Zoek familienaam:
Voorna(a)m(en):
Geavanceerd zoeken
Contact
Familienamen
Wat is er nieuw
Bladwijzers
Foto's
(Levens)verhalen
Documenten
Albums
Begraafplaatsen
Grafstenen
Data & Verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Startpagina
Zoek
Zoek
Familienamen
Plaatsen
Datums
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentjes
Doopakte
Geboorteakte
Het team
Huwelijksakte
Huwelijkse bijlagen
Krantenartikel
Nieuwsbrieven
Notulen
Overlijdensakte
Presentatie
Familiedagen
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
Contact
English
French
German
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
|
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Print
Voeg bladwijzer toe
Jantje Jans Kuntkes
1770 - 1843 (73 )
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Grietje Doedens
1845-1934
Grietje Doedens
G:
24 jun 1845
Scheemda
O:
05 feb 1934
Scheemda
Foktje Doedens
1879-1968
Foktje Doedens
G:
06 aug 1879
Scheemda
O:
10 aug 1968
Winschoten
Okko Kuiper
1876-1964
Okko Kuiper
G:
14 apr 1876
Midwolda
H:
13 jul 1899
Scheemda
O:
24 mei 1964
Scheemda
Gerardus Doedens
1848-1919
Gerardus Doedens
G:
05 sep 1848
Scheemda
O:
28 aug 1919
Scheemda
Harmke Tuin
1848-1918
Harmke Tuin
G:
19 okt 1848
Scheemda
H:
04 mei 1876
Scheemda
O:
24 jan 1918
Scheemda
Jantje Doedens
1873-1902
Jantje Doedens
G:
21 nov 1873
Westerlee Scheemda
O:
27 dec 1902
Scheemda
Onno Fockens
1869-1946
Onno Fockens
G:
22 jun 1869
Midwolda
H:
19 apr 1894
Scheemda
O:
07 jun 1946
Scheemda
Anje Doedens
1875-1960
Anje Doedens
G:
25 feb 1875
Scheemda
O:
25 dec 1960
Veendam
Harm Greven
1873-1947
Harm Greven
G:
11 jun 1873
Nieuw Scheemda
H:
21 dec 1893
Scheemda
O:
22 mrt 1947
Scheemda
Bena Doedens
1876-1901
Bena Doedens
G:
31 aug 1876
Scheemda
O:
04 aug 1901
Nieuw Scheemda
Meindert Doedens
1878-1909
Meindert Doedens
G:
23 nov 1878
Scheemda
O:
13 mrt 1909
Foxhol Hoogezand
Siementje Klok
1881-1962
Siementje Klok
G:
17 jul 1881
Wagenborgen Termunten
H:
27 okt 1904
Scheemda
O:
11 apr 1962
Winschoten
Grietje Doedens
1881-1929
Grietje Doedens
G:
26 dec 1881
Scheemda
O:
09 jul 1929
Oostwold Midwolda
Tjark Groen
1878-1941
Tjark Groen
G:
05 sep 1878
Oostwold Midwolda
H:
02 okt 1902
Scheemda
O:
31 mrt 1941
Winschoten
Beno Doedens
1886-1908
Beno Doedens
G:
21 dec 1886
Scheemda
O:
27 okt 1908
Nieuw Scheemda
Derktje Meijer
1887-1969
Derktje Meijer
G:
24 jan 1887
Eexta Scheemda
H:
14 mei 1908
Scheemda
O:
20 dec 1969
Alkmaar
Udo Gerhardus Doedens
1889-1942
Udo Gerhardus Doedens
G:
12 apr 1889
Scheemda
O:
23 nov 1942
Scheemda
Geertje Scholte
1892-1982
Geertje Scholte
G:
27 jan 1892
Westerlee Scheemda
H:
01 dec 1910
Scheemda
O:
27 mei 1982
Westerlee
Hendrik Doedens
1850-1924
Hendrik Doedens
G:
11 aug 1850
Scheemda
O:
25 nov 1924
Westerlee
Engelina de Wal
1846-1910
Engelina de Wal
G:
14 nov 1846
Westerlee
H:
18 okt 1873
Scheemda
O:
30 okt 1910
Nieuw Scheemda
Jantje Brinkman
1885-1975
Jantje Brinkman
G:
11 aug 1885
Eexta gem. Scheemda
O:
28 jul 1975
Scheemda
Freerk Vogd
1884-1967
Freerk Vogd
G:
06 feb 1884
Midwolda
H:
21 sep 1905
Scheemda
O:
10 jan 1967
Groningen
Frouwke Doedens
1853-1897
Frouwke Doedens
G:
03 dec 1853
Scheemda
O:
20 jul 1897
Scheemda
Adolf Brinkman
1856-1937
Adolf Brinkman
G:
08 jan 1856
Scheemda
H:
01 aug 1879
Scheemda
O:
12 mrt 1937
Scheemda
Jan Doedens
1857-1926
Jan Doedens
G:
26 jul 1857
Scheemda
O:
01 mrt 1926
Westerlee
Geertruida Schipper
1857-1922
Geertruida Schipper
G:
25 feb 1857
Westerlee
H:
30 mei 1878
Scheemda
O:
14 apr 1922
Westerlee
Jantje Hendriks Pater
1817-1865
Jantje Hendriks Pater
G:
24 jan 1817
Meeden
O:
02 nov 1865
Midwolda
Beno Gerardus Doedens
1818-1860
Beno Gerardus Doedens
G:
14 mrt 1818
Scheemda
H:
30 mei 1845
Scheemda
O:
25 aug 1860
Scheemda
Harm Hendriks Pater
1818-1872
Harm Hendriks Pater
G:
11 dec 1818
Meeden
O:
27 jul 1872
Winschoten
Trientje Pater
1821-1839
Trientje Pater
G:
22 jan 1821
Meeden
O:
01 nov 1839
Duurkenakker
Deddo Pater
1867-1940
Deddo Pater
G:
10 sep 1867
Muntendam
O:
13 apr 1940
Muntendam
Geertje Pater
1872-1960
Geertje Pater
G:
11 mrt 1872
Muntendam/Loeg
O:
24 apr 1960
Stadskanaal
Jakob Koning
1872-1956
Jakob Koning
G:
24 feb 1872
Veendam
H:
14 mei 1898
Veendam
O:
30 dec 1956
Stadskanaal
Etje Pater
1874-1947
Etje Pater
G:
03 jan 1874
Muntendam
O:
05 mei 1947
Veendam
Pieter Weisenbach
1872-1934
Pieter Weisenbach
G:
16 jul 1872
Veendam
H:
04 feb 1897
Muntendam
O:
10 jun 1934
Veendam
Griet Pater
1879-1931
Griet Pater
G:
23 sep 1879
Muntendam
O:
11 nov 1931
Groningen
Berend van der Linden
1880-na 1931
Berend van der Linden
G:
22 dec 1880
Muntendam
H:
22 mrt 1913
Veendam
O:
na 1931
Veendam
Hendrik Pater
1883-1916
Hendrik Pater
G:
07 aug 1883
Muntendam
O:
06 nov 1916
Muntendam
Henderkien Woldhuis
1883-1962
Henderkien Woldhuis
G:
17 nov 1883
Muntendam
H:
23 jun 1904
Muntendam
O:
07 jun 1962
Muntendam
Hilbrandina Pater
1886-1916
Hilbrandina Pater
G:
24 sep 1886
Muntendam
O:
16 jan 1916
Zuidbroek
Lukas Johannes Oorburg
1887-1970
Lukas Johannes Oorburg
G:
25 mei 1887
Veendam
H:
23 mei 1914
Veendam
O:
1970
Haren
Hilbrand Jan Pater
1889-1973
Hilbrand Jan Pater
G:
17 nov 1889
Muntendam
O:
20 mrt 1973
Muntendam
Ellechien Jager
1888-1978
Ellechien Jager
G:
12 nov 1888
Muntendam
H:
05 dec 1912
Muntendam
O:
20 nov 1978
Muntendam
Jan Pater
1894-1974
Jan Pater
G:
25 nov 1894
Muntendam
O:
11 jan 1974
Sappemeer
Geertje Poot
1895-1972
Geertje Poot
G:
02 okt 1895
Veendam
H:
24 mei 1919
Veendam
O:
16 aug 1972
Sappemeer
Tiede Pater
1847-1910
Tiede Pater
G:
07 sep 1847
Muntendam
O:
06 apr 1910
Muntendam
Korneliske Veendorp
1853-1923
Korneliske Veendorp
G:
28 aug 1853
Muntendam
H:
11 apr 1872
Muntendam
O:
23 nov 1923
Muntendam
Jan Evert Steenhuis
1867-1930
Jan Evert Steenhuis
G:
04 okt 1867
Wildervank
O:
19 nov 1930
Wildervank
Maria Petronella Molema
1867-1929
Maria Petronella Molema
G:
31 mei 1867
Stadskanaal
H:
03 mei 1890
Wildervank
O:
14 dec 1929
Wildervank
Grietje Pater
1850-1868
Grietje Pater
G:
16 apr 1850
Muntendam
O:
11 dec 1868
Wildervank
Albertus Steenhuis
1841-1929
Albertus Steenhuis
G:
19 dec 1841
Wildervank
H:
08 jun 1867
Wildervank/ Muntendam
O:
18 okt 1929
Wildervank
Roelfien Brink
1877-1964
Roelfien Brink
G:
29 jul 1877
Zuidbroek
O:
17 mrt 1964
Veendam
Antonie Jager
1876-1936
Antonie Jager
G:
19 jun 1876
Noordbroek
H:
09 dec 1899
Zuidbroek
O:
13 okt 1936
Zuidbroek
Deddo Brink
1878-1951
Deddo Brink
G:
02 nov 1878
Zuidbroek
O:
06 nov 1951
Noordbroek
Maria Westman
1882-1959
Maria Westman
G:
23 jan 1882
Noordbroek
H:
16 mei 1908
Zuidbroek
O:
23 nov 1959
Noordbroek
Barteld Brink
1880-1960
Barteld Brink
G:
22 mrt 1880
Zuidbroek
O:
22 mrt 1960
Slochteren
Gesien Tuizenga
1884-1969
Gesien Tuizenga
G:
12 okt 1884
Slochteren
H:
28 nov 1903
Slochteren
O:
17 jan 1969
Schildwolde
Tiedo Brink
1882-1974
Tiedo Brink
G:
09 okt 1882
Zuidbroek
O:
16 jul 1974
Zuidbroek
Hinderika Schothorst
1882-1980
Hinderika Schothorst
G:
16 mei 1882
Noordbroek
H:
23 mei 1908
Zuidbroek
O:
08 dec 1980
Zuidbroek
Geertje Brink
1885-1970
Geertje Brink
G:
26 jan 1885
Zuidbroek
O:
30 sep 1970
Noordbroek
Arend Hartman
1878-1963
Arend Hartman
G:
26 apr 1878
Noordbroek
H:
11 nov 1911
Zuidbroek
O:
29 mei 1963
Lammerdina Wubbegina Brink
1887-1905
Lammerdina Wubbegina Brink
G:
10 apr 1887
Zuidbroek
O:
27 dec 1905
Zuidbroek
Jan Brink
1889-1974
Jan Brink
G:
16 apr 1889
Zuidbroek
O:
24 jul 1974
Zuidbroek
Zwaantje Doddema
1893-1981
Zwaantje Doddema
G:
02 dec 1893
Noordbroek
H:
03 apr 1915
Noordbroek
O:
26 jul 1981
Noordbroek
Grietje Brink
1892-1970
Grietje Brink
G:
19 jun 1892
Zuidbroek
O:
30 sep 1970
Noordbroek
Nanno Wagena
1894-1972
Nanno Wagena
G:
22 jul 1894
Noordbroek
H:
23 aug 1919
Zuidbroek
O:
04 feb 1972
Noordbroek
Hinderkien Brink
1895-1981
Hinderkien Brink
G:
29 mrt 1895
Zuidbroek
O:
24 jun 1981
Zuidbroek
Jan Jacob Vrugt
1897-1985
Jan Jacob Vrugt
G:
06 aug 1897
Noordbroek
H:
22 mrt 1924
Zuidbroek
O:
24 aug 1985
Zuidbroek
Trientje Pater
1852-1935
Trientje Pater
G:
13 nov 1852
Muntendam
O:
02 mei 1935
Zuidbroek
Jan Brink
1852-1929
Jan Brink
G:
03 jul 1852
Zuidbroek
H:
12 mei 1877
Zuidbroek
O:
02 sep 1929
Zuidbroek
Jantje Hoeksema
1881-1952
Jantje Hoeksema
G:
14 jul 1881
Veendam
O:
16 dec 1952
Onstwedde
Fokko Prins
1875-1947
Fokko Prins
G:
02 jan 1875
Muntendam
H:
02 mei 1912
Muntendam
O:
24 apr 1947
Slochteren
Deddo Hoeksema
1883-1956
Deddo Hoeksema
G:
24 apr 1883
Veendam
O:
25 feb 1956
Veendam
Maria Christina Bolman
1883-na 1960
Maria Christina Bolman
G:
16 nov 1883
Hoogezand
H:
19 mei 1906
Veendam
O:
na 1960
Veendam
Warnder Hoeksema
1885-1953
Warnder Hoeksema
G:
24 aug 1885
Veendam
O:
21 nov 1953
Stadskanaal/Onstwedde
Harberdina Visser
1887-na 1953
Harberdina Visser
G:
23 sep 1887
Meeden
H:
17 sep 1913
Veendam
O:
na 1953
Tido Hoekzema
1888-1939
Tido Hoekzema
G:
11 mrt 1888
Veendam
O:
23 jan 1939
Stadskanaal/Onstwedde
Anna Hendrika Jacoba van Oijen
1886-1922
Anna Hendrika Jacoba van Oijen
G:
18 dec 1886
Budel
H:
29 sep 1914
Budel
O:
14 jun 1922
Budel
Grietje Visser
1888-
Grietje Visser
G:
27 nov 1888
Meeden
H:
19 dec 1922
Veendam
Geertje Hoeksema
1890-1991
Geertje Hoeksema
G:
19 okt 1890
Veendam
O:
24 jan 1991
Groningen
Frederik Leemhuis
1889-1942
Frederik Leemhuis
G:
21 jan 1889
Midwolda
H:
16 mei 1918
Muntendam
O:
30 aug 1942
Zuidbroek
Freerk Hoeksema
1893-1969
Freerk Hoeksema
G:
03 aug 1893
Muntendam
O:
01 mrt 1969
Doetinchem
Geertruida Mantjes
1893-1946
Geertruida Mantjes
G:
14 jan 1893
Scheemda
H:
24 jul 1919
Scheemda
O:
22 jun 1946
Doetinchem
Trijntje Hoeksema
1896-1990
Trijntje Hoeksema
G:
04 apr 1896
Duurkenakker
O:
13 apr 1990
Groningen
