Zoek familienaam:
Voorna(a)m(en):
Geavanceerd zoeken
Contact
Familienamen
Wat is er nieuw
Bladwijzers
Foto's
(Levens)verhalen
Documenten
Albums
Begraafplaatsen
Grafstenen
Data & Verjaardagen
Statistieken
Verander van taal
Startpagina
Zoek
Zoek
Familienamen
Plaatsen
Datums
Begraafplaatsen
Bladwijzers
Media
Foto's
Documenten
Grafstenen
(Levens)Verhalen
Geluidsopnamen
Video-opnamen
Bidprentjes
Doopakte
Geboorteakte
Het team
Huwelijksakte
Huwelijkse bijlagen
Krantenartikel
Nieuwsbrieven
Notulen
Overlijdensakte
Presentatie
Familiedagen
Albums
Alle Media
Info
Wat is er nieuw
Gezocht
Rapporten
Statistieken
Aantekeningen
Bronnen
Vindplaatsen
Contact
English
French
German
Nederlands
Zoek
|
Geavanceerd zoeken
|
|
Voornaam:
Familienaam:
ID:
Print
Voeg bladwijzer toe
Elbertje Hendriks
1701 -
Persoon
Voorouders
Nakomelingen
Verwantschap
Tijdlijn
Gezin
Suggestie
Generaties:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Standaard
|
Compact
|
|
Alleen tekst
|
Register
|
PDF
Opm.: Scroll eventueel naar beneden of naar rechts om alles te kunnen zien.
Jacobus Valet Wallet
1734-1817
Jacobus Valet Wallet
G:
(ca 1723)
Amersfoort
O:
14 mei 1817
Leusden
Geertje Hendriks Verhey
-(vóór 1759)
Geertje Hendriks Verhey
H:
04 dec 1757
Amersfoort
O:
(vóór 1759)
Elsje Valet
1760-1829
Elsje Valet
D:
17 aug 1760
Amersfoort
O:
30 nov 1829
Leusden
Hendrik Jansen van Barneveld
(ca 1752)-1828
Hendrik Jansen van Barneveld
G:
(ca 1752)
Barneveld
H:
22 mrt 1809
Stoutenburg
O:
25 feb 1828
Leusden
Cornelia Alderkamp
(ca 1793)-
Cornelia Alderkamp
G:
(ca 1793)
Schellingwoude
Hendrik Bos
(ca 1793)-1857
Hendrik Bos
G:
(ca 1793)
Amersfoort
H:
12 jan 1825
Amersfoort
O:
08 mei 1857
Heemstede
Geertruida Alderkamp
(ca 1795)-1837
Geertruida Alderkamp
G:
(ca 1795)
Schellingwoude
O:
08 dec 1837
Amersfoort
Gerrit Jan Rampen
-(ca 1796)
Gerrit Jan Rampen
H:
13 mrt 1816
Amersfoort
O:
(ca 1796)
Harderwijk
Elbertje Valet
1762-
Elbertje Valet
D:
07 mrt 1762
Amersfoort
Jan Pietersz Alderkamp
-1802
Jan Pietersz Alderkamp
H:
15 mei 1791
Abbekerk
B:
30 sep 1802
Schellingwoude
Hendrikje Valet
1764-
Hendrikje Valet
D:
02 sep 1764
Amersfoort
Willem de Groot
(ca 1792)-1812
Willem de Groot
G:
(ca 1792)
O:
28 dec 1812
Leusden
Geertrui de Groot
(ca 1804)-1836
Geertrui de Groot
G:
(ca 1804)
Leusden
O:
14 jun 1836
Leusden
Jan Harmse de Groot
(ca 1805)-1839
Jan Harmse de Groot
G:
(ca 1805)
O:
09 dec 1839
Leusden
Hendrina Valet
1766-1845
Hendrina Valet
D:
10 aug 1766
Amersfoort
O:
13 jun 1845
Leusden
Harmen Wilmse de Groot
(ca 1762)-1817
Harmen Wilmse de Groot
G:
(ca 1762)
Leusden
O:
28 okt 1817
Leusden
Alida Antonia Jannetje Jansen Walet
1824-1907
Alida Antonia Jannetje Jansen Walet
G:
16 sep 1824
Amsterdam
O:
21 okt 1907
Amsterdam
Anna Maria Jansen Walet
1826-1900
Anna Maria Jansen Walet
G:
14 feb 1826
Amsterdam
O:
01 jun 1900
Koudekerk
Jacoba Henriette Jansen Walet
1828-1893
Jacoba Henriette Jansen Walet
G:
05 apr 1828
Amsterdam
O:
27 nov 1893
Amsterdam
Hendrik van Mil
Rutger Jansