| # |
Aantekeningen |
Verbonden met |
| 7359 |
Na een leven vol liefde, goedheid en dienstbaarheid voor ons allen, waaraan wij veel fijne herinneringen overhouden, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, lieve oma, fijne dochter, zus, schoonzus en tante.... | Lampe, Johanna Hiltje (I1687)
|
| 7360 |
Na een liefdevolle verpleging van twee jaar in de Schiphorst. | Zagers, Hendrik (I200)
|
| 7361 |
Na een liefdevolle verzorging in het bejaardenhuis "De Hoorn" te Marum. | Dalmolen, Anke (I2263)
|
| 7362 |
Na een liefdevolle verzorging in Verzorgingshuis "De Klinkenberg" te Ede is voor ons onverwact van ons heen gegaan... | Pater, Dirk (I1301)
|
| 7363 |
Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Zuiderheide" en het verpleeghuis "Gooizicht" te Hilversum is overleden onze lieve moeder..... | Pater, Janna Hendrika (I5399)
|
| 7364 |
Na een liefdevolle verzorging van 22 jaar in Verzorgingshuis "Bethanië". | Pater, Alida (I1060)
|
| 7365 |
Na een moeilijke ziekte periode, maar volledig verzoend met lot heeft de Heere op Zijn tijd tot Zich genomen mijn innig geliefde man, mijn zorgzame vader, .....
De Herv. Kerkbode 11-10-1996 Pater-Amerongen vermeldt:
Overleden
Op dinsdag 1 oktober overleed Albertus Klaas Pater, gewoond hebbend Kosterijweg 44, op de leeftijd van 57 jaar. Bij een aanrijding aan de Kosterijweg zakte Bart Pater in elkaar en helaas mocht de hulp aan hem verleend, niet meer baten. Al langere tijd was Pater niet in orde. Nadat hij vorig jaar zomer met een hartinfarct was opgenomen, was hij algeheel achteruit gegaan. Daar had hij het zelf ook goed moeilijk mee, al sprak hij er niet over. Pater was geen prater. Bovendien had het overlijden van twee van zijn oudere broers, eerder dit jaar, erg veel van hem gevergd.
Bart Pater had één passie: voetballen. Dat was afgelopen zaterdag op de begrafenis ook heel duidelijk voor iedereen. Als erelid van de voetbalvereniging Stroe was hij daar een zeer goede bekende.
Bart Pater laat een lege plaats na. Zeer snel werd hij weggenomen. Op de door God bestemde tijd. De Heere heeft ook dit leven gezien en geoordeeld. Hij is de grote Scheidsrechter, zeiden we zaterdag. Houden we daar allemaal rekening mee? Als de Heere roept, worden we van het levensveld gehaald.
Dan moeten we komen. Zo geven we ook het leven van Bart Pater over in Gods Hand. Van harte wensen we mevr. Pater en zoon Ben Gods nabijheid toe in dit grote verlies. Mevr. Pater zal moeten gaan liggen in verband met een dubbele hernia. Zeer pijnlijk. Moeilijk ook in deze omstandigheden. Sterke de Heere u en Ben en verdere familie en vrienden vanuit uw lievelingslied:
Psalm 27, 7:
Zo ik niet had geloofd, dat in dit leven
Mijn ziel Gods gunst en hulp genieten zou,
Mijn God, waar was mijn hoop, mijn moed gebleven?
Ik was vergaan in al mijn smart en rouw.