Willem Hendrik Maarse
1893-1978
Willem Hendrik Maarse
G:
29 mrt 1893
Haarlemmermeer
H:
04 mei 1922
Muntendam
O:
10 dec 1978
Albert Hoeksema
1898-1970
Albert Hoeksema
G:
22 okt 1898
Duurkenakker
O:
20 mrt 1970
Groningen
Maria Margaretha Jongsma
1896-1955
Maria Margaretha Jongsma
G:
14 jun 1896
Groningen
H:
02 mrt 1925
Roden
O:
06 feb 1955
Den Haag
Hendrik Hoeksema
1901-1982
Hendrik Hoeksema
G:
19 aug 1901
Duurkenakker
O:
23 mei 1982
Meeden
Henderika Gernaat
1900-1971
Henderika Gernaat
G:
21 nov 1900
Meeden
H:
02 jun 1927
Meeden
O:
17 apr 1971
Meeden
Henderkien Pater
1855-1929
Henderkien Pater
G:
15 dec 1855
Muntendam
O:
23 nov 1929
Meeden
Wiecher Hoeksema
1856-1924
Wiecher Hoeksema
G:
12 sep 1856
Veendam
H:
19 mei 1881
Muntendam
O:
18 okt 1924
Meeden
Geertje Pater
1885-1917
Geertje Pater
G:
26 okt 1885
Veendam
O:
05 sep 1917
Groningen
Geert Richters
1885-
Geert Richters
G:
09 mei 1885
Veendam
H:
24 nov 1910
Muntendam
Jan Pater
1887-1960
Jan Pater
G:
04 mei 1887
Veendam
O:
19 dec 1960
Muntendam
Hankina Veenhuizen
1889-1979
Hankina Veenhuizen
G:
06 jan 1889
Wildervank
H:
09 feb 1918
Wildervank
O:
28 jul 1979
Muntendam
Dedde Pater
1889-1965
Dedde Pater
G:
31 jul 1889
Veendam
O:
11 mei 1965
Slochteren
Luchina Wiechertjes
1895-1989
Luchina Wiechertjes
G:
29 jan 1895
Kalkwijk(Hoogezand)
H:
28 mei 1924
Borger
O:
18 jul 1989
Siddeburen
Harbert Pater
1894-1969
Harbert Pater
G:
07 jun 1894
Veendam
O:
17 jun 1969
Veendam
Frouwke Bakker
1893-1983
Frouwke Bakker
G:
26 jun 1893
Veendam
H:
17 jun 1922
Veendam
O:
28 nov 1983
Veendam
Hendrik Pater
1896-1955
Hendrik Pater
G:
03 jun 1896
Veendam
O:
03 jul 1955
Groningen
Elsiena Marchiena Doddema
1895-
Elsiena Marchiena Doddema
G:
03 jul 1895
Veendam
H:
02 jun 1917
Veendam
O:
Veendam
Hendrik Pater
1858-1940
Hendrik Pater
G:
19 dec 1858
Muntendam
O:
14 okt 1940
Muntendam
Fennechien Visser
1859-1940
Fennechien Visser
G:
09 apr 1859
Meeden
H:
11 apr 1885
Veendam
O:
28 aug 1940
Veendam
Wubbina Houwen
1881-1958
Wubbina Houwen
G:
24 jun 1881
Muntendam
O:
29 dec 1958
Leeuwarden
Johannes Kamp
1882-1947
Johannes Kamp
G:
28 jun 1882
Amsterdam
H:
19 sep 1906
Assen
O:
21 okt 1947
Leeuwarden
Deddo Houwen
1883-1943
Deddo Houwen
G:
14 apr 1883
Muntendam
O:
23 sep 1943
Maartensdijk
Helena Mulder
1883-1975
Helena Mulder
G:
23 jul 1883
Groningen
H:
22 dec 1910
Groningen
O:
20 jun 1975
Groningen
Harm Reinder Houwen
1885-1885
Harm Reinder Houwen
G:
07 mrt 1885
Muntendam
O:
15 mrt 1885
Muntendam
Tiedo Houwen
1886-1957
Tiedo Houwen
G:
19 mei 1886
Groningen
O:
05 jun 1957
Groningen
Grietje Eijndhoven
1888-1967
Grietje Eijndhoven
G:
07 jul 1888
Groningen
H:
04 nov 1909
Groningen
O:
13 mrt 1967
Groningen
Geertje Houwen
1888-1890
Geertje Houwen
G:
28 jun 1888
Groningen
O:
01 aug 1890
Groningen
Metta Pieternella Houwen
1889-1891
Metta Pieternella Houwen
G:
22 sep 1889
Groningen
O:
06 jan 1891
Groningen
Geertje Houwen
1892-1967
Geertje Houwen
G:
25 mrt 1892
Groningen
O:
30 okt 1967
Groningen
Jan Ronda
1893-1953
Jan Ronda
G:
05 dec 1893
Leens
H:
27 apr 1922
Groningen
O:
02 mrt 1953
Groningen
Metta Pieternella Houwen
1894-1985
Metta Pieternella Houwen
G:
20 aug 1894
Groningen
O:
16 mei 1985
Groningen
Boeke Boekema
1897-1985
Boeke Boekema
G:
17 feb 1897
Groningen
H:
03 jul 1924
Groningen
O:
21 nov 1985
Groningen
Hendrik Houwen
1896-1967
Hendrik Houwen
G:
07 aug 1896
Groningen
O:
05 sep 1967
Groningen
Maria Catherina Kruk
1898-1978
Maria Catherina Kruk
G:
08 mrt 1898
Velp gem. Rheden.
H:
03 mei 1923
Groningen
O:
25 jul 1978
Groningen
Reinder Houwen
1899-
Reinder Houwen
G:
02 feb 1899
Groningen
Engeline Bolhuis
1902-1974
Engeline Bolhuis
G:
25 sep 1902
Hoogezand
H:
01 jul 1926
Groningen
O:
13 aug 1974
Groningen
Jantje Pater
1861-1931
Jantje Pater
G:
03 okt 1861
Muntendam
O:
16 dec 1931
Groningen
Reinder Houwen
1854-1899
Reinder Houwen
G:
22 apr 1854
Kolham
H:
30 dec 1880
Muntendam
O:
25 nov 1899
Groningen
Pieter Pater
1864-1865
Pieter Pater
G:
06 aug 1864
Muntendam
O:
06 mrt 1865
Muntendam
Deddo Hendriks Pater
1822-1908
Deddo Hendriks Pater
G:
09 dec 1822
Meeden
O:
09 mrt 1908
Duurkenakker
Geertje Tiedes Uildriks
1823-1904
Geertje Tiedes Uildriks
G:
02 jan 1823
Winschoten
H:
18 mei 1847
Winschoten
O:
18 okt 1904
Duurkenakker
Hendrik de Jonge
1874-1902
Hendrik de Jonge
G:
06 aug 1874
Scheemda
O:
12 jun 1902
Scheemda
Pieter de Jonge
1876-1938
Pieter de Jonge
G:
11 jan 1876
Scheemda
O:
24 aug 1938
Arnhem
Christina Drenth
1874-na 1940
Christina Drenth
G:
14 sep 1874
Winschoten
H:
31 mei 1900
Scheemda
O:
na 1940
Arnhem
Jan de Jonge
1877-1957
Jan de Jonge
G:
22 sep 1877
Scheemda
O:
09 dec 1957
Oude Pekela
Weia Dijkhuis
1880-na 1957
Weia Dijkhuis
G:
27 okt 1880
Midwolda
H:
02 jun 1905
Midwolda
O:
na 1957
Gezina de Jonge
1879-1899
Gezina de Jonge
G:
29 mei 1879
Scheemda
O:
18 nov 1899
Oostwold gem. Midwolda
Grietje Pater
1848-1930
Grietje Pater
G:
08 okt 1848
Scheemda
O:
03 jan 1930
Scheemda
Harm de Jonge
1850-1922
Harm de Jonge
G:
31 mei 1850
Scheemda
H:
04 apr 1874
Scheemda
O:
11 nov 1922
Scheemda
Pieter Pater
1872-1872
Pieter Pater
G:
08 apr 1872
Scheemda
O:
13 mei 1872
Scheemda
Onbekend
Geessien Pater
1852-1859
Geessien Pater
G:
04 aug 1852
Scheemda
O:
29 okt 1859
Scheemda
Katharina Luchtenberg
1879-1956
Katharina Luchtenberg
G:
01 aug 1879
Eexta gem. Scheemda
O:
27 jun 1956
Scheemda
Jan Evert Rendering
1877-1959
Jan Evert Rendering
G:
22 jan 1877
Eexta gem. Scheemda
H:
22 mei 1902
Scheemda
O:
09 jul 1959
Emmen
Geessiena Luchtenberg
1881-
Geessiena Luchtenberg
G:
22 apr 1881
Eexta gem. Scheemda
Egbert Tienkamp
1880-
Egbert Tienkamp
G:
10 mei 1880
Vries
H:
27 nov 1902
Scheemda
Engelina Hillegonda Luchtenberg
1894-1987
Engelina Hillegonda Luchtenberg
G:
26 okt 1894
Scheemda
O:
21 jan 1987
Scheemda
Hindrika Pater
1855-1941
Hindrika Pater
G:
10 apr 1855
Scheemda
O:
17 jun 1941
Scheemda
Geert Luchtenberg
1855-1881
Geert Luchtenberg
G:
04 apr 1855
Eexta
H:
21 mei 1879
Scheemda
O:
25 jun 1881
Scheemda
Jan van Iren
1851-1929
Jan van Iren
G:
06 mrt 1851
Wildervank
H:
21 nov 1901
Scheemda
O:
24 feb 1929
Meeden
Levenloos Pater
1858-1858
Levenloos Pater
G:
25 mrt 1858
Veendam
O:
25 mrt 1858
Veendam
Geesjen Pater
1860-1933
Geesjen Pater
G:
26 feb 1860
Veendam
O:
29 okt 1933
Scheemda
Pieter Hendriks Pater
1826-1872
Pieter Hendriks Pater
G:
08 jan 1826
Meeden
O:
24 apr 1872
Scheemda
Geessiena Gerrits Ham
1816-1897
Geessiena Gerrits Ham
G:
24 dec 1816
Midwolda
H:
27 jun 1848
Scheemda
O:
05 mei 1897
Scheemda
Siertje Baas
1855-1855
Siertje Baas
G:
07 feb 1855
Oostwold Midwolda
O:
08 feb 1855
Midwolda
Rikste Mejeur
1884-1968
Rikste Mejeur
G:
15 feb 1884
Midwolda
O:
16 jan 1968
Beilen
Lourenz Strijker
1880-na 1968
Lourenz Strijker
G:
26 dec 1880
Winschoten
H:
22 mei 1908
Midwolda
O:
na 1968
Siertje Baas
1856-1944
Siertje Baas
G:
18 nov 1856
Oostwold/Midwolda
O:
11 jul 1944
Midwolda
Tiddo Mejeur
1859-1945
Tiddo Mejeur
G:
26 okt 1859
Midwolda
H:
30 nov 1883
Midwolda
O:
01 apr 1945
Midwolda
Hendrik Baas
1859-1860
Hendrik Baas
G:
25 dec 1859
Oostwold Midwolda
O:
02 jan 1860
Oostwold Midwolda
Grietje Baas
1861-1861
Grietje Baas
G:
07 jul 1861
Oostwold Midwolda
O:
16 jul 1861
Oostwold Midwolda
Grietje Baas
1862-1945
Grietje Baas
G:
15 aug 1862
Oostwold Midwolda
O:
03 mrt 1945
Groningen
Eltjo Lingbeek
1862-1912
Eltjo Lingbeek
G:
19 jul 1862
Finsterwolde
H:
22 mei 1886
Beerta
O:
12 aug 1912
Den Haag
nn Houttuin
1896-1896
nn Houttuin
G:
06 aug 1896
Groningen
O:
06 aug 1896
Groningen
Tonnis Houttuin
1897-1960
Tonnis Houttuin
G:
22 okt 1897
Groningen
O:
08 jun 1960
Groningen
Christina Marchien Kramer
1902-
Christina Marchien Kramer
G:
27 mrt 1902
Groningen
H:
17 okt 1938
Groningen
Luppe Houttuin
1898-
Luppe Houttuin
G:
18 sep 1898
Groningen
Johanna Everards
1901-
Johanna Everards
G:
03 mei 1901
Groningen
H:
16 mei 1929
Groningen
Geertje Houttuin
1900-1959
Geertje Houttuin
G:
03 jan 1900
Groningen
O:
26 dec 1959
Groningen
Hendrik Ipema
1899-
Hendrik Ipema
G:
01 dec 1899
Groningen
H:
08 mei 1924
Groningen
Johannes Houttuin
1902-1903
Johannes Houttuin
G:
07 apr 1902
Groningen
O:
05 mei 1903
Groningen
Grietje Houttuin
1904-
Grietje Houttuin
G:
12 jan 1904
Groningen
Heinrich Smit
1902-
Heinrich Smit
G:
13 dec 1902
Groningen
H:
09 feb 1931
Groningen
Hendrik Houttuin
1906-
Hendrik Houttuin
G:
23 feb 1906
Groningen
Helena Johanna Geertruida Wiegers
1905-
Helena Johanna Geertruida Wiegers
G:
30 okt 1905
Groningen
H:
25 aug 1930
Groningen
Johannes Houttuin
1907-1941
Johannes Houttuin
G:
24 nov 1907
Groningen
O:
24 okt 1941
Zuidlaren
Tetje Baas
1865-1945
Tetje Baas
G:
17 jul 1865
Midwolda/Oostwold
O:
22 aug 1945
Groningen
Jan Houttuin
1870-1942
Jan Houttuin
G:
23 mei 1870
Groningen
H:
23 mei 1895
Groningen
O:
17 dec 1942
Groningen
Jantje Baas
1868-
Jantje Baas
G:
06 feb 1868
Midwolda Oostwold
Geert Jager
1873-
Geert Jager
G:
13 sep 1873
Molenpolder
H:
06 jun 1897
Groningen
Geerdina Catharina Baas
1898-
Geerdina Catharina Baas
G:
07 okt 1898
Groningen
Folkert Hoekstra
1895-1947
Folkert Hoekstra
G:
21 sep 1895
Benedenknijpe Heerenveen
H:
09 mei 1927
Groningen
O:
17 jan 1947
Groningen
Catharina Margaretha Baas
1903-
Catharina Margaretha Baas
G:
05 jan 1903
Groningen
Henderik Baas
1871-1922
Henderik Baas
G:
24 apr 1871
Oostwold Midwolda
O:
27 mei 1922
Groningen
Trijntje de Jonge
1872-1927
Trijntje de Jonge
G:
30 mei 1872
Tripscompagnie gem. Muntendam
H:
15 okt 1896
Muntendam
O:
01 dec 1927
Groningen
Zwaantje Baas
1877-1877
Zwaantje Baas
G:
14 mei 1877
Oostwold Midwolda
O:
24 jul 1877
Oostwold Midwolda
Geertje Pater
1831-1912
Geertje Pater
G:
27 mei 1831
Muntendam
O:
10 feb 1912
Midwolda
Tonnis Baas
1830-1914
Tonnis Baas
G:
18 jul 1830
Oosterwold
H:
11 sep 1854
Midwolda
O:
04 jan 1914
Midwolda
Hendrik Deddes Pater
1794-1847
Hendrik Deddes Pater
G:
09 nov 1794
Meeden
O:
24 mrt 1847
Muntendam/Duurkenakker
Grietje Pieters Wol
1785-1844
Grietje Pieters Wol
G:
16 jul 1785
Scheemda
H:
09 jun 1815
Meeden
O:
07 feb 1844
Muntendam/Duurkenakker
Deddo Jacobs Gerringa
1823-1906
Deddo Jacobs Gerringa
G:
18 mrt 1823
Meeden
O:
18 jul 1906
Groningen
Dina Hindriks Oldenburger
1820-1852
Dina Hindriks Oldenburger
G:
17 sep 1820
Nieuwe Pekela
H:
21 jul 1845
Nieuwe Pekela
O:
21 jul 1852
Nieuwe Pekela
Mettje Hindriks Oldenburger
1823-1853
Mettje Hindriks Oldenburger
G:
04 okt 1823
Nieuwe Pekela
H:
05 apr 1853
Nieuwe Pekela
O:
28 mei 1853
Nieuwe Pekela
Annechien Pathuis
1818-1913
Annechien Pathuis
G:
22 jun 1818
Oude Pekela
H:
09 feb 1854
Nieuwe Pekela
O:
26 apr 1913
Groningen
Bettje Gerringa
1824-1843
Bettje Gerringa
G:
14 dec 1824
Meeden
O:
19 jan 1843
Nieuwe Pekela
Hinderk Gerringa
1826-1907
Hinderk Gerringa
G:
31 mei 1826
Meeden
O:
25 nov 1907
Nieuwe Pekela
Riekeltje Mulder
1824-1905
Riekeltje Mulder
G:
16 jan 1824
Nieuwe Pekela
H:
29 mei 1857
Nieuwe Pekela
O:
11 jan 1905
Nieuwe Pekela
Jacoba Gerringa
1828-1864
Jacoba Gerringa
G:
07 mei 1828
Meeden
O:
21 aug 1864
Sappemeer
Luitje Oomkes
1812-1904
Luitje Oomkes
G:
14 sep 1812
Harkstede
H:
13 okt 1860
Nieuwe Pekela
O:
13 apr 1904
Sappemeer
Jan Gerringa
1830-1903
Jan Gerringa
G:
10 apr 1830
Meeden
O:
02 jul 1903
Nieuwe Pekela
Jeltje Bontekoe
1839-1925
Jeltje Bontekoe
G:
09 jul 1839
Wildervank
H:
16 mei 1860
Wildervank
O:
24 jul 1925
Nieuwe Pekela
Jantje Gerringa
1832-1928
Jantje Gerringa
G:
03 okt 1832
Nieuwe Pekela
O:
10 okt 1928
Veendam
Jans Kamminga
1830-1891
Jans Kamminga
G:
17 nov 1830
Veendam
H:
19 dec 1857
Nieuwe Pekela
O:
20 mei 1891
Ommelanderwijk gem. Veendam
Grietje Gerringa
1834-1926
Grietje Gerringa
G:
30 aug 1834
Nieuwe Pekela
O:
17 jan 1926
Ommelanderwijk Veendam
Hindrik Geerts Vegter
1823-1894
Hindrik Geerts Vegter
G:
22 sep 1823
Veendam
H:
29 dec 1855
Veendam
O:
10 jan 1894
Ommelanderwijk gem. Veendam
Jacob Jacobs Gerringa
1836-1865
Jacob Jacobs Gerringa
G:
20 sep 1836
Nieuwe Pekela
O:
30 apr 1865
Nieuwe Pekela
Jan Panjer
1859-1887
Jan Panjer
G:
18 apr 1859
Nieuwe Pekela
O:
28 okt 1887
Winschoten
Geertje Panjer
1861-
Geertje Panjer
G:
04 nov 1861
Nieuwe Pekela
Roelof Steenbergen
1862-
Roelof Steenbergen
G:
15 dec 1862
Amsterdam
H:
07 okt 1885
Nieuwe Pekela
Jacob Panjer
1863-1864
Jacob Panjer
G:
30 aug 1863
Nieuwe Pekela
O:
30 aug 1864
Oude Pekela
Klaassien Panjer
1865-1950
Klaassien Panjer
G:
23 jun 1865
Nieuwe Pekela
O:
19 mrt 1950
Emmen
Johannes Rotmans
1865-1940
Johannes Rotmans
G:
05 sep 1865
Veendam
H:
15 apr 1896
Nieuwe Pekela
O:
12 nov 1940
Emmen
Jakob Panjer
1867-1950
Jakob Panjer
G:
07 apr 1867
Nieuwe Pekela
O:
21 jun 1950
Groningen
Tjaatje Niekamp
1872-1948
Tjaatje Niekamp
G:
12 jan 1872
Winschoten
H:
05 aug 1908
Winschoten
O:
12 jul 1948
Groningen
Pietertje Panjer
1870-
Pietertje Panjer
G:
06 jan 1870
Nieuwe Pekela
Jantje Panjer
1872-1881
Jantje Panjer
G:
12 feb 1872
Nieuwe Pekela
O:
16 aug 1881
Leeuwarden
Klaas Panjer
1874-1947
Klaas Panjer
G:
07 apr 1874
Nieuwe Pekela
O:
24 feb 1947
Amsterdam
Hendrika Vallenduuk
1871-1922
Hendrika Vallenduuk
G:
06 aug 1871
Haarlem
H:
02 nov 1898
Amsterdam
O:
23 apr 1922
Amsterdam
Deddo Panjer
1877-1943
Deddo Panjer
G:
21 mei 1877
Nieuwe Pekela
O:
03 okt 1943
Apeldoorn
Elisabeth Rotmans
1881-1959
Elisabeth Rotmans
G:
11 feb 1881
Groningen
H:
01 okt 1905
Groningen
O:
27 aug 1959
Apeldoorn
Jantje Panjer
1882-1917
Jantje Panjer
G:
04 okt 1882
Harlingen
O:
03 aug 1917
Oude Pekela
Jan Albert de Boer
1880-1971
Jan Albert de Boer
G:
22 feb 1880
Oude Pekela
H:
18 mei 1905
Oude Pekela
O:
05 okt 1971
Oude Pekela
Geertje Gerringa
1839-1920
Geertje Gerringa
G:
08 feb 1839
Nieuwe Pekela
O:
27 nov 1920
Emmen
Klaas Panjer
1831-1915
Klaas Panjer
G:
14 jul 1831
Oude Pekela
H:
22 jan 1858
Nieuwe Pekela
O:
13 jun 1915
Emmen
Harm Gerringa
1841-1922
Harm Gerringa
G:
17 okt 1841
Nieuwe Pekela
O:
25 mei 1922
Nieuwe Pekela
Hinderkien Lingbeek
1846-1924
Hinderkien Lingbeek
G:
16 jan 1846
Nieuwe Pekela
H:
17 nov 1870
Nieuwe Pekela
O:
14 nov 1924
Nieuwe Pekela
Geertjen Dedde Pater
1799-1867
Geertjen Dedde Pater
G:
21 jan 1799
Meeden
O:
26 okt 1867
Veendam
Jacob Jacobs Gerringa
1799-1864
Jacob Jacobs Gerringa
G:
10 dec 1799
Amsterdam
H:
30 nov 1822
Meeden
O:
12 sep 1864
Nieuwe Pekela
Marten Dammer
1887-1960
Marten Dammer
G:
14 aug 1887
Oude Pekela
O:
20 dec 1960
Oude Pekela
Hillechien Meijer
1895-1957
Hillechien Meijer
G:
15 apr 1895
Vlagtwedde
H:
22 nov 1919
Oude Pekela
O:
05 okt 1957
Groningen
Renske Dammer
1889-1965
Renske Dammer
G:
15 feb 1889
Oude Pekela
O:
04 jan 1965
Oude Pekela
Jan Prenger
1887-na 1965
Jan Prenger
G:
24 mei 1887
Vriescheloo Bellingwolde
H:
30 jul 1910
Oude Pekela
O:
na 1965
Jantje Dammer
1890-1962
Jantje Dammer
G:
01 dec 1890
Oude Pekela
O:
05 apr 1962
Groningen
Bernardus Landlust
1886-1963
Bernardus Landlust
G:
23 apr 1886
Oude Pekela
H:
17 mei 1913
Oude Pekela
O:
24 sep 1963
Delfzijl
nn Dammer
1893-1893
nn Dammer
G:
30 jan 1893
Oude Pekela
O:
30 jan 1893
Oude Pekela
Bena Dammer
1894-1927
Bena Dammer
G:
10 feb 1894
Oude Pekela
O:
28 mrt 1927
Roermond
Eit Langeloo
1890-
Eit Langeloo
G:
23 sep 1890
Assen
H:
02 jun 1920
Oude Pekela
Gezina Dammer
1896-1955
Gezina Dammer
G:
16 feb 1896
Oude Pekela
O:
29 sep 1955
Assen
Luken Ottjes
1897-na 1955
Luken Ottjes
G:
13 feb 1897
Oude Pekela
H:
10 jun 1919
Oude Pekela
O:
na 1955
Eltjo Dammer
1898-1971
Eltjo Dammer
G:
08 sep 1898
Oude Pekela
O:
13 sep 1971
Meeden
Fennechien Veldhuis
1898-1981
Fennechien Veldhuis
G:
01 mei 1898
Veendam
H:
17 feb 1923
Veendam
O:
15 mei 1981
Meeden
Hendrik Dammer
1900-1984
Hendrik Dammer
G:
03 jun 1900
Oude Pekela
O:
09 nov 1984
Oude Pekela
Geertje Geertruida van der Molen
1905-1974
Geertje Geertruida van der Molen
G:
26 mrt 1905
Oude Pekela
H:
01 aug 1931
Oude Pekela
O:
16 sep 1974
Oude Pekela
Frederik Dammer
1901-
Frederik Dammer
G:
01 feb 1901
Oude Pekela
Fenje Blaauw
1906-
Fenje Blaauw
G:
25 aug 1906
Midwolda
H:
29 jan 1927
Oude Pekela
nn Dammer
1904-1904
nn Dammer
G:
17 apr 1904
Oude Pekela
O:
17 apr 1904
Oude Pekela
Fennechine Catherine Dammer
1905-
Fennechine Catherine Dammer
G:
11 nov 1905
Oude Pekela
Jurrien Bleker
1903-
Jurrien Bleker
G:
15 jul 1903
Zuidwending Veendam
H:
17 mei 1928
Oude Pekela
Pieter Dammer
1907-1976
Pieter Dammer
G:
25 jun 1907
Oude Pekela
O:
29 jun 1976
Oude Pekela
Regina Kuiper
1910-1973
Regina Kuiper
G:
07 mei 1910
Oude Pekela
H:
03 dec 1927
Oude Pekela
O:
30 jan 1973
Oude Pekela
Grietje Dammer
1909-
Grietje Dammer
G:
25 sep 1909
Oude Pekela
Evert Hendrik van der Veen
1905-
Evert Hendrik van der Veen
G:
01 aug 1905
Winschoten
H:
08 mei 1937
Oude Pekela
Katrina Dammer
1911-1915
Katrina Dammer
G:
18 mei 1911
Oude Pekela
O:
18 okt 1915
Oude Pekela
Eltjo Dammer
1860-1944
Eltjo Dammer
G:
10 dec 1860
Oude Pekela
O:
24 feb 1944
Oude Pekela
Katriena Kunst
1865-1951
Katriena Kunst
G:
18 okt 1865
Bellingwolde
H:
29 mei 1886
Oude Pekela
O:
10 apr 1951
Oude Pekela
Fennechien Dammer
1863-1890
Fennechien Dammer
G:
18 apr 1863
Oude Pekela
O:
08 jan 1890
Oude Pekela
Jan Dammer
1866-1935
Jan Dammer
G:
26 jun 1866
Oude Pekela
O:
13 nov 1935
Oude Pekela
Harmanna Johanna Elling
1872-1928
Harmanna Johanna Elling
G:
02 mei 1872
Oude Pekela
H:
03 jan 1891
Oude Pekela
O:
25 aug 1928
Oude Pekela
Jantje Pater
1825-1889
Jantje Pater
G:
04 jul 1825
Meeden
O:
14 dec 1889
Oude Pekela
Marten Dammer
1831-1873
Marten Dammer
G:
19 sep 1831
Midwolda
H:
21 apr 1859
Oude Pekela
O:
20 sep 1873
Oude Pekela
Jan Klein
1819-1903
Jan Klein
G:
10 feb 1819
Veendam
H:
11 okt 1879
Oude Pekela
O:
24 jun 1903
Heiligerlee
Jakobus Brouwer
1884-1970
Jakobus Brouwer
G:
12 jun 1884
Veendam
O:
29 mei 1970
Veendam
Harmina Kleinhuis
1880-na 1970
Harmina Kleinhuis
G:
22 dec 1880
Ommelanderwijk Veendam
H:
25 mei 1907
Veendam
O:
na 1970
Knelsina Willemina Brouwer
1887-
Knelsina Willemina Brouwer
G:
08 jan 1887
Nieuwe Pekela
Geert Brouwer
1882-
Geert Brouwer
G:
22 jan 1882
Zuidbroek
H:
16 nov 1907
Oude Pekela
Willem Brouwer
1889-1970
Willem Brouwer
G:
13 mei 1889
Nieuwe Pekela
O:
14 jul 1970
Groningen
Jantina Brouwer
1892-
Jantina Brouwer
G:
24 jun 1892
Oude Pekela
Henderkien Klein
1855-
Henderkien Klein
G:
03 jul 1855
Oude Pekela
Luke Brouwer
1855-na 1907
Luke Brouwer
G:
28 sep 1855
Tripscompagnie gem. Veendam
H:
19 mei 1883
Oude Pekela
O:
na 1907
Willem Klein
1889-
Willem Klein
G:
19 jan 1889
Nieuwe Pekela
Jan Klein
1857-1921
Jan Klein
G:
10 dec 1857
Oude Pekela
O:
10 aug 1921
Ambt Hardenberg
Zwaantje Oosting
1857-1936
Zwaantje Oosting
G:
18 okt 1857
Nieuwe Pekela
H:
11 okt 1888
Nieuwe Pekela
O:
12 dec 1936
Rheezerveen Gem. Hardenberg
Willem Klein
1862-1906
Willem Klein
G:
01 feb 1862
Oude Pekela
O:
02 mei 1906
Wildervank
Willem Landlust
1896-1938
Willem Landlust
G:
06 mrt 1896
Nieuwe Pekela
O:
29 jul 1938
Veenoord Sleen
Geert Landlust
1897-1897
Geert Landlust
G:
08 mei 1897
Nieuwe Pekela
O:
10 jun 1897
Nieuwe Pekela
Geert Landlust
1898-1899
Geert Landlust
G:
03 sep 1898
Nieuwe Pekela
O:
22 apr 1899
Nieuwe Pekela
Fennechien Klein
1865-1937
Fennechien Klein
G:
31 jan 1865
Oude Pekela
O:
20 feb 1937
Veenoord Sleen
Roelf Landlust
1861-1940
Roelf Landlust
G:
11 dec 1861
Tripscompagnie
H:
03 aug 1895
Oude Pekela
O:
17 jan 1940
Veenoord
Hillechien Oosting
1890-1970
Hillechien Oosting
G:
05 apr 1890
Nieuwe Pekela
O:
11 feb 1970
Drouwen?
Willem Oosting
1891-1891
Willem Oosting
G:
24 nov 1891
Stadskanaal Onstwedde
O:
31 dec 1891
Stadskanaal Onstwedde
Kornelsien Willemina Oosting
1893-
Kornelsien Willemina Oosting
G:
03 mrt 1893
Stadskanaal Onstwedde
Alida Klein
1868-
Alida Klein
G:
24 sep 1868
Oude Pekela
Lammert Oosting
1860-1893
Lammert Oosting
G:
22 aug 1860
Nieuwe Pekela
H:
08 mrt 1890
Oude Pekela
O:
29 dec 1893
Stadskanaal
Willem Scholte
1897-1897
Willem Scholte
G:
25 apr 1897
Westerlee Scheemda
O:
22 jun 1897
Westerlee Scheemda
Maria Hinderika Jantina Scholte
1898-
Maria Hinderika Jantina Scholte
G:
08 aug 1898
Westerlee Scheemda
Willem Scholte
1900-
Willem Scholte
G:
13 jun 1900
Westerlee Scheemda
Gerhard Scholte
1902-
Gerhard Scholte
G:
29 jan 1902
Westerlee Scheemda
Pieter Scholte
1862-
Pieter Scholte
G:
11 nov 1862
Westerlee
H:
21 nov 1896
Oude Pekela
Kornelsien Pater
1828-1887
Kornelsien Pater
G:
31 jul 1828
Meeden
O:
02 apr 1887
Oude Pekela
Willem Jans Klein
1821-1901
Willem Jans Klein
G:
24 dec 1821
Veendam
H:
27 feb 1855
Meeden
O:
25 apr 1901
Nieuwe Pekela
Geert Buining
1878-1898
Geert Buining
G:
07 apr 1878
Winschoten
O:
17 okt 1898
Winschoten
Fennechien Pater
1854-1903
Fennechien Pater
G:
14 jan 1854
Scheemda
O:
06 apr 1903
Winschoten
Harbert Zuidema Buining
1855-1937
Harbert Zuidema Buining
G:
18 okt 1855
Winschoten
H:
30 mei 1877
Winschoten
O:
01 mrt 1937
Winschoten
Deddo Pronk
1881-1972
Deddo Pronk
G:
30 mrt 1881
Scheemda
O:
24 mei 1972
Westerlee
Hindrik Pronk
1882-1958
Hindrik Pronk
G:
14 okt 1882
Scheemda
O:
28 jan 1958
Westerlee
Hilke de Wal
1882-1968
Hilke de Wal
G:
19 sep 1882
Beneden Veensloot gem.Meeden
H:
27 apr 1905
Scheemda
O:
05 okt 1968
Utrecht
Aaltje Pronk
1885-vóór 1889
Aaltje Pronk
G:
21 feb 1885
Scheemda
O:
vóór 1889
Scheemda
Alberdine Pronk
1887-na 1969
Alberdine Pronk
G:
08 jun 1887
Scheemda
O:
na 1969
Veendam
Berend Langerhuizen
1881-na 1969
Berend Langerhuizen
G:
18 sep 1881
Bellingwolde
H:
04 feb 1909
Scheemda
O:
na 1969
Veendam
Aaltje Pronk
1889-1962
Aaltje Pronk
G:
17 okt 1889
Scheemda
O:
03 sep 1962
Valkenburg-Houthem
Wopke Janssen
1886-1970
Wopke Janssen
G:
07 mrt 1886
Bellingwolde
H:
26 mei 1910
Scheemda
O:
29 sep 1970
Bellingwolde
Fenna Pronk
1892-1969
Fenna Pronk
G:
29 nov 1892
Scheemda
O:
10 jan 1969
Winschoten
Johannes Horstmann
1886-1950
Johannes Horstmann
G:
22 mrt 1886
Rotterdam
H:
10 jul 1919
Scheemda
O:
22 mei 1950
Winschoten
Reint Pronk
1896-
Reint Pronk
G:
26 mei 1896
Scheemda
Pietertje Geertruida Luttje
1899-
Pietertje Geertruida Luttje
G:
16 jan 1899
Meeden
H:
25 jun 1921
Meeden
Albert Pronk
1899-1969
Albert Pronk
G:
25 jul 1899
Scheemda
O:
25 jul 1969
Westerlee
Hilkina Jantina Daalman
1902-1979
Hilkina Jantina Daalman
G:
04 jan 1902
Winschoten
H:
31 mei 1928
O:
12 apr 1979
Westerlee
Geertruida Pater
1857-1945
Geertruida Pater
G:
01 sep 1857
Scheemda
O:
23 apr 1945
Westerlee
Reint Pronk
1851-1927
Reint Pronk
G:
03 okt 1851
Westerlee
H:
03 jun 1880
Scheemda
O:
14 mrt 1927
Westerlee
Deddo Jans Pater
1830-1915
Deddo Jans Pater
G:
24 nov 1830
Meeden
O:
15 apr 1915
Westerlee
Aaltje Boer
1820-1887
Aaltje Boer
G:
09 mei 1820
Westerlee
H:
28 mei 1853
Scheemda
O:
27 aug 1887
Scheemda
Fempke Groeneveld
1839-1911
Fempke Groeneveld
G:
25 nov 1839
Oude Pekela
H:
12 dec 1889
Scheemda
O:
12 nov 1911
Westerlee gem. Scheemda
Martje Pater
1893-1944
Martje Pater
G:
05 feb 1893
Oude Pekela
O:
26 apr 1944
Oude Pekela
Harm Naayer
1883-1946
Harm Naayer
G:
30 jun 1883
Wildervank
H:
12 dec 1918
Oude Pekela
O:
04 apr 1946
Groningen
Hendrik Pater
1896-1972
Hendrik Pater
G:
09 jun 1896
Oude Pekela
O:
25 jan 1972
Nieuwe Pekela
Trijntje Bos
1893-1975
Trijntje Bos
G:
29 jul 1893
Meeden
H:
27 mei 1924
Oude Pekela
O:
16 mrt 1975
Nieuwe Pekela
Hilko Jan Pater
1900-1966
Hilko Jan Pater
G:
14 jan 1900
Oude Pekela
O:
03 okt 1966
Oude Pekela
Weya Wever
1907-2008
Weya Wever
G:
16 nov 1907
Mussel Gem. Onstwedde
H:
09 mei 1932
Onstwedde
O:
16 feb 2008
Winschoten
Jan Pater
1904-1978
Jan Pater
G:
28 nov 1904
Oude Pekela
O:
18 mei 1978
Winschoten
Weija Leffers
1906-1985
Weija Leffers
G:
12 dec 1906
Musselkanaal
H:
09 mei 1932
Onstwedde
O:
21 feb 1985
Oude Pekela
Jan Pater
1859-1925
Jan Pater
G:
19 jan 1859
Veendam
O:
16 dec 1925
Oude Pekela
Tallechien Timmer
1865-1935
Tallechien Timmer
G:
13 sep 1865
Oude Pekela
H:
26 mrt 1892
Oude Pekela
O:
20 jan 1935
Oude Pekela
Martje Pater
1890-1959
Martje Pater
G:
04 sep 1890
Oude Pekela
O:
18 jul 1959
Neede
Hendrik Ufkes
1889-1964
Hendrik Ufkes
G:
01 apr 1889
Scheemda
H:
18 mei 1916
Oude Pekela
O:
30 sep 1964
Neede
Geert Pater
1891-1983
Geert Pater
G:
27 nov 1891
Oude Pekela
O:
25 mei 1983
Nieuwe Pekela
Catharina Geerdina de Jonge
1891-1974
Catharina Geerdina de Jonge
G:
09 dec 1891
Nieuwe Pekela
H:
05 jun 1919
Nieuwe Pekela
O:
06 aug 1974
Nieuwe Pekela
Hendrik Pater
1893-1966
Hendrik Pater
G:
07 mrt 1893
Oude Pekela
O:
16 jul 1966
Oude Pekela
Afien Lalkens
1899-1941
Afien Lalkens
G:
01 nov 1899
Bierum
H:
22 mei 1930
Bierum
O:
01 feb 1941
Oude Pekela
Geertje Koning
1895-1971
Geertje Koning
G:
05 nov 1895
Oostwold/Midwolda
H:
11 feb 1944
Oude Pekela
O:
18 nov 1971
Winschoten
Jurjen Pater
1896-1898
Jurjen Pater
G:
20 nov 1896
Oude Pekela
O:
09 dec 1898
Oude Pekela
Jurjen Pater
1899-1972
Jurjen Pater
G:
16 jan 1899
Oude Pekela
O:
14 aug 1972
Oude Pekela
Helenus Heilko Pater
1904-1982
Helenus Heilko Pater
G:
25 nov 1904
Oude Pekela
O:
11 feb 1982
Delfzijl
Grietje Fennema
1907-1982
Grietje Fennema
G:
21 apr 1907
Mussel
H:
17 mei 1929
Stadskanaal
O:
11 feb 1982
Delfzijl
Jurjen Pater
1861-1946
Jurjen Pater
G:
26 okt 1861
Kibbelgaarn/Veendam
O:
04 aug 1946
Oude Pekela
Oktje Levenga
1866-1929
Oktje Levenga
G:
29 aug 1866
Meeden
H:
15 jun 1889
Meeden
O:
09 jan 1929
Oude Pekela
Harm Pater
1863-1864
Harm Pater
G:
17 okt 1863
Kibbelgaarn/Veendam
O:
17 jul 1864
Kibbelgaarn
Geertje Penning
1887-1937
Geertje Penning
G:
25 aug 1887
Meeden
O:
03 sep 1937
Slochteren
Gerrit Venema
1891-
Gerrit Venema
G:
21 dec 1891
Meeden
H:
13 mei 1911
Meeden
Hendrik Penning
1889-
Hendrik Penning
G:
01 aug 1889
Meeden
Alberdina Nijhof
1891-
Alberdina Nijhof
G:
19 jan 1891
Tjamsweer Appingedam
H:
26 okt 1912
Appingedam
Henderika Penning
1893-1900
Henderika Penning
G:
28 nov 1893
Meeden
O:
29 okt 1900
Meeden
Tietje Penning
1897-1897
Tietje Penning
G:
12 mrt 1897
Meeden
O:
10 apr 1897
Heereweg Meeden
Tietje Penning
1898-
Tietje Penning
G:
24 aug 1898
Meeden
Willem Timmer
1897-
Willem Timmer
G:
05 mrt 1897
Meeden
H:
06 jul 1918
Meeden
Tijtje Pater
1865-1900
Tijtje Pater
G:
26 aug 1865
Veendam
O:
12 nov 1900
Meeden
Johannes Penning
1859-1932
Johannes Penning
G:
16 sep 1859
Meeden
H:
21 mei 1887
Meeden
O:
22 aug 1932
Meeden
Levenloos Pater
1868-1868
Levenloos Pater
G:
12 nov 1868
Veendam
O:
12 nov 1868
Veendam
Martje Pater Tjapkes
1893-1967
Martje Pater Tjapkes
G:
11 feb 1893
Meeden
O:
29 jul 1967
Rotterdam
Onbekend
Hendrik Breevaart
1896-
Hendrik Breevaart
G:
10 okt 1896
Oud Beijerland
H:
21 apr 1920
Rotterdam
Hindrik Hindrik Tjapkes
1901-1912
Hindrik Hindrik Tjapkes
G:
19 jul 1901
Scheemda
O:
23 nov 1912
Assen
Aaltje Tjapkes
1903-
Aaltje Tjapkes
G:
20 sep 1903
Scheemda
Johannes Marinus Bruins
1906-
Johannes Marinus Bruins
G:
14 aug 1906
Smilde
H:
23 aug 1933
Assen
Jurjen Tjapkes
1907-
Jurjen Tjapkes
G:
06 apr 1907
Scheemda
Okje van der Wal
1913-
Okje van der Wal
G:
14 sep 1913
Ouder-Amstel
H:
19 mei 1933
Diemen
Jan Tjapkes
1909-na 1977
Jan Tjapkes
G:
12 sep 1909
Gramsbergen
O:
na 1977
Geertje Horstman
1917-1991
Geertje Horstman
G:
09 okt 1917
Assen
H:
05 apr 1937
Assen
O:
07 jan 1991
Assen
Elisabeth Tietje Tjapkes
1912-1914
Elisabeth Tietje Tjapkes
G:
10 jul 1912
Assen
O:
24 apr 1914
Assen
Hendrikje Tjapkes
1914-
Hendrikje Tjapkes
G:
30 jan 1914
Assen
Harm Boering
1913-
Harm Boering
G:
01 mei 1913
Hoogeveen
H:
17 mei 1939
Assen
Fennechien Pater
1870-1928
Fennechien Pater
G:
09 jun 1870
Veendam
O:
10 dec 1928
Assen
Kasper Tjapkes
1875-1951
Kasper Tjapkes
G:
22 apr 1875
Winschoten
H:
16 sep 1897
Scheemda
O:
02 feb 1951
Assen
Martje Hinderika Pater
1899-1987
Martje Hinderika Pater
G:
07 okt 1899
Oude Pekela
O:
17 jul 1987
Buitenpost
Koert Bos
1900-1966
Koert Bos
G:
09 feb 1900
Meeden
H:
25 apr 1923
Meeden
O:
04 jun 1966
Buitenpost
Roelfina Jacoba Pater
1903-1995
Roelfina Jacoba Pater
G:
09 mrt 1903
Oude Pekela
O:
29 okt 1995
Veendam
Remko Broesder
1900-1994
Remko Broesder
G:
15 jan 1900
Veendam
H:
02 jul 1921
Veendam
O:
16 dec 1994
Veendam
Hinderkie Pater
1906-2009
Hinderkie Pater
G:
03 mei 1906
Oude Pekela
O:
27 aug 2009
Veere
Derk Ridderbos
1906-1980
Derk Ridderbos
G:
21 sep 1906
Meeden
H:
04 mei 1927
Meeden
O:
02 apr 1980
Grijpskerke
Alberdina Geertruida Pater
1909-1996
Alberdina Geertruida Pater
G:
26 mei 1909
Oude Pekela
O:
11 apr 1996
Veendam
Okko Hamminga
1902-1943
Okko Hamminga
G:
05 okt 1902
Hoogezand
H:
03 mrt 1927
Veendam
O:
17 okt 1943
Oude Pekela
Anno Mulder
1903-1992
Anno Mulder
G:
18 sep 1903
Scheemda
H:
31 okt 1952
Gieten
O:
12 sep 1992
Veendam
Jantina Tallechina Pater
1911-2006
Jantina Tallechina Pater
G:
06 jul 1911
Kibbelgaarn
O:
06 jul 2006
Veendam
Jan Harm van der Laan
1908-1996
Jan Harm van der Laan
G:
29 jul 1908
Meeden
H:
03 aug 1934
Meeden
O:
25 jan 1996
Veendam
Hendrik Pater
1914-1988
Hendrik Pater
G:
09 mei 1914
Kibbelgaarn
O:
16 sep 1988
Alteveer
Jantien de Jonge
1919-1998
Jantien de Jonge
G:
12 jul 1919
Alteveer/Onstwedde
H:
05 sep 1944
Stadskanaal/Onstwedde
O:
05 feb 1998
Winschoten
Geertje Pater
1917-2006
Geertje Pater
G:
19 jun 1917
Kibbelgaarn/Meeden
O:
18 aug 2006
Bourtange
Hendrik Meijer
1916-1995
Hendrik Meijer
G:
25 jul 1916
Stadskanaal
H:
20 nov 1937
Meeden
O:
10 aug 1995
Veendam
Albert Pater
1873-1948
Albert Pater
G:
28 jul 1873
Kibbelgaarn
O:
24 jul 1948
Meeden
Geertje Ridderbos
1874-1955
Geertje Ridderbos
G:
18 mrt 1874
Meeden
H:
01 apr 1899
Meeden
O:
01 aug 1955
Meedenerveen
Ettje Pater
1903-1982
Ettje Pater
G:
14 apr 1903
Meeden
O:
16 sep 1982
Winschoten
Jan Olsder
1905-1986
Jan Olsder
G:
19 aug 1905
Finsterwolde
H:
01 jun 1928
Oude Pekela
O:
11 feb 1986
Winschoten
Martje Pater
1904-1980
Martje Pater
G:
23 dec 1904
Westerlee
O:
17 jan 1980
Zuidlaren
Otto Kiewiet
1906-1950
Otto Kiewiet
G:
20 jan 1906
Vlagtwedde
H:
02 okt 1942
Oude Pekela
O:
26 dec 1950
Zuidlaren
Aeika Henderika Pater
1907-1991
Aeika Henderika Pater
G:
09 mrt 1907
Westerlee
O:
22 feb 1991
Alteveer
Hendrik Evert Nieland
1905-1986
Hendrik Evert Nieland
G:
29 sep 1905
Oude Pekela
H:
01 mrt 1930
Oude Pekela
O:
01 dec 1986
Alteveer
Hendrik Pater
1909-1973
Hendrik Pater
G:
11 jan 1909
Westerlee
O:
23 nov 1973
Groningen
Meggeliena de Vries
1912-2009
Meggeliena de Vries
G:
02 dec 1912
Nieuwe Schans
H:
19 mei 1945
Winschoten
O:
25 feb 2009
Oude Pekela
Antje Pater
1910-1911
Antje Pater
G:
jun 1910
Westerlee
O:
06 feb 1911
Westerlee
Antje Pater
1912-2012
Antje Pater
G:
04 jan 1912
Westerlee Scheemda
O:
16 nov 2012
Bellingwedde
Gerrit Koerts
1907-2004
Gerrit Koerts
G:
06 sep 1907
Heiligerlee gem. Scheemda
H:
08 mei 1937
Oude Pekela
O:
21 jul 2004
Vriescheloo Gem. Bellingwolde
Jantje Pater
1877-1961
Jantje Pater
G:
22 okt 1877
Ben. Veensloot/Meeden
O:
06 feb 1961
Oude Pekela
Pieter Aikes Pater
1878-1939
Pieter Aikes Pater
G:
04 okt 1878
Scheemda
H:
14 feb 1903
Meeden
O:
07 mrt 1939
Oude Pekela
Tonnis Meedendorp
1901-1973
Tonnis Meedendorp
G:
15 mrt 1901
Meeden
O:
22 mei 1973
Meeden
Jantje de Vries
1903-
Jantje de Vries
G:
14 sep 1903
Oude Pekela
H:
18 jul 1925
Oude Pekela
Hendrik Meedendorp
1903-1990
Hendrik Meedendorp
G:
09 jul 1903
Meeden
O:
10 feb 1990
Oude Pekela
Geessien Oosting
1911-
Geessien Oosting
G:
03 jun 1911
Wildervank
H:
24 mei 1930
Wildervank
Eppo Meedendorp
1905-1978
Eppo Meedendorp
G:
28 jan 1905
Meeden
O:
01 jul 1978
Lewedorp
Geessiena Dodde
1909-1949
Geessiena Dodde
G:
14 dec 1909
Meeden
H:
09 mei 1931
Meeden
O:
12 feb 1949
Meeden
Martinus Meedendorp
1906-1984
Martinus Meedendorp
G:
20 okt 1906
Meeden
O:
31 jul 1984
Middelburg
Eggiena Venema
1905-
Eggiena Venema
G:
10 sep 1905
Scheemda
H:
08 mei 1926
Meeden
Aaltjo Meedendorp
1908-1929
Aaltjo Meedendorp
G:
24 nov 1908
Meeden
O:
02 mrt 1929
Meeden
Jan Meedendorp
1911-1980
Jan Meedendorp
G:
21 feb 1911
Meeden
O:
19 jul 1980
Den Burg
Jannetje Bakker
Jurjen Meedendorp
1913-1975
Jurjen Meedendorp
G:
08 mrt 1913
Meeden
O:
13 aug 1975
Meeden
Antje Timmer
Gezinus Meedendorp
1915-1918
Gezinus Meedendorp
G:
30 mei 1915
Meeden
O:
05 apr 1918
Meeden
Albert Meedendorp
Derktje Dik
Geziena Meedendorp
Geessien Pater
1880-1921
Geessien Pater
G:
19 jul 1880
Meeden
O:
17 aug 1921
Meeden
Lambertus Meedendorp
1877-1963
Lambertus Meedendorp
G:
22 mei 1877
Scheemda
H:
07 apr 1900
Meeden
O:
11 jan 1963
Winschoten
Hinderk Jans Pater
1833-1902
Hinderk Jans Pater
G:
19 sep 1833
Meeden
O:
31 dec 1902
Meeden
Martje Jurjens Knip
1835-1905
Martje Jurjens Knip
G:
29 nov 1835
Veendam
H:
22 okt 1858
Meeden
O:
01 mrt 1905
Westerlee gem. Scheemda
Harm Pater
1904-1990
Harm Pater
G:
15 mei 1904
Stadskanaal Onstwedde
O:
15 mrt 1990
Nieuw Buinen
Truida Lentz
1906-1986
Truida Lentz
G:
20 feb 1906
Gasselte
H:
19 nov 1930
Borger
O:
23 mrt 1986
Stadskanaal
Hendrik Pater
1906-1983
Hendrik Pater
G:
20 jan 1906
Stadskanaal O.
O:
22 okt 1983
Exloo/Odoorn
Froukje Derkina Tonnis
1906-1997
Froukje Derkina Tonnis
G:
13 jan 1906
Pekela
H:
17 mei 1929
Nieuwe Pekela
O:
26 jun 1997
Odoorn
Jan Pater
1908-1976
Jan Pater
G:
26 feb 1908
Stadskanaal O.
O:
25 apr 1976
Veendam
Geessien Bolman
1902-1991
Geessien Bolman
G:
07 nov 1902
Veendam
H:
30 okt 1929
Veendam
O:
11 nov 1991
Haren
Thedo Pater
1911-1943
Thedo Pater
G:
05 feb 1911
Stadskanaal Onstwedde
O:
01 sep 1943
Veendam
Elizabeth Beekman
1911-1970
Elizabeth Beekman
G:
10 nov 1911
Borger
H:
03 aug 1929
Borger
O:
19 jan 1970
Veendam
Jan Harms Pater
1872-1949
Jan Harms Pater
G:
20 mei 1872
Westerlee
O:
03 mei 1949
Stadskanaal
Stijntje Dol
1877-1969
Stijntje Dol
G:
07 jun 1877
Wildervank
H:
24 mei 1902
Wildervank
O:
28 okt 1969
Exloo/Odoorn
Diewerdina Pater
1874-1955
Diewerdina Pater
G:
03 jun 1874
Scheemda
O:
30 apr 1955
Stadskanaal
Herman Popko Schuring
1876-1956
Herman Popko Schuring
G:
05 jun 1876
Wildervank
H:
28 apr 1923
Onstwedde
O:
15 aug 1956
Stadskanaal gem. Onstwedde
Harm Pater
1876-1876
Harm Pater
G:
18 apr 1876
Scheemda
O:
15 aug 1876
Scheemda
Harm Pater
1878-1896
Harm Pater
G:
24 jan 1878
Scheemda
O:
09 jun 1896
Stadskanaal
Fenna Pater
1910-1910
Fenna Pater
G:
11 apr 1910
Stadskanaal O.
O:
13 apr 1910
Stadskanaal
Marchiena Pater
1911-1997
Marchiena Pater
G:
14 dec 1911
Nieuwe Pekela
O:
26 nov 1997
Veendam
Abraham Hindrik Buiten
1908-2002
Abraham Hindrik Buiten
G:
28 okt 1908
Ommelanderwijk Veendam
H:
20 mei 1936
Wildervank
O:
05 jan 2002
Veendam
Harm Lupko Pater
1914-1981
Harm Lupko Pater
G:
16 mei 1914
Stadskanaal
O:
18 nov 1981
Winschoten
Grietje Schepers
1917-1998
Grietje Schepers
G:
08 dec 1917
Stadskanaal
H:
13 mei 1939
Stadskanaal
O:
26 dec 1998
Winschoten
Harm Pater
1916-1989
Harm Pater
G:
01 sep 1916
Groningen
O:
22 okt 1989
Stadskanaal
Henderika Eleveld
1918-1996
Henderika Eleveld
G:
27 mrt 1918
Haren
H:
16 feb 1944
Haren
O:
16 sep 1996
Stadskanaal
Fendo Pater
1916-1919
Fendo Pater
G:
01 sep 1916
Stadskanaal
O:
20 mei 1919
Stadskanaal
Elisabeth Pater
1918-2012
Elisabeth Pater
G:
09 nov 1918
Stadskanaal Wildervank
O:
31 dec 2012
Veendam
Berend de Vries
1919-2003
Berend de Vries
G:
07 jan 1919
Muntendam
H:
29 jul 1942
Wildervank
O:
22 dec 2003
Veendam
Heindo Pater
1884-1919
Heindo Pater
G:
19 mrt 1884
Stadskanaal Onstwedde
O:
19 apr 1919
Stadskanaal W
Elisabeth Bos
1881-1965
Elisabeth Bos
G:
24 mrt 1881
Nieuwe Pekela
H:
15 mei 1909
Nieuwe Pekela
O:
03 sep 1965
Emmen
Lupko Pater
1884-1884
Lupko Pater
G:
19 mrt 1884
Stadskanaal
O:
07 apr 1884
Stadskanaal
Lupko Pater
1887-1908
Lupko Pater
G:
07 nov 1887
Stadskanaal
O:
05 dec 1908
Stadskanaal
Harm Pater
1918-1990
Harm Pater
G:
25 jun 1918
Gasselte
O:
18 jun 1990
Rotterdam
Jantina Zuurman
1925-1976
Jantina Zuurman
G:
05 mei 1925
Stadskanaal O.
H:
20 jul 1946
Stadskanaal
O:
30 aug 1976
Rotterdam
Berend Pater
Elsina Baas
Fenna Pater
1923-2017
Fenna Pater
G:
05 mei 1923
Gasselternijveenschemond
O:
05 feb 2017
Stadskanaal
Harm Gruppelaar
1924-1988
Harm Gruppelaar
G:
07 mei 1924
Onstwedde
H:
26 okt 1946
Gasselte
O:
18 dec 1988
Gasselte
Fendo Pater
1890-1968
Fendo Pater
G:
03 jun 1890
Stadskanaal
O:
12 jul 1968
Wildervank
Jantje Potse
1891-1970
Jantje Potse
G:
20 jul 1891
Bellingwolde
H:
19 mei 1917
Borger
O:
30 sep 1970
Gasselte
Harm Jans Pater
1836-1904
Harm Jans Pater
G:
03 mei 1836
Meeden
O:
26 apr 1904
Onstwedde
Fenna Bakker
1850-1922
Fenna Bakker
G:
23 jan 1850
Westerlee
H:
02 mei 1871
Scheemda
O:
22 mei 1922
Stadskanaal
Jan Jans Pater
1838-1853
Jan Jans Pater
G:
17 nov 1838
Meeden
O:
06 aug 1853
Meeden
Lupke Jans Pater
1841-1925
Lupke Jans Pater
G:
23 apr 1841
Meeden
O:
06 aug 1925
Stadskanaal
Wesselina Dorgeloos
1838-1864
Wesselina Dorgeloos
G:
26 nov 1838
Blijham
H:
08 jun 1864
Wedde
O:
16 okt 1864
Morige gem. Wedde
Geert Ellen
1904-1979
Geert Ellen
G:
17 jun 1904
Gasselternijveenschemond
O:
27 aug 1979
Veendam
Grietje Hilgenga
1905-1989
Grietje Hilgenga
G:
08 aug 1905
Nieuwe Pekela
H:
24 apr 1928
Borger
O:
13 dec 1989
Stadskanaal
Johanna Ellen
1905-1993
Johanna Ellen
G:
24 okt 1905
Gasselternijveenschemond
O:
27 dec 1993
De Krim
Henderikus Theisens
1905-
Henderikus Theisens
G:
26 sep 1905
Drouwenermond
H:
12 mei 1931
O:
De Krim
Lupko Ellen
1908-1969
Lupko Ellen
G:
31 mrt 1908
Gasselternijveenschemond
O:
23 mrt 1969
Musselkanaal
Luikina Kornelius
1908-1997
Luikina Kornelius
G:
15 dec 1908
Musselkanaal
H:
14 mei 1934
O:
23 mrt 1997
Stadskanaal
Jantinus Ellen
1909-1983
Jantinus Ellen
G:
09 dec 1909
Gasselternijveenschemond
O:
20 okt 1983
Gasselternijveenschemond
Sieverdiena Toren
1914-
Sieverdiena Toren
G:
08 dec 1914
Horsten gem. Onstwedde
H:
16 mei 1938
Hendrik Ellen
1912-1982
Hendrik Ellen
G:
10 feb 1912
Gasselternijveenschemond
O:
15 aug 1982
Gasselternijveenschemond
Grietje van der Veen
1912-1997
Grietje van der Veen
G:
28 aug 1912
Vroomshoop
H:
20 mei 1941
O:
23 okt 1997
Assen
Aafien Ellen
Hendrik Hovinga
1918-1984
Hendrik Hovinga
G:
21 jun 1918
Stadskanaal
O:
29 okt 1984
Stadskanaal
Fennechien Pater
1871-1947
Fennechien Pater
G:
02 jan 1871
Drouwenermond
O:
11 jul 1947
Gasselternijveen
Hendrik Ellen
1866-1953
Hendrik Ellen
G:
18 feb 1866
Gasselte
H:
02 mei 1903
Gasselte
O:
13 jan 1953
Gasselternijveenschemond
Hindrik Aeilkema
1905-1982
Hindrik Aeilkema
G:
21 dec 1905
Borger
O:
01 dec 1982
Staphorst
Frouktje Abelina Oldenburger
Aafien Aeilkema
1906-1974
Aafien Aeilkema
G:
25 dec 1906
Borger
O:
24 apr 1974
Groningen
Geert de Haan
1902-1984
Geert de Haan
G:
29 aug 1902
Onstwedde
H:
10 apr 1930
Borger
O:
06 feb 1984
Stadskanaal
Lupko Aeilkema
1908-1995
Lupko Aeilkema
G:
31 aug 1908
Borger
O:
29 mrt 1995
Stadskanaal
Maria Freriks
1913-
Maria Freriks
G:
08 mrt 1913
Arnhem
H:
30 jun 1936
Borger
Saartje Johanna Aeilkema
1913-
Saartje Johanna Aeilkema
G:
14 jan 1913
Borger
Harmannus Adriaan Mostert
1911-1998
Harmannus Adriaan Mostert
G:
25 mei 1911
Groningen
H:
21 apr 1942
O:
mrt 1998
USA
Janna Aeilkema
1914-
Janna Aeilkema
G:
21 dec 1914
Borger
Geert Hamster
1916-1990
Geert Hamster
G:
10 okt 1916
Blijham
H:
04 apr 1944
Borger
O:
14 nov 1990
Blijham
Reint Jan Aeilkema
1918-1920
Reint Jan Aeilkema
G:
07 okt 1918
Borger
O:
02 feb 1920
Borger
Aafien Pater
1872-1960
Aafien Pater
G:
10 nov 1872
Drouwenermond
O:
19 aug 1960
Stadskanaal
Hendrik Aeilkema
1875-1951
Hendrik Aeilkema
G:
15 mrt 1875
Sappemeer
H:
18 mrt 1905
Borger
O:
13 feb 1951
Wildervank
Janette Pater
1874-1874
Janette Pater
G:
13 dec 1874
Drouwenermond
O:
18 dec 1874
Drouwenermond
Aafien Houting
1834-1882
Aafien Houting
G:
04 okt 1834
Nieuwe Pekela
H:
05 mei 1869
Nieuwe Pekela
O:
14 mei 1882
Dendermonde gem. Borger
Levenloos Pater
1884-1884
Levenloos Pater
G:
26 mei 1884
Drouwenermond
O:
26 mei 1884
Drouwenermond
Johanna Kornelius Poortman
1843-1928
Johanna Kornelius Poortman
G:
21 jul 1843
Groningen
H:
26 mei 1883
Stadskanaal O
O:
24 apr 1928
Gasselternijveen
Jan Deddes Pater
1802-1883
Jan Deddes Pater
G:
15 okt 1802
Meeden
O:
18 jun 1883
Borger
Fennechien Hinderks Koetje
1800-1853
Fennechien Hinderks Koetje
G:
28 sep 1800
Veendam
H:
03 apr 1825
Meeden
O:
14 mei 1853
Meeden
Jantje Koerts
1879-1951
Jantje Koerts
G:
02 dec 1879
Westerlee Scheemda
O:
02 apr 1951
Scheemda
Erzo de Groot
1879-1927
Erzo de Groot
G:
14 okt 1879
Westerlee Scheemda
H:
23 mei 1912
Scheemda
O:
10 feb 1927
Scheemda
Christiaan Koerts
1881-1943
Christiaan Koerts
G:
02 jun 1881
Westerlee Scheemda
O:
30 dec 1943
Scheemda
Catharina Boven
1884-na 1943
Catharina Boven
G:
17 sep 1884
Scheemda
H:
18 mei 1905
Scheemda
O:
na 1943
Mijntje Koerts
1883-1883
Mijntje Koerts
G:
14 apr 1883
Westerlee Scheemda
O:
01 jun 1883
Westerlee Scheemda
Harm Koerts
1855-1910
Harm Koerts
G:
06 mrt 1855
Scheemda
O:
25 jun 1910
Westerlee Scheemda
Oktje Drenth
1840-1895
Oktje Drenth
G:
11 mei 1840
Westerlee gem. Scheemda
H:
30 okt 1879
Scheemda
O:
21 aug 1895
Westerlee gem. Scheemda
Hindriktje Tuin
1889-1895
Hindriktje Tuin
G:
12 sep 1889
Scheemda
O:
03 jun 1895
Scheemda
Gerrit Tuin
1891-1980
Gerrit Tuin
G:
03 jul 1891
Scheemda
O:
09 jul 1980
Scheemda
Jantje Kuipers
1892-1970
Jantje Kuipers
G:
19 feb 1892
Scheemda
H:
22 jan 1914
Scheemda
O:
09 nov 1970
Scheemda
Elzo Adolf Tuin
1894-1976
Elzo Adolf Tuin
G:
23 jan 1894
Scheemda
O:
03 nov 1976
Scheemda
Stientje Boedeltje
1892-1943
Stientje Boedeltje
G:
17 aug 1892
Scheemda
H:
22 apr 1920
Scheemda
O:
29 aug 1943
Scheemda
Harm Tuin
1896-1966
Harm Tuin
G:
21 nov 1896
Scheemda
O:
30 okt 1966
Oosterbroek
Geertje Veger
1903-na 1966
Geertje Veger
G:
17 mrt 1903
Eexta Scheemda
H:
17 aug 1922
Scheemda
O:
na 1966
Hindrik Tuin
1899-1901
Hindrik Tuin
G:
07 apr 1899
Scheemda
O:
22 feb 1901
Scheemda
Hindrik Jan Tuin
1903-1975
Hindrik Jan Tuin
G:
05 mrt 1903
Scheemda
O:
27 okt 1975
Scheemda
Grietje Dijk
1903-2002
Grietje Dijk
G:
15 nov 1903
Oude Pekela
H:
18 nov 1926
Scheemda
O:
16 jan 2002
Scheemda
Antje Koerts
1858-1924
Antje Koerts
G:
04 mei 1858
Scheemda
O:
17 jun 1924
Scheemda
Marten Tuin
1865-1938
Marten Tuin
G:
06 okt 1865
Scheemda
H:
21 mrt 1889
Scheemda
O:
18 jul 1938
Scheemda
Gerrit Koerts
1861-1877
Gerrit Koerts
G:
22 feb 1861
Scheemda
O:
14 jul 1877
Westerlee
Pieter Meijer
1887-1957
Pieter Meijer
G:
21 sep 1887
Scheemda
O:
07 jul 1957
Veendam
Helena Jager
1882-1910
Helena Jager
G:
01 nov 1882
Meeden
H:
31 okt 1908
Meeden
O:
15 jun 1910
Meeden
Geessien Heidema
1889-na 1957
Geessien Heidema
G:
02 okt 1889
Meeden
H:
22 nov 1913
Meeden
O:
na 1957
Gerrit Meijer
1889-1962
Gerrit Meijer
G:
15 nov 1889
Scheemda
O:
28 aug 1962
Veendam
IJtje Drenth
1892-
IJtje Drenth
G:
08 nov 1892
Veendam
H:
08 mei 1915
Veendam
Geertje Meijer
1893-na 1954
Geertje Meijer
G:
12 mrt 1893
Scheemda
O:
na 1954
Christiaan Huiner
1893-1954
Christiaan Huiner
G:
15 jul 1893
Meeden
H:
03 mei 1919
Meeden
O:
03 okt 1954
Meeden
Jantje Meijer
1895-na 1970
Jantje Meijer
G:
28 aug 1895
Scheemda
O:
na 1970
Nantko Meijer
1895-1970
Nantko Meijer
G:
03 sep 1895
Meeden
H:
08 mei 1920
Meeden
O:
01 mrt 1970
Meeden
Jan Meijer
1898-
Jan Meijer
G:
26 sep 1898
Scheemda
Meintje Meijer
1901-na 1971
Meintje Meijer
G:
08 jan 1901
Scheemda
O:
na 1971
Geert Elling
1894-1971
Geert Elling
G:
28 okt 1894
Oude Pekela
H:
16 jul 1938
Meeden
O:
10 jul 1971
Oude Pekela
Henderika Meijer
1902-
Henderika Meijer
G:
02 apr 1902
Meeden
Harm Meijer
1906-
Harm Meijer
G:
10 sep 1906
Meeden
Geerdine Prins
1904-
Geerdine Prins
G:
01 nov 1904
Veendam
H:
20 mei 1939
Veendam
Evertje Koerts
1863-1918
Evertje Koerts
G:
15 apr 1863
Westerlee/Scheemda
O:
15 jul 1918
Beneden Veensloot gem. Meeden
Okko Meijer
1861-1930
Okko Meijer
G:
04 nov 1861
Meeden
H:
17 mrt 1887
Scheemda
O:
24 jun 1930
Meeden
Geessien Veldkamp
1894-1902
Geessien Veldkamp
G:
22 feb 1894
Westerlee Scheemda
O:
30 nov 1902
Westerlee Scheemda
Jantje Veldkamp
1895-
Jantje Veldkamp
G:
21 okt 1895
Westerlee Scheemda
Gozen Houtman
1899-
Gozen Houtman
G:
12 mei 1899
Winschoten
H:
21 jun 1823
Winschoten
Eppien Veldkamp
1897-
Eppien Veldkamp
G:
11 jul 1897
Westerlee Scheemda
Jan Scholtens
1899-
Jan Scholtens
G:
05 mei 1899
Winschoten
H:
29 aug 1935
Winschoten
Gerrit Veldkamp
1901-
Gerrit Veldkamp
G:
27 sep 1901
Westerlee Scheemda
Martje Landman
1907-
Martje Landman
G:
10 jul 1907
Windeweer
H:
14 jul 1928
Hoogezand
Geessien Veldkamp
1904-
Geessien Veldkamp
G:
12 dec 1904
Westerlee Scheemda
Abel Hensens
1902-
Abel Hensens
G:
12 jul 1902
Westerlee Scheemda
H:
07 jun 1928
Scheemda
Luktje Koerts
1866-1941
Luktje Koerts
G:
09 mrt 1866
Westerlee Scheemda
O:
05 dec 1941
Scheemda
Aldert Veldkamp
1859-1926
Aldert Veldkamp
G:
24 jan 1859
Westerlee Scheemda
H:
18 mei 1893
Scheemda
O:
11 sep 1926
Scheemda
nn Babtist
1891-1891
nn Babtist
G:
28 dec 1891
Niewolda
O:
28 dec 1891
Niewolda
Christiaan Babtist
1893-1970
Christiaan Babtist
G:
07 sep 1893
Scheemda
O:
27 jan 1970
Scheemda
Klasina Hinderika Hulsing
1897-na 1970
Klasina Hinderika Hulsing
G:
1897
Weener (D)
H:
09 aug 1923
Scheemda
O:
na 1970
Jantje Babtist
1895-
Jantje Babtist
G:
07 sep 1895
Nw. Scheemda
Jan Hendrik Baas
1896-
Jan Hendrik Baas
G:
08 jan 1896
Odoorn
H:
27 feb 1919
Scheemda
Gerrit Babtist
1898-1965
Gerrit Babtist
G:
13 feb 1898
Scheemda
O:
11 feb 1965
Winschoten
Henderika Schotema
1897-
Henderika Schotema
G:
28 jul 1897
Oude Pekela
H:
29 okt 1920
Nieuwe Pekela
Hindertje Babtist
1903-1928
Hindertje Babtist
G:
20 jan 1903
Nw. Scheemda
O:
11 jan 1928
Scheemda
Eike Koerts
1868-1953
Eike Koerts
G:
26 mrt 1868
Scheemda Westerlee
O:
12 okt 1953
Scheemda
Beerent Babtist
1867-1921
Beerent Babtist
G:
03 aug 1867
Nieuwolda
H:
03 sep 1891
Scheemda
O:
19 nov 1921
Heiligerlee gem. Scheemda
Jantje Pater
1831-1917
Jantje Pater
G:
02 jan 1831
Scheemda
O:
31 mrt 1917
Westerlee
Gerrit Koerts
1830-1896
Gerrit Koerts
G:
09 feb 1830
Beerta
H:
04 dec 1852
Scheemda
O:
07 nov 1896
Scheemda
Antje Pater
1850-1850
Antje Pater
G:
03 aug 1850
Scheemda
O:
06 aug 1850
Scheemda
Mijntje Pater
1850-1850
Mijntje Pater
G:
03 aug 1850
Scheemda
O:
31 aug 1850
Scheemda
Gerrit Bult
1880-1957
Gerrit Bult
G:
23 mrt 1880
Scheemda
O:
17 okt 1957
Scheemda
Stijntje de Boer
1882-1933
Stijntje de Boer
G:
12 aug 1882
Westerlee Scheemda
H:
10 mei 1906
Scheemda
O:
17 dec 1933
Groningen
Antje Negen
1882-1942
Antje Negen
G:
22 jun 1882
Oostwold Midwolda
H:
20 okt 1938
Scheemda
O:
23 jan 1942
Scheemda
Haijo Bult
1882-1935
Haijo Bult
G:
21 jan 1882
Groningen
O:
15 mrt 1935
Scheemda
Trijntje Lange
1889-1928
Trijntje Lange
G:
15 dec 1889
Napels Scheemda
H:
07 nov 1912
Scheemda
O:
14 feb 1928
Scheemda
Harm Bult
1884-1962
Harm Bult
G:
04 aug 1884
Westerlee Scheemda
O:
14 jul 1962
Scheemda
Ida Rademaker
1891-1972
Ida Rademaker
G:
02 apr 1891
Westerlee Scheemda
H:
30 mei 1912
Scheemda
O:
22 aug 1972
Westerlee
Epko Bult
1886-1919
Epko Bult
G:
14 nov 1886
Westerlee Scheemda
O:
29 aug 1919
Westerlee Scheemda
Jantje Veen
1890-1918
Jantje Veen
G:
23 dec 1890
Westerlee Scheemda
H:
02 mei 1912
Scheemda
O:
27 feb 1918
Westerlee Scheemda
Jan Bult
1890-1958
Jan Bult
G:
28 okt 1890
Westerlee Scheemda
O:
19 jan 1958
Leiden
Maria Wilhelmina van der Wagt
1892-
Maria Wilhelmina van der Wagt
G:
05 sep 1892
Westerlee Scheemda
H:
25 mrt 1920
Scheemda
Jantje Bult
1894-
Jantje Bult
G:
26 jul 1894
Westerlee Scheemda
Rijkent Wiegman
1886-1962
Rijkent Wiegman
G:
15 nov 1886
Oude Pekela
H:
30 apr 1918
Scheemda
O:
18 dec 1962
Stadskanaal
Mijntje Koerts (Pater)
1852-1949
Mijntje Koerts (Pater)
G:
17 sep 1852
Scheemda
O:
11 apr 1949
Scheemda
Jan Bult
1856-1927
Jan Bult
G:
23 jan 1856
Wagenborgen Termunten
H:
26 feb 1880
Scheemda
O:
20 dec 1927
Scheemda
Onbekend
Hendrik Ottenga
1862-1936
Hendrik Ottenga
G:
16 jul 1862
Meeden
O:
23 mrt 1936
Groningen
Jantje Ronner
1866-1932
Jantje Ronner
G:
30 mrt 1866
Dokkum
H:
16 jun 1895
Groningen
O:
07 aug 1932
Groningen
Annechien Ottenga
1893-1893
Annechien Ottenga
G:
23 jun 1893
Meeden
O:
08 nov 1893
Meeden
Thomas Ottenga
1894-1895
Thomas Ottenga
G:
28 jun 1894
Meeden
O:
24 mei 1895
Meeden
Harm Ottenga
1868-1895
Harm Ottenga
G:
24 jun 1868
Meeden
O:
23 mei 1895
Meeden
Antje Drenth
1872-1949
Antje Drenth
G:
08 aug 1872
Westerlee gem. Scheemda
H:
04 feb 1893
Meeden
O:
06 jul 1949
Zuidbroek
Annechien Pater
1833-1907
Annechien Pater
G:
05 feb 1833
Scheemda
O:
16 jan 1907
Meeden
Pieter Ottenga
1830-1895
Pieter Ottenga
G:
29 nov 1830
Meeden
H:
22 mei 1861
Meeden
O:
25 jan 1895
Meeden
Sander Pater
1855-1872
Sander Pater
G:
16 dec 1855
Westerlee
O:
29 okt 1872
Westerlee
Onbekend
