Zoek familienaam:
Voorna(a)m(en):
Geavanceerd zoeken
Contact
Familienamen
Wat is er nieuw
Bladwijzers
Foto's
(Levens)verhalen
Documenten
Albums
Begraafplaatsen
Grafstenen
Data & Verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Startpagina
Zoek
Zoek
Familienamen
Plaatsen
Datums
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentjes
Doopakte
Geboorteakte
Het team
Huwelijksakte
Huwelijkse bijlagen
Krantenartikel
Nieuwsbrieven
Notulen
Overlijdensakte
Presentatie
Familiedagen
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
Contact
English
French
German
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
|
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Print
Voeg bladwijzer toe
Fennechien Hinderks Koetje
1800 - 1853 (52 )
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Marten Dammer
1887-1960
Marten Dammer
G:
14 aug 1887
Oude Pekela
O:
20 dec 1960
Oude Pekela
Hillechien Meijer
1895-1957
Hillechien Meijer
G:
15 apr 1895
Vlagtwedde
H:
22 nov 1919
Oude Pekela
O:
05 okt 1957
Groningen
Renske Dammer
1889-1965
Renske Dammer
G:
15 feb 1889
Oude Pekela
O:
04 jan 1965
Oude Pekela
Jan Prenger
1887-na 1965
Jan Prenger
G:
24 mei 1887
Vriescheloo Bellingwolde
H:
30 jul 1910
Oude Pekela
O:
na 1965
Jantje Dammer
1890-1962
Jantje Dammer
G:
01 dec 1890
Oude Pekela
O:
05 apr 1962
Groningen
Bernardus Landlust
1886-1963
Bernardus Landlust
G:
23 apr 1886
Oude Pekela
H:
17 mei 1913
Oude Pekela
O:
24 sep 1963
Delfzijl
nn Dammer
1893-1893
nn Dammer
G:
30 jan 1893
Oude Pekela
O:
30 jan 1893
Oude Pekela
Bena Dammer
1894-1927
Bena Dammer
G:
10 feb 1894
Oude Pekela
O:
28 mrt 1927
Roermond
Eit Langeloo
1890-
Eit Langeloo
G:
23 sep 1890
Assen
H:
02 jun 1920
Oude Pekela
Gezina Dammer
1896-1955
Gezina Dammer
G:
16 feb 1896
Oude Pekela
O:
29 sep 1955
Assen
Luken Ottjes
1897-na 1955
Luken Ottjes
G:
13 feb 1897
Oude Pekela
H:
10 jun 1919
Oude Pekela
O:
na 1955
Eltjo Dammer
1898-1971
Eltjo Dammer
G:
08 sep 1898
Oude Pekela
O:
13 sep 1971
Meeden
Fennechien Veldhuis
1898-1981
Fennechien Veldhuis
G:
01 mei 1898
Veendam
H:
17 feb 1923
Veendam
O:
15 mei 1981
Meeden
Hendrik Dammer
1900-1984
Hendrik Dammer
G:
03 jun 1900
Oude Pekela
O:
09 nov 1984
Oude Pekela
Geertje Geertruida van der Molen
1905-1974
Geertje Geertruida van der Molen
G:
26 mrt 1905
Oude Pekela
H:
01 aug 1931
Oude Pekela
O:
16 sep 1974
Oude Pekela
Frederik Dammer
1901-
Frederik Dammer
G:
01 feb 1901
Oude Pekela
Fenje Blaauw
1906-
Fenje Blaauw
G:
25 aug 1906
Midwolda
H:
29 jan 1927
Oude Pekela
nn Dammer
1904-1904
nn Dammer
G:
17 apr 1904
Oude Pekela
O:
17 apr 1904
Oude Pekela
Fennechine Catherine Dammer
1905-
Fennechine Catherine Dammer
G:
11 nov 1905
Oude Pekela
Jurrien Bleker
1903-
Jurrien Bleker
G:
15 jul 1903
Zuidwending Veendam
H:
17 mei 1928
Oude Pekela
Pieter Dammer
1907-1976
Pieter Dammer
G:
25 jun 1907
Oude Pekela
O:
29 jun 1976
Oude Pekela
Regina Kuiper
1910-1973
Regina Kuiper
G:
07 mei 1910
Oude Pekela
H:
03 dec 1927
Oude Pekela
O:
30 jan 1973
Oude Pekela
Grietje Dammer
1909-
Grietje Dammer
G:
25 sep 1909
Oude Pekela
Evert Hendrik van der Veen
1905-
Evert Hendrik van der Veen
G:
01 aug 1905
Winschoten
H:
08 mei 1937
Oude Pekela
Katrina Dammer
1911-1915
Katrina Dammer
G:
18 mei 1911
Oude Pekela
O:
18 okt 1915
Oude Pekela
Eltjo Dammer
1860-1944
Eltjo Dammer
G:
10 dec 1860
Oude Pekela
O:
24 feb 1944
Oude Pekela
Katriena Kunst
1865-1951
Katriena Kunst
G:
18 okt 1865
Bellingwolde
H:
29 mei 1886
Oude Pekela
O:
10 apr 1951
Oude Pekela
Fennechien Dammer
1863-1890
Fennechien Dammer
G:
18 apr 1863
Oude Pekela
O:
08 jan 1890
Oude Pekela
Jan Dammer
1866-1935
Jan Dammer
G:
26 jun 1866
Oude Pekela
O:
13 nov 1935
Oude Pekela
Harmanna Johanna Elling
1872-1928
Harmanna Johanna Elling
G:
02 mei 1872
Oude Pekela
H:
03 jan 1891
Oude Pekela
O:
25 aug 1928
Oude Pekela
Jantje Pater
1825-1889
Jantje Pater
G:
04 jul 1825
Meeden
O:
14 dec 1889
Oude Pekela
Marten Dammer
1831-1873
Marten Dammer
G:
19 sep 1831
Midwolda
H:
21 apr 1859
Oude Pekela
O:
20 sep 1873
Oude Pekela
Jan Klein
1819-1903
Jan Klein
G:
10 feb 1819
Veendam
H:
11 okt 1879
Oude Pekela
O:
24 jun 1903
Heiligerlee
Jakobus Brouwer
1884-1970
Jakobus Brouwer
G:
12 jun 1884
Veendam
O:
29 mei 1970
Veendam
Harmina Kleinhuis
1880-na 1970
Harmina Kleinhuis
G:
22 dec 1880
Ommelanderwijk Veendam
H:
25 mei 1907
Veendam
O:
na 1970
Knelsina Willemina Brouwer
1887-
Knelsina Willemina Brouwer
G:
08 jan 1887
Nieuwe Pekela
Geert Brouwer
1882-
Geert Brouwer
G:
22 jan 1882
Zuidbroek
H:
16 nov 1907
Oude Pekela
Willem Brouwer
1889-1970
Willem Brouwer
G:
13 mei 1889
Nieuwe Pekela
O:
14 jul 1970
Groningen
Jantina Brouwer
1892-
Jantina Brouwer
G:
24 jun 1892
Oude Pekela
Henderkien Klein
1855-
Henderkien Klein
G:
03 jul 1855
Oude Pekela
Luke Brouwer
1855-na 1907
Luke Brouwer
G:
28 sep 1855
Tripscompagnie gem. Veendam
H:
19 mei 1883
Oude Pekela
O:
na 1907
Willem Klein
1889-
Willem Klein
G:
19 jan 1889
Nieuwe Pekela
Jan Klein
1857-1921
Jan Klein
G:
10 dec 1857
Oude Pekela
O:
10 aug 1921
Ambt Hardenberg
Zwaantje Oosting
1857-1936
Zwaantje Oosting
G:
18 okt 1857
Nieuwe Pekela
H:
11 okt 1888
Nieuwe Pekela
O:
12 dec 1936
Rheezerveen Gem. Hardenberg
Willem Klein
1862-1906
Willem Klein
G:
01 feb 1862
Oude Pekela
O:
02 mei 1906
Wildervank
Willem Landlust
1896-1938
Willem Landlust
G:
06 mrt 1896
Nieuwe Pekela
O:
29 jul 1938
Veenoord Sleen
Geert Landlust
1897-1897
Geert Landlust
G:
08 mei 1897
Nieuwe Pekela
O:
10 jun 1897
Nieuwe Pekela
Geert Landlust
1898-1899
Geert Landlust
G:
03 sep 1898
Nieuwe Pekela
O:
22 apr 1899
Nieuwe Pekela
Fennechien Klein
1865-1937
Fennechien Klein
G:
31 jan 1865
Oude Pekela
O:
20 feb 1937
Veenoord Sleen
Roelf Landlust
1861-1940
Roelf Landlust
G:
11 dec 1861
Tripscompagnie
H:
03 aug 1895
Oude Pekela
O:
17 jan 1940
Veenoord
Hillechien Oosting
1890-1970
Hillechien Oosting
G:
05 apr 1890
Nieuwe Pekela
O:
11 feb 1970
Drouwen?
Willem Oosting
1891-1891
Willem Oosting
G:
24 nov 1891
Stadskanaal Onstwedde
O:
31 dec 1891
Stadskanaal Onstwedde
Kornelsien Willemina Oosting
1893-
Kornelsien Willemina Oosting
G:
03 mrt 1893
Stadskanaal Onstwedde
Alida Klein
1868-
Alida Klein
G:
24 sep 1868
Oude Pekela
Lammert Oosting
1860-1893
Lammert Oosting
G:
22 aug 1860
Nieuwe Pekela
H:
08 mrt 1890
Oude Pekela
O:
29 dec 1893
Stadskanaal
Willem Scholte
1897-1897
Willem Scholte
G:
25 apr 1897
Westerlee Scheemda
O:
22 jun 1897
Westerlee Scheemda
Maria Hinderika Jantina Scholte
1898-
Maria Hinderika Jantina Scholte
G:
08 aug 1898
Westerlee Scheemda
Willem Scholte
1900-
Willem Scholte
G:
13 jun 1900
Westerlee Scheemda
Gerhard Scholte
1902-
Gerhard Scholte
G:
29 jan 1902
Westerlee Scheemda
Pieter Scholte
1862-
Pieter Scholte
G:
11 nov 1862
Westerlee
H:
21 nov 1896
Oude Pekela
Kornelsien Pater
1828-1887
Kornelsien Pater
G:
31 jul 1828
Meeden
O:
02 apr 1887
Oude Pekela
Willem Jans Klein
1821-1901
Willem Jans Klein
G:
24 dec 1821
Veendam
H:
27 feb 1855
Meeden
O:
25 apr 1901
Nieuwe Pekela
Geert Buining
1878-1898
Geert Buining
G:
07 apr 1878
Winschoten
O:
17 okt 1898
Winschoten
Fennechien Pater
1854-1903
Fennechien Pater
G:
14 jan 1854
Scheemda
O:
06 apr 1903
Winschoten
Harbert Zuidema Buining
1855-1937
Harbert Zuidema Buining
G:
18 okt 1855
Winschoten
H:
30 mei 1877
Winschoten
O:
01 mrt 1937
Winschoten
Deddo Pronk
1881-1972
Deddo Pronk
G:
30 mrt 1881
Scheemda
O:
24 mei 1972
Westerlee
Geertruida Pronk
1905-1905
Geertruida Pronk
G:
13 jul 1905
Scheemda
O:
08 dec 1905
Scheemda
Geertruida Pronk
1908-
Geertruida Pronk
G:
15 aug 1908
Scheemda
Jan Koke
1905-
Jan Koke
G:
25 jan 1905
Rolde
H:
12 mei 1936
Scheemda
Hindrik Pronk
1882-1958
Hindrik Pronk
G:
14 okt 1882
Scheemda
O:
28 jan 1958
Westerlee
Hilke de Wal
1882-1968
Hilke de Wal
G:
19 sep 1882
Beneden Veensloot gem.Meeden
H:
27 apr 1905
Scheemda
O:
05 okt 1968
Utrecht
Aaltje Pronk
1885-vóór 1889
Aaltje Pronk
G:
21 feb 1885
Scheemda
O:
vóór 1889
Scheemda
Alberdine Pronk
1887-na 1969
Alberdine Pronk
G:
08 jun 1887
Scheemda
O:
na 1969
Veendam
Berend Langerhuizen
1881-na 1969
Berend Langerhuizen
G:
18 sep 1881
Bellingwolde
H:
04 feb 1909
Scheemda
O:
na 1969
Veendam
Aaltje Pronk
1889-1962
Aaltje Pronk
G:
17 okt 1889
Scheemda
O:
03 sep 1962
Valkenburg-Houthem
Wopke Janssen
1886-1970
Wopke Janssen
G:
07 mrt 1886
Bellingwolde
H:
26 mei 1910
Scheemda
O:
29 sep 1970
Bellingwolde
Johannes Hendrikus Horstmann
Fenna Pronk
1892-1969
Fenna Pronk
G:
29 nov 1892
Scheemda
O:
10 jan 1969
Winschoten
Johannes Horstmann
1886-1950
Johannes Horstmann
G:
22 mrt 1886
Rotterdam
H:
10 jul 1919
Scheemda
O:
22 mei 1950
Winschoten
Hinderkien Geertruida Pronk
Koenraad Smidtman
Reina Alberdina Pronk
Lourens Roos
Reint Pronk
1896-
Reint Pronk
G:
26 mei 1896
Scheemda
Pietertje Geertruida Luttje
1899-
Pietertje Geertruida Luttje
G:
16 jan 1899
Meeden
H:
25 jun 1921
Meeden
Albert Pronk
1899-1969
Albert Pronk
G:
25 jul 1899
Scheemda
O:
25 jul 1969
Westerlee
Hilkina Jantina Daalman
1902-1979
Hilkina Jantina Daalman
G:
04 jan 1902
Winschoten
H:
31 mei 1928
O:
12 apr 1979
Westerlee
Geertruida Pater
1857-1945
Geertruida Pater
G:
01 sep 1857
Scheemda
O:
23 apr 1945
Westerlee
Reint Pronk
1851-1927
Reint Pronk
G:
03 okt 1851
Westerlee
H:
03 jun 1880
Scheemda
O:
14 mrt 1927
Westerlee
Deddo Jans Pater
1830-1915
Deddo Jans Pater
G:
24 nov 1830
Meeden
O:
15 apr 1915
Westerlee
Aaltje Boer
1820-1887
Aaltje Boer
G:
09 mei 1820
Westerlee
H:
28 mei 1853
Scheemda
O:
27 aug 1887
Scheemda
Fempke Groeneveld
1839-1911
Fempke Groeneveld
G:
25 nov 1839
Oude Pekela
H:
12 dec 1889
Scheemda
O:
12 nov 1911
Westerlee gem. Scheemda
Hinderkien Naayer
Tallechiena Naayer
Jan Naayer
Jacob Naayer
Harm Jacobus Naayer
Marinus Naayer
Martje Pater
1893-1944
Martje Pater
G:
05 feb 1893
Oude Pekela
O:
26 apr 1944
Oude Pekela
Harm Naayer
1883-1946
Harm Naayer
G:
30 jun 1883
Wildervank
H:
12 dec 1918
Oude Pekela
O:
04 apr 1946
Groningen
Hendrik Pater
1896-1972
Hendrik Pater
G:
09 jun 1896
Oude Pekela
O:
25 jan 1972
Nieuwe Pekela
Trijntje Bos
1893-1975
Trijntje Bos
G:
29 jul 1893
Meeden
H:
27 mei 1924
Oude Pekela
O:
16 mrt 1975
Nieuwe Pekela
Jan Pater
1934-1979
Jan Pater
G:
04 jan 1934
Oude Pekela
O:
