Zoek familienaam:
Voorna(a)m(en):
Geavanceerd zoeken
Contact
Familienamen
Wat is er nieuw
Bladwijzers
Foto's
(Levens)verhalen
Documenten
Albums
Begraafplaatsen
Grafstenen
Data & Verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Startpagina
Zoek
Zoek
Familienamen
Plaatsen
Datums
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentjes
Doopakte
Geboorteakte
Het team
Huwelijksakte
Huwelijkse bijlagen
Krantenartikel
Nieuwsbrieven
Notulen
Overlijdensakte
Presentatie
Familiedagen
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
Contact
English
French
German
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
|
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Print
Voeg bladwijzer toe
Geertruidt
( ca.1748) - 1810
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Aaltien
1769-vóór 1774
Aaltien
G:
(april 1769)
Roden
O:
vóór 1774
Zevenhuizen
Jinte Ruiter
1798-
Jinte Ruiter
G:
( febr.1798)
Diepswal, Leek
Anna Geertruid
1800-1807
Anna Geertruid
G:
(maart 1800)
Diepswal
O:
03 mei 1807
Diepswal
Jan Sannema
1858-1941
Jan Sannema
G:
28 apr 1858
Groningen
O:
15 nov 1941
Groningen
Henderkien Schut
Antje Sannema
1862-1951
Antje Sannema
G:
24 jan 1862
Sappemeer
O:
06 feb 1951
Appingedam
Grietje Sannema
1864-1958
Grietje Sannema
G:
06 dec 1864
Zuidbroek
O:
23 mei 1958
Vries
Jacob Sannema
1867-1943
Jacob Sannema
G:
02 sep 1867
Stadskanaal, Onstwedde
O:
07 jan 1943
Groningen
Hendrik Sannema
1827-1906
Hendrik Sannema
G:
04 dec 1827
Zevenhuizen, Leek
O:
03 nov 1906
Groningen
Annechien Roosjes
1830-1902
Annechien Roosjes
G:
1830
Zuidbroek, Noordbroek
H:
06 jun 1857
Noordbroek
O:
04 mrt 1902
Groningen
Antje Sannema
1830-1833
Antje Sannema
G:
10 mrt 1830
Zuidhorn
O:
19 sep 1833
Leek
Grietje Ruiter
1804-1859
Grietje Ruiter
G:
27 mrt 1804
Tolbert
O:
22 mei 1859
Tolbert, Leek
Willem Sannema
1794-1848
Willem Sannema
G:
1794
Surhuisterveen
H:
(ongeh.1826)
O:
11 sep 1848
Sneek
Klaas Westerhoff
1792-1874
Klaas Westerhoff
G:
15 jun 1792
Zevenhuizen
H:
15 mei 1858
Leek
O:
13 jun 1874
Zevenhuizen, Leek
Klaas Steenbergen
1865-1866
Klaas Steenbergen
G:
05 jul 1865
Roden
O:
22 nov 1866
Roden
Klaas Steenbergen
1867-1936
Klaas Steenbergen
G:
01 aug 1867
Roden
O:
25 jul 1936
Nieuw-Roden
Antje Wouterse
1870-1924
Antje Wouterse
G:
04 jun 1870
Roderveld
H:
24 aug 1889
Roden
O:
24 jun 1924
Groningen
Hindrik Steenbergen
1869-1870
Hindrik Steenbergen
G:
21 dec 1869
Roden
O:
07 dec 1870
Roden
Janke Steenbergen
1872-1917
Janke Steenbergen
G:
20 apr 1872
Roden
O:
12 feb 1917
Groningen
Tjeert Tel
1863-1946
Tjeert Tel
G:
13 okt 1863
Roderveld
H:
19 okt 1901
Roden
O:
22 mrt 1946
Groningen
Truida Steenbergen
1873-1941
Truida Steenbergen
G:
09 sep 1873
Roden
O:
10 feb 1941
Nieuw-Roden, Roden
Hendrik Rozema
1869-
Hendrik Rozema
G:
17 jun 1869
Roden
H:
22 mei 1897
Roden
Lucassina Steenbergen
1877-1880
Lucassina Steenbergen
G:
14 mei 1877
Roden
O:
28 nov 1880
Roderveld, Roden
Henderkien Steenbergen
1880-1967
Henderkien Steenbergen
G:
07 jul 1880
Roden
O:
11 jul 1967
Baflo
Jurrien Vos
1882-1959
Jurrien Vos
G:
1882
Baflo
H:
19 aug 1904
Baflo
O:
14 dec 1959
Baflo
Jantje Koers
1836-1888
Jantje Koers
G:
05 dec 1836
Leek
O:
05 aug 1888
Roderveld, Roden
Hindrik Steenbergen
1838-1895
Hindrik Steenbergen
G:
29 sep 1838
Peize
H:
03 jun 1865
Leek
O:
08 mrt 1895
Roderveld, Roden
Anna Geertruid Ruiter
1808-1851
Anna Geertruid Ruiter
G:
24 nov 1808
Leek
O:
14 okt 1851
Leek
Oene Koers
1805-1873
Oene Koers
G:
1805
Leek
H:
28 feb 1829
Leek
O:
30 sep 1873
Tolbert, Leek
Karst Ruiter
1812-
Karst Ruiter
G:
16 jan 1812
Terheijl, Roden
Martje Venema
1814-
Martje Venema
G:
07 nov 1814
Niekerk, Oldekerk
H:
20 feb 1839
Oldehove
Sewerdina Ruiter
1814-
Sewerdina Ruiter
G:
10 mei 1814
Terheijl, Roden
Hindrik Ruiter
1770-1825
Hindrik Ruiter
G:
( mei 1770)
Zevenhuizen
O:
26 okt 1825
Leek
Antje
( ca.1777)-1837
Antje
G:
( ca.1777)
H:
07 mei 1797
Midwolde
O:
31 mrt 1837
Leek
Hendrikje Aalders
1852-1930
Hendrikje Aalders
G:
22 jul 1852
Langelo, Norg
O:
03 dec 1930
Norg
Anna Aalders
1854-1936
Anna Aalders
G:
26 jul 1854
Langelo, Norg
O:
13 mrt 1936
Zuidlaren
Hindrik Huiting
1852-1903
Hindrik Huiting
G:
26 mrt 1852
Nietap, Roden
H:
12 mei 1882
Norg
O:
13 nov 1903
Leutingewolde, Roden
Jan Aalders
1822-1901
Jan Aalders
G:
22 jan 1822
Leek
O:
22 aug 1901
Norg
Grietjen Teunis
1810-1899
Grietjen Teunis
G:
02 apr 1810
Norg
H:
17 apr 1852
Norg
O:
31 aug 1899
Langelo, Norg
Geerd Aalders
1824-1825
Geerd Aalders
G:
23 dec 1824
Roden
O:
11 feb 1825
Leutingewolde, Roden
Grietje Aalders
1861-1943
Grietje Aalders
G:
05 okt 1861
Zevenhuizen, Leek
O:
01 mrt 1943
Zevenhuizen, Leek
Stoffer Roede
1860-1941
Stoffer Roede
G:
28 jan 1860
Roden
H:
03 mei 1884
Leek
O:
11 okt 1941
Zevenhuizen, Leek
Jakob Aalders
1862-1875
Jakob Aalders
G:
02 okt 1862
Zevenhuizen, Leek
O:
01 jun 1875
Zevenhuizen, Leek
Hendrik Aalders
1864-1867
Hendrik Aalders
G:
01 mei 1864
Zevenhuizen, Leek
O:
22 jul 1867
Zevenhuizen, Leek
Geeske Aalders
1866-1867
Geeske Aalders
G:
26 nov 1866
Zevenhuizen, Leek
O:
19 sep 1867
Zevenhuizen, Leek
Hendrik Aalders
1869-1954
Hendrik Aalders
G:
18 aug 1869
Zevenhuizen, Leek
O:
18 nov 1954
Groningen
Harmke Eibes
1874-1922
Harmke Eibes
G:
26 aug 1874
Leek
H:
09 mei 1896
Leek
O:
07 feb 1922
Terheijl, Roden
Otte Aalders
1827-1910
Otte Aalders
G:
11 feb 1827
Roden
O:
25 okt 1910
Zevenhuizen, Leek
Jantje Hut
1831-1891
Jantje Hut
G:
24 dec 1831
Zevenhuizen, Leek
H:
31 mrt 1860
Leek
O:
12 jan 1891
Zevenhuizen, Leek
Anna Geertruid Ruiter
1794-1825
Anna Geertruid Ruiter
G:
( febr.1794)
?
