 1841
Oterleek Huis 28 Noorderbuurt
Aagtje Jacobs van t' Hoog
(ca.1781)-1827
Aagtje Jacobs van t' Hoog
G:
(ca.1781)
Rustenburg
H:
20 apr 1806
Akersloot
O:
24 jul 1827
Ursem
Johannes Pater
(n.1829)-
Johannes Pater
G:
(n.1829)
Ursem
Maartje Pater
(n.1829)-1835
Maartje Pater
G:
(n.1829)
O:
24 mei 1835
Ursem
Jacob Pater
1829-1830
Jacob Pater
G:
30 nov 1829
Ursem
O:
04 okt 1830
Ursem
Jacob Pater
1830-1877
Jacob Pater
G:
14 okt 1830
Rustenburg Ursem
O:
16 dec 1877
Oudkarspel huis nr.23
Trijntje Berkhout
1823-1877
Trijntje Berkhout
G:
13 mei 1823
Oudkarspel
H:
23 feb 1862
Oudkarspel
O:
31 okt 1877
Oudkarspel
Aagje Pater
1831-1837
Aagje Pater
G:
01 sep 1831
Ursem
O:
28 nov 1837
Oterleek Huis 28 Middenbuurt
Klaas Pater
1832-1862
Klaas Pater
G:
04 nov 1832
Ursem
O:
10 nov 1862
Oost Blokker
Bregje Voerman (Overman)
1840-
Bregje Voerman (Overman)
G:
15 dec 1840
Blokker
H:
20 feb 1860
Blokker
Maartje Pater
1836-1837
Maartje Pater
G:
15 feb 1836
Ursem
O:
11 aug 1837
Oterleek Huis 28 Middenbuurt
Aagtje Pater
1838-
Aagtje Pater
G:
05 mei 1838
Oterleek Huis 28 Middenbuurt
Pieter Bakker
1840-
Pieter Bakker
G:
1840
Grootebroek
H:
01 mei 1862
Grootebroek
Trijntje Kwant
1805-
Trijntje Kwant
G:
29 sep 1805
H.H.Waard - Ursem
H:
30 apr 1829
Ursem
Jacobus (de) Groot
1806-
Jacobus (de) Groot
D:
04 nov 1806
De Rijp
Dirk (de) Groot
1810-
Dirk (de) Groot
D:
21 jul 1810
De Rijp
Aafje Wever
1813-
Aafje Wever
G:
1813
Spanbroek
H:
20 mei 1832
Spanbroek
Willem (de) Groot
1812-
Willem (de) Groot
G:
06 nov 1812
Hensbroek Huis 64
Maartje de Groot
1815-
Maartje de Groot
G:
04 aug 1815
Hensbroek Huis 64
Dirk Schipper
1788-1854
Dirk Schipper
G:
02 apr 1788
Wadway/Opmeer
H:
28 jan 1836
Wognum
O:
24 mei 1854
Wognum
Jannetje (de) Groot
1818-
Jannetje (de) Groot
G:
15 mrt 1818
Hensbroek Huis 64
Cornelis Commandeur
1811-
Cornelis Commandeur
G:
1811
Spanbroek
H:
10 apr 1845
Spanbroek
Jan Koning
1822-
Jan Koning
G:
1822
Hoogwoud
H:
10 feb 1848
Wognum
Petronella (de) Groot
1826-1858
Petronella (de) Groot
G:
03 mrt 1826
H.H.Waard
O:
06 sep 1858
Sijbekarspel
Jacob Martinus Ursem
1826-1892
Jacob Martinus Ursem
G:
28 sep 1826
Hoogwoud
H:
13 mei 1852
Spanbroek
O:
16 feb 1892
Hoogwoud
Aafje Jacobsdr Pater
1785-1867
Aafje Jacobsdr Pater
D:
04 mrt 1785
Krommenieniedijk
O:
29 apr 1867
Spanbroek
Dirk Jacobsz (de) Groot
1783-1870
Dirk Jacobsz (de) Groot
G:
20 okt 1783
Alkmaar Schermeer
H:
16 feb 1806
Akersloot
O:
07 aug 1870
Spanbroek
Willem Pater
1787-
Willem Pater
D:
06 mrt 1787
Krommenie
Arie Pater
1788-1793
Arie Pater
D:
28 apr 1788
Starnmeer
O:
13 aug 1793
Starnmeer
Dirk Klaasz Bloothoofd
1816-1894
Dirk Klaasz Bloothoofd
G:
09 feb 1816
Ursem
O:
25 dec 1894
Oudorp wijk.A nr.42
Johanna van Dam
1822-1850
Johanna van Dam
G:
1822
Groot Schermer
H:
17 apr 1847
Oudorp
O:
18 apr 1850
Oudorp wijk.A nr.42
Neeltje Nanne
1821-1858
Neeltje Nanne
G:
1821
Castricum
H:
25 apr 1857
Oudorp
O:
09 feb 1858
Oudorp
Jannetje Bloothoofd
1818-1858
Jannetje Bloothoofd
G:
05 jun 1818
Oterleek het Veldhuis bij de Staartmolen
O:
03 feb 1858
Oudorp
Ide Min
1820-
Ide Min
G:
1820
H:
18 feb 1848
Oudorp
Engeltje Bloothoofd
1820-1845
Engeltje Bloothoofd
G:
21 mrt 1820
Oterleek Huis 39 bij de Staartmolen
O:
10 jun 1845
Oudorp
Jan Bijl
1820-
Jan Bijl
G:
1820
Bergen
H:
04 mei 1844
Oudorp
Jacobje Bloothoofd
1822-1876
Jacobje Bloothoofd
G:
16 apr 1822
Oterleek Ursem
O:
13 jan 1876
Bernardus Reinders
1821-1862
Bernardus Reinders
G:
1821
Vriezenveen (Ov)
H:
17 jun 1858
Oterleek
O:
10 jan 1862
Oterleek Dorpsweg 10
Arien Schouten
1812-
Arien Schouten
G:
1812
Lambertschaag
H:
11 okt 1863
Medenblik
Maartje Bloothoofd
1824-1825
Maartje Bloothoofd
G:
30 aug 1824
Oudorp
O:
26 jun 1825
Oudorp
Pieter Klaasz Bloothoofd
1827-1887
Pieter Klaasz Bloothoofd
G:
19 apr 1827
Oudorp
O:
10 dec 1887
Oudorp wijk.A nr.42
lijsbeth Jacobs van Baar
1821-1886
lijsbeth Jacobs van Baar
G:
07 nov 1821
H.H.Waard
H:
09 jan 1875
Oudorp
O:
29 mei 1886
Oudorp
Neeltje Pater
1790-1868
Neeltje Pater
D:
25 mrt 1790
Starnmeer
O:
25 sep 1868
Oudorp huis.18
Claas Bloothoofd (t)
1777-1828
Claas Bloothoofd (t)
D:
14 aug 1777
Oudorp
H:
18 jun 1814
Zuid- en Noord-Schermer
O:
09 nov 1828
Oudorp
Jacob Pater
1819-1819
Jacob Pater
G:
30 mrt 1819
Oterleek
O:
11 sep 1819
Oterleek Huis 17 Noorderbuurt
Jacob Pater
1820-1867
Jacob Pater
G:
27 mrt 1820
Oterleek Huis 71 Noorderbuurt
O:
07 apr 1867
Wogmeer
Petronella Smit
1817-1889
Petronella Smit
G:
18 feb 1817
Hensbroek
H:
11 apr 1850
Obdam
O:
04 jul 1889
Ursem wijk.G nr.41
Jannetje Pater
1821-1825
Jannetje Pater
G:
05 apr 1821
Oterleek
O:
12 sep 1825
Oterleek
Willem Pater
1822-1824
Willem Pater
G:
17 aug 1822
Oterleek
O:
09 jun 1824
Oterleek
Jannetje Pater
1824-1858
Jannetje Pater
G:
28 sep 1824
Oterleek
O:
21 okt 1858
Alkmaar Karnemelksebuurt 14 buiten wijk.C
Johannes Josephus Kok
1814-(n.1858)
Johannes Josephus Kok