01 nov 1979
Winschoten
Geertje Drost
Hendrik Pater
Wiechertje Dijk
Tallechien Alkien Pater
Jan Wiersma
1939-1995
Jan Wiersma
G:
18 jul 1939
Ezinge
O:
17 mei 1995
Winschoten
Hilko Jan Pater
1900-1966
Hilko Jan Pater
G:
14 jan 1900
Oude Pekela
O:
03 okt 1966
Oude Pekela
Weya Wever
1907-2008
Weya Wever
G:
16 nov 1907
Mussel Gem. Onstwedde
H:
09 mei 1932
Onstwedde
O:
16 feb 2008
Winschoten
Jan Pater
1933-2006
Jan Pater
G:
15 apr 1933
Oude Pekela
O:
04 jul 2006
Oude Pekela
Aaltje Dijkstra
Freerk Pater
1936-2018
Freerk Pater
G:
04 feb 1936
Oude Pekela
O:
17 jul 2018
Nieuwe Pekela
Jan Pater
1904-1978
Jan Pater
G:
28 nov 1904
Oude Pekela
O:
18 mei 1978
Winschoten
Weija Leffers
1906-1985
Weija Leffers
G:
12 dec 1906
Musselkanaal
H:
09 mei 1932
Onstwedde
O:
21 feb 1985
Oude Pekela
Jan Pater
1859-1925
Jan Pater
G:
19 jan 1859
Veendam
O:
16 dec 1925
Oude Pekela
Tallechien Timmer
1865-1935
Tallechien Timmer
G:
13 sep 1865
Oude Pekela
H:
26 mrt 1892
Oude Pekela
O:
20 jan 1935
Oude Pekela
Martje Pater
1890-1959
Martje Pater
G:
04 sep 1890
Oude Pekela
O:
18 jul 1959
Neede
Hendrik Ufkes
1889-1964
Hendrik Ufkes
G:
01 apr 1889
Scheemda
H:
18 mei 1916
Oude Pekela
O:
30 sep 1964
Neede
Jurjen Pater
1921-1999
Jurjen Pater
G:
17 jan 1921
Nieuwe Pekela
O:
23 nov 1999
Nieuwe Pekela
Brechtje Groenhof
1922-2006
Brechtje Groenhof
G:
14 nov 1922
Stadskanaal
H:
15 mrt 1946
Nieuwe Pekela
O:
10 mrt 2006
Winschoten
Geert Pater
1891-1983
Geert Pater
G:
27 nov 1891
Oude Pekela
O:
25 mei 1983
Nieuwe Pekela
Catharina Geerdina de Jonge
1891-1974
Catharina Geerdina de Jonge
G:
09 dec 1891
Nieuwe Pekela
H:
05 jun 1919
Nieuwe Pekela
O:
06 aug 1974
Nieuwe Pekela
Jurjen Pater
1931-2021
Jurjen Pater
G:
19 jul 1931
Oude Pekela
O:
05 mrt 2021
Lochem
Reimina Ros
1932-2017
Reimina Ros
G:
19 jul 1932
Gasselternijveen
H:
16 mei 1957
Nijmegen
O:
21 okt 2017
Zutphen
Klaassien Harmina Pater
Jacob Elderman
Hendrik Pater
1893-1966
Hendrik Pater
G:
07 mrt 1893
Oude Pekela
O:
16 jul 1966
Oude Pekela
Afien Lalkens
1899-1941
Afien Lalkens
G:
01 nov 1899
Bierum
H:
22 mei 1930
Bierum
O:
01 feb 1941
Oude Pekela
Geertje Koning
1895-1971
Geertje Koning
G:
05 nov 1895
Oostwold/Midwolda
H:
11 feb 1944
Oude Pekela
O:
18 nov 1971
Winschoten
Jurjen Pater
1896-1898
Jurjen Pater
G:
20 nov 1896
Oude Pekela
O:
09 dec 1898
Oude Pekela
Jurjen Pater
1899-1972
Jurjen Pater
G:
16 jan 1899
Oude Pekela
O:
14 aug 1972
Oude Pekela
Oktje Pater
1933-2017
Oktje Pater
G:
18 apr 1933
Oude Pekela
O:
11 jan 2017
Oldambt
Kornelis Davids
1930-2008
Kornelis Davids
G:
18 mrt 1930
Oude Pekela
H:
26 mei 1955
Veendam
O:
08 apr 2008
Winschoten
Helenus Heilko Pater
1904-1982
Helenus Heilko Pater
G:
25 nov 1904
Oude Pekela
O:
11 feb 1982
Delfzijl
Grietje Fennema
1907-1982
Grietje Fennema
G:
21 apr 1907
Mussel
H:
17 mei 1929
Stadskanaal
O:
11 feb 1982
Delfzijl
Jurjen Pater
1861-1946
Jurjen Pater
G:
26 okt 1861
Kibbelgaarn/Veendam
O:
04 aug 1946
Oude Pekela
Oktje Levenga
1866-1929
Oktje Levenga
G:
29 aug 1866
Meeden
H:
15 jun 1889
Meeden
O:
09 jan 1929
Oude Pekela
Harm Pater
1863-1864
Harm Pater
G:
17 okt 1863
Kibbelgaarn/Veendam
O:
17 jul 1864
Kibbelgaarn
Lenius Venema
1911-
Lenius Venema
G:
21 okt 1911
Zuidwending Veendam
Aaltje Watermulder
Johannes Venema
1913-
Johannes Venema
G:
09 aug 1913
Kibbelgaarn Veendam
Ettje Nuijen
Hendrik Venema
1916-(v 1918)
Hendrik Venema
G:
11 sep 1916
Kibbelgaarn Veendam
O:
(v 1918)
Hendrik Venema
Geertje Penning
1887-1937
Geertje Penning
G:
25 aug 1887
Meeden
O:
03 sep 1937
Slochteren
Gerrit Venema
1891-
Gerrit Venema
G:
21 dec 1891
Meeden
H:
13 mei 1911
Meeden
Tijtje Penning
1912-
Tijtje Penning
G:
15 dec 1912
Hellum Slochteren
Tiete van der Veen
1909-
Tiete van der Veen
G:
27 okt 1909
Buitenpost
H:
02 aug 1938
Groningen
Zwaantje Penning
1922-na 1984
Zwaantje Penning
G:
30 okt 1922
Meeden
O:
na 1984
Amsterdam
Tjerk Scheepstra
1919-na 1984
Tjerk Scheepstra
G:
15 apr 1919
Roden
H:
25 apr 1946
Roden
O:
na 1984
Amsterdam
Hendrik Penning
1889-
Hendrik Penning
G:
01 aug 1889
Meeden
Alberdina Nijhof
1891-
Alberdina Nijhof
G:
19 jan 1891
Tjamsweer Appingedam
H:
26 okt 1912
Appingedam
Henderika Penning
1893-1900
Henderika Penning
G:
28 nov 1893
Meeden
O:
29 okt 1900
Meeden
Tietje Penning
