Zoek familienaam:
Voorna(a)m(en):
Geavanceerd zoeken
Contact
Familienamen
Wat is er nieuw
Bladwijzers
Foto's
(Levens)verhalen
Documenten
Albums
Begraafplaatsen
Grafstenen
Data & Verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Startpagina
Zoek
Zoek
Familienamen
Plaatsen
Datums
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentjes
Doopakte
Geboorteakte
Het team
Huwelijksakte
Huwelijkse bijlagen
Krantenartikel
Nieuwsbrieven
Notulen
Overlijdensakte
Presentatie
Familiedagen
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
Contact
English
French
German
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
|
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Print
Voeg bladwijzer toe
Johanna Maria Moser
1799 - 1874 (74 )
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Abraham van Zonneveld
1828-1830
Abraham van Zonneveld
G:
24 nov 1828
Apeldoorn
O:
03 apr 1830
Hellevoetsluis
Johannes Philippus van Zonneveld
1829-1830
Johannes Philippus van Zonneveld
G:
22 nov 1829
Hellevoetsluis
O:
16 sep 1830
Hellevoetsluis
Wilhelmina van der Velde
1875-1932
Wilhelmina van der Velde
G:
05 jul 1875
Roden
O:
22 okt 1932
Roden
Egbert Roede
1870-1967
Egbert Roede
G:
20 nov 1870
Roden
H:
28 nov 1896
Roden
O:
01 apr 1967
Roden?
Geertruida van der Velde
1880-1959
Geertruida van der Velde
G:
09 apr 1880
Roden
O:
08 mei 1959
Groningen
Reinder Oegema
Meint van der Velde
1883-1931
Meint van der Velde
G:
19 apr 1883
Roderveld
O:
30 jul 1931
Obergum
Grietje Rot
1879-1918
Grietje Rot
G:
24 sep 1879
Obergum
H:
25 mei 1907
Winsum Gr.
O:
21 sep 1918
Obergum
Wijtske Nauta
1883-1968
Wijtske Nauta
G:
16 aug 1883
Achlum
H:
12 aug 1920
Winsum Gr.
O:
17 nov 1968
Winsum
Jurrina van der Velde
1885-1952
Jurrina van der Velde
G:
25 dec 1885
Roderveld
O:
22 nov 1952
Roden
Eeuwe de Boer
Grietje van der Velde
1891-1923
Grietje van der Velde
G:
16 sep 1891
Roderveld
O:
30 aug 1923
Dragten
Gerrit Neef
1892-
Gerrit Neef
G:
26 dec 1892
Tolbert
H:
13 mei 1916
Roden
Tjebbel van der Velde
1894-1940
Tjebbel van der Velde
G:
10 sep 1894
Roderveld
O:
20 mrt 1940
Roden
Grietje Noord
1898-1981
Grietje Noord
G:
10 apr 1898
Foxwolde, Roden
H:
12 mei 1923
Roden
O:
24 jun 1981
Roden
Johanna Maria van Zonneveld
1853-1920
Johanna Maria van Zonneveld
G:
12 sep 1853
Kampen
O:
24 okt 1920
Roderveld
Jacob van der Velde
1850-1915
Jacob van der Velde
G:
12 mrt 1850
Roden
H:
05 jun 1875
Roden
O:
22 mrt 1915
Roderveld
Marinus van Zonneveld
1878-1960
Marinus van Zonneveld
G:
01 sep 1878
Roden
O:
21 mrt 1960
Scheemda
Aagtje Hof
1877-1958
Aagtje Hof
G:
29 mrt 1877
Zevenhuizen, Leek
H:
22 sep 1899
Roden
O:
22 aug 1958
Winschoten
Egbert van Zonneveld
1881-1954
Egbert van Zonneveld
G:
21 jul 1881
Roderveld
O:
14 nov 1954
Foxwolde
Jantje Belga
1881-1960
Jantje Belga
G:
14 mrt 1881
Roden
H:
12 mei 1906
Roden
O:
12 mrt 1960
Foxwolde, Roden
Roelof van Zonneveld
1883-1939
Roelof van Zonneveld
G:
03 okt 1883
Roderveld, Roden
O:
01 jul 1939
Nieuw-Roden, Roden
Geessien Zuurt
1885-1970
Geessien Zuurt
G:
07 jun 1885
Roderveld, Roden
H:
17 mrt 1906
Roden
O:
09 dec 1970
Nieuw-Roden, Roden
Sijke van Zonneveld
1886-1960
Sijke van Zonneveld
G:
08 jul 1886
Roderveld, Roden
O:
12 jan 1960
Nieuw-Roden, Roden
Meinte Siegers
1885-1970
Meinte Siegers
G:
21 jul 1885
Roderveld, Roden
H:
24 nov 1906
Roden
O:
20 jan 1970
Nieuw-Roden?
Andries van Zonneveld
1888-1963
Andries van Zonneveld
G:
16 nov 1888
Roderveld, Roden
O:
21 mei 1963
Marina Steenbergen
1892-1973
Marina Steenbergen
G:
29 jan 1892
Roderveld
H:
18 nov 1911
Roden
O:
03 aug 1973
Truida van Zonneveld
1891-1993
Truida van Zonneveld
G:
20 jul 1891
Roderveld
O:
11 dec 1993
?
Tjebbel Zuurt
1890-1927
Tjebbel Zuurt
G:
04 jun 1890
Roderveld
H:
30 mei 1914
Roden
O:
19 nov 1927
Roderveld
Koene van Zonneveld
1893-1965
Koene van Zonneveld
G:
19 sep 1893
Roderveld, Roden
O:
01 jul 1965
Groningen
Roelfke Teng
1895-1962
Roelfke Teng
G:
18 jul 1895
Zevenhuizen
H:
18 mrt 1916
Roden
O:
18 jun 1962
Nieuw-Roden
Harm van Zonneveld
1897-1975
Harm van Zonneveld
G:
08 feb 1897
Roderveld
O:
14 apr 1975
Groningen
Jantje Aalders
1899-1991
Jantje Aalders
G:
13 dec 1899
Roderveld, Roden
H:
21 mei 1921
Roden
O:
06 sep 1991
Roden
Freerk van Zonneveld
1900-1976
Freerk van Zonneveld
G:
04 mrt 1900
Roderveld, Roden
O:
07 jul 1976
Groningen
Jantina Aalders
1901-1992
Jantina Aalders
G:
18 aug 1901
Roderveld, Roden
H:
21 mei 1921
Roden
O:
28 jun 1992
Assen
Roelf van Zonneveld
1856-1933
Roelf van Zonneveld
G:
13 apr 1856
Roden
O:
21 dec 1933
Nieuw-Roden, Roden
Grietien Roede
1858-1923
Grietien Roede
G:
15 jan 1858
Roden
H:
22 nov 1879
Roden
O:
03 mrt 1923
Roderveld, Roden
Harmtje van Zonneveld
1858-1860
Harmtje van Zonneveld
G:
28 aug 1858
Roden
O:
11 mei 1860
Roden
Berend Lemmen
1887-1888
Berend Lemmen
G:
01 mrt 1887
Eelde
O:
17 mrt 1888
Eelde
Berend Lemmen
1889-
Berend Lemmen
G:
04 jan 1889
Eelde
Grietje van Zonneveld
1860-1890
Grietje van Zonneveld
G:
27 jan 1860
Roden
O:
29 nov 1890
Eelde
Frederik Lemmen
1856-
Frederik Lemmen
G:
11 feb 1856
Eelde
H:
26 jun 1886
Eelde
Annechien Busscher
1885-1950
Annechien Busscher
G:
11 jun 1885
Fokswolde, Roden
O:
20 mrt 1950
Groningen
Tiemen Harkema
1883-
Tiemen Harkema
G:
10 okt 1883
Roden
H:
18 aug 1906
Roden
Geertruid Busscher
1887-1963
Geertruid Busscher
G:
02 sep 1887
Foxswolde, Roden
O:
14 aug 1963
Groningen
Thomas Pruim
1878-1945
Thomas Pruim
G:
03 nov 1878
Zevenhuizen, Leek
H:
23 mrt 1912
Roden
O:
15 dec 1945
Wagenborgen, Termunten
Goukje Busscher
1889-1962
Goukje Busscher
G:
17 okt 1889
Foxwolde
O:
19 nov 1962
Foxwolde
Harmtien Busscher
1892-1894
Harmtien Busscher
G:
08 mrt 1892
Fokswolde
O:
03 feb 1894
Fokswolde
Harm Busscher
1894-1959
Harm Busscher
G:
22 nov 1894
Fokswolde
O:
30 aug 1959
Foxwolde
Marina Busscher
1897-
Marina Busscher
G:
06 mei 1897
Fokswolde, Roden
Fokke Veenstra
1894-
Fokke Veenstra
G:
1894
Marum
H:
31 mrt 1917
Roden
Geessien Busscher
1900-
Geessien Busscher
G:
07 dec 1900
Fokswolde
Harm Geersing
Roelof Busscher
1903-
Roelof Busscher
G:
03 dec 1903
Fokswolde
Marchien Busscher
1906-
Marchien Busscher
G:
24 apr 1906
Fokswolde, Roden
Wietze Hut
1902-
Wietze Hut
G:
12 jul 1902
Bakkeveen, Opsterland
H:
12 okt 1929
Roden
Emelia van Zonneveld
1862-1950
Emelia van Zonneveld
G:
23 dec 1862
Roden
O:
24 feb 1950
Foxwolde
Jannes Busscher
1858-1952
Jannes Busscher
G:
03 feb 1858
Fokswolde
H:
16 aug 1884
Roden
O:
25 okt 1952
Foxwolde
Andries van Zonneveld
1865-1884
Andries van Zonneveld
G:
19 feb 1865
Roden
O:
21 mrt 1884
Roderveld
Gerard Ubels
1890-1968
Gerard Ubels
G:
21 sep 1890
Paterswolde, Eelde
O:
13 dec 1968
Groningen
Trientje Laan
1895-
Trientje Laan
G:
1895
Haren
H:
21 mei 1921
Eelde
Geertruida Ubels
1892-1943
Geertruida Ubels
G:
16 jun 1892
Paterswolde
O:
12 nov 1943
Groningen
Jan Moes
1894-
Jan Moes
G:
1894
Hoogezand
H:
18 nov 1922
Eelde
Annechien Ubels
1894-1976
Annechien Ubels
G:
10 mrt 1894
Paterswolde, Eelde
O:
08 jan 1976
Groningen
Marina Ubels
1895-
Marina Ubels
G:
11 sep 1895
Paterswolde
Kornelis Kwant
1892-
Kornelis Kwant
G:
27 mei 1892
Groningen
H:
03 jun 1920
Groningen
Geert Ubels
1897-
Geert Ubels
G:
08 aug 1897
Paterswolde
Henderkien Bos
Roelof Ubels
1901-1961
Roelof Ubels
G:
02 mei 1901
Eelde
O:
31 okt 1961
Eelde
Nijsien Ellens
1907-1983
Nijsien Ellens
G:
21 jul 1907
Midlaren
H:
(ca. 1933)
O:
08 okt 1983
Eelde
Hinderkien Ubels
1903-
Hinderkien Ubels
G:
01 feb 1903
Paterswolde
Jan Ubels
1906-1911
Jan Ubels
G:
08 apr 1906
Paterswolde
O:
25 mrt 1911
Paterswolde
Johanna Ubels
1908-
Johanna Ubels
G:
17 jun 1908
Paterswolde
Jan Ubels
1912-
Jan Ubels
G:
13 jul 1912
Paterswolde
Harmtien van Zonneveld
1870-1950
Harmtien van Zonneveld
G:
19 mrt 1870
Roderveld, Roden
O:
05 feb 1950
Eelde
Jan Ubels
1866-1946
Jan Ubels
G:
23 jan 1866
Paterswolde (Eelde)
H:
16 nov 1889
Eelde
O:
11 jun 1946
Eelde
Marinus van Zonneveld
1831-1919
Marinus van Zonneveld
G:
13 jan 1831
Hellevoetsluis
O:
19 nov 1919
Roderveld, Roden
Geertruid Geersing
1827-1883
Geertruid Geersing
G:
04 apr 1827
Roden
H:
30 jul 1853
Norg
O:
18 jan 1883
Roderveld, Roden
Gaukje Pater
1839-1926
Gaukje Pater
G:
08 mrt 1839
Zevenhuizen, Leek
H:
12 jul 1884
Roden
O:
24 jan 1926
Roderveld, Roden
Andries Geerlings
1859-1860
Andries Geerlings
G:
23 jun 1859
Veenhuizen, Norg
O:
03 apr 1860
Veenhuizen, Norg
Johanna Maria Geerlings
1861-1952
Johanna Maria Geerlings
G:
11 jul 1861
Veenhuizen, Norg
O:
16 mei 1952
Assen
Pieter van Gelder
1854-1912
Pieter van Gelder
G:
11 jul 1854
Nijeveen
H:
26 mei 1882
Smilde
O:
25 feb 1912
Groningen
Jan de Graaf
1851-1932
Jan de Graaf
G:
15 feb 1851
Kloosterveen
H:
01 jul 1925
Assen
O:
10 mrt 1932
Assen
IJsbrandt Boxma
1864-1936
IJsbrandt Boxma
G:
11 jul 1864
Bovensmilde
H:
28 jun 1933
Assen
O:
20 mrt 1936
Assen
Johannes Laurens Geerlings
1866-1944
Johannes Laurens Geerlings
G:
04 apr 1866
Veenhuizen, Norg
O:
30 mei 1944
Assen
Johanna Moes
1868-1940
Johanna Moes