G:
28 mei 1814
Bergen Wimmenum
H:
03 mei 1851
Oterleek
O:
(n.1858)
Petronella Pater
1826-1881
Petronella Pater
G:
06 nov 1826
Oterleek
O:
30 mrt 1881
Oterleek
Nicolaas Musen
1830-
Nicolaas Musen
G:
1830
Ursem
H:
18 apr 1861
Berkhout
Maarten Pater
1830-1831
Maarten Pater
G:
17 mrt 1830
Oterleek
O:
30 mrt 1831
Oterleek Huis 35
Aaltje Pater
1831-1832
Aaltje Pater
G:
24 dec 1831
Oterleek
O:
30 jun 1832
Oudorp
Arie(n) Pater
1794-1859
Arie(n) Pater
D:
27 feb 1794
Akersloot
O:
30 mei 1859
Alkmaar Karnemelksebuurt 14 buiten wijk.C
Maartje Maartensdr Claver (Klaver)
1790-1846
Maartje Maartensdr Claver (Klaver)
G:
08 apr 1790
Wogmeer onder Obdam
H:
30 apr 1818
Hensbroek
O:
25 apr 1846
Oterleek Middenbuurt
Jacob Pietersz Pater
(ca.1742)-1802
Jacob Pietersz Pater
G:
(ca.1742)
Spierdijk
O:
26 apr 1802
Akersloot/Starnmeer
Jantje Cornelisdr Koning Keuning
1747-1826
Jantje Cornelisdr Koning Keuning
D:
10 aug 1747
Berkhout
H:
1767
O:
13 mrt 1826
Oudorp/St.Pancras
Guurtje Pietersd Pater
1743-1818
Guurtje Pietersd Pater
G:
20 mrt 1743
Grosthuizen
O:
25 nov 1818
Beemster wijk.5 Oost-Ringdijk 402
Jacob Fransz Koolmaijer
(ca.1750)-1812
Jacob Fransz Koolmaijer
G:
(ca.1750)
Wijdewormer
H:
02 apr 1797
Beemster
O:
12 mrt 1812
Beemster Huis 402, Hobrederweg
Pieter Jansz Pater
1781-
Pieter Jansz Pater
D:
19 aug 1781
de Goorn
Pieter Jansz Pater
1782-
Pieter Jansz Pater
D:
31 okt 1782
de Goorn
Trijntje Berkhout
1810-1875
Trijntje Berkhout
G:
23 okt 1810
Blokker
O:
27 mei 1875
Blokker
Jan Koter (Kooter)
1803-1848
Jan Koter (Kooter)
G:
26 jun 1803
Blokker
H:
11 mei 1834
Blokker
O:
27 sep 1848
Blokker
Neeltje Jans Pater
1784-1848
Neeltje Jans Pater
G:
28 jan 1784
Berkhout, Oostmijsen
O:
14 feb 1848
Wester-Blokker Straatweg
Theunis Symons Berkhout (Berkhoudt)
1777-1828
Theunis Symons Berkhout (Berkhoudt)
D:
04 nov 1777
Blokker
H:
28 apr 1807
Blokker
O:
02 mrt 1828
Wester Blokker
Zijmen Bankras (Pancras)
1797-1841
Zijmen Bankras (Pancras)
D:
30 mrt 1797
Berkhout
H:
06 mei 1832
Blokker
O:
27 okt 1841
Wester Blokker
Jan de Jong
1776-1848
Jan de Jong
D:
14 dec 1776
Berkhout
H:
08 sep 1842
Zwaag
O:
13 mrt 1848
Wester Blokker
Klaas Jansz Pater
1785-
Klaas Jansz Pater
D:
11 mrt 1785
de Goorn
Dirk Jansz Pater
1786-
Dirk Jansz Pater
D:
27 mei 1786
de Goorn
Aafje Jans Pater
1787-
Aafje Jans Pater
D:
09 sep 1787
de Goorn
Jan Pietersz Pater
(ca.1755)-1810
Jan Pietersz Pater
G:
(ca.1755)
Oostmijsen ??