1897-1897
Tietje Penning
G:
12 mrt 1897
Meeden
O:
10 apr 1897
Heereweg Meeden
Johannes Timmer
Tietje Penning
1898-
Tietje Penning
G:
24 aug 1898
Meeden
Willem Timmer
1897-
Willem Timmer
G:
05 mrt 1897
Meeden
H:
06 jul 1918
Meeden
Tijtje Pater
1865-1900
Tijtje Pater
G:
26 aug 1865
Veendam
O:
12 nov 1900
Meeden
Johannes Penning
1859-1932
Johannes Penning
G:
16 sep 1859
Meeden
H:
21 mei 1887
Meeden
O:
22 aug 1932
Meeden
Levenloos Pater
1868-1868
Levenloos Pater
G:
12 nov 1868
Veendam
O:
12 nov 1868
Veendam
Kasper Tjapkes
1908-
Kasper Tjapkes
G:
03 mrt 1908
Gramsbergen
Martje Pater Tjapkes
1893-1967
Martje Pater Tjapkes
G:
11 feb 1893
Meeden
O:
29 jul 1967
Rotterdam
Onbekend
Hendrik Breevaart
1896-
Hendrik Breevaart
G:
10 okt 1896
Oud Beijerland
H:
21 apr 1920
Rotterdam
Hindrik Hindrik Tjapkes
1901-1912
Hindrik Hindrik Tjapkes
G:
19 jul 1901
Scheemda
O:
23 nov 1912
Assen
Aaltje Tjapkes
1903-
Aaltje Tjapkes
G:
20 sep 1903
Scheemda
Johannes Marinus Bruins
1906-
Johannes Marinus Bruins
G:
14 aug 1906
Smilde
H:
23 aug 1933
Assen
Jurjen Tjapkes
1907-
Jurjen Tjapkes
G:
06 apr 1907
Scheemda
Okje van der Wal
1913-
Okje van der Wal
G:
14 sep 1913
Ouder-Amstel
H:
19 mei 1933
Diemen
Johanna Elisabeth Tjapkes
1937-1983
Johanna Elisabeth Tjapkes
G:
20 dec 1937
Assen
O:
02 jul 1983
Veenendaal
Dirk van de Weerdhof
1931-1986
Dirk van de Weerdhof
G:
07 apr 1931
H:
1956
O:
13 dec 1986
Veenendaal
Kasper Tjapkes
1938-1988
Kasper Tjapkes
G:
22 nov 1938
Assen
O:
25 mei 1988
Assen
Antonia Vriendts
Jacob Tjapkes
1941-1945
Jacob Tjapkes
G:
07 sep 1941
Assen
O:
17 apr 1945
Assen
Jurjen Tjapkes
1945-1948
Jurjen Tjapkes
G:
30 jan 1945
Assen
O:
12 jan 1948
Assen
Betje Geesje Tjapkes
1953-2000
Betje Geesje Tjapkes
G:
31 mei 1953
Assen
O:
19 sep 2000
Assen
Christiaan Tuhumury
Jan Tjapkes
1909-na 1977
Jan Tjapkes
G:
12 sep 1909
Gramsbergen
O:
na 1977
Geertje Horstman
1917-1991
Geertje Horstman
G:
09 okt 1917
Assen
H:
05 apr 1937
Assen
O:
07 jan 1991
Assen
Elisabeth Tietje Tjapkes
1912-1914
Elisabeth Tietje Tjapkes
G:
10 jul 1912
Assen
O:
24 apr 1914
Assen
Hendrikje Tjapkes
1914-
Hendrikje Tjapkes
G:
30 jan 1914
Assen
Harm Boering
1913-
Harm Boering
G:
01 mei 1913
Hoogeveen
H:
17 mei 1939
Assen
Fennechien Pater
1870-1928
Fennechien Pater
G:
09 jun 1870
Veendam
O:
10 dec 1928
Assen
Kasper Tjapkes
1875-1951
Kasper Tjapkes
G:
22 apr 1875
Winschoten
H:
16 sep 1897
Scheemda
O:
02 feb 1951
Assen
Saartje Lammichina Bos
1923-1923
Saartje Lammichina Bos
G:
15 okt 1923
Meeden
O:
23 okt 1923
Meeden
Saartje Lammechina Bos
1924-1987
Saartje Lammechina Bos
G:
03 nov 1924
Meeden
O:
17 okt 1987
Leeuwarden
Feike Westra
Geertje Alberdina Bos
Dingenis Willem Bal
1924-1992
Dingenis Willem Bal
G:
31 aug 1924
Bruinisse
O:
17 dec 1992
Bruinisse
Christina Pieterke Bos
Johannes Nicolai
Alberdina Roelfina Bos
Sietze de Jong
Pieter Hindrik Bos
Tietje Mosselman
Hinderik Albert Bos
Tjitske Soepboer
Martje Hinderika Pater
1899-1987
Martje Hinderika Pater
G:
07 okt 1899
Oude Pekela
O:
17 jul 1987
Buitenpost
Koert Bos
1900-1966
Koert Bos
G:
09 feb 1900
Meeden
H:
25 apr 1923
Meeden
O:
04 jun 1966
Buitenpost
Pieter Eppo Broesder
1923-2010
Pieter Eppo Broesder
G:
10 mei 1923
Oude Pekela
O:
25 mrt 2010
Stadskanaal
Jacoba Blok
1924-2006
Jacoba Blok
G:
18 jul 1924
Emmen
H:
23 okt 1950
Stadskanaal
O:
13 sep 2006
Stadskanaal
Albert Broesder
Wilhelmina Halmingh
Geertje Broesder
Engel Moorlag
1928-(v 1996)
Engel Moorlag
G:
11 sep 1928
Vlagtwedde
O:
(v 1996)
Geert Broesder
Alberta H. Veldman
Sienus Pieter Broesder
Jannie E. Alons
Martje Henderika Broesder
Migchel Volders
Roelfina Remkina Broesder
Hendrikus Veldman
Remkina Roelfina Broesder
Elzo Dijkhuis
Roelfina Jacoba Pater
1903-1995
Roelfina Jacoba Pater
G:
09 mrt 1903
Oude Pekela
O:
29 okt 1995
Veendam
Remko Broesder
1900-1994
Remko Broesder
G:
15 jan 1900
Veendam
H:
02 jul 1921
Veendam
O:
16 dec 1994
Veendam
Hermannus Ridderbos
Albert Ridderbos
1928-1979
Albert Ridderbos
G:
05 nov 1928
Oude Pekela
O:
28 sep 1979
Middelburg
Jacoba Cornelia Dingemanse
Geert Ridderbos
1931-2001
Geert Ridderbos
G:
25 apr 1931
Scheemda
O:
25 dec 2001
Katie Potappel
Geertje Ridderbos
1933-2005
Geertje Ridderbos
G:
24 apr 1933
Meeden
O:
06 aug 2005
Grijpskerk?
