Zoek familienaam:
Voorna(a)m(en):
Geavanceerd zoeken
Contact
Familienamen
Wat is er nieuw
Bladwijzers
Foto's
(Levens)verhalen
Documenten
Albums
Begraafplaatsen
Grafstenen
Data & Verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Startpagina
Zoek
Zoek
Familienamen
Plaatsen
Datums
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentjes
Doopakte
Geboorteakte
Het team
Huwelijksakte
Huwelijkse bijlagen
Krantenartikel
Nieuwsbrieven
Notulen
Overlijdensakte
Presentatie
Familiedagen
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
Contact
English
French
German
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
|
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Print
Voeg bladwijzer toe
Marieke Harms
1739 - 1785 (45 )
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Emo Hendriks Pater
1758-1775
Emo Hendriks Pater
G:
25 apr 1758
Meeden
O:
19 aug 1775
Meeden
Antje Geerts Pater
1814-1840
Antje Geerts Pater
G:
12 aug 1814
Westerlee
O:
21 apr 1840
Scheemda
Geertje Geerts Pater
1817-1875
Geertje Geerts Pater
G:
19 jun 1817
Westerlee
O:
06 jul 1875
Heiligerlee
Berend Hindrik Hensen
1821-na 1878
Berend Hindrik Hensen
G:
19 feb 1821
Westerlee
H:
03 sep 1842
Scheemda
O:
na 1878
Harm Pater
1819-1872
Harm Pater
G:
11 dec 1819
Westerlee
O:
27 jul 1872
Winschoten
Maria Pater
1822-1890
Maria Pater
G:
06 jul 1822
Scheemda
O:
31 dec 1890
Wedde
Hindrik Kracht
1817-1881
Hindrik Kracht
G:
04 jan 1817
Winschoten
H:
23 mei 1855
Wedde
O:
19 mei 1881
Wedde
Hinderika Pater
1822-1905
Hinderika Pater
G:
06 jul 1822
Scheemda
O:
15 sep 1905
Oomslag Onstwedde
Jan Harms Plaat
1838-1878
Jan Harms Plaat
G:
02 jun 1838
Nieuwolda
H:
27 jun 1863
Nieuwolda
O:
30 jan 1878
Oomslag Onstwedde
Jantje Pater
1825-1896
Jantje Pater
G:
04 sep 1825
Scheemda
O:
12 jan 1896
Finsterwolde
Gerrit Diepenbroek
1820-1891
Gerrit Diepenbroek
G:
07 mei 1820
Veendam
H:
28 dec 1855
Finsterwolde
O:
02 dec 1891
Finsterwolde
Hindrik Pater
1828-1882
Hindrik Pater
G:
03 dec 1828
Westerlee
O:
27 sep 1882
Winschoten
Anna Kiewiet
1829-1910
Anna Kiewiet
G:
07 feb 1829
Eexta
H:
27 apr 1850
Scheemda
O:
15 feb 1910
Winschoten
Geert Harms Pater
1787-1861
Geert Harms Pater
G:
26 mei 1787
Winschoten
O:
17 dec 1861
Scheemda
Hilje Hendriks Stadens
1790-1865
Hilje Hendriks Stadens
G:
20 jun 1790
Scheemda
H:
20 jun 1813
Westerlee
O:
01 jan 1865
Scheemda
Harm Hoffenkamp
1810-1812
Harm Hoffenkamp
G:
14 jul 1810
Winschoten
O:
15 feb 1812
Winschoten
Harm Jans Hoffenkamp
1812-1812
Harm Jans Hoffenkamp
G:
04 mrt 1812
Winschoten
O:
04 mrt 1812
Winschoten
Maria Henderika Jans Hoffenkamp
1813-1874
Maria Henderika Jans Hoffenkamp
G:
28 apr 1813
Winschoten
O:
27 dec 1874
Zuidbroek
Simon Jans Karels
1804-1889
Simon Jans Karels
G:
27 aug 1804
Bellingwolde
H:
18 mei 1841
Winschoten
O:
20 dec 1889
Zuidbroek
Levenloos Hoffenkamp
1815-1815
Levenloos Hoffenkamp
G:
27 feb 1815
Winschoten
O:
27 feb 1815
Winschoten
Anja Aukes Hoffenkamp
1816-1894
Anja Aukes Hoffenkamp
G:
06 mrt 1816
Winschoten
O:
08 sep 1894
Helpman gem. Haren
Hindrik Groenewolt
1816-1890
Hindrik Groenewolt
G:
18 feb 1816
Groningen
H:
20 mei 1841
Groningen
O:
19 jan 1890
Groningen
Geertje Hoffenkamp
1818-1855
Geertje Hoffenkamp
G:
21 jan 1818
Winschoten
O:
02 mrt 1855
Winschoten
Harmke Hoffenkamp
1820-1820
Harmke Hoffenkamp
G:
12 feb 1820
Winschoten
O:
02 dec 1820
Winschoten
Marieke Harms Pater
1789-1828
Marieke Harms Pater
G:
19 apr 1789
Bovenburen
O:
01 dec 1828
Winschoten
Jan Geerts Hoffenkamp
1782-1821
Jan Geerts Hoffenkamp
G:
29 dec 1782
Eexta/Scheemda
H:
06 apr 1810
Winschoten
O:
16 mrt 1821
Winschoten
Cornelius Boven
1824-1866
Cornelius Boven
G:
04 jan 1824
Winschoten
O:
04 feb 1866
Wildervank
Fennechien Koops Zijl
1829-1850
Fennechien Koops Zijl
G:
30 jan 1829
Noordbroek
H:
15 nov 1849
Noordbroek
O:
05 mrt 1850
Zuiderveen Gem. Noordbroek
Hinderika Roelfs de Jonge
1818-1868
Hinderika Roelfs de Jonge
G:
14 nov 1818
Wildervank
H:
19 dec 1863
Wildervank
O:
04 dec 1868
Wildervank
Jacoba Boven
1825-1899
Jacoba Boven
G:
21 nov 1825
Winschoten
O:
14 jan 1899
Winschoten
Hindrik Kunst
1819-1856
Hindrik Kunst
G:
02 jun 1819
Bellingwolde
H:
29 okt 1846
Winschoten
O:
08 jun 1856
Winschoten
Elzo Elzinga
1822-1910
Elzo Elzinga
G:
05 feb 1822
Midwolda Oostwold
H:
27 jun 1877
Winschoten
O:
23 feb 1910
Winschoten
Harmina Boven
1828-1829
Harmina Boven
G:
29 mei 1828
Winschoten
O:
25 okt 1829
Winschoten
Hendrik Cornelis Boven
1799-1861
Hendrik Cornelis Boven
G:
07 mrt 1799
Heiligerlee
H:
10 mei 1823
Winschoten
O:
10 sep 1861
Winschoten
Hindrik Harms Pater
1792-1812
Hindrik Harms Pater
G:
01 apr 1792
Winschoten
O:
10 mrt 1812
Winschoten
Maria Lubberts
1823-1890
Maria Lubberts
G:
23 sep 1823
Winschoten
O:
08 nov 1890
Ekamp gem. Finsterwolde
Filippus Hassing
1823-1882
Filippus Hassing
G:
30 okt 1823
Scheemda
H:
18 mei 1853
Midwolda
O:
30 sep 1882
Ekamp gem. Finsterwolde
Anje Lubberts
1825-1842
Anje Lubberts
G:
03 okt 1825
Winschoten
O:
18 jul 1842
Winschoten
Harmina Lubberts
1828-1905
Harmina Lubberts
G:
26 mrt 1828
Winschoten
O:
09 dec 1905
Westerlee gem. Scheemda
Pieter Geukens
1826-1898
Pieter Geukens
G:
13 jun 1826
Westerlee gtem. Scheemda
H:
14 sep 1855
Winschoten
O:
29 sep 1898
Westerlee Gem. Scheemda
Lukje Lubberts
1831-1864
Lukje Lubberts
G:
03 apr 1831
Winschoten
O:
19 mrt 1864
Sappemeer
Geert Roggen
1828-1895
Geert Roggen
G:
06 jan 1828
Sappemeer
H:
28 mei 1859
Sappemeer
O:
04 nov 1895
Valthermond gem. Odoorn
Reintje Lubberts
1833-1914
Reintje Lubberts
G:
19 aug 1833
Winschoten
O:
21 jan 1914
Odoorn
Geert Roggen
1828-1895
Geert Roggen
G:
06 jan 1828
Sappemeer
H:
22 feb 1865
Sappemeer
O:
04 nov 1895
Valthermond gem. Odoorn
Willemtje Lubberts
1835-1901
Willemtje Lubberts
G:
02 dec 1835
Winschoten
O:
12 okt 1901
Westerlee
Ritzo Bloem
1835-1911
Ritzo Bloem
G:
18 mei 1835
Westerlee
H:
25 okt 1862
Scheemda
O:
17 feb 1911
Westerlee
Reintje Harms Pater
1794-1835
Reintje Harms Pater
G:
21 sep 1794
Bovenburen
O:
26 dec 1835
Winschoten
Poppo Jurjens Lubberts
1797-1840
Poppo Jurjens Lubberts
G:
08 jan 1797
Meeden
H:
18 mei 1821
Scheemda
O:
24 okt 1840
Winschoten
Anje Grijze
1829-1829
Anje Grijze
G:
02 feb 1829
Midwolda
O:
06 feb 1829
Midwolda
Harm Grijze
1829-1829
Harm Grijze
G:
02 feb 1829
Midwolda
O:
06 feb 1829
Midwolda
Anje Grijze
1830-1830
Anje Grijze
G:
03 feb 1830
Midwolda
O:
14 jul 1830
Midwolda
Harm Grijze
1831-1909
Harm Grijze
G:
03 apr 1831
Midwolda
O:
05 dec 1909
Morige gem. Wedde
Hilligje Rensema
1834-1899
Hilligje Rensema
G:
23 jun 1834
Blijham gem.Wedde
H:
26 mei 1860
Wedde
O:
23 feb 1899
Lutjeloo gem. Wedde
Geert Grijze
1834-1911
Geert Grijze
G:
30 sep 1834
Oostwold/Midwolda
O:
30 mrt 1911
Finsterwolde
Houwke Jansen
1836-1900
Houwke Jansen
G:
19 nov 1836
Finsterwolde
H:
15 nov 1861
Midwolda
O:
29 aug 1900
Finsterwolde
Aaffien Haijes
1838-1927
Aaffien Haijes
G:
23 jan 1838
Zuidbroek
H:
11 mrt 1903
Finsterwolde
O:
14 mei 1927
Finsterwolde
Antonie Grijze
1837-1897
Antonie Grijze
G:
30 dec 1837
Oostwold
O:
14 feb 1897
Oostwold gem Midwolda
Aaffien Haijes
1838-1927
Aaffien Haijes
G:
23 jan 1838
Zuidbroek
H:
26 mei 1866
Wedde
O:
14 mei 1927
Finsterwolde
Willemtje Harms Pater
1797-1870
Willemtje Harms Pater
G:
30 dec 1797
Winschoten
O:
22 jul 1870
Midwolda
Harm Harms Grijze
1795-1860
Harm Harms Grijze
G:
12 nov 1795
Winschoten
H:
04 mei 1828
Midwolda
O:
26 nov 1860
Midwolda
Pieter Harms Pater
1799-(v 1815)
Pieter Harms Pater
G:
13 jul 1799
Winschoten
O:
(v 1815)
Harm Mandema
1825-1826
Harm Mandema
G:
14 dec 1825
Oostwold
O:
30 jun 1826
Oostwold
Harm Mandema
1827-1832
Harm Mandema
G:
20 mrt 1827