O:
feb 1810
Beemster
Vrouwtje Klaasdr Groot (Jonge)
(ca.1755)-(n.6-5-1832)
Vrouwtje Klaasdr Groot (Jonge)
G:
(ca.1755)
Wognum
H:
24 sep 1780
Berkhout
O:
(n.6-5-1832)
Duyfje Pater
-1748
Duyfje Pater
O:
28 aug 1748
Grosthuizen
Dirk Pater
-1751
Dirk Pater
O:
25 nov 1751
Grosthuizen
Aafje Pieters
(ca.1715)-
Aafje Pieters
G:
(ca.1715)
Berkhout
H:
15 apr 1741
Hoorn
Gerbrandus Jacobsz Pater
1700-
Gerbrandus Jacobsz Pater
D:
17 mrt 1700
R.C.Kerk St.Matthias Jacobstraat Alkmaar
Gerebrandus Jacobsz Pater
1701-
Gerebrandus Jacobsz Pater
D:
23 feb 1701
Statie Oudorp St.Laurens
Catharina Jacobsdr Pater
1702-
Catharina Jacobsdr Pater
D:
1702
Statie Oudorp St.Laurens
Garme Jacobsz Pater
1703-
Garme Jacobsz Pater
D:
01 jul 1703
Oudorp
Theodorus Jacobsz Pater
1705-
Theodorus Jacobsz Pater
D:
01 jan 1705
Statie Oudorp St.Laurens
Theodorus Jacobsz Pater
1706-1713
Theodorus Jacobsz Pater
D:
02 apr 1706
Statie Oudorp St.Laurens
B:
16 jun 1713
Alkmaar
Alydis Obdam
1755-1824
Alydis Obdam
D:
30 aug 1755
Oudorp
B:
20 okt 1824
Heerhugowaard
Aldert Cornelis
1741-(n.1806)
Aldert Cornelis
D:
28 apr 1741
Oudorp
H:
09 nov 1788
Heerhugowaard
O:
(n.1806)
Petrus Oolfs (Obdam)
1756-
Petrus Oolfs (Obdam)
D:
30 dec 1756
Oudorp
Olof Obdam
1758-
Olof Obdam
D:
14 nov 1758
Oudorp
Maartje Obdam
1761-1785
Maartje Obdam
D:
27 apr 1761
Oudorp
O:
18 mei 1785
Akersloot
Aagje Obdam
1770-1770
Aagje Obdam
D:
30 mrt 1770
Obdam
O:
07 aug 1770
Obdam
Cornelia Aldertsd Pater
1731-(n.1776)
Cornelia Aldertsd Pater
D:
16 nov 1731
Statie Oudorp St.Laurens
O:
(n.1776)
Jacob Olofsz Obdam
1729-1771
Jacob Olofsz Obdam
D:
30 sep 1729
Obdam
H:
1754
O:
15 jul 1771
Obdam
Adelbertus van de Schuyt
1773-1837
Adelbertus van de Schuyt
D:
15 okt 1773
Alkmaar
O:
17 okt 1837
Oterleek Huis 64 in de Scherner aan de Molenweg
Catharina Cornelisdr Ursem
1773-1812
Catharina Cornelisdr Ursem
G:
03 mei 1773
Obdam
H:
19 sep 1802
Oterleek (Oudorp)
O:
02 jul 1812
Molenweg 57 H.H.Waard
Jannetje Kunst
1790-
Jannetje Kunst
G:
1790
Oudorp
H:
09 okt 1817
Oterleek
Cornelis van der Schuijt
1731-(n.1776)
Cornelis van der Schuijt
D:
20 sep 1731
Alkmaar
H:
01 sep 1771
Alkmaar
O:
(n.1776)
Pieter Aldertsz Pater
1733-(v.1776)
Pieter Aldertsz Pater
D:
05 jan 1733
Statie Oudorp St.Laurens
O:
(v.1776)
Catharina Pater
1734-
Catharina Pater
D:
09 aug 1734
Statie Oudorp St.Laurens
Catharina Pater
1735-
Catharina Pater
D:
13 nov 1735
Statie Oudorp St.Laurens
Dieuwertje Pater