Johannes C. Dingemanse
1929-1985
Johannes C. Dingemanse
G:
05 apr 1929
O:
09 mei 1985
Grijpskerk?
Aldert Ridderbos
Suzanne Olree
Boechien Ridderbos
W. Hubrechsen
Harm Ridderbos
Lenie Spruit
Derk Ridderbos
Ellie Jobse
Henderik Ridderbos
Hinderkie Ridderbos
Peter de Hollander
Gerard Ridderbos
1951-1997
Gerard Ridderbos
G:
08 apr 1951
Middelburg
O:
08 aug 1997
Grijpskerke
Joke van Schayk
Hinderkie Pater
1906-2009
Hinderkie Pater
G:
03 mei 1906
Oude Pekela
O:
27 aug 2009
Veere
Derk Ridderbos
1906-1980
Derk Ridderbos
G:
21 sep 1906
Meeden
H:
04 mei 1927
Meeden
O:
02 apr 1980
Grijpskerke
Afien Geertje Hamminga
1927-1995
Afien Geertje Hamminga
G:
01 aug 1927
Meeden
O:
02 aug 1995
Den Haag
Leo Marinus Does
Geertje Afien Hamminga
Hendrik Jan Moleman
Roelfina Alberdina Hamminga
Abraham Snijder
Alberdina Roelfina Hamminga
Lucas Johannes Schoenmaker
Janna Hamminga
Geert Speelman
Wilhelmina Geertje Hamminga
Menno Rogaar
Anna Pieterdina Hamminga
Piet van Bergen
Johannes G. Rijpkema
Roelf Hamminga
Jannie Koops
Alberdina Geertruida Pater
1909-1996
Alberdina Geertruida Pater
G:
26 mei 1909
Oude Pekela
O:
11 apr 1996
Veendam
Okko Hamminga
1902-1943
Okko Hamminga
G:
05 okt 1902
Hoogezand
H:
03 mrt 1927
Veendam
O:
17 okt 1943
Oude Pekela
Anno Mulder
1903-1992
Anno Mulder
G:
18 sep 1903
Scheemda
H:
31 okt 1952
Gieten
O:
12 sep 1992
Veendam
Maria van der Laan
1936-1990
Maria van der Laan
G:
21 feb 1936
Meeden
O:
12 dec 1990
Veendam
Henk Koster
Harm van der Laan
Maria M. Boog
Albert van der Laan
1942-(v 2006)
Albert van der Laan
G:
20 nov 1942
Meeden
O:
(v 2006)
Jannie R. Garst
Garald P. van der Laan
Stien Oudekerk
Geert van der Laan
1950-(v 2006)
Geert van der Laan
G:
15 okt 1950
Meeden
O:
(v 2006)
Geesje D. Flikkema
Jantina Tallechina Pater
1911-2006
Jantina Tallechina Pater
G:
06 jul 1911
Kibbelgaarn
O:
06 jul 2006
Veendam
Jan Harm van der Laan
1908-1996
Jan Harm van der Laan
G:
29 jul 1908
Meeden
H:
03 aug 1934
Meeden
O:
25 jan 1996
Veendam
Harmke Pater
Harry Tibbe
Geertje Pater
Rudmer Petrus Goduardis de Vries
Albert Pater
1952-2011
Albert Pater
G:
24 feb 1952
Meedenerveen
O:
07 sep 2011
Alteveer
Trijnie Smit
Hendrik Pater
1914-1988
Hendrik Pater
G:
09 mei 1914
Kibbelgaarn
O:
16 sep 1988
Alteveer
Jantien de Jonge
1919-1998
Jantien de Jonge
G:
12 jul 1919
Alteveer/Onstwedde
H:
05 sep 1944
Stadskanaal/Onstwedde
O:
05 feb 1998
Winschoten
Hendrik Meijer
Aaltje Vos
Geertje Henderika Meijer
H. Kreuze
Henderikus Meijer
Elsje Koster
Albert Meijer
Hendrikje Pol
Geertje Pater
1917-2006
Geertje Pater
G:
19 jun 1917
Kibbelgaarn/Meeden
O:
18 aug 2006
Bourtange
Hendrik Meijer
1916-1995
Hendrik Meijer
G:
25 jul 1916
Stadskanaal
H:
20 nov 1937
Meeden
O:
10 aug 1995
Veendam
Albert Pater
1873-1948
Albert Pater
G:
28 jul 1873
Kibbelgaarn
O:
24 jul 1948
Meeden
Geertje Ridderbos
1874-1955
Geertje Ridderbos
G:
18 mrt 1874
Meeden
H:
01 apr 1899
Meeden
O:
01 aug 1955
Meedenerveen
Geesina Jantje Olsder
Egbert Jan Wolterman
Jantje Geessiena Olsder
Willem Bodde
Pieterdina Jantina Olsder
Jurjen Ekamper
1925-2002
Jurjen Ekamper
G:
02 aug 1925
Beerta
O:
23 nov 2002
Noordbroek
Janna Olsder
Ties Venema
Ettien Janna Olsder
Grietinus Poelman
Ettje Pater
1903-1982
Ettje Pater
G:
14 apr 1903
Meeden
O:
16 sep 1982
Winschoten
Jan Olsder
1905-1986
Jan Olsder
G:
19 aug 1905
Finsterwolde
H:
01 jun 1928
Oude Pekela
O:
11 feb 1986
Winschoten
Martje Pater
1904-1980
Martje Pater
G:
23 dec 1904
Westerlee
O:
17 jan 1980
Zuidlaren
Otto Kiewiet
1906-1950
Otto Kiewiet
G:
20 jan 1906
Vlagtwedde
H:
02 okt 1942
Oude Pekela
O:
26 dec 1950
Zuidlaren
Johannes Henderikus Nieland
Pieter Nieland
M. Kiewiet
Aijolt Nieland
H.A. Hulskers
Jan Nieland
J. Sweertman
Tjakko Nieland
Aeika Henderika Pater
1907-1991
Aeika Henderika Pater
G:
09 mrt 1907
Westerlee
O:
22 feb 1991
Alteveer
Hendrik Evert Nieland
1905-1986
Hendrik Evert Nieland
G:
29 sep 1905
Oude Pekela
H:
01 mrt 1930
Oude Pekela
O:
01 dec 1986
Alteveer
Anna Jantje Pater
Hendrik Moed
Pieter Pater
Marjan Sjoeke Bertha Bruining
Hendrik Pater
1909-1973
Hendrik Pater
G:
11 jan 1909
Westerlee
O:
23 nov 1973
Groningen
Meggeliena de Vries
1912-2009
Meggeliena de Vries
G:
02 dec 1912
Nieuwe Schans
H:
19 mei 1945
Winschoten
O:
25 feb 2009
Oude Pekela
Antje Pater
1910-1911
Antje Pater
G:
jun 1910
Westerlee
O:
06 feb 1911
Westerlee
Trijntje Koerts
Jan Schipper
Jantje Koerts
Hindrik Geert Heukers
Antje Pater
1912-2012
Antje Pater
G:
04 jan 1912
Westerlee Scheemda
O:
16 nov 2012
Bellingwedde
Gerrit Koerts
1907-2004
Gerrit Koerts
G:
06 sep 1907
Heiligerlee gem. Scheemda
H:
08 mei 1937
Oude Pekela
O:
21 jul 2004
Vriescheloo Gem. Bellingwolde
Jantje Pater
1877-1961
Jantje Pater
G:
22 okt 1877
Ben. Veensloot/Meeden
O:
06 feb 1961
Oude Pekela
Pieter Aikes Pater
1878-1939
Pieter Aikes Pater
G:
04 okt 1878
Scheemda
H:
14 feb 1903
Meeden