Oostwold
O:
03 mrt 1832
Oostwold
Anje Mandema
1830-1864
Anje Mandema
G:
15 feb 1830
Oostwold
O:
04 jun 1864
Oostwold
Harm Engels Reints
1830-1900
Harm Engels Reints
G:
20 feb 1830
Vlagtwedde
H:
18 mei 1859
Finsterwolde
O:
02 aug 1900
Oostwold
Jantje Harms Pater
1801-1847
Jantje Harms Pater
G:
29 sep 1801
Winschoten
O:
23 jun 1847
Midwolda
Gerrit Fokkes Mandema
1796-1841
Gerrit Fokkes Mandema
G:
08 mrt 1796
Oude Pekela
H:
15 mei 1825
Midwolda
O:
25 dec 1841
Midwolda
Kornelis Pater
1805-1824
Kornelis Pater
G:
11 dec 1805
Bovenburen
O:
01 jan 1824
Winschoten
Harm Hendriks Pater
1760-1819
Harm Hendriks Pater
G:
07 nov 1760
Meeden
O:
20 okt 1819
Winschoten
Antje Geerts Boven
1764-1822
Antje Geerts Boven
G:
mrt 1764
Westerlee
H:
21 mei 1786
Winschoten
O:
04 jun 1822
Winschoten
Nantke Hendriks Pater
1762-1762
Nantke Hendriks Pater
G:
12 nov 1762
Meeden
O:
1762
Meeden
Martje Hendriks Pater
1820-1898
Martje Hendriks Pater
G:
11 mrt 1820
Meeden
O:
24 dec 1898
Westerlee
Jan Hinderks Haan
1817-1892
Jan Hinderks Haan
G:
10 jan 1817
Meeden
H:
05 feb 1842
Meeden
O:
02 apr 1892
Meeden
Zaartje Hendriks Pater
1823-1905
Zaartje Hendriks Pater
G:
11 feb 1823
Meeden
O:
16 nov 1905
Velp
Hendrik Harms van der Broek
1819-1865
Hendrik Harms van der Broek
G:
15 jul 1819
Slochteren
H:
10 aug 1844
Meeden
O:
23 jun 1865
Slochteren
Nantke Hindrik Pater
1825-1893
Nantke Hindrik Pater
G:
30 sep 1825
Meeden
O:
27 nov 1893
Veensloot
Trientje Jans van Oosten
1825-1888
Trientje Jans van Oosten
G:
11 nov 1825
Meeden
H:
19 mei 1857
Meeden
O:
11 okt 1888
Veensloot
Jan Pater
1829-1831
Jan Pater
G:
07 jan 1829
Meeden
O:
27 jul 1831
Meeden
Hindrik Nantkes Pater
1798-1880
Hindrik Nantkes Pater
G:
20 feb 1798
Meeden
O:
20 mrt 1880
Meeden
Zwaantje Jans Jager
1795-1829
Zwaantje Jans Jager
G:
31 okt 1795
Veendam
H:
14 nov 1819
Meeden
O:
14 jan 1829
Meeden
Hemmo Pater
1830-1911
Hemmo Pater
G:
23 okt 1830
Meeden
O:
04 jan 1911
Rotterdam
Maria Catharina Kording
1833-1903
Maria Catharina Kording
G:
30 dec 1833
Rotterdam
H:
20 mrt 1861
Rotterdam
O:
29 mei 1903
Rotterdam
Trientje Hendriks Pater
1833-na 1907
Trientje Hendriks Pater
G:
13 dec 1833
Meeden
O:
na 1907
Homberg Meppel?
Tammo Hendriks Pater
1836-1838
Tammo Hendriks Pater
G:
13 aug 1836
Meeden
O:
24 jun 1838
Meeden
Lammechien Jans Jager
1804-1837
Lammechien Jans Jager
G:
05 feb 1804
Veendam
H:
07 nov 1829
Meeden
O:
20 sep 1837
Meeden
Metje Hendriks Pater
1840-1892
Metje Hendriks Pater
G:
19 jul 1840
Meeden
O:
07 dec 1892
Meeden
Christiaan Drenth
1840-1922
Christiaan Drenth
G:
11 feb 1840
Midwolda
H:
11 apr 1863
Meeden
O:
09 jan 1922
Meeden
Fieke Egberts Prins
1794-1861
Fieke Egberts Prins
G:
18 nov 1794
Meeden
H:
21 apr 1838
Meeden
O:
18 mrt 1861
Meeden
Geert Dodde
1827-(v 1831)
Geert Dodde
G:
12 feb 1827
Meeden
O:
(v 1831)
Meeden
Martje Hindriks Dodde
1828-1829
Martje Hindriks Dodde
G:
01 mei 1828
Meeden
O:
18 okt 1829
Meeden
Geert Dodde(ma)
1831-1908
Geert Dodde(ma)
G:
02 jul 1831
Muntendam
O:
26 jul 1908
Veendam
Grietje Bos
1833-1923
Grietje Bos
G:
06 nov 1833
Midwolda
H:
07 jan 1855
Veendam
O:
10 dec 1923
Veendam
Martje Doddema
1833-1910
Martje Doddema
G:
22 feb 1833
Meeden
O:
29 sep 1910
Veendam
Pieter van Lange
1828-1867
Pieter van Lange
G:
31 okt 1828
Beerta
H:
01 mrt 1856
Veendam
O:
07 apr 1867
Veendam
Harm Bos
1831-1895
Harm Bos
G:
11 feb 1831
Veendam
H:
08 aug 1868
Veendam
O:
02 feb 1895
Groningen
Geertje Doddema
1834-1859
Geertje Doddema
G:
11 dec 1834
Meeden
O:
20 jun 1859
Zuidbroek
Johannes Steenhuis
1827-1877
Johannes Steenhuis
G:
12 feb 1827
Zuidbroek
H:
17 jul 1858
Veendam
O:
13 dec 1877
Korte Akkers gem. Veendam
Nantko Dodde
1836-1919
Nantko Dodde
G:
15 nov 1836
Meeden
O:
06 nov 1919
Veendam
Annechien van de Wal
1838-1929
Annechien van de Wal
G:
01 jun 1838