1764-1766
Dieuwertje Pater
D:
14 sep 1764
Statie Oudorp St.Laurens
O:
03 jun 1766
H.H.Waard
Catharina Aldertsdr Pater
1795-(ca.1796)
Catharina Aldertsdr Pater
D:
23 mrt 1795
Oudorp
O:
(ca.1796)
H.H.Waard
Jacob Aldertsz Pater
1796-1849
Jacob Aldertsz Pater
D:
25 apr 1796
Statie Oudorp St.Laurens
O:
18 apr 1849
H.H.Waard
Lucia Sijtje Glas
1795-1827
Lucia Sijtje Glas
G:
14 mrt 1795
Warmenhuizen
H:
06 mei 1819
H.H.Waard
O:
14 apr 1827
H.H.Waard
Maartje Tesselaar
1803-(v.1849)
Maartje Tesselaar
G:
23 jun 1803
Warmenhuizen
H:
08 mei 1828
H.H.Waard
O:
(v.1849)
H.H.Waard
Joannes Aldertsz Pater
1797-1840
Joannes Aldertsz Pater
D:
10 sep 1797
Statie Oudorp St.Laurens
O:
13 mrt 1840
H.H.Waard Mieden 93
Maartje Cornelis Schuitemaker
1793-(v.1832)
Maartje Cornelis Schuitemaker
G:
15 dec 1793
Berkhout
H:
21 apr 1820
H.H.Waard
O:
(v.1832)
H.H.Waard
Petrus Aldertsz Pater
1799-1872
Petrus Aldertsz Pater
D:
22 jan 1799
Statie Oudorp St.Laurens
O:
23 feb 1872
Bloemendaal inrichting "Meerenberg"
Niesje Schouten
1796-1859
Niesje Schouten
G:
04 jun 1796
Grosthuizen(Scharwoude)
H:
13 jan 1831
Ursem
O:
27 jun 1859
Ursem
Gerritje van der Hurk
1822-1850
Gerritje van der Hurk
G:
22 sep 1822
Rustenburg
H:
19 aug 1849
H.H.Waard
O:
28 dec 1850
Haarlem wijk.I, Spaarnevoederstraaat 268
Cornelis Aldertsz Pater
1802-1804
Cornelis Aldertsz Pater
D:
17 aug 1802
Statie Oudorp St.Laurens
O:
22 nov 1804
H.H.Waard
Aldert Jacobsz Pater
1766-1825
Aldert Jacobsz Pater
G:
06 mrt 1766
de Waert
O:
25 okt 1825
H.H.Waard
Antje Jans Som
1773-1817
Antje Jans Som
D:
18 jul 1773
St.Pancras
H:
19 apr 1794
H.H.Waard
O:
08 nov 1817
H.H.Waard Waarddijk 76
Antje Cornelisdr Baltus
(ca.1765)-(ca.1849)
Antje Cornelisdr Baltus
G:
(ca.1765)
H.H.Waard
H:
20 aug 1818
Oudorp
O:
(ca.1849)
Oudorp
Levenloos Pater
1768-
Levenloos Pater
D:
04 sep 1768
Statie Oudorp St.Laurens
Jacob Kruijf
1794-
Jacob Kruijf
G:
1794
Schoorl
Antje Kos
1793-
Antje Kos
G:
1793
Schoorl
H:
17 mei 1821
Schoorl
Joanna Kruijf
1799-
Joanna Kruijf
G:
17 apr 1799
Schoorl
Willem Rietveld
1794-1857
Willem Rietveld
G:
06 sep 1794
Limmen
H:
18 jan 1821
Schoorl
O:
24 mei 1857
Schoorl
Wilhelmina Kruijf
1809-
Wilhelmina Kruijf
G:
1809
Schoorl
Cornelis de Boer
1811-
Cornelis de Boer
G:
1811
Akersloot
H:
22 sep 1839
Warmenhuizen
Maartje Jacobsdr Pater
1768-1850
Maartje Jacobsdr Pater
G:
04 sep 1768
H.H.Waard
O:
12 jan 1850
Schoorl
Pieter Willemsz Kruijf
1746-1821
Pieter Willemsz Kruijf