O:
07 mrt 1939
Oude Pekela
Tonnis Meedendorp
1901-1973
Tonnis Meedendorp
G:
15 mrt 1901
Meeden
O:
22 mei 1973
Meeden
Jantje de Vries
1903-
Jantje de Vries
G:
14 sep 1903
Oude Pekela
H:
18 jul 1925
Oude Pekela
Hendrik Meedendorp
1903-1990
Hendrik Meedendorp
G:
09 jul 1903
Meeden
O:
10 feb 1990
Oude Pekela
Geessien Oosting
1911-
Geessien Oosting
G:
03 jun 1911
Wildervank
H:
24 mei 1930
Wildervank
Eppo Meedendorp
1905-1978
Eppo Meedendorp
G:
28 jan 1905
Meeden
O:
01 jul 1978
Lewedorp
Geessiena Dodde
1909-1949
Geessiena Dodde
G:
14 dec 1909
Meeden
H:
09 mei 1931
Meeden
O:
12 feb 1949
Meeden
Martinus Meedendorp
1906-1984
Martinus Meedendorp
G:
20 okt 1906
Meeden
O:
31 jul 1984
Middelburg
Eggiena Venema
1905-
Eggiena Venema
G:
10 sep 1905
Scheemda
H:
08 mei 1926
Meeden
Aaltjo Meedendorp
1908-1929
Aaltjo Meedendorp
G:
24 nov 1908
Meeden
O:
02 mrt 1929
Meeden
Jan Meedendorp
1911-1980
Jan Meedendorp
G:
21 feb 1911
Meeden
O:
19 jul 1980
Den Burg
Jannetje Bakker
Jurjen Meedendorp
1913-1975
Jurjen Meedendorp
G:
08 mrt 1913
Meeden
O:
13 aug 1975
Meeden
Antje Timmer
Gezinus Meedendorp
1915-1918
Gezinus Meedendorp
G:
30 mei 1915
Meeden
O:
05 apr 1918
Meeden
Albert Meedendorp
Derktje Dik
Geziena Meedendorp
Geessien Pater
1880-1921
Geessien Pater
G:
19 jul 1880
Meeden
O:
17 aug 1921
Meeden
Lambertus Meedendorp
1877-1963
Lambertus Meedendorp
G:
22 mei 1877
Scheemda
H:
07 apr 1900
Meeden
O:
11 jan 1963
Winschoten
Hinderk Jans Pater
1833-1902
Hinderk Jans Pater
G:
19 sep 1833
Meeden
O:
31 dec 1902
Meeden
Martje Jurjens Knip
1835-1905
Martje Jurjens Knip
G:
29 nov 1835
Veendam
H:
22 okt 1858
Meeden
O:
01 mrt 1905
Westerlee gem. Scheemda
Stijntje Pater
1931-1996
Stijntje Pater
G:
14 feb 1931
Borger
O:
03 feb 1996
Lienden
Hendrik Jan van Druten
Geert Jan Pater
1941-2005
Geert Jan Pater
G:
27 jul 1941
Nieuw Buinen/Borger
O:
09 aug 2005
Leeuwarden
Klaaske Postma
Harm Pater
1904-1990
Harm Pater
G:
15 mei 1904
Stadskanaal Onstwedde
O:
15 mrt 1990
Nieuw Buinen
Truida Lentz
1906-1986
Truida Lentz
G:
20 feb 1906
Gasselte
H:
19 nov 1930
Borger
O:
23 mrt 1986
Stadskanaal
Annechien Pater
Johannes Jonkman
1926-2012
Johannes Jonkman
G:
03 okt 1926
Valthermond
O:
22 dec 2012
Stadskanaal
Jan Pater
Janna Hendrikje Boelens
1933-2005
Janna Hendrikje Boelens
G:
09 dec 1933
Assen
O:
21 apr 2005
Veendam
Hendrik Pater
1906-1983
Hendrik Pater
G:
20 jan 1906
Stadskanaal O.
O:
22 okt 1983
Exloo/Odoorn
Froukje Derkina Tonnis
1906-1997
Froukje Derkina Tonnis
G:
13 jan 1906
Pekela
H:
17 mei 1929
Nieuwe Pekela
O:
26 jun 1997
Odoorn
Jan Siebrand Pater
1931-2019
Jan Siebrand Pater
G:
10 jan 1931
Warffum
O:
30 jul 2019
Almelo
Ida Hinderika Koetze
1931-2019
Ida Hinderika Koetze
G:
25 dec 1931
Nieuwolda
H:
08 jan 1958
Nieuwolda
O:
19 dec 2019
Den Ham
Jan Pater
1908-1976
Jan Pater
G:
26 feb 1908
Stadskanaal O.
O:
25 apr 1976
Veendam
Geessien Bolman
1902-1991
Geessien Bolman
G:
07 nov 1902
Veendam
H:
30 okt 1929
Veendam
O:
11 nov 1991
Haren
Jan Pater
1929-1996
Jan Pater
G:
09 okt 1929
Buinermond(Nieuw Buinen)
O:
21 mrt 1996
Stadskanaal
Harmina Johana Vos
Elizabeth Pater
1931-2008
Elizabeth Pater
G:
21 jun 1931
Beerta
O:
13 jun 2008
Ooststellingwerf
Hannes Marinus Op de Dijk
Jan Alders
1919-1971
Jan Alders
G:
03 aug 1919
Veendam
H:
30 jan 1953
Veendam
O:
08 jun 1971
Veendam
Wietse Louwes
1929-1999
Wietse Louwes
G:
18 jun 1929
Appelscha
O:
05 feb 1999
Jouke Pater
Aaltje Huizing
Harm Pater
1935-1987
Harm Pater
G:
13 sep 1935
Onstwedde
O:
30 apr 1987
Delfzijl
Fennechien Ruchti
1939-2009
Fennechien Ruchti
G:
01 apr 1939
Tynaarlo gem. Vries
H:
07 dec 1957
Vries
O:
27 mrt 2009
Delfzijl
Stijntje Pater
1937-1938
Stijntje Pater
G:
01 feb 1937
Veendam
O:
08 sep 1938
Veendam
Stijntje Pater
1939-2017
Stijntje Pater
G:
19 jun 1939
Veendam
O:
03 jul 2017
Veendam
Hendrik Gernaat
1935-1990
Hendrik Gernaat
G:
29 dec 1935
Veendam
H:
04 okt 1958
Veendam
O:
30 nov 1990
Veendam
Thedo Pater
Metta Dodde
Thedo Pater
1911-1943
Thedo Pater
G:
05 feb 1911
Stadskanaal Onstwedde
O:
01 sep 1943
Veendam
Elizabeth Beekman
1911-1970
Elizabeth Beekman
G:
10 nov 1911
Borger
H:
03 aug 1929
Borger
O:
19 jan 1970
Veendam
Jan Harms Pater
1872-1949
Jan Harms Pater
G:
20 mei 1872
Westerlee
O:
03 mei 1949
Stadskanaal
Stijntje Dol
1877-1969
Stijntje Dol
G:
07 jun 1877
Wildervank
H:
24 mei 1902
Wildervank
O:
28 okt 1969
Exloo/Odoorn
Diewerdina Pater
1874-1955
Diewerdina Pater
G:
03 jun 1874
Scheemda
O:
30 apr 1955
Stadskanaal
Herman Popko Schuring
1876-1956
Herman Popko Schuring
G:
05 jun 1876
Wildervank
H:
28 apr 1923
Onstwedde
O:
15 aug 1956
Stadskanaal gem. Onstwedde
Harm Pater
1876-1876
Harm Pater
G:
18 apr 1876
Scheemda
O:
15 aug 1876
Scheemda
Harm Pater
1878-1896
Harm Pater
G:
24 jan 1878
Scheemda
O:
09 jun 1896
Stadskanaal
Fenna Pater
1910-1910
Fenna Pater
G:
11 apr 1910
Stadskanaal O.