O:
07 jan 1825
Leutingewolde, Roden
Hindrik Aalders
1798-1854
Hindrik Aalders
G:
01 sep 1798
Diepswal
H:
02 okt 1821
Roden
O:
23 dec 1854
Terheijl, Roden
Trientje van der Steen
1848-1850
Trientje van der Steen
G:
23 mrt 1848
Zevenhuizen, Leek
O:
02 nov 1850
Zevenhuizen, Leek
Abel van der Steen
1850-1850
Abel van der Steen
G:
30 mrt 1850
Zevenhuizen, Leek
O:
23 apr 1850
Zevenhuizen, Leek
Trientje van der Steen
1852-1928
Trientje van der Steen
G:
06 feb 1852
Zevenhuizen, Leek
O:
19 mrt 1928
Stadskanaal, Onstwedde
Christoffel Almoes
1841-1908
Christoffel Almoes
G:
15 sep 1841
Leek
H:
13 mrt 1875
Leek
O:
04 jul 1908
Stadskanaal, Onstwedde
Harm Zweep
1854-1935
Harm Zweep
G:
08 mrt 1854
Nieuwe Pekela
H:
18 feb 1911
Onstwedde
O:
19 mei 1935
Wildervank
Kornelis van der Steen
1855-1888
Kornelis van der Steen
G:
07 aug 1855
Zevenhuizen, Leek
O:
05 mei 1888
Roderveld, Roden
Hiltje de Vries
1859-1918
Hiltje de Vries
G:
01 feb 1859
Roden
H:
21 apr 1877
Roden
O:
27 nov 1918
Roderveld
Teetje van der Steen
1858-1938
Teetje van der Steen
G:
13 mei 1858
Zevenhuizen, Leek
O:
03 sep 1938
Veendam
Lubbina van der Steen
1861-1945
Lubbina van der Steen
G:
05 jun 1861
Zevenhuizen, Leek
O:
24 mei 1945
Zevenhuizen, Leek
Roelf Blaauwwiekel
1860-1950
Roelf Blaauwwiekel
G:
28 feb 1860
Zevenhuizen, Leek
H:
17 nov 1883
Leek
O:
19 mrt 1950
Zevenhuizen, Leek
Siena van der Steen
1864-1949
Siena van der Steen
G:
17 apr 1864
Zevenhuizen, Leek
O:
13 feb 1949
Leek
Hendrik Siegers
1864-1939
Hendrik Siegers
G:
11 jun 1864
Roden
H:
25 sep 1886
Leek
O:
16 jul 1939
Zevenhuizen, Leek
Jakob van der Steen
1824-1887
Jakob van der Steen
G:
11 okt 1824
Zevenhuizen, Leek
O:
27 nov 1887
Zevenhuizen, Leek
Jantje Lubberts
1825-1877
Jantje Lubberts
G:
18 feb 1825
Nuis, Marum
H:
10 jul 1847
Leek
O:
20 jun 1877
Zevenhuizen, Leek
Tjeetske Slagter
1829-1915
Tjeetske Slagter
G:
21 jun 1829
Zevenhuizen, Leek
H:
31 mei 1879
Leek
O:
03 feb 1915
Zevenhuizen, Leek
Cornelis Kroon
1854-1858
Cornelis Kroon
G:
25 jan 1854
Roden
O:
03 jan 1858
Roden
Jan Kroon
1857-1920
Jan Kroon
G:
17 mrt 1857
Roden
O:
09 apr 1920
Groningen
Thalea Wilhelmina Koster
1849-
Thalea Wilhelmina Koster
G:
1849
Onstwedde
H:
01 dec 1877
Onstwedde
Cornelis Kroon
1859-1861
Cornelis Kroon
G:
14 apr 1859
Roden
O:
28 jan 1861
Roden
Roelf Kroon
1862-1863
Roelf Kroon
G:
30 jan 1862
Roden
O:
23 jun 1863
Roden
Levenloos geboren kindje Kroon
1865-1865
Levenloos geboren kindje Kroon
G:
23 mrt 1865
Roden
O:
23 mrt 1865
Roden
Levenloos geboren kindje Kroon
1869-1869
Levenloos geboren kindje Kroon
G:
15 sep 1869
Roden
O:
15 sep 1869
Roden
Levenloos geboren kindje Kroon
1873-1873
Levenloos geboren kindje Kroon
G:
23 dec 1873
Roden
O:
23 dec 1873
Roden
Helena Ruiter
1827-1892
Helena Ruiter
G:
30 jan 1827
Zevenhuizen, Leek
O:
07 mrt 1892
Stadskanaal
Albert Kroon
1828-1882
Albert Kroon
G:
03 jun 1828
Roden
H:
19 jul 1851
Roden
O:
12 aug 1882
Stadskanaal
Roelfien Ruiter
1850-1859
Roelfien Ruiter
G:
30 nov 1850
Oostinje, Roden
O:
20 mei 1859
Roden
Onbekend
Grietje Tel
1862-1940
Grietje Tel
G:
17 nov 1862
Roden
O:
11 jun 1940
Groningen
Kornelis Tel
1868-1877
Kornelis Tel
G:
15 sep 1868
Roden
O:
25 aug 1877
Roden
Trijntje van der Steen
1829-1873
Trijntje van der Steen
G:
10 dec 1829
Zevenhuizen, Leek
O:
27 okt 1873
Roden
Fredrik Johan Nijman Tel
1837-1914
Fredrik Johan Nijman Tel
G:
10 feb 1837
Zevenhuizen, Leek
H:
24 okt 1857
Leek
O:
21 nov 1914
Windeweer
Johannes van der Steen
1833-1839
Johannes van der Steen
G:
21 jan 1833
Zevenhuizen, Leek
O:
28 mrt 1839
Zevenhuizen, Leek
Trijntje Ruiter
1796-1869
Trijntje Ruiter
G:
13 mrt 1796
Nietap
O:
18 mei 1869
Zevenhuizen, Leek
Kornelis van der Steen
1777-1846
Kornelis van der Steen
G:
1777
Boekelt in het Keizerlijke
H:
( niet geh.)
O:
04 mei 1846
Zevenhuizen, Leek
Albert Ruiter
1850-1861
Albert Ruiter
G:
13 apr 1850
Zevenhuizen, Leek
O:
13 mrt 1861
Zevenhuizen, Leek
Frederik Ruiter
1854-1915
Frederik Ruiter
G:
06 jan 1854
Zevenhuizen, Leek
O:
09 feb 1915
Zevenhuizen, Leek
Geeske Holmersma
1847-1925
Geeske Holmersma
G:
23 feb 1847
Tolbert, Leek
H:
31 dec 1873
Leek
O:
04 feb 1925
Zevenhuizen, Leek
Kornelis Ruiter
1858-1861
Kornelis Ruiter
G:
08 apr 1858
Zevenhuizen, Leek
O:
11 mrt 1861
Zevenhuizen, Leek
Aaltje Ruiter
1816-1893
Aaltje Ruiter
G:
1816
Zevenhuizen?
O:
05 jul 1893
Zevenhuizen, Leek
Freerk Pals
1857-1857
Freerk Pals
G:
01 jan 1857
Smilde
O:
20 jun 1857
Smilde
Trijntje Pals
1858-1952
Trijntje Pals
G:
26 jun 1858
Smilde
O:
11 apr 1952
Emmen
Hester Hedsders Dijkstra
1820-1881
Hester Hedsders Dijkstra
G:
20 sep 1820
Zevenhuizen, Leek
O:
16 jun 1881
Nieuw-Amsterdam, Emmen
Jan Pals
1819-
Jan Pals
G:
13 jun 1819
Smilde
H:
07 apr 1855
Smilde
Albert Ruiter
1822-1849
Albert Ruiter
G:
20 okt 1822
Zevenhuizen, Leek
O:
20 jul 1849
Oostum, Ezinge
Geert Ruiter
1835-1918
Geert Ruiter
G:
27 aug 1835
Zevenhuizen, Leek
O:
08 apr 1918
Wildervank
Jeltje Overzet
1840-
Jeltje Overzet
G:
1840
Roden
H:
17 okt 1863
Leek
Jantje van Klinken
Onbekend
Jacob Abels Ruiter
1805-1825
Jacob Abels Ruiter
G:
15 nov 1805
Leek
O:
23 mrt 1825
Zevenhuizen, Leek
Jacob Ruiter
1772-1827
Jacob Ruiter
G:
(maart 1772)
Zevenhuizen
O:
01 sep 1827
Zevenhuizen, Leek
Trijntje
1761-1827
Trijntje
G:
1761
H:
28 apr 1793
Roden
O:
15 okt 1827
Zevenhuizen, Leek
Aeltje Ruiter
1774-
Aeltje Ruiter
G:
( mei 1774)
Zevenhuizen
Klaaske Bakker
1860-1882
Klaaske Bakker
G:
01 mrt 1860
Zevenhuizen, Leek
O:
15 jun 1882
Valthermond, Odoorn
Aaltje Bakker
1862-1882
Aaltje Bakker
G:
28 dec 1862
Stadskanaal, Onstwedde
O:
29 jun 1882
Valthermond, Odoorn
Cornelis Bakker
1865-1952
Cornelis Bakker
G:
20 mrt 1865
Musselkanaal, Onstwedde
O:
16 aug 1952
Emmen
Detje Bruinsma
1863-1934
Detje Bruinsma
G:
30 jul 1863
Musselkanaal, Onstwedde
H:
04 aug 1925
Emmen
O:
23 jan 1934
Emmen
Stientje Bakker
1870-1942
Stientje Bakker
G:
27 sep 1870
Valtherveen, Odoorn
O:
01 feb 1942
Emmen
Marrigje Bakker
1875-1962
Marrigje Bakker
G:
12 jan 1875
Valthermond, Odoorn
O:
13 feb 1962
Odoorn
Hillechien Bakker
1878-
Hillechien Bakker
G:
21 aug 1878
Valthermond, Odoorn
O:
niet gevonden
Ebeltje Ruiter
1835-1894
Ebeltje Ruiter
G:
19 okt 1835
Zevenhuizen, Leek
O:
02 dec 1894
Valthermond, Odoorn
Hindrik Bakker
1836-1890
Hindrik Bakker
G:
04 feb 1836
Zevenhuizen, Leek
H:
31 okt 1859
Leek
O:
09 mrt 1890
Valthermond, Odoorn
Martje Ruiter
1836-1928
Martje Ruiter
G:
15 dec 1836
Zevenhuizen, Leek
O:
21 mrt 1928
Emmen
Oene Veenstra
1843-1933
Oene Veenstra
G:
27 okt 1843
Appelscha, Ooststellingwerf
H:
16 sep 1865
Odoorn
O:
10 apr 1933
Emmen
Jantje Ruiter
1839-1842
Jantje Ruiter
G:
30 jun 1839
Tolbert, Leek
O:
01 sep 1842
Tolbert, Leek
Harm Ruiter
1842-
Harm Ruiter
G:
02 apr 1842
Zevenhuizen, Leek
Jakob Ruiter
1844-1873
Jakob Ruiter
G:
07 dec 1844
Zevenhuizen, Leek
O:
27 okt 1873
Odoornerveen, Odoorn
Wilhelmina Johanna van Tellingen
1849-1905
Wilhelmina Johanna van Tellingen
G:
27 nov 1849
Assen
H:
16 sep 1870
Sleen
O:
22 jun 1905
Sleen
Jinte Ruiter
1807-1848
Jinte Ruiter
G:
06 sep 1807
Oost-Indièe
O:
31 mrt 1848
Niebert, Marum
Aaltje van der Linde
1810-1848
Aaltje van der Linde
G:
14 nov 1810
Midwolde
H:
16 nov 1834
Leek
O:
08 jan 1848
Zevenhuizen, Leek
Pieter Rozema
1831-
Pieter Rozema
G:
16 dec 1831
Zevenhuizen, Leek
Martje Rozema
1834-
Martje Rozema
G:
04 feb 1834
Zevenhuizen, Leek
Antje Been
1883-1965
Antje Been
G:
09 okt 1883
Roderveld, Roden
O:
18 jan 1965
Oldekerk
Ekke Reitsema
1880-1957
Ekke Reitsema
G:
08 sep 1880
Niekerk, Oldekerk
H:
17 mei 1902
Roden
O:
12 mei 1957
Niekerk, Oldekerk
Klaas Niehoff
1885-
Klaas Niehoff
G:
07 feb 1885
Leek
H:
10 dec 1942
Groningen
Harm Been
1886-
Harm Been
G:
14 jan 1886
Roderveld, Roden
Willemke Drent
1868-1948
Willemke Drent
G:
04 sep 1868
Niekerk
H:
23 sep 1905
Oldekerk
O:
21 jul 1948
Oldekerk
Trientje Been
1888-1910
Trientje Been
G:
17 sep 1888
Roderveld, Roden
O:
06 feb 1910
Noordhorn, Zuidhorn
Pieter Bos
1882-1960
Pieter Bos
G:
03 apr 1882
Noordhorn, Zuidhorn
H:
04 jul 1908
Oldekerk
O:
30 mei 1960
Groningen
Grietje Rozema
1850-1918
Grietje Rozema
G:
27 aug 1850
Zevenhuizen, Leek
O:
28 apr 1918
Niekerk, Oldekerk
Roelf Been
1860-1937
Roelf Been
G:
05 mrt 1860
Roden
H:
31 jan 1885
Roden
O:
14 aug 1937
Groningen
Trijntje Ruiter
1809-1866
Trijntje Ruiter
G:
18 jun 1809
Oost-Indièe
O:
19 apr 1866
Zevenhuizen, Leek
Harm Rozema
1809-1884
Harm Rozema
G:
21 mei 1809
Oost Indien
H:
24 okt 1830
Leek
O:
08 aug 1884
Roderveld, Roden
Geertruit Ruiter
1812-1871
Geertruit Ruiter
G:
10 aug 1812
Zevenhuizen, Leek
O:
31 mei 1871
Assen
Jan Hoven
1810-1848
Jan Hoven
G:
08 sep 1810
Zuidhorn
H:
18 mei 1844
Grijpskerk
O:
23 jul 1848
Grijpskerk
Marten Hooft
1795-1874
Marten Hooft
G:
(maart 1795)
Leek
H:
16 jul 1870
Leek
O:
04 dec 1874
Tolbert, Leek
Hidde Bosscher
1853-1854
Hidde Bosscher
G:
19 mei 1853
Kommerzijl, Oldehove
O:
13 aug 1854
Kommerzijl, Oldehove
Geertje Bosscher
1856-1889
Geertje Bosscher
G:
27 jul 1856
Kommerzijl, Oldehove
O:
02 dec 1889
Grand Rapids, Kent County, Michigan USA
Willemke Ruiter
1816-1882
Willemke Ruiter
G:
26 mrt 1816
Zevenhuizen, Leek
O:
20 dec 1882
Kommerzijl, Oldehove
Jan Bosscher
1816-1883
Jan Bosscher
G:
06 apr 1816
Kommerzijl, Oldehove
H:
13 mei 1851
Oldehove
O:
20 apr 1883
Kommerzijl, Oldehove
Jakobje Ruiter
1820-1824
Jakobje Ruiter
G:
05 okt 1820
Zevenhuizen, Leek
O:
24 mei 1824
Zevenhuizen, Leek
Harm Ruiter
1776-1826
Harm Ruiter
G:
(maart 1776)
Nietap
O:
02 sep 1826
Zevenhuizen, Leek
Martje Jacobs
1780-1846
Martje Jacobs
G:
1780
Zuidhorn
H:
25 mei 1806
Roden
O:
16 feb 1846
Zevenhuizen, Leek
Pieter Ruiter
1816-1841
Pieter Ruiter
G:
25 mei 1816
Vierhuizen, Ulrum
O:
30 mei 1841
Vierhuizen, Ulrum
Geertruda Ruiter
1818-1872
Geertruda Ruiter
G:
11 dec 1818
Vierhuizen, Ulrum
O:
21 jun 1872
Vierhuizen, Ulrum
Otte Ruiter
1826-
Otte Ruiter
G:
26 aug 1826
Vierhuizen, Ulrum
Otte Ruiter
1782-1826
Otte Ruiter
G:
1782
Nietap
O:
16 feb 1826
Vierhuizen, Ulrum
Anje Visser
1789-1847
Anje Visser
G:
1789
Zoutkamp, Ulrum
H:
08 okt 1815
Ulrum
O:
22 jan 1847
Vierhuizen, Ulrum
Fedde van der Veen
1837-1837
Fedde van der Veen
G:
30 jan 1837
Roden
O:
06 apr 1837
Foxwolde, Roden
Trientje van der Veen
1840-
Trientje van der Veen
G:
30 sep 1840
Zevenhuizen, Leek
Fedde van der Veen
1842-1876
Fedde van der Veen
G:
01 okt 1842
Zevenhuizen, Leek
O:
15 apr 1876
Smilde
Harm van der Veen
1845-1848
Harm van der Veen
G:
18 jan 1845
Zevenhuizen, Leek
O:
18 sep 1848
Zevenhuizen, Leek
Jantje Moes
1870-1928
Jantje Moes
G:
11 mei 1870
Nieuweroord, Westerbork
O:
20 aug 1928
Emmen
Hermannus Moes
1872-1958
Hermannus Moes
G:
24 mrt 1872
Noord, Hoogeveen
O:
11 jun 1958
Raalte
Willem Moes
1875-1884
Willem Moes
G:
03 jul 1875
Nieuweroord, Westerbork
O:
18 jul 1884
Nieuw-Amsterdam, Emmen
Douwe Moes
1878-1962
Douwe Moes
G:
02 jan 1878
Nieuw-Amsterdam, Emmen
O:
07 apr 1962
Enschede
Hillichje Moes
1880-1953
Hillichje Moes
G:
06 dec 1880
Nieuw-Amsterdam, Emmen
O:
14 apr 1953
Enschede
Trientje Moes
1884-1957
Trientje Moes
G:
22 mrt 1884
Nieuw-Amsterdam, Emmen
O:
17 aug 1957
Enschede
Willem Moes
1887-1944
Willem Moes
G:
21 mei 1887
Oranjedorp, Emmen
O:
02 feb 1944
Enschede
Teetje van der Veen
1847-1926
Teetje van der Veen
G:
24 apr 1847
Zevenhuizen, Leek
O:
06 mei 1926
Emmen
Geert Moes
1845-1929
Geert Moes
G:
24 jul 1845
Smilde
H:
28 jul 1869
Beilen
O:
03 feb 1929
Enschede
Harm van der Veen
1849-
Harm van der Veen
G:
09 sep 1849
Zevenhuizen, Leek
Harmanna Smit
1813-1888
Harmanna Smit
G:
03 feb 1813
Roden
O:
01 dec 1888
Kloosterveen, Assen
Douwe van der Veen
1815-1854
Douwe van der Veen
G:
14 apr 1815
Foxwolde
H:
08 jan 1840
Roden
O:
07 mei 1854
Smilde
Auke Hollander
1802-
Auke Hollander
G:
1802
Smilde
H:
24 okt 1861
Smilde
Maaike Tiesinga
1881-1934
Maaike Tiesinga
G:
27 feb 1881
Peize
O:
03 mrt 1934
Nieuw-Roden
Jan Mulder
1845-
Jan Mulder
G:
1845
Roden
H:
04 mei 1912
Roden
Levenloos geboren kindje Tiesinga
1884-1884
Levenloos geboren kindje Tiesinga
G:
06 mrt 1884
Peize
O:
06 mrt 1884
Peize
Roelof Tiesinga
1886-1918
Roelof Tiesinga
G:
10 aug 1886
Peize
O:
20 nov 1918
Foxwolde
Trientje Snijder
1849-vóór 1880
Trientje Snijder
G:
13 mrt 1849
Roden
O:
vóór 1880
Roden
Barteld Tiesinga
1838-1907
Barteld Tiesinga
G:
19 sep 1838
Roden
H:
08 mei 1880
Peize
O:
16 jan 1907
Peize
Maaike Smit
1815-1907
Maaike Smit
G:
22 aug 1815
Roden
O:
25 aug 1907
Eelde
Gerrit Snijder
1817-1859
Gerrit Snijder
G:
26 nov 1817
Peize
H:
23 sep 1837
Roden
O:
14 nov 1859
Roden
Jacob Buning
1825-
Jacob Buning
G:
1825
Peize
H:
04 okt 1862
Peize
Jantje Smit
1817-
Jantje Smit
G:
17 okt 1817
Roden
Jan Tornga
1812-
Jan Tornga
G:
04 nov 1812
Roden
H:
15 mei 1847
Roden
Harm Lukas Smit
1820-1911
Harm Lukas Smit
G:
31 mei 1820
Roden
O:
12 apr 1911
Oud-Schoonebeek
Jantien Reinhard
1832-1915
Jantien Reinhard
G:
16 sep 1832
Rolde
H:
29 apr 1857
Rolde
O:
28 jan 1915
Oud-Schoonebeek
Johanna Smit
1822-1914
Johanna Smit
G:
23 nov 1822
Roden
O:
11 nov 1914
Groningen
Wiebe Veenema
1823-1884
Wiebe Veenema
G:
21 apr 1823
Eelde
H:
25 sep 1847
Eelde
O:
05 sep 1884
Schelfhorst, Eelde
Jentien Smit
1822-1903
Jentien Smit
G:
23 nov 1822
Roden
O:
22 mei 1903
Kloosterveen, Assen
Jan van der Werf
1821-
Jan van der Werf
G:
07 jun 1821
Roden
H:
20 sep 1845
Roden
Jannes Smit
1826-1876
Jannes Smit
G:
30 jul 1826
Roden
O:
02 jul 1876
Assen
Fenna van der Werf
1830-1897
Fenna van der Werf
G:
24 mrt 1830
Roden
H:
17 mrt 1855
Roden
O:
23 mei 1897
Assen
Aaltien Vogelzang
1882-1973
Aaltien Vogelzang
G:
12 mrt 1882
Roden
O:
21 jan 1973
Roden
Jan Krans
1885-
Jan Krans
G:
1885
Anloo
H:
20 jul 1912
Zuidlaren
Alida Vogelzang
1883-1942
Alida Vogelzang
G:
27 feb 1883
Roden
O:
11 okt 1942
Groningen
Lukas Luinge
1874-
Lukas Luinge
G:
1874
Vries
H:
12 mei 1906
Roden
Derk Roffel
1881-
Derk Roffel
G:
01 aug 1881
Roderveld
H:
02 feb 1921
Roden
Jan Vogelzang
1886-
Jan Vogelzang
G:
27 mei 1886
Roden
Geertien Vogelzang
1888-1947
Geertien Vogelzang
G:
08 okt 1888
Roden
O:
28 dec 1947
Groningen
Niklaas Blaauwwiekel
1888-1969
Niklaas Blaauwwiekel
G:
17 mei 1888
Roderveld, Roden
H:
03 mei 1913
Roden
O:
07 jan 1969
Zevenhuizen
Geert Vogelzang
1891-
Geert Vogelzang
G:
19 mrt 1891
Roden
Grietje Vogelzang
1894-
Grietje Vogelzang
G:
15 feb 1894
Roden
Jan Diertens
1888-
Jan Diertens
G:
13 nov 1888
Zulthe, Roden
H:
27 mei 1916
Roden
Pieter Vogelzang
1896-
Pieter Vogelzang
G:
12 jan 1896
Roden
Pieterdina Tonnis de Graaf
1901-
Pieterdina Tonnis de Graaf
G:
1901
Zuidhorn
H:
11 aug 1923
Roden
Trientje Vogelzang
1898-
Trientje Vogelzang
G:
07 jun 1898
Roden
Klaas Wolfis
1898-
Klaas Wolfis
G:
1898
Bedum
H:
30 aug 1919
Roden
Grietje Fonk
1856-1919
Grietje Fonk
G:
18 mei 1856
Roden
O:
15 mei 1919
Roden
Jan Vogelzang
1856-1927
Jan Vogelzang
G:
1856
Roderwolde
H:
21 mei 1881
Roden
O:
08 dec 1927
Roden
Jan Fonk
1858-1859
Jan Fonk
G:
01 aug 1858
Roden
O:
29 jun 1859
Roden
Johanna Fonk
1862-1948
Johanna Fonk
G:
18 nov 1862
Roden
O:
20 apr 1948
Assen
Jan Fonk
1865-1949
Jan Fonk
G:
07 jan 1865
Roden
O:
11 nov 1949
Roden
Aaltje Smit
1829-1910
Aaltje Smit
G:
18 mei 1829
Roden
O:
20 mei 1910
Roden
Geert Fonck
1828-1887
Geert Fonck
G:
12 feb 1828
Leek
H:
19 dec 1855
Roden
O:
27 apr 1887
Roden
Trientje Ruiter
1785-1863
Trientje Ruiter
G:
25 jul 1785
Leek
O:
23 aug 1863
Roden
Jan Smit
( ca.1785)-1848
Jan Smit
G:
( ca.1785)
Roden
H:
15 mei 1808
Roden
O:
10 jan 1848
Haulerwijk, Ooststellingwerf
Geertruidt
( ca.1748)-1810
Geertruidt
G:
( ca.1748)
O:
25 nov 1810
Nietap
Jente Ruiter
1745-1832
Jente Ruiter
G:
16 mei 1745
Zevenhuizen
H:
15 mei 1769
Midwolde
O:
30 jan 1832
Zulthe, Roden