G:
04 mrt 1746
Warmenhuizen
H:
23 jul 1792
Schoorl
O:
22 feb 1821
Schoorl huis.nr.50
Jacobus Cornelisz Pater
1802-1858
Jacobus Cornelisz Pater
D:
18 okt 1802
Statie Oudorp St.Laurens
O:
23 nov 1858
Berkhout
Antje de Jong
1808-1888
Antje de Jong
G:
12 mrt 1808
Avenhorn
H:
14 feb 1828
Berkhout
O:
25 mei 1888
Berkhout
Johannes Pater
1804-1804
Johannes Pater
D:
14 jul 1804
Statie Oudorp St.Laurens
O:
17 aug 1804
H.H.Waard
Catharina Cornelisdr Pater
1807-1808
Catharina Cornelisdr Pater
D:
25 mei 1807
Statie Oudorp St.Laurens
O:
11 sep 1808
H.H.Waard
Catharina Cornelisdr Pater
1809-1838
Catharina Cornelisdr Pater
D:
12 mrt 1809
Statie Oudorp St.Laurens
O:
17 nov 1838
Alkmaar
Pieter Weel
1804-1836
Pieter Weel
G:
1804
Wervershoof
H:
21 nov 1834
Berkhout
O:
07 dec 1836
H.H.Waard
Jan Pater
1813-1813
Jan Pater
G:
28 aug 1813
Berkhout
O:
09 okt 1813
Berkhout
Maartje Pater
1815-1860
Maartje Pater
G:
11 okt 1815
Berkhout
O:
25 jan 1860
Berkhout
Cornelis Jacobsz Pater
1770-1834
Cornelis Jacobsz Pater
D:
19 sep 1770
Statie Oudorp St.Laurens
O:
24 aug 1834
Berkhout
Jantje Jans Berkhout
1773-1832
Jantje Jans Berkhout
G:
1773
Berkhout
H:
24 jan 1802
Oudorp
O:
02 mrt 1832
Berkhout
Pieter Jacobsz Pater
1772-1772
Pieter Jacobsz Pater
D:
25 okt 1772
Statie Oudorp St.Laurens
O:
19 dec 1772
H.H.Waard
Divertie Pater
(ca.1773)-1774
Divertie Pater
G:
(ca.1773)
O:
10 dec 1774
H.H.Waard
Jan Jacobsz Pater
1774-1775
Jan Jacobsz Pater
D:
06 jan 1774
Statie Oudorp St.Laurens
O:
24 feb 1775
H.H.Waard
Jan Pater
(ca.1776)-1776
Jan Pater
G:
(ca.1776)
O:
25 okt 1776
H.H.Waard
Dievertie Jacobsdr Pater
1776-1778
Dievertie Jacobsdr Pater
D:
27 nov 1776
Statie Oudorp St.Laurens
O:
14 jan 1778
H.H.Waard
Catharina Jacobsdr Pater
1782-1842
Catharina Jacobsdr Pater
D:
14 jun 1782
Statie Oudorp St.Laurens
O:
25 jan 1842
In de buurt van Oudorp nr.24
Hendrik Sijmensz Schouten
(ca.1749)-
Hendrik Sijmensz Schouten
D:
(ca.1749)
H:
(ca.1779)
Catharina Groeneveld
1807-
Catharina Groeneveld
G:
24 feb 1807
Zuid-Scharwoude
Klaas Gildemeijer
1812-
Klaas Gildemeijer
G:
12 dec 1812
Oude Niedorp
H:
01 nov 1835
Veenhuizen
Volkje Groeneveld
1809-
Volkje Groeneveld
D:
02 mrt 1809
statie Langedijk Noord-Scharwoude
Cornelis Luken
1814-
Cornelis Luken
G:
1814
Oudorp
H:
09 sep 1837
Oudorp
Aldert Groenveld
1810-1817
Aldert Groenveld
D:
13 jul 1810
Statie Oudorp St.Laurens
O:
07 okt 1817
H.H.Waard
Veronica Groenveld
1812-1852
Veronica Groenveld