Wacht op den Heer, godvruchte schaar, houd moed:
Hij is getrouw, de bron van alle goed;
Zo daalt Zijn kracht op u in zwakheid neer;
Wacht dan, ja wacht, verlaat u op den Heer. | Pater, Albertus Klaas (I3945)
|
| 7366 |
Na een moeilijke ziekteperiode (overl. adv.), van benauwdheid en pijn (Herv. kerkbode). Vele keren lag hij in het ziekenhuis. In de nacht voor zijn heengaan werd de benauwdheid zo erg dat hij toch weer naar het ziekenhuis werd overgebracht en enkele uren later is hij daar overleden (Herv. kerkbode). | Pater, Willem (I1398)
|
| 7367 |
Tenminste nog één levende persoon is verbonden aan deze aantekening - detailgegevens worden niet weergegeven. | Pater, Gerrit Roelof (I3151)
|
| 7368 |
Na een ziekbed, niet meer uit te houden. | Pernat, Robert (I8650)
|
| 7369 |
na een zwangerschap van 22 weken | de Pater, Mees (I9703)
|
| 7370 |
Na ernstige ziekte. | Kelderman, Rikje (I2048)
|
| 7371 |
Na geboorte levenloos kind 21-02-1913 om 12.00 uur. | Kossen, Elisabeth (I1016)
|
| 7372 |
Na Gerrit Pater pacht Arie de boerderij Pothoven. | Boekhout, Arie (I301)
|
| 7373 |
Na haar huwelijk gaan ze inSoest wonen op 17-06-1948. ze is daar tot 27-05-2011. | Pater, Catharina (I3947)
|
| 7374 |
Na haar huwelijk op 17 mei 1926 vertrekt ze naar Barneveld. | Veldhuizen, Jannigje (I10051)
|
| 7375 |
Na haar overlijden kwam een oproep in de krant:
Allen, die iets te vorderen hebben van- verschuldigd zijn aan, of onder hun berusting hebben van de wijlen de echtlieden Jan Dirk Pater en Aartje Pater geb. Van Essen, laatstelijk wonende te Ede, Lunterseweg 58, resp. overleden op 26 januari 1964 en 26 september 1966, worden verzocht hiervan vóór 15 december 1966 opgave te doen aan notaris H. Rijneveld te Barneveld. | van Essen, Aartje (I471)
|
| 7376 |
Na haar overlijden wordt de boerderij voortgezet door haar zoon Gijsbert. | Schimmel, Johanna (I5096)
|
| 7377 |
Tenminste nog één levende persoon is verbonden aan deze aantekening - detailgegevens worden niet weergegeven. | Peek, Jannetje (I208)
|
| 7378 |
Tenminste nog één levende persoon is verbonden aan deze aantekening - detailgegevens worden niet weergegeven. | Gezin (F2383)
|
| 7379 |
Tenminste nog één levende persoon is verbonden aan deze aantekening - detailgegevens worden niet weergegeven. | Gezin (F2838)
|
| 7380 |
Na het overlijden van Cornelis vertrok Cornelia met zoon Hendrik naar elders. Hierdoor is het contact met de familie verloren geraakt. | Gezin (F4360)
|
| 7381 |
Na het overlijden van Dingena wordt er een advertentie geplaatst om mensen, die nog iets van haar te vorderen hebben op te roepen zich te melden. Men kan zich tot 15-03-1823 melden. Doop- en lidmatenregister Dalem, beginnende in 1772:
'den 11 april 1801 heeft Dingena Kuijk, huisvrouw van Arie de Pater haar bewijs van lidmaatschap getoond'.
08-08-1807 Dingena Kuijk, huisvrouw van Arien de Pater met een kerkelijk getuigschrift naar Gorkum vertrokken. | Kuijk, Dingena (I57)
|
| 7382 |
Na het overlijden van haar man heeft Geesje een tijd in Hollandscheveld gewoond en daarna in Verzorgingshuis Weidesteyn, waar ze is overleden. | Mol, Geesje (I8483)
|
| 7383 |
Na het overlijden van haar man Jan Pater, huwde Lammegien met Hendrik Jacobus Jeu (*18-08-1805) te Leiden Z.H.) venter van beroep. Ze woonden op het adres Lottergreppel B/356. Na het overlijden van Lammegien vertrok Hendrik Jeu op 3 mei 1882 naar Avereest. | Veldhuis, Lammegien (I14)
|
| 7384 |
Na het overlijden van haar man Lefert woonde ze te Magele op nr. 5. In die tijd werd ze ook wel Fennigje Jansen genoemd. | Paters, Fennegien (I18)
|