O:
13 apr 1910
Stadskanaal
Jakob Buiten
Lukkina Engelina Holstein
Heindo Buiten
Jannie Spoor
Marchiena Pater
1911-1997
Marchiena Pater
G:
14 dec 1911
Nieuwe Pekela
O:
26 nov 1997
Veendam
Abraham Hindrik Buiten
1908-2002
Abraham Hindrik Buiten
G:
28 okt 1908
Ommelanderwijk Veendam
H:
20 mei 1936
Wildervank
O:
05 jan 2002
Veendam
Heindo Pater
1940-2009
Heindo Pater
G:
10 apr 1940
Stadskanaal
O:
21 jul 2009
Spijkenisse
Kitty Trijntje Kooymans
1938-2009
Kitty Trijntje Kooymans
G:
12 dec 1938
Rotterdam
H:
11 nov 1961
Winschoten
O:
09 aug 2009
Schiedam/Spijkenisse
Hendrikje Hermina de Kok
Jan Pater
Trijntje Rienmeyer
Harm Lupko Pater
1914-1981
Harm Lupko Pater
G:
16 mei 1914
Stadskanaal
O:
18 nov 1981
Winschoten
Grietje Schepers
1917-1998
Grietje Schepers
G:
08 dec 1917
Stadskanaal
H:
13 mei 1939
Stadskanaal
O:
26 dec 1998
Winschoten
Elisabeth Willemina Pater
D. Beekman
Gerrit Lokken
1930-1992
Gerrit Lokken
G:
05 apr 1930
Stadskanaal
O:
27 feb 1992
Westernieland
Hendrik Pater
1946-2018
Hendrik Pater
G:
30 aug 1946
Stadskanaal Wildervank
O:
23 mei 2018
Stadskanaal
Janna Catharina de Beere
Heindo Pater
1955-2005
Heindo Pater
G:
30 aug 1955
Stadskanaal W.
O:
13 jun 2005
Stadskanaal
Engeltje Martens
Harm Pater
1916-1989
Harm Pater
G:
01 sep 1916
Groningen
O:
22 okt 1989
Stadskanaal
Henderika Eleveld
1918-1996
Henderika Eleveld
G:
27 mrt 1918
Haren
H:
16 feb 1944
Haren
O:
16 sep 1996
Stadskanaal
Fendo Pater
1916-1919
Fendo Pater
G:
01 sep 1916
Stadskanaal
O:
20 mei 1919
Stadskanaal
Heindo de Vries
1945-1945
Heindo de Vries
G:
27 feb 1945
Stadskanaal
O:
29 apr 1945
Stadskanaal
Heino de Vries
Bertus de Vries
Berend de Vries
1954-(v 2003)
Berend de Vries
G:
24 jul 1954
Veendam
O:
(v 2003)
Wildervank
Elisabeth Pater
1918-2012
Elisabeth Pater
G:
09 nov 1918
Stadskanaal Wildervank
O:
31 dec 2012
Veendam
Berend de Vries
1919-2003
Berend de Vries
G:
07 jan 1919
Muntendam
H:
29 jul 1942
Wildervank
O:
22 dec 2003
Veendam
Heindo Pater
1884-1919
Heindo Pater
G:
19 mrt 1884
Stadskanaal Onstwedde
O:
19 apr 1919
Stadskanaal W
Elisabeth Bos
1881-1965
Elisabeth Bos
G:
24 mrt 1881
Nieuwe Pekela
H:
15 mei 1909
Nieuwe Pekela
O:
03 sep 1965
Emmen
Lupko Pater
1884-1884
Lupko Pater
G:
19 mrt 1884
Stadskanaal
O:
07 apr 1884
Stadskanaal
Lupko Pater
1887-1908
Lupko Pater
G:
07 nov 1887
Stadskanaal
O:
05 dec 1908
Stadskanaal
Annechien Pater
Marinus Knoop
Fendo Pater
Johanna Evertse
Abraham Pater
1958-2019
Abraham Pater
G:
20 sep 1958
Rotterdam
O:
okt 2019
Zuid Beyerland
Harm Pater
Harm Pater
1918-1990
Harm Pater
G:
25 jun 1918
Gasselte
O:
18 jun 1990
Rotterdam
Jantina Zuurman
1925-1976
Jantina Zuurman
G:
05 mei 1925
Stadskanaal O.