Deddo Pater de Jonge
1891-1902
Deddo Pater de Jonge
G:
26 mrt 1891
Winschoten
O:
08 jul 1902
Winschoten
Jan de Jonge
1892-
Jan de Jonge
G:
10 dec 1892
Winschoten
Harmina Reininga
1894-
Harmina Reininga
G:
27 feb 1894
Winschoten
H:
09 jul 1914
Winschoten
Johan Philippus de Jonge
1895-1906
Johan Philippus de Jonge
G:
18 nov 1895
Winschoten
O:
19 apr 1906
Winschoten
Antje Pater
1861-1905
Antje Pater
G:
19 apr 1861
Winschoten
O:
22 mrt 1905
Winschoten
Jan de Jonge
1863-1942
Jan de Jonge
G:
23 nov 1863
Veendam
H:
11 feb 1892
Winschoten
O:
06 dec 1942
Winschoten
Willem Ploeger
1882-1965
Willem Ploeger
G:
12 jun 1882
Winschoten
O:
13 jul 1965
Winschoten
Japien Prak
1884-1971
Japien Prak
G:
18 nov 1884
Winschoten
H:
11 aug 1904
Winschoten
O:
03 nov 1971
Winschoten
Hinderika Ploeger
1884-1959
Hinderika Ploeger
G:
03 mrt 1884
Winschoten
O:
13 jun 1959
Amsterdam
Petrus Johannes Standaar
1896-1962
Petrus Johannes Standaar
G:
23 apr 1896
Amsterdam
H:
14 jul 1921
Amsterdam
O:
19 nov 1962
Culemborg
Grietje Ploeger
1885-1975
Grietje Ploeger
G:
25 sep 1885
Winschoten
O:
29 dec 1975
Oude Pekela
Mattheus Kuun
1884-1945
Mattheus Kuun
G:
11 feb 1884
Oude Pekela
H:
02 jun 1906
Oude Pekela
O:
16 jun 1945
Oude Pekela
Deddo Ploeger
1888-1978
Deddo Ploeger
G:
26 mrt 1888
Winschoten
O:
04 dec 1978
Groningen
Trientje Vrugt
1894-1988
Trientje Vrugt
G:
05 jan 1894
Wittewierum, Ten Boer
H:
24 aug 1916
Groningen
O:
01 jan 1988
Groningen
Meiske Ploeger
1890-1893
Meiske Ploeger
G:
27 jul 1890
Winschoten
O:
10 jan 1893
Winschoten
Everdina Ploeger
1892-1976
Everdina Ploeger
G:
09 sep 1892
Winschoten
O:
25 aug 1976
Amsterdam
Johannes Jacobus Gimpel
1893-1939
Johannes Jacobus Gimpel
G:
26 jun 1893
Amsterdam
H:
01 jul 1915
Amsterdam
O:
05 jul 1939
Amsterdam
Meiske Ploeger
1894-
Meiske Ploeger
G:
22 okt 1894
Winschoten
Jean Francois van der Poorten
1894-1942
Jean Francois van der Poorten
G:
24 jul 1894
Amsterdam
H:
31 mrt 1920
Den Haag
O:
30 jul 1942
Den Haag
Onbekend
Johan Philippus Ploeger
1896-1953
Johan Philippus Ploeger
G:
11 jan 1896
Winschoten
O:
02 jan 1953
Amsterdam
Jaantje Meijer
1899-
Jaantje Meijer
G:
02 mei 1899
Amsterdam
H:
01 okt 1919
Amsterdam
Sibelina Ploeger
1898-1976
Sibelina Ploeger
G:
20 feb 1898
Winschoten
O:
09 apr 1976
Amsterdam
Harmina Ploeger
1899-
Harmina Ploeger
G:
21 jul 1899
Winschoten
Geert Kip
1897-
Geert Kip
G:
13 jul 1897
Winschoten
H:
14 aug 1919
Winschoten
Geert Ploeger
1901-1944
Geert Ploeger
G:
23 okt 1901
Winschoten
O:
30 jul 1944
Vlagtwedde
Aaltje Heijstra
1904-1967
Aaltje Heijstra
G:
04 okt 1904
Leeuwarden
H:
10 jun 1933
Winschoten
O:
29 mei 1967
Winschoten
Antje Ploeger
1906-1907
Antje Ploeger
G:
23 jun 1906
Winschoten
O:
18 jan 1907
Winschoten
Grietje Pater
1862-1934
Grietje Pater
G:
07 okt 1862
Westerlee
O:
12 feb 1934
Winschoten
Harm Ploeger
1857-1930
Harm Ploeger
G:
21 jan 1857
Winschoten
H:
04 aug 1881
Winschoten
O:
22 jun 1930
Winschoten
Jantje Pater
1865-1865
Jantje Pater
G:
28 mrt 1865
Scheemda
O:
05 dec 1865
Scheemda
Derk Pater
1891-1945
Derk Pater
G:
17 apr 1891
Veendam
O:
05 apr 1945
Veendam
Annechien van der Veen
1893-1935
Annechien van der Veen
G:
27 sep 1893
Muntendam
H:
29 mei 1913
Muntendam
O:
01 sep 1935
Veendam
Henderika Pater
1893-1902
Henderika Pater
G:
30 sep 1893
Veendam
O:
31 jul 1902
Veendam
Deddo Pater
1898-1900
Deddo Pater
G:
26 okt 1898
Veendam
O:
16 dec 1900
Veendam
Deddo Pater
1902-1916
Deddo Pater
G:
10 jan 1902
Veendam
O:
10 feb 1916
Veendam
Johan Philip Pater
1868-1904
Johan Philip Pater
G:
22 jul 1868
Winschoten
O:
08 jan 1904
Veendam
Tettje Venema
1869-1915
Tettje Venema
G:
17 okt 1869
Meeden
H:
15 nov 1890
Meeden
O:
27 sep 1915
Veendam
Baltus Pater Martena
1892-1974
Baltus Pater Martena
G:
07 apr 1892
Winschoten
O:
03 aug 1974
Winschoten
Jantje Mulder
1895-1987
Jantje Mulder
G:
10 sep 1895
Scheemda
H:
03 feb 1916
Scheemda
O:
19 mrt 1987
Winschoten
Deddo Martena
1894-1958
Deddo Martena
G:
26 apr 1894
Winschoten
O:
07 feb 1958
Arnhem
Berend Martena
1896-1927
Berend Martena
G:
20 apr 1896
Winschoten
O:
08 nov 1927
Delft
Aafke Aardema
1896-1977
Aafke Aardema
G:
27 jun 1896
Winschoten
H:
18 dec 1919
Winschoten
O:
15 apr 1977
Nieuweschans
Geertruida Gelaudie
1900-
Geertruida Gelaudie
G:
02 jan 1900
Amsterdam
H:
17 apr 1925
Delft
Gezina Frederika Martena
1898-na 1957
Gezina Frederika Martena
G:
24 apr 1898
Winschoten
O:
na 1957
Hendrik Jongst
1895-1957
Hendrik Jongst
G:
07 mei 1895
Onstwedde
H:
17 mrt 1918
Winschoten
O:
21 sep 1957
Groningen
Johannes Philippus Martena
1901-1950
Johannes Philippus Martena
G:
29 nov 1901
Winschoten
O:
26 jan 1950
Winschoten
Aaltje Dijkman
1911-na 1950
Aaltje Dijkman
G:
1911
Nieuweschans
H:
27 jun 1935
Winschoten
O:
na 1950
Hinderika Martena
1904-1957
Hinderika Martena
G:
20 jan 1904
Winschoten
O:
16 sep 1957
Winschoten
Gerlof Aardema
1900-1953
Gerlof Aardema
G:
26 jul 1900
Winschoten
H:
05 jan 1922
Winschoten
O:
06 dec 1953
Winschoten
Feiko Martena
1906-
Feiko Martena
G:
09 mei 1906
Winschoten
Liefke Nantina Hoekstra
1913-
Liefke Nantina Hoekstra
G:
24 aug 1913
Winschoten
H:
27 jul 1933
Winschoten
Jan Martena
1912-
Jan Martena
G:
05 jan 1912
Winschoten
Martha Brugstra
Jantje Pater
1872-1938
Jantje Pater
G:
27 dec 1872
Winschoten
O:
05 dec 1938
Winschoten
Berend Martena
1870-1948
Berend Martena
G:
05 dec 1870
Winschoten
H:
30 nov 1893
Winschoten
O:
02 feb 1948
Winschoten
Deddo Pater
1835-1910
Deddo Pater
G:
01 feb 1835
Westerlee Scheemda
O:
03 okt 1910
Winschoten
Hinderika Swarts
1828-1910
Hinderika Swarts
G:
02 apr 1828
Winschoten
H:
17 nov 1860
Scheemda
O:
24 okt 1910
Winschoten
Evertje Pater
1837-1918
Evertje Pater
G:
14 aug 1837
Scheemda
O:
14 jul 1918
Westerlee
Everhardus Boelman
1828-1858
Everhardus Boelman
G:
12 nov 1828
Midwolda
H:
01 apr 1858
Scheemda
O:
31 aug 1858
Scheemda
Everdina Kristina Buur
1886-1953
Everdina Kristina Buur
G:
25 nov 1886
Scheemda
O:
02 sep 1953
Winschoten
Willem Luppes
1889-1949
Willem Luppes
G:
08 mei 1889
Nieuwolda
H:
14 nov 1912
Scheemda
O:
13 okt 1949
Winschoten
Hindrik Lammert Buur
1888-1980
Hindrik Lammert Buur
G:
06 jul 1888
Scheemda
O:
22 jan 1980
Westerlee
Zwaantina Engelina Hartman
1896-1978
Zwaantina Engelina Hartman
G:
04 mei 1896
Nieuw Scheemda
H:
25 mrt 1920
Scheemda
O:
15 okt 1978
Westerlee
Stientje Buur
1890-1973
Stientje Buur
G:
18 feb 1890
Scheemda
O:
12 dec 1973
Westerlee
Fokko Rademaker
1888-1949
Fokko Rademaker
G:
22 aug 1888
Heereweg Meeden
H:
15 sep 1910
Scheemda
O:
14 okt 1949
Scheemda
Antje Buur
1892-1977
Antje Buur
G:
20 apr 1892
Scheemda
O:
07 mei 1977
Groningen
Geert Zoutman
1895-1970
Geert Zoutman
G:
22 sep 1895
Winschoten
H:
08 jul 1920
Winschoten
O:
29 jul 1970
Groningen
Lammert Buur
1894-1963
Lammert Buur
G:
21 feb 1894
Westerlee Scheemda
O:
31 jan 1963
Westerlee
Antje Buist
1902-1987
Antje Buist
G:
30 jun 1902
Emmen
H:
04 nov 1920
Scheemda
O:
10 aug 1987
Westerlee
Elisa Tjakobina Buur
1895-1933
Elisa Tjakobina Buur
G:
25 dec 1895
Westerlee Scheemda
O:
30 jun 1933
Scheemda
Harm Buur
1898-1953
Harm Buur
G:
26 jan 1898
Westerlee Scheemda
O:
21 nov 1953
Ouderkerk a/d Amstel
Tetje de Ruiter
1900-1987
Tetje de Ruiter
G:
26 aug 1900
Oude Pekela
H:
23 jun 1921
Oude Pekela
O:
25 jul 1987
Ouderkerk a/d Amstel
Trijntje Bakker
1863-1946
Trijntje Bakker
G:
05 nov 1863
Westerlee
O:
19 dec 1946
Scheemda
Albertus Harmannus Buur
1859-1943
Albertus Harmannus Buur
G:
24 nov 1859
Scheemda
H:
29 jul 1886
Scheemda
O:
15 nov 1943
Scheemda
Meindert van der Vis
1888-1949
Meindert van der Vis
G:
10 dec 1888
Winschoten
O:
29 mei 1949
Oude Pekela
Alida Sjoerderika Wassenaar
1883-1963
Alida Sjoerderika Wassenaar
G:
23 okt 1883
Lobith
H:
01 sep 1916
Nieuweschans
O:
14 jun 1963
Oude Pekela
Lammert van der Vis
1890-1911
Lammert van der Vis
G:
24 jul 1890
Winschoten
O:
24 jul 1911
Heemskerk
Reina van der Vis
1891-1892
Reina van der Vis
G:
02 dec 1891
Winschoten
O:
13 jul 1892
Winschoten
Harm van der Vis
1894-1956
Harm van der Vis
G:
16 mei 1894
Winschoten
O:
04 jul 1956
Winschoten
Hillegonda Henderika van Werkum
1889-1976
Hillegonda Henderika van Werkum
G:
18 dec 1889
Groningen
H:
01 aug 1918
Groningen
O:
08 jul 1976
Reina van der Vis
1896-
Reina van der Vis
G:
20 jul 1896
Winschoten
Lulof Jan van der Vis
1897-1898
Lulof Jan van der Vis
G:
28 nov 1897
Winschoten
O:
13 jan 1898
Winschoten
Antje Bakker
1865-1949
Antje Bakker
G:
30 okt 1865
Westerlee
O:
16 jan 1949
Winschoten
Kasper van der Vis
1863-1937
Kasper van der Vis
G:
13 mei 1863
Winschoten
H:
26 jul 1888
Scheemda
O:
06 dec 1937
Winschoten
Stoffer Bakker
1892-1965
Stoffer Bakker
G:
29 feb 1892
Westerlee Scheemda
O:
30 mrt 1965
Nieuwe Pekela
Ebina Mik
1890-1953
Ebina Mik
G:
10 feb 1890
Nieuwe Pekela
H:
22 mei 1915
Nieuwe Pekela
O:
08 mrt 1953
Nieuwe Pekela
Evertje Bakker
1893-1894
Evertje Bakker
G:
13 jun 1893
Oude Pekela
O:
20 jan 1894
Oude Pekela
Lammert Bakker
1895-1967
Lammert Bakker
G:
02 jan 1895
Oude Pekela
O:
27 jul 1967
Meeden
Martje Geukens
1897-1943
Martje Geukens
G:
08 aug 1897
Meeden
H:
28 apr 1921
Scheemda
O:
23 jun 1943
Groningen
Evertje Bakker
1897-
Evertje Bakker
G:
08 aug 1897
Oude Pekela
Dirk de Boer
1892-
Dirk de Boer
G:
04 dec 1892
Wijmbritseradeel
H:
15 jul 1922
Bolsward
Luktje Bakker
1899-1918
Luktje Bakker
G:
05 okt 1899
Oude Pekela
O:
13 nov 1918
Westerlee Scheemda
Albertus Harmannus Bakker
1901-
Albertus Harmannus Bakker
G:
03 aug 1901
Oude Pekela
Willemtje Bloem
1904-
Willemtje Bloem
G:
01 dec 1904
Westerlee Scheemda
H:
06 jun 1929
Scheemda
Gerrit Bakker
1901-1985
Gerrit Bakker
G:
03 aug 1901
Oude Pekela