G:
29 jul 1812
H.H.Waard
O:
1852
H.H.Waard
Cornelis Luken
1814-1888
Cornelis Luken
G:
1814
Oudorp
H:
09 sep 1837
Oudorp
O:
1888
H.H.Waard
Jacob Groenveld
1814-
Jacob Groenveld
G:
02 apr 1814
H.H.Waard
Klaartje Beers
(ca.1825)-
Klaartje Beers
G:
(ca.1825)
Hoogwoud
H:
24 apr 1846
Veenhuizen
Cornelis Groenveld
1816-
Cornelis Groenveld
G:
18 jan 1816
H.H.Waard
Meinouwtje Mul
1803-
Meinouwtje Mul
G:
1803
Abbekerk
H:
01 feb 1844
H.H.Waard
Antje Groenveld (Groeneveld)
1819-
Antje Groenveld (Groeneveld)
G:
1819
Jan Noordstrand
1811-
Jan Noordstrand
G:
1811
H:
27 apr 1843
Nieuwe Niedorp
Grietje Groenveld
1824-
Grietje Groenveld
G:
16 okt 1824
Heerhugowaard
Hendrik Veenboer
1824-
Hendrik Veenboer
G:
1824
Berkhout
H:
23 feb 1851
Hoogwoud
Jan Cornelisz Groenveld (Groeneveld)
(ca.1783)-
Jan Cornelisz Groenveld (Groeneveld)
G:
(ca.1783)
H:
(ca.1806)
Jacob Aldertsz Pater
1737-1808
Jacob Aldertsz Pater
D:
25 feb 1737
Statie Oudorp St.Laurens
O:
19 okt 1808
Oudorp
Trijntje Cornelisdr
1736-1803
Trijntje Cornelisdr
D:
07 feb 1736
Statie Oudorp St.Laurens
H:
22 apr 1763
H.H.Waard
O:
13 jul 1803
Oudorp
Grietje Boudewijns Westenberg
(ca.1781)-
Grietje Boudewijns Westenberg
G:
(ca.1781)
H:
1806
Petrus Aldertsz Pater
1738-
Petrus Aldertsz Pater
D:
08 sep 1738
Statie Oudorp St.Laurens
Maria Aldertdr Pater
1740-
Maria Aldertdr Pater
D:
24 mrt 1740
Statie Oudorp St.Laurens
Jan Claesz Pater
1785-1822
Jan Claesz Pater
D:
22 jul 1785
Uyt het Zuyd huys digt bij oud Nierop hier onder hoorende
O:
26 mrt 1822
op 't Keern Hoorn
Trijntje Brakeboer
1782-1829
Trijntje Brakeboer
D:
27 nov 1782
Nieuwe Noord Hoorn
H:
12 apr 1807
Hoorn
O:
15 sep 1829
Hoorn
Claas Pater
1786-
Claas Pater
D:
10 aug 1786
Obdam
Klaas Claesz Pater
1788-
Klaas Claesz Pater
D:
16 dec 1788
uyt het Zuyd huys bij oud Nierop hieronder
Aafje Klaas Pater
1789-1839
Aafje Klaas Pater
G:
1789
Veenhuizen
O:
22 aug 1839
Alkmaar Paternosterstraat 519 wijk.B
Cornelis Jacobsz (de) Wever(Weever)
1776-1847
Cornelis Jacobsz (de) Wever(Weever)
D:
21 apr 1776
Statie Hoogwoud
H:
26 apr 1807
Oudorp
O:
23 dec 1847
Egmond aan de Hoeff
Onbekend
Grietje Pater
1791-
Grietje Pater
D:
25 aug 1791
Waard
Klaasie Pater
1794-(v.1796)
Klaasie Pater
D:
01 jun 1794
Veenhuizen
O:
(v.1796)
Klaasie Pater
1796-(v.1800)
Klaasie Pater
D:
11 jul 1796
Veenhuizen
O:
(v.1800)
Clasina Pater
1800-1821
Clasina Pater
D:
29 nov 1800
Veenhuyzen
O:
01 feb 1821
Alkmaar Keizerstraat 299 wijk.?