Midwolda
H:
25 aug 1860
Veendam
O:
07 jan 1929
Veendam
Albertje Doddema
1838-1922
Albertje Doddema
G:
10 nov 1838
Meeden
O:
03 apr 1922
Smilde
Pieter Onnes Fokkens
1834-1903
Pieter Onnes Fokkens
G:
19 sep 1834
Eexta gem. Scheemda
H:
22 nov 1862
Veendam
O:
15 okt 1903
Kloosterveen Smilde
Maria Doddema
1840-1877
Maria Doddema
G:
25 jul 1840
Meeden
O:
23 jan 1877
Heereweg gem. Meeden
Jan Dijk
1845-1923
Jan Dijk
G:
30 jan 1845
Meeden
H:
05 apr 1869
Meeden
O:
02 jul 1923
Winschoten
Geessien Doddema
1842-1933
Geessien Doddema
G:
22 feb 1842
Meeden
O:
25 jan 1933
Veendam
Heinrich Bernhard Neddermeijer
1825-1889
Heinrich Bernhard Neddermeijer
G:
1825
Pattensen Dld.
H:
14 nov 1863
Veendam
O:
09 jan 1889
Veendam
Willemtje Dodde
1844-1935
Willemtje Dodde
G:
05 jan 1844
Veendam
O:
16 dec 1935
Veendam
Rijkent Lamain
1845-1918
Rijkent Lamain
G:
28 mrt 1845
Muntendam
H:
09 jun 1866
Veendam
O:
14 jul 1918
Veendam
Tammechien Doddema
1846-1847
Tammechien Doddema
G:
06 jun 1846
Korte Akkers Veendam
O:
29 jul 1847
Veendam
Trijntje Dodde(ma)
1850-1933
Trijntje Dodde(ma)
G:
11 apr 1850
Veendam
O:
28 jan 1933
Veendam
Johannes Jager
1851-1944
Johannes Jager
G:
29 okt 1851
Veendam
H:
13 mei 1871
Veendam
O:
09 dec 1944
Veendam
Trijntje Nantkes Pater
1805-1892
Trijntje Nantkes Pater
G:
18 jan 1805
Meeden
O:
12 aug 1892
Veendam
Hendrik Geerts Dodde(ma)
1808-1891
Hendrik Geerts Dodde(ma)
G:
23 feb 1808
Scheemda
H:
15 dec 1826
Muntendam
O:
18 dec 1891
Scheemda
Harm Tammes Pater
1830-1866
Harm Tammes Pater
G:
10 nov 1830
Meeden
O:
18 okt 1866
Veendam
Janke Bossema
1828-1906
Janke Bossema
G:
14 mrt 1828
Muntendam
H:
18 jan 1855
Veendam
O:
15 okt 1906
Veendam
Nantke Tammes Pater
1835-1860
Nantke Tammes Pater
G:
01 dec 1835
Meeden
O:
13 feb 1860
Veendam
Grietje Tammes Pater
1838-1838
Grietje Tammes Pater
G:
16 jun 1838
Veendam
O:
03 sep 1838
Veendam
Grietje Tammes Pater
1839-1917
Grietje Tammes Pater
G:
02 okt 1839
Veendam
O:
02 mrt 1917
Veendam
Martje Tammes Pater
1842-1886
Martje Tammes Pater
G:
07 feb 1842
Veendam
O:
18 nov 1886
Veendam
Harko Bakker
1844-1920
Harko Bakker
G:
13 okt 1844
Muntendam
H:
25 okt 1866
Muntendam
O:
21 apr 1920
Veendam
Hindrik Tammes Pater
1845-1848
Hindrik Tammes Pater
G:
15 nov 1845
Veendam
O:
20 mrt 1848
Veendam
Willemtje Tammes Pater
1850-1931
Willemtje Tammes Pater
G:
10 dec 1850
Veendam
O:
11 mrt 1931
Veendam
Jan Tonnis Oldenburger
1848-1913
Jan Tonnis Oldenburger
G:
09 feb 1848
Veendam
H:
09 dec 1871
Veendam
O:
05 mei 1913
Veendam
Tammo Nantkes Pater
1808-1889
Tammo Nantkes Pater
G:
20 aug 1808
Meeden
O:
14 nov 1889
Veendam
Willemtje Harms Hensen(s)
1811-(na 1871/89)
Willemtje Harms Hensen(s)
G:
14 feb 1811
Meeden
H:
03 mei 1834
Meeden
O:
(na 1871/89)
Nantke Hendriks Pater
1764-1850
Nantke Hendriks Pater
G:
13 mrt 1764
Meeden
O:
22 feb 1850
Meeden
Martje Tammes Ebbens
1769-1837
Martje Tammes Ebbens
G:
17 dec 1769
Meeden
H:
29 apr 1797
Meeden
O:
07 okt 1837
Zuidbroek
Wieke Hendriks Pater
1766-1785
Wieke Hendriks Pater
G:
15 aug 1766
Meeden
O:
21 mrt 1785
Meeden
Cornelius Boven
1824-1866
Cornelius Boven
G:
04 jan 1824
Winschoten
O:
04 feb 1866
Wildervank
Fennechien Koops Zijl
1829-1850
Fennechien Koops Zijl
G:
30 jan 1829
Noordbroek
H:
15 nov 1849
Noordbroek
O:
05 mrt 1850
Zuiderveen Gem. Noordbroek
Hinderika Roelfs de Jonge
1818-1868
Hinderika Roelfs de Jonge
G:
14 nov 1818
Wildervank
H:
19 dec 1863
Wildervank
O:
04 dec 1868
Wildervank
Jacoba Boven
1825-1899
Jacoba Boven
G:
21 nov 1825
Winschoten
O:
14 jan 1899
Winschoten
Hindrik Kunst
1819-1856
Hindrik Kunst
G:
02 jun 1819
Bellingwolde
H:
29 okt 1846
Winschoten
O:
08 jun 1856
Winschoten
Elzo Elzinga
1822-1910
Elzo Elzinga
G:
05 feb 1822
Midwolda Oostwold
H:
27 jun 1877
Winschoten
O:
23 feb 1910
Winschoten
Harmina Boven
1828-1829