H:
20 jul 1946
Stadskanaal
O:
30 aug 1976
Rotterdam
Jannie Pater
Nanno Kamst
Oenie Pater
Koos Leber
Berend Pater
Elsina Baas
Geertruida Gruppelaar
Bertus Schreuder
Jantje Gruppelaar
1952-(v 2017)
Jantje Gruppelaar
G:
03 dec 1952
Gasselte
O:
(v 2017)
stadskanaal
Olf Leeuwerik
Fenna Pater
1923-2017
Fenna Pater
G:
05 mei 1923
Gasselternijveenschemond
O:
05 feb 2017
Stadskanaal
Harm Gruppelaar
1924-1988
Harm Gruppelaar
G:
07 mei 1924
Onstwedde
H:
26 okt 1946
Gasselte
O:
18 dec 1988
Gasselte
Fendo Pater
1890-1968
Fendo Pater
G:
03 jun 1890
Stadskanaal
O:
12 jul 1968
Wildervank
Jantje Potse
1891-1970
Jantje Potse
G:
20 jul 1891
Bellingwolde
H:
19 mei 1917
Borger
O:
30 sep 1970
Gasselte
Harm Jans Pater
1836-1904
Harm Jans Pater
G:
03 mei 1836
Meeden
O:
26 apr 1904
Onstwedde
Fenna Bakker
1850-1922
Fenna Bakker
G:
23 jan 1850
Westerlee
H:
02 mei 1871
Scheemda
O:
22 mei 1922
Stadskanaal
Jan Jans Pater
1838-1853
Jan Jans Pater
G:
17 nov 1838
Meeden
O:
06 aug 1853
Meeden
Lupke Jans Pater
1841-1925
Lupke Jans Pater
G:
23 apr 1841
Meeden
O:
06 aug 1925
Stadskanaal
Wesselina Dorgeloos
1838-1864
Wesselina Dorgeloos
G:
26 nov 1838
Blijham
H:
08 jun 1864
Wedde
O:
16 okt 1864
Morige gem. Wedde
Fennechien Ellen
Klaas Ellen
Sietske Ellen
Hendrik Ellen
Jannie Greta Geertruida Ellen
1938-1998
Jannie Greta Geertruida Ellen
G:
22 mrt 1938
Gasselternijveenschmond
O:
20 dec 1998
Hoogeveen
Hilda Janna Wietske Ellen
Geert Ellen
Geert Ellen
1904-1979
Geert Ellen
G:
17 jun 1904
Gasselternijveenschemond
O:
27 aug 1979
Veendam
Grietje Hilgenga
1905-1989
Grietje Hilgenga
G:
08 aug 1905
Nieuwe Pekela
H:
24 apr 1928
Borger
O:
13 dec 1989
Stadskanaal
Salomon Theisens
Hendrik Theisens
Trientje Jantina Theisens
Gerard Lupko Theisens
Johanna Ellen
1905-1993
Johanna Ellen
G:
24 okt 1905
Gasselternijveenschemond
O:
27 dec 1993
De Krim
Henderikus Theisens
1905-
Henderikus Theisens
G:
26 sep 1905
Drouwenermond
H:
12 mei 1931
O:
De Krim
Fennechien Ellen
Harm Ellen
Lupko Ellen
1908-1969
Lupko Ellen
G:
31 mrt 1908
Gasselternijveenschemond
O:
23 mrt 1969
Musselkanaal
Luikina Kornelius
1908-1997
Luikina Kornelius
G:
15 dec 1908
Musselkanaal
H:
14 mei 1934
O:
23 mrt 1997
Stadskanaal
Hendrik Ellen
Albert Ellen
Fennechien Ellen
Albertje Ellen
Jantinus Ellen
1909-1983
Jantinus Ellen
G:
09 dec 1909
Gasselternijveenschemond
O:
20 okt 1983
Gasselternijveenschemond
Sieverdiena Toren
1914-
Sieverdiena Toren
G:
08 dec 1914
Horsten gem. Onstwedde
H:
16 mei 1938
Fennechien Ellen
Geert Ellen
Hendrik Ellen
Janny Ellen
Jantiena Ellen
Annie Ellen
Lupko Gerard Ellen
Klasina Jeanette Ellen
Aafien Janna Ellen
Hendrik Ellen
1912-1982
Hendrik Ellen
G:
10 feb 1912
Gasselternijveenschemond
O:
15 aug 1982
Gasselternijveenschemond
Grietje van der Veen
1912-1997
Grietje van der Veen
G:
28 aug 1912
Vroomshoop
H:
20 mei 1941
O:
23 okt 1997
Assen
Aafien Ellen
Hendrik Hovinga
1918-1984
Hendrik Hovinga
G:
21 jun 1918
Stadskanaal
O:
29 okt 1984
Stadskanaal
Fennechien Pater
1871-1947
Fennechien Pater
G:
02 jan 1871
Drouwenermond
O:
11 jul 1947
Gasselternijveen
Hendrik Ellen
1866-1953
Hendrik Ellen
G:
18 feb 1866
Gasselte
H:
02 mei 1903
Gasselte
O:
13 jan 1953
Gasselternijveenschemond
Hendrik Aeilkema
Minko Aeilkema
Aafien Aeilkema
Herman Hendrik Aeilkema
Gerard Lupko Aeilkema
Trineke Thea Aeilkema
Lupko Aeilkema
Hindrik Aeilkema
1905-1982
Hindrik Aeilkema
G:
21 dec 1905
Borger
O:
01 dec 1982
Staphorst
Frouktje Abelina Oldenburger
Jacob de Haan
Aafien de Haan
Jantje de Haan
Cato Gerda de Haan
Aafien Aeilkema
1906-1974
Aafien Aeilkema
G:
25 dec 1906
Borger
O:
24 apr 1974
Groningen
Geert de Haan
1902-1984
Geert de Haan
G:
29 aug 1902
Onstwedde
H:
10 apr 1930
Borger
O:
06 feb 1984
Stadskanaal
Maria Antonia Aeilkema
Hendrik Aeilkema
Lupko Aeilkema
1908-1995
Lupko Aeilkema
G:
31 aug 1908
Borger
O:
29 mrt 1995
Stadskanaal
Maria Freriks
1913-
Maria Freriks
G:
08 mrt 1913
Arnhem
H:
30 jun 1936
Borger
Saartje Johanna Aeilkema
1913-
Saartje Johanna Aeilkema
G:
14 jan 1913
Borger
Harmannus Adriaan Mostert
1911-1998
Harmannus Adriaan Mostert
G:
25 mei 1911
Groningen
H:
21 apr 1942
O:
mrt 1998
USA
Martha Hamster
Hendrik Hamster
Janna Aeilkema
1914-
Janna Aeilkema
G:
21 dec 1914
Borger
Geert Hamster
1916-1990
Geert Hamster
G:
10 okt 1916
Blijham
H:
04 apr 1944
Borger
O:
14 nov 1990
Blijham
Reint Jan Aeilkema
1918-1920
Reint Jan Aeilkema
G:
07 okt 1918
Borger
O:
02 feb 1920
Borger
Aafien Pater
1872-1960
Aafien Pater
G:
10 nov 1872
Drouwenermond
O:
19 aug 1960
Stadskanaal
Hendrik Aeilkema
1875-1951
Hendrik Aeilkema
G:
15 mrt 1875
Sappemeer
H:
18 mrt 1905
Borger
O:
13 feb 1951
Wildervank
Janette Pater
1874-1874
Janette Pater
G:
13 dec 1874
Drouwenermond
O:
18 dec 1874
Drouwenermond
Aafien Houting
1834-1882
Aafien Houting
G:
04 okt 1834
Nieuwe Pekela
H:
05 mei 1869
Nieuwe Pekela
O:
14 mei 1882
Dendermonde gem. Borger
Levenloos Pater
1884-1884
Levenloos Pater
G:
26 mei 1884
Drouwenermond
O:
26 mei 1884
Drouwenermond
Johanna Kornelius Poortman
1843-1928
Johanna Kornelius Poortman
G:
21 jul 1843
Groningen
H:
26 mei 1883
Stadskanaal O
O:
24 apr 1928
Gasselternijveen
Ouders
Hinderk Hinderks Koetje
1769-1828
Knelsjen Tjerks
-(v 1828)
Fennechien Hinderks Koetje
1800-1853
Fennechien Hinderks Koetje
G:
28 sep 1800
Veendam
O:
14 mei 1853
Meeden
Jan Deddes Pater
1802-1883
Jan Deddes Pater
G:
15 okt 1802
Meeden
H:
03 apr 1825
Meeden
O:
18 jun 1883
Borger