O:
24 okt 1985
Westerlee
Albertje Vos
1898-1981
Albertje Vos
G:
25 apr 1898
Midwolda
H:
23 apr 1926
Midwolda
O:
18 jan 1981
Westerlee
Trijntje Bakker
1904-1989
Trijntje Bakker
G:
14 jan 1904
Oude Pekela
O:
08 aug 1989
Nieuwe Pekela
Jans Schreuder
1902-1971
Jans Schreuder
G:
11 feb 1902
Nieuwe Pekela
H:
27 okt 1932
Scheemda
O:
23 jan 1971
Nieuwe Pekela
Kasper Bakker
1907-
Kasper Bakker
G:
05 jun 1907
Oude Pekela
Antje Bakker
1909-
Antje Bakker
G:
20 okt 1909
Westerlee Scheemda
Ido Toren
1909-
Ido Toren
G:
18 okt 1909
Winschoten
H:
07 nov 1935
Scheemda
Ties Aaltjo Bakker
1914-1941
Ties Aaltjo Bakker
G:
04 mrt 1914
Westerlee Scheemda
O:
19 jul 1941
Winschoten
Harm Bakker
1868-1959
Harm Bakker
G:
01 apr 1868
Westerlee gem. Scheemda
O:
16 jan 1959
Nieuwe Pekela
Mijntje Ravensberg
1872-1939
Mijntje Ravensberg
G:
03 apr 1872
Heiligerlee gem. Scheemda
H:
24 dec 1891
Scheemda
O:
26 okt 1939
Groningen
Altje Bakker
1872-1953
Altje Bakker
G:
25 dec 1872
Westerlee gem. Scheemda
O:
23 nov 1953
Winschoten
Ties van der Molen
1872-1954
Ties van der Molen
G:
22 apr 1872
Oude Pekela
H:
18 apr 1896
Oude Pekela
O:
09 jun 1954
Winschoten
Lammert Bakker
1841-1908
Lammert Bakker
G:
10 feb 1841
Scheemda
H:
20 jun 1863
Scheemda
O:
13 dec 1908
Westerlee
Levenloos Froling
1866-1866
Levenloos Froling
G:
05 sep 1866
Scheemda
O:
05 sep 1866
Scheemda
Engeltje Froling
1867-1868
Engeltje Froling
G:
13 aug 1867
Scheemda
O:
03 nov 1868
Scheemda
Geertje Pater
1839-1883
Geertje Pater
G:
11 nov 1839
Westerlee
O:
27 feb 1883
Beerta
Siewert Froling
1843-1867
Siewert Froling
G:
24 aug 1843
Beerta
H:
10 jun 1865
Scheemda
O:
10 sep 1867
Beerta
Geertje Tuin
1901-
Geertje Tuin
G:
24 apr 1901
Oostwold Midwolda
Geert Jan Tuin
1902-1904
Geert Jan Tuin
G:
06 sep 1902
Oostwold Midwolda
O:
23 nov 1904
Oostwold Midwolda
Eijo Tuin
1872-1951
Eijo Tuin
G:
10 mei 1872
Beerta
O:
03 jun 1951
Jourvo USA
Hilke Beer
1875-1948
Hilke Beer
G:
20 feb 1875
Ekamp gem. Midwolda
H:
28 apr 1898
Winschoten
O:
28 apr 1948
George USA
Antje Modder
1894-
Antje Modder
G:
17 nov 1894
Beerta
Harm Modder
1898-
Harm Modder
G:
03 sep 1898
Nieuw Beerta Beerta
Antje Tuin
1874-
Antje Tuin
G:
12 mrt 1874
Beerta
Lammert Modder
1869-
Lammert Modder
G:
26 nov 1869
Nieuw Beerta gem. Beerta
H:
16 mei 1896
Beerta
Geert Jans Tuin
1845-1899
Geert Jans Tuin
G:
12 okt 1845
Beerta
H:
09 sep 1871
Beerta
O:
01 mrt 1899
Beerta
Harm Pater
1864-1869
Harm Pater
G:
11 nov 1864
Scheemda
O:
06 apr 1869
Scheemda
Trientje Pater
1866-1893
Trientje Pater
G:
30 dec 1866
Scheemda
O:
23 nov 1893
Winschoten
Leendert Drent
1871-1937
Leendert Drent
G:
09 jun 1871
Winschoten
H:
17 nov 1892
Winschoten
O:
28 jul 1937
Winschoten
Ettje Smit Pater
1889-1984
Ettje Smit Pater
G:
30 sep 1889
Midwolda
O:
26 mrt 1984
Winschoten
Sievert Glazenburg
1886-1965
Sievert Glazenburg
G:
30 apr 1886
Midwolda
H:
16 jun 1910
Winschoten
O:
03 mrt 1965
Winschoten
Anna Catharina Margaretha Pater
1891-1892
Anna Catharina Margaretha Pater
G:
19 dec 1891
Scheemda
O:
18 jul 1892
Scheemda
Anna Catharina Pater
1893-1937
Anna Catharina Pater
G:
21 nov 1893
Scheemda
O:
24 aug 1937
Winschoten
Douwe Heeres
1891-1963
Douwe Heeres
G:
28 aug 1891
Winschoten
H:
08 mei 1913
Winschoten
O:
18 sep 1963
Zuidlaren
Heika Pater
1896-1960
Heika Pater
G:
10 apr 1896
Scheemda
O:
13 feb 1960
Winschoten
Roelf Glazenberg
1890-1959
Roelf Glazenberg
G:
20 sep 1890
Winschoten
H:
08 nov 1917
Winschoten
O:
17 feb 1959
Winschoten
Geert Gerardus Pater
1899-1970
Geert Gerardus Pater
G:
25 mei 1899
Scheemda
O:
23 mei 1970
Scheemda
Frouwke Knippers
1904-1971
Frouwke Knippers
G:
07 jun 1904
Scheemda
H:
27 mei 1926
Scheemda
O:
26 aug 1971
Winschoten
Deddo Aikes Pater
1869-1945
Deddo Aikes Pater
G:
21 feb 1869
Scheemda
O:
12 feb 1945
Winschoten
Anna Catharina Smit
1870-1941
Anna Catharina Smit
G:
08 okt 1870
Midwolda
H:
25 sep 1890
Scheemda
O:
14 okt 1941
Winschoten
Ettje Pater
1907-2005
Ettje Pater
G:
04 apr 1907
Westerlee
O:
23 jul 2005
Scheemda
Klaas Klamer
1909-1983
Klaas Klamer
G:
10 apr 1909
Anloo
H:
10 mei 1941
Anloo
O:
23 dec 1983
Westerlee
Klaas Hisko Pater
1909-1943
Klaas Hisko Pater
G:
20 mei 1909
Westerlee
O:
30 apr 1943
Westerlee
Aiko Harm Pater
1911-2006
Aiko Harm Pater
G:
06 apr 1911
Westerlee
O:
23 feb 2006
Zuidlaren
Henriet Dorothea Kamphuis
1914-2004
Henriet Dorothea Kamphuis
G:
10 jan 1914
Veendam
H:
29 apr 1936
Meeden
O:
16 dec 2004
Zuidlaren
Levenloos Pater
1911-1911
Levenloos Pater
G:
06 apr 1911
Westerlee
O:
06 apr 1911
Westerlee
Jantje Pater
1912-1914
Jantje Pater
G:
26 apr 1912
Westerlee
O:
02 jan 1914
Westerlee
Levenloos Pater
1912-1912
Levenloos Pater
G:
28 nov 1912
Scheemda
O:
28 nov 1912
Scheemda
Jantje Pater
1915-2011
Jantje Pater
G:
01 sep 1915
Westerlee
O:
08 aug 2011
Winschoten
Trieno Wol
1913-1996
Trieno Wol
G:
18 mrt 1913
Scheemda
H:
26 nov 1942
Scheemda
O:
10 feb 1996
Scheemda
Harm Aiko Pater
1915-1991
Harm Aiko Pater
G:
01 sep 1915
Westerlee
O:
22 okt 1991
Zutphen
Klaassien Dijkhuis
1918-2017
Klaassien Dijkhuis
G:
20 apr 1918
Groningen
H:
07 mei 1942
Winschoten
O:
24 aug 2017
Zutphen?
Harm Aikes Pater
1871-1932
Harm Aikes Pater
G:
30 okt 1871
Scheemda
O:
07 feb 1932
Westerlee
Jantina Meijer
1874-1963
Jantina Meijer
G:
25 aug 1874
Heilgerlee
H:
14 jun 1906
Scheemda
O:
23 mrt 1963
Westerlee Scheemda
Pieter Pater
1874-1875
Pieter Pater
G:
31 mrt 1874
Scheemda
O:
18 mei 1875
Scheemda
Antje Pater
1876-1891
Antje Pater
G:
04 mei 1876
Scheemda
O:
02 aug 1891
Westerlee
Ettje Pater
1903-1982
Ettje Pater
G:
14 apr 1903
Meeden
O:
16 sep 1982
Winschoten
Jan Olsder
1905-1986
Jan Olsder
G:
19 aug 1905
Finsterwolde
H:
01 jun 1928
Oude Pekela
O:
11 feb 1986
Winschoten
Martje Pater
1904-1980
Martje Pater
G:
23 dec 1904
Westerlee
O:
17 jan 1980
Zuidlaren
Otto Kiewiet
1906-1950
Otto Kiewiet
G:
20 jan 1906
Vlagtwedde
H:
02 okt 1942
Oude Pekela
O:
26 dec 1950
Zuidlaren
Aeika Henderika Pater
1907-1991
Aeika Henderika Pater
G:
09 mrt 1907
Westerlee
O:
22 feb 1991
Alteveer
Hendrik Evert Nieland
1905-1986
Hendrik Evert Nieland
G:
29 sep 1905
Oude Pekela
H:
01 mrt 1930
Oude Pekela
O:
01 dec 1986
Alteveer
Hendrik Pater
1909-1973
Hendrik Pater
G:
11 jan 1909
Westerlee
O:
23 nov 1973
Groningen
Meggeliena de Vries
1912-2009
Meggeliena de Vries
G:
02 dec 1912
Nieuwe Schans
H:
19 mei 1945
Winschoten
O:
25 feb 2009
Oude Pekela
Antje Pater
1910-1911
Antje Pater
G:
jun 1910
Westerlee
O:
06 feb 1911
Westerlee
Antje Pater
1912-2012
Antje Pater
G:
04 jan 1912
Westerlee Scheemda
O:
16 nov 2012
Bellingwedde
Gerrit Koerts
1907-2004
Gerrit Koerts
G:
06 sep 1907
Heiligerlee gem. Scheemda
H:
08 mei 1937
Oude Pekela
O:
21 jul 2004
Vriescheloo Gem. Bellingwolde
Pieter Aikes Pater
1878-1939
Pieter Aikes Pater
G:
04 okt 1878
Scheemda
O:
07 mrt 1939
Oude Pekela
Jantje Pater
1877-1961
Jantje Pater
G:
22 okt 1877
Ben. Veensloot/Meeden
H:
14 feb 1903
Meeden
O:
06 feb 1961
Oude Pekela
Aiko Pater
1878-1878
Aiko Pater
G:
04 okt 1878
Scheemda
O:
04 okt 1878
Scheemda
Frederik Detz
1907-
Frederik Detz
G:
01 feb 1907
Veendam
Naantje van der Veen
1910-1938
Naantje van der Veen
G:
17 nov 1910
Muntendam
H:
18 mrt 1933
Veendam
O:
08 nov 1938
Veendam
Ettje Detz
1908-
Ettje Detz
G:
28 mei 1908
Veendam
Hendrik Reintke
1902-
Hendrik Reintke
G:
22 feb 1902
Muntendam
H:
12 mei 1934
Veendam
Johanna Detz
1910-
Johanna Detz
G:
11 nov 1910
Muntendam
Harm Lemain
1908-
Harm Lemain
G:
02 feb 1908
Muntendam
H:
16 mei 1931
Veendam
Grietje Detz
1913-
Grietje Detz
G:
23 mrt 1913
Veendam
Folkert van der Veen
1910-
Folkert van der Veen
G:
11 nov 1910
Muntendam
H:
21 jul 1934
Veendam
Aiko Harm Detz
1914-1970
Aiko Harm Detz
G:
03 jun 1914
Veendam
O:
10 okt 1970
Veendam
Jan Heiko Detz
Hindriktje Detz
1917-(dec 1994)
Hindriktje Detz
G:
23 apr 1917
Veendam
O:
(dec 1994)
Veendam
Jan Nijboer
1914-
Jan Nijboer
G:
1914
Emmen
H:
15 mei 1937
Veendam
Lammegien Pieterdina Detz
1919-1981
Lammegien Pieterdina Detz
G:
16 aug 1919
Veendam
O:
29 aug 1981
Veendam
Deddo Detz
1921-1992
Deddo Detz
G:
23 okt 1921
Veendam
O:
03 okt 1992
Winschoten
Hindriktje Pater
1882-1948
Hindriktje Pater
G:
02 mei 1882
Scheemda
O:
22 mrt 1948
Veendam
Jan Detz
1885-1950
Jan Detz
G:
21 nov 1885
Veensloot Meeden
H:
06 dec 1906
Scheemda
O:
10 dec 1950
Veendam
Harm Garrelds
1917-1996
Harm Garrelds
G:
11 apr 1917
Winschoten
O:
15 apr 1996
Groningen
Johanna Margreta Knol
1917-1944
Johanna Margreta Knol
G:
03 mei 1917
Garrelsweer/Loppersum
H:
aug 1937
Loppersum
O:
1944
Biena Roelfina Korte
Aiko Garrelds
1920-2005
Aiko Garrelds
G:
10 mei 1920
Winschoten
O:
27 jun 2005
Johanna Pater
1887-1950
Johanna Pater
G:
22 sep 1887
Westerlee
O:
19 aug 1950
Winschoten
Harm Garrelds
1887-1977
Harm Garrelds
G:
08 apr 1887
Winschoten
H:
04 mei 1916
Winschoten of Westerlee
O:
30 dec 1977
Winschoten
Aiko Harms Pater
1842-1912
Aiko Harms Pater
G:
24 okt 1842
Scheemda
O:
22 jun 1912
Westerlee
Ettje Egbers Prins
1845-1924
Ettje Egbers Prins
G:
13 sep 1845
Winschoten
H:
29 okt 1864
Scheemda
O:
14 feb 1924
Winschoten
Grietje Pater
1845-1846
Grietje Pater
G:
21 apr 1845
Scheemda
O:
14 mei 1846
Scheemda
Harm Deddes Pater
1807-1890
Harm Deddes Pater
G:
11 jan 1807
Meeden
O:
09 aug 1890
Scheemda
Antje Heikes Kars
1805-1896
Antje Heikes Kars
G:
24 feb 1805
Veendam
H:
07 aug 1830
Meeden
O:
15 jan 1896
Scheemda
Ouders
Sijwert Jans
Geertje Hindriks
Jantje Jans Kuntkes
1770-1843
Jantje Jans Kuntkes
G:
02 mei 1770
Amsterdam
O:
19 mei 1843
Meeden
Deddo Hendriks Pater
1773-1856
Deddo Hendriks Pater
G:
16 apr 1773
Meeden
H:
26 jul 1794
Meeden
O:
22 okt 1856
Nieuwe Pekela