Harmina Boven
G:
29 mei 1828
Winschoten
O:
25 okt 1829
Winschoten
Hendrik Cornelis Boven
1799-1861
Hendrik Cornelis Boven
G:
07 mrt 1799
Heiligerlee
O:
10 sep 1861
Winschoten
Marieke Harms Pater
1789-1828
Marieke Harms Pater
G:
19 apr 1789
Bovenburen
H:
10 mei 1823
Winschoten
O:
01 dec 1828
Winschoten
Geessien Folkerts Hazelhof(f)
1791-na 1861
Geessien Folkerts Hazelhof(f)
G:
1791
Winschoten
H:
03 mrt 1831
Winschoten
O:
na 1861
Albertje Epkes Boven
1825-1906
Albertje Epkes Boven
G:
22 mei 1825
Westerlee gem. Scheemda
O:
09 mei 1906
Heiligerlee gem. Scheemda
Hindrik Pronk
1827-1857
Hindrik Pronk
G:
21 mei 1827
Gieten
H:
27 apr 1850
Winschoten
O:
30 nov 1857
Westerlee
Epke Cornelius Boven
1801-1851
Epke Cornelius Boven
G:
01 mrt 1801
Westerlee
O:
10 okt 1851
Westerlee
Maria Tonnis Voorthuis
1802-1856
Maria Tonnis Voorthuis
G:
21 jul 1802
Meeden
H:
16 apr 1825
Scheemda
O:
24 mei 1856
Westerlee Scheemda
Kornelius Huisinga
1838-1847
Kornelius Huisinga
G:
15 okt 1838
Winschoten
O:
31 mei 1847
Winschoten
Berend Huisinga
1840-1914
Berend Huisinga
G:
12 feb 1840
Winschoten
O:
18 okt 1914
Winschoten
Geertruida Addens
1867-1930
Geertruida Addens
G:
26 nov 1867
Winschoten
H:
29 aug 1889
Winschoten
O:
09 jul 1930
Winschoten
Jakobjen Huisinga
1841-1908
Jakobjen Huisinga
G:
24 nov 1841
Winschoten
O:
22 feb 1908
Bovenstreek Meeden
Habbo Huisinga
1833-1864
Habbo Huisinga
G:
04 jul 1833
Winschoten
H:
27 mrt 1862
Winschoten
O:
19 dec 1864
Winschoten
Ties Diekema
1844-1919
Ties Diekema
G:
11 dec 1844
Eexta Scheemda
H:
24 mei 1871
Winschoten
O:
23 feb 1919
Beilen
Jullo Huisinga
1843-na 1885
Jullo Huisinga
G:
10 sep 1843
Winschoten
O:
na 1885
Usa
Anje Beekhuis
1844-na 1885
Anje Beekhuis
G:
31 jan 1844
Oostwolderhamrik Nieuwolda
H:
15 mei 1872
Winschoten
O:
na 1885
Usa
Tettje Huisinga
1845-1871
Tettje Huisinga
G:
03 jun 1845
Winschoten
O:
14 dec 1871
Winschoten
Kornelius Huisinga
1848-1865
Kornelius Huisinga
G:
05 apr 1848
Winschoten
O:
15 sep 1865
Winschoten
Marike Kornelius Boven
1803-1891
Marike Kornelius Boven
G:
25 sep 1803
Westerlee Scheemda
O:
22 feb 1891
Winschoten
Jannes Julles Huisinga
1807-1889
Jannes Julles Huisinga
G:
1807
Midwolda
H:
28 mei 1836
Winschoten
O:
22 okt 1889
Winschoten
Harm Epkes
1806-1806
Harm Epkes
G:
feb 1806
Westerlee
O:
14 mrt 1806
Westerlee
Jacobje Hendriks Pater
1768-1818
Jacobje Hendriks Pater
G:
21 jul 1768
Heiligerlee gem. Meeden
O:
12 sep 1818
Westerlee
Cornelius Epkes
1759-1806
Cornelius Epkes
G:
22 mrt 1759
Eexta
H:
20 mei 1798
Westerlee
O:
1806
Grietje Derks
1808-1827
Grietje Derks
G:
03 nov 1808
Westerlee
O:
01 mei 1827
Westerlee gem. Scheemda
Catharina Jacoba Koning
1845-1846
Catharina Jacoba Koning
G:
19 jul 1845
Groningen
O:
08 jan 1846
Groningen
Tettje Derks
1812-1846
Tettje Derks
G:
29 jul 1812
Westerlee
O:
23 jun 1846
Groningen
Joannes Koning
1813-
Joannes Koning
G:
02 okt 1813
Zuidwolde
H:
22 jun 1845
Groningen
Wijbo Derks Kuiper
1763-1815
Wijbo Derks Kuiper
G:
27 nov 1763
Noordbroek
H:
10 mei 1807
Westerlee
O:
13 dec 1815
Westerlee
Freerk Klenke
1838-1898
Freerk Klenke
G:
30 aug 1838
Nieuwe Pekela
O:
18 apr 1898
Zuidwending Veendam
Geesjen Hazewinkel
1837-
Geesjen Hazewinkel
G:
08 mei 1837
Veendam
H:
21 mei 1864
Veendam
Hindrik Klenke
1842-1915
Hindrik Klenke
G:
02 jan 1842
Nieuwe Pekela
O:
25 sep 1915
Wildervank
Jansie Lever
1845-1911
Jansie Lever
G:
12 jan 1845
Wildervank
H:
24 apr 1880
Wildervank
O:
24 jan 1911
Wildervank
Tjark Klenke
1842-1842
Tjark Klenke
G:
02 jan 1842
Nieuwe Pekela
O:
08 jan 1842
Nieuwe Pekela
Grietje Freerks Matheser
1797-1859
Grietje Freerks Matheser
G:
12 nov 1797
Hoogezand
O:
14 aug 1859
Nieuwe Pekela
Friderik Hendrik Klenke
1804-na 1880
Friderik Hendrik Klenke
G:
15 sep 1804
Nieuwe Pekela
H:
04 apr 1829
Nieuwe Pekela
O:
na 1880
Veendam?