Jan Jansz Baart
(ca.1800)-
Jan Jansz Baart
G:
(ca.1800)
H:
23 apr 1820
Alkmaar
Claes Jansz Pater
1763-1802
Claes Jansz Pater
D:
15 jun 1763
Statie Oudorp St.Laurens
O:
12 aug 1802
H.H.Waard
Trijntje Claasse Bakker (Backer)
(ca.1759)-
Trijntje Claasse Bakker (Backer)
G:
(ca.1759)
H.H.Waard
H:
11 apr 1784
Obdam
Jacob Jansz Pater
1765-1811
Jacob Jansz Pater
D:
13 nov 1765
Statie Oudorp St.Laurens
O:
16 sep 1811
Alkmaar
Pietertje Jans Punt
(ca.1763)-
Pietertje Jans Punt
G:
(ca.1763)
H:
20 apr 1788
Maartje Jansdr Pater
1769-1775
Maartje Jansdr Pater
D:
10 nov 1769
Statie Oudorp St.Laurens
O:
06 jan 1775
H.H.Waard
Johannes Aldertsz Pater
1741-1775
Johannes Aldertsz Pater
D:
30 sep 1741
Statie Oudorp St.Laurens
O:
14 jan 1775
H.H.Waard
Grietje Claes (Klaas) Paardebos
(ca.1733)-1791
Grietje Claes (Klaas) Paardebos
G:
(ca.1733)
H:
31 jan 1762
H.H.Waard
O:
20 jan 1791
H.H.Waard
Petrus Laurentius Aldertsz Pater
1743-
Petrus Laurentius Aldertsz Pater
D:
10 aug 1743
Statie Oudorp St.Laurens
Cornelis Aldertsz Pater
1744-
Cornelis Aldertsz Pater
D:
30 okt 1744
Statie Oudorp St.Laurens
Adrianus Aldertsz Pater
1746-
Adrianus Aldertsz Pater
D:
30 mrt 1746
Statie Oudorp St.Laurens
Duifje Aldertsdr Pater
1748-
Duifje Aldertsdr Pater
D:
08 okt 1748
Statie Oudorp St.Laurens
Elisabetha Aldertsdr Pater
1750-
Elisabetha Aldertsdr Pater
D:
08 jan 1750
Statie Oudorp St.Laurens
Alardus Jacobsz Pater
1708-1775
Alardus Jacobsz Pater
D:
11 apr 1708
Statie Oudorp St.Laurens
O:
21 nov 1775
H.H.Waard
Maria Pieters Brammer Punt
1707-
Maria Pieters Brammer Punt
D:
23 mei 1707
Statie Oudorp St.Laurens
H:
1731
O:
H.H.Waard
Maria Pater
1757-
Maria Pater
D:
20 jan 1757
Statie Oudorp St.Laurens
Theodorus Aldertsz Pater
1758-
Theodorus Aldertsz Pater
D:
18 mrt 1758
Statie Oudorp St.Laurens
Theodorus Aldertsz Pater
1759-
Theodorus Aldertsz Pater
D:
12 mei 1759
Statie Oudorp St.Laurens
Maria Pater
1761-
Maria Pater
D:
25 mrt 1761
Statie Oudorp St.Laurens
Dirk Aldertsz Pater
1765-1765
Dirk Aldertsz Pater
D:
20 mei 1765
Statie Oudorp St.Laurens
O:
26 mei 1765
H.H.Waard
Maertje Pater
1765-1765
Maertje Pater
D:
20 mei 1765
Statie Oudorp St.Laurens
O:
02 aug 1765
H.H.Waard
Catharina Dirks Punt
1726-(n.1776)
Catharina Dirks Punt
D:
10 feb 1726
Statie Oudorp St.Laurens
H:
15 aug 1754
Oudorp
O:
(n.1776)
Adelbert Jacobsz Pater
1710-
Adelbert Jacobsz Pater
D:
19 apr 1710
Statie Oudorp St.Laurens
Catharina Jacobsdr Pater
1712-
Catharina Jacobsdr Pater
D:
17 sep 1712
Statie Oudorp St.Laurens
Maria Jacobsdr Pater
1714-
Maria Jacobsdr Pater
D:
27 jul 1714
Statie Oudorp St.Laurens
Ouders
Garbrandt Philipsz Booij
(ca.1635)-
Neeltje Germens Garrebrands Booij
(ca.1673)-(n.1721)
Neeltje Germens Garrebrands Booij
G:
(ca.1673)
O:
(n.1721)
Jacob Pietersz van 't end Pater
(ca.1660)-(v.1717)
Jacob Pietersz van 't end Pater
G:
(ca.1660)
H:
08 dec 1697
Koedijk
O:
(v.1717)