G:
11 nov 1868
Smilde
H:
16 mei 1888
Assen
O:
03 mrt 1940
Assen
Andries Geerlings
1869-1953
Andries Geerlings
G:
04 apr 1869
Hoogersmilde, Smilde
O:
16 sep 1953
Zwolle
Auktje van Prins
1866-1816
Auktje van Prins
G:
21 jan 1866
Grijpskerk
H:
18 mei 1892
Assen
O:
27 mrt 1816
Zuidlaren
Johannes Louwrents Geerlings
1899-
Johannes Louwrents Geerlings
G:
27 jun 1899
Assen
Lijntje van der Poel
Harm Geerlings
1901-
Harm Geerlings
G:
20 feb 1901
Assen
Andries Geerlings
1903-1903
Andries Geerlings
G:
02 apr 1903
Beilen
O:
18 apr 1903
Beilen
Aaltje Geerlings
1904-
Aaltje Geerlings
G:
06 jul 1904
Assen
Gerrit Bakker
1902-
Gerrit Bakker
G:
1902
Zwijndrecht
H:
14 jul 1927
Zwijndrecht
Andries Geerlings
1908-
Andries Geerlings
G:
22 dec 1908
Gasselte
Marinus Geerlings
1917-1941
Marinus Geerlings
G:
1917
Zwijndrecht
O:
28 mrt 1941
Rotterdam
Marinus Geerlings
1874-
Marinus Geerlings
G:
08 mei 1874
Bovensmilde, Smilde
Anna Kiers
1877-1933
Anna Kiers
G:
16 sep 1877
Smilde
H:
30 nov 1898
Assen
O:
31 mrt 1933
Zwijndrecht
Geertruida Geerlings
1876-1963
Geertruida Geerlings
G:
17 mrt 1876
Bovensmilde, Smilde
O:
15 sep 1963
Assen
Harm Kuik
1863-1922
Harm Kuik
G:
18 jul 1863
Smilde
H:
29 apr 1904
Smilde
O:
08 okt 1922
Smilde
Emelia van Zonneveld
1833-1927
Emelia van Zonneveld
G:
26 jun 1833
Veenhuizen, Norg
O:
27 jul 1927
Zwolle
Johannes Geerlings
1816-1893
Johannes Geerlings
G:
30 aug 1816
Rotterdam
H:
15 mei 1858
Norg
O:
01 okt 1893
Bovensmilde, Smilde
Johanna Maria van Zonneveld
1834-1834
Johanna Maria van Zonneveld
G:
13 okt 1834
Veenhuizen, Norg
O:
08 mei 1834
Veenhuizen, Norg
Abraham van Zonneveld
1836-1836
Abraham van Zonneveld
G:
12 apr 1836
Veenhuizen, Norg
O:
17 apr 1836
Veenhuizen, Norg
Hendrik de Jong
1864-
Hendrik de Jong
G:
1864
Amsterdam
Trijntje Dekker
1871-
Trijntje Dekker
G:
1871
Wormer
H:
06 apr 1902
Wormerveer
Johanna Maria de Jong
1865-1915
Johanna Maria de Jong
G:
1865
Amsterdam
O:
18 nov 1915
Amsterdam
Johannes Hildering
1859-
Johannes Hildering
G:
1859
Wormerveer
H:
20 mrt 1887
Wormerveer
Johanna Maria van Zonneveld
1837-
Johanna Maria van Zonneveld
G:
06 mei 1837
Veenhuizen, Norg
O:
Amsterdam?
Hendrik de Jong
1826-
Hendrik de Jong
G:
02 dec 1826
Wormerveer
H:
18 mei 1863
Norg
O:
Amsterdam?
Andries van Zonneveld
1839-1839
Andries van Zonneveld
G:
03 mrt 1839
Veenhuizen, Leek
O:
12 jul 1839
Veenhuizen, Norg
Andries van Zonneveld
1840-1894
Andries van Zonneveld
G:
18 mei 1840
Veenhuizen, Norg
O:
03 jul 1894
Ermelo
Ouders
Johannes Philippus Moser
Belia van Clodewijk
Johanna Maria Moser
1799-1874
Johanna Maria Moser
G:
20 aug 1799
Heusden
O:
20 jul 1874
Veenhuizen, Norg
Andries van Zonneveld
1792-1865
Andries van Zonneveld
G:
( nov.1792)
Leiden
H:
28 mrt 1828
Heusden N.B.
O:
11 dec 1865
Veenhuizen, Norg