Maria Tonkens
1799-(v 1838)
Maria Tonkens
G:
17 mrt 1799
Hoogezand
O:
(v 1838)
Marchijn Matheser
1801-
Marchijn Matheser
G:
01 feb 1801
Nieuwe Pekela
Tonke Matheser
1803-
Tonke Matheser
G:
13 mei 1803
Nieuwe Pekela
Hindericus Josephus Kremer
1842-1891
Hindericus Josephus Kremer
G:
24 apr 1842
Groningen
O:
13 feb 1891
Meppel
Grietje Magdalena Boerma
1844-1901
Grietje Magdalena Boerma
G:
11 mrt 1844
Groningen
H:
23 apr 1868
Groningen
O:
23 nov 1901
Meppel
Anje Tonkens
1805-1860
Anje Tonkens
G:
24 nov 1805
Nieuwe Pekela
O:
07 jul 1860
Groningen
Jan Kremer
1813-1894
Jan Kremer
G:
20 mei 1813
Windeweer
H:
20 mei 1841
Groningen
O:
26 jan 1894
Groningen
Tetje Hendriks Pater
1771-1806
Tetje Hendriks Pater
G:
11 jan 1771
Meeden
O:
09 feb 1806
Nieuwe Pekela
Freerk Tonkens Matheser
1771-1838
Freerk Tonkens Matheser
G:
23 jan 1771
Hoogezand
H:
29 jan 1797
Hoogezand
O:
28 jan 1838
Nieuwe Pekela
Jantje Hendriks Pater
1817-1865
Jantje Hendriks Pater
G:
24 jan 1817
Meeden
O:
02 nov 1865
Midwolda
Beno Gerardus Doedens
1818-1860
Beno Gerardus Doedens
G:
14 mrt 1818
Scheemda
H:
30 mei 1845
Scheemda
O:
25 aug 1860
Scheemda
Harm Hendriks Pater
1818-1872
Harm Hendriks Pater
G:
11 dec 1818
Meeden
O:
27 jul 1872
Winschoten
Trientje Pater
1821-1839
Trientje Pater
G:
22 jan 1821
Meeden
O:
01 nov 1839
Duurkenakker
Deddo Hendriks Pater
1822-1908
Deddo Hendriks Pater
G:
09 dec 1822
Meeden
O:
09 mrt 1908
Duurkenakker
Geertje Tiedes Uildriks
1823-1904
Geertje Tiedes Uildriks
G:
02 jan 1823
Winschoten
H:
18 mei 1847
Winschoten
O:
18 okt 1904
Duurkenakker
Pieter Hendriks Pater
1826-1872
Pieter Hendriks Pater
G:
08 jan 1826
Meeden
O:
24 apr 1872
Scheemda
Geessiena Gerrits Ham
1816-1897
Geessiena Gerrits Ham
G:
24 dec 1816
Midwolda
H:
27 jun 1848
Scheemda
O:
05 mei 1897
Scheemda
Geertje Pater
1831-1912
Geertje Pater
G:
27 mei 1831
Muntendam
O:
10 feb 1912
Midwolda
Tonnis Baas
1830-1914
Tonnis Baas
G:
18 jul 1830
Oosterwold
H:
11 sep 1854
Midwolda
O:
04 jan 1914
Midwolda
Hendrik Deddes Pater
1794-1847
Hendrik Deddes Pater
G:
09 nov 1794
Meeden
O:
24 mrt 1847
Muntendam/Duurkenakker
Grietje Pieters Wol
1785-1844
Grietje Pieters Wol
G:
16 jul 1785
Scheemda
H:
09 jun 1815
Meeden
O:
07 feb 1844
Muntendam/Duurkenakker
Deddo Jacobs Gerringa
1823-1906
Deddo Jacobs Gerringa
G:
18 mrt 1823
Meeden
O:
18 jul 1906
Groningen
Dina Hindriks Oldenburger
1820-1852
Dina Hindriks Oldenburger
G:
17 sep 1820
Nieuwe Pekela
H:
21 jul 1845
Nieuwe Pekela
O:
21 jul 1852
Nieuwe Pekela
Mettje Hindriks Oldenburger
1823-1853
Mettje Hindriks Oldenburger
G:
04 okt 1823
Nieuwe Pekela
H:
05 apr 1853
Nieuwe Pekela
O:
28 mei 1853
Nieuwe Pekela
Annechien Pathuis
1818-1913
Annechien Pathuis
G:
22 jun 1818
Oude Pekela
H:
09 feb 1854
Nieuwe Pekela
O:
26 apr 1913
Groningen
Bettje Gerringa
1824-1843
Bettje Gerringa
G:
14 dec 1824
Meeden
O:
19 jan 1843
Nieuwe Pekela
Hinderk Gerringa
1826-1907
Hinderk Gerringa
G:
31 mei 1826
Meeden
O:
25 nov 1907
Nieuwe Pekela
Riekeltje Mulder
1824-1905
Riekeltje Mulder
G:
16 jan 1824
Nieuwe Pekela
H:
29 mei 1857
Nieuwe Pekela
O:
11 jan 1905
Nieuwe Pekela
Jacoba Gerringa
1828-1864
Jacoba Gerringa
G:
07 mei 1828
Meeden
O:
21 aug 1864
Sappemeer
Luitje Oomkes
1812-1904
Luitje Oomkes
G:
14 sep 1812
Harkstede
H:
13 okt 1860
Nieuwe Pekela
O:
13 apr 1904
Sappemeer
Jan Gerringa
1830-1903
Jan Gerringa
G:
10 apr 1830
Meeden
O:
02 jul 1903
Nieuwe Pekela
Jeltje Bontekoe
1839-1925
Jeltje Bontekoe
G:
09 jul 1839
Wildervank
H:
16 mei 1860
Wildervank
O:
24 jul 1925
Nieuwe Pekela
Jantje Gerringa
1832-1928
Jantje Gerringa
G:
03 okt 1832
Nieuwe Pekela
O:
10 okt 1928
Veendam
Jans Kamminga
1830-1891
Jans Kamminga
G:
17 nov 1830
Veendam
H:
19 dec 1857
Nieuwe Pekela
O:
20 mei 1891
Ommelanderwijk gem. Veendam
Grietje Gerringa
1834-1926
Grietje Gerringa
G:
30 aug 1834
Nieuwe Pekela
O:
17 jan 1926
Ommelanderwijk Veendam
Hindrik Geerts Vegter
1823-1894
Hindrik Geerts Vegter
G:
22 sep 1823
Veendam
H:
29 dec 1855
Veendam
O:
10 jan 1894
Ommelanderwijk gem. Veendam
Jacob Jacobs Gerringa
1836-1865
Jacob Jacobs Gerringa
G:
20 sep 1836
Nieuwe Pekela
O:
30 apr 1865
Nieuwe Pekela
Geertje Gerringa
1839-1920
Geertje Gerringa
G:
08 feb 1839
Nieuwe Pekela
O:
27 nov 1920
Emmen
Klaas Panjer
1831-1915
Klaas Panjer
G:
14 jul 1831
Oude Pekela
H:
22 jan 1858
Nieuwe Pekela
O:
13 jun 1915
Emmen
Harm Gerringa
1841-1922
Harm Gerringa
G:
17 okt 1841
Nieuwe Pekela
O:
25 mei 1922
Nieuwe Pekela
Hinderkien Lingbeek
1846-1924
Hinderkien Lingbeek
G:
16 jan 1846
Nieuwe Pekela
H:
17 nov 1870
Nieuwe Pekela
O:
14 nov 1924
Nieuwe Pekela
Geertjen Dedde Pater
1799-1867
Geertjen Dedde Pater
G:
21 jan 1799
Meeden
O:
26 okt 1867
Veendam
Jacob Jacobs Gerringa
1799-1864
Jacob Jacobs Gerringa
G:
10 dec 1799
Amsterdam
H:
30 nov 1822
Meeden
O:
12 sep 1864
Nieuwe Pekela
Jantje Pater
1825-1889
Jantje Pater
G:
04 jul 1825
Meeden
O:
14 dec 1889
Oude Pekela
Marten Dammer
1831-1873
Marten Dammer
G:
19 sep 1831
Midwolda
H:
21 apr 1859
Oude Pekela
O:
20 sep 1873
Oude Pekela
Jan Klein
1819-1903
Jan Klein
G:
10 feb 1819
Veendam
H:
11 okt 1879
Oude Pekela
O:
24 jun 1903
Heiligerlee
Kornelsien Pater
1828-1887
Kornelsien Pater
G:
31 jul 1828
Meeden
O:
02 apr 1887
Oude Pekela
Willem Jans Klein
1821-1901
Willem Jans Klein
G:
24 dec 1821
Veendam
H:
27 feb 1855
Meeden
O:
25 apr 1901
Nieuwe Pekela
Deddo Jans Pater
1830-1915
Deddo Jans Pater
G:
24 nov 1830
Meeden
O:
15 apr 1915
Westerlee
Aaltje Boer
1820-1887
Aaltje Boer
G:
09 mei 1820
Westerlee
H:
28 mei 1853
Scheemda
O:
27 aug 1887
Scheemda
Fempke Groeneveld
1839-1911
Fempke Groeneveld
G:
25 nov 1839
Oude Pekela
H:
12 dec 1889
Scheemda
O:
12 nov 1911
Westerlee gem. Scheemda
Hinderk Jans Pater
1833-1902
Hinderk Jans Pater
G:
19 sep 1833
Meeden
O:
31 dec 1902
Meeden
Martje Jurjens Knip
1835-1905
Martje Jurjens Knip
G:
29 nov 1835
Veendam
H:
22 okt 1858
Meeden
O:
01 mrt 1905
Westerlee gem. Scheemda
Harm Jans Pater
1836-1904
Harm Jans Pater
G:
03 mei 1836
Meeden
O:
26 apr 1904
Onstwedde
Fenna Bakker
1850-1922
Fenna Bakker
G:
23 jan 1850
Westerlee
H:
02 mei 1871
Scheemda
O:
22 mei 1922
Stadskanaal
Jan Jans Pater
1838-1853
Jan Jans Pater
G:
17 nov 1838
Meeden
O:
06 aug 1853
Meeden
Lupke Jans Pater
1841-1925
Lupke Jans Pater
G:
23 apr 1841
Meeden
O:
06 aug 1925
Stadskanaal
Wesselina Dorgeloos
1838-1864
Wesselina Dorgeloos
G:
26 nov 1838
Blijham
H:
08 jun 1864
Wedde
O:
16 okt 1864
Morige gem. Wedde
Aafien Houting
1834-1882
Aafien Houting
G:
04 okt 1834
Nieuwe Pekela
H:
05 mei 1869
Nieuwe Pekela
O:
14 mei 1882
Dendermonde gem. Borger
Johanna Kornelius Poortman
1843-1928
Johanna Kornelius Poortman
G:
21 jul 1843
Groningen
H:
26 mei 1883
Stadskanaal O
O:
24 apr 1928
Gasselternijveen
Jan Deddes Pater
1802-1883
Jan Deddes Pater
G:
15 okt 1802
Meeden
O:
18 jun 1883
Borger
Fennechien Hinderks Koetje
1800-1853
Fennechien Hinderks Koetje
G:
28 sep 1800
Veendam
H:
03 apr 1825
Meeden
O:
14 mei 1853
Meeden
Jantje Pater
1831-1917
Jantje Pater
G:
02 jan 1831
Scheemda
O:
31 mrt 1917
Westerlee
Gerrit Koerts
1830-1896
Gerrit Koerts
G:
09 feb 1830
Beerta
H:
04 dec 1852
Scheemda
O:
07 nov 1896
Scheemda
Onbekend
Annechien Pater
1833-1907
Annechien Pater
G:
05 feb 1833
Scheemda
O:
16 jan 1907
Meeden
Pieter Ottenga
1830-1895
Pieter Ottenga
G:
29 nov 1830
Meeden
H:
22 mei 1861
Meeden
O:
25 jan 1895
Meeden
Onbekend
Deddo Pater
1835-1910
Deddo Pater
G:
01 feb 1835
Westerlee Scheemda
O:
03 okt 1910
Winschoten
Hinderika Swarts
1828-1910
Hinderika Swarts
G:
02 apr 1828
Winschoten
H:
17 nov 1860
Scheemda
O:
24 okt 1910
Winschoten
Evertje Pater
1837-1918
Evertje Pater
G:
14 aug 1837
Scheemda
O:
14 jul 1918
Westerlee
Everhardus Boelman
1828-1858
Everhardus Boelman
G:
12 nov 1828
Midwolda
H:
01 apr 1858
Scheemda
O:
31 aug 1858
Scheemda
Lammert Bakker
1841-1908
Lammert Bakker
G:
10 feb 1841
Scheemda
H:
20 jun 1863
Scheemda
O:
13 dec 1908
Westerlee
Geertje Pater
1839-1883
Geertje Pater
G:
11 nov 1839
Westerlee
O:
27 feb 1883
Beerta
Siewert Froling
1843-1867
Siewert Froling
G:
24 aug 1843
Beerta
H:
10 jun 1865
Scheemda
O:
10 sep 1867
Beerta
Geert Jans Tuin
1845-1899
Geert Jans Tuin
G:
12 okt 1845
Beerta
H:
09 sep 1871
Beerta
O:
01 mrt 1899
Beerta
Aiko Harms Pater
1842-1912
Aiko Harms Pater
G:
24 okt 1842
Scheemda
O:
22 jun 1912
Westerlee
Ettje Egbers Prins
1845-1924
Ettje Egbers Prins
G:
13 sep 1845
Winschoten
H:
29 okt 1864
Scheemda
O:
14 feb 1924
Winschoten
Grietje Pater
1845-1846
Grietje Pater
G:
21 apr 1845
Scheemda
O:
14 mei 1846
Scheemda
Harm Deddes Pater
1807-1890
Harm Deddes Pater
G:
11 jan 1807
Meeden
O:
09 aug 1890
Scheemda
Antje Heikes Kars
1805-1896
Antje Heikes Kars
G:
24 feb 1805
Veendam
H:
07 aug 1830
Meeden
O:
15 jan 1896
Scheemda
Deddo Hendriks Pater
1773-1856
Deddo Hendriks Pater
G:
16 apr 1773
Meeden
O:
22 okt 1856
Nieuwe Pekela
Jantje Jans Kuntkes
1770-1843
Jantje Jans Kuntkes
G:
02 mei 1770
Amsterdam
H:
26 jul 1794
Meeden
O:
19 mei 1843
Meeden
Trijntje Hendriks Pater
1775-1780
Trijntje Hendriks Pater
G:
30 dec 1775
Meeden
O:
20 mei 1780
Meeden
Ouders
Harm Geerts
1706-1743
Wijke Deddes
1706-
Marieke Harms
1739-1785
Marieke Harms
G:
24 dec 1739
Meeden
O:
24 mei 1785
Meeden
Hinderk Emo's Pater
1734-1776
Hinderk Emo's Pater
G:
19 sep 1734
Meeden
H:
17 dec 1758
Meeden
O:
05 nov 1776
Meeden
Kraamkind
1780-1780
Kraamkind
G:
07 feb 1780
Meeden
O:
07 feb 1780
Meeden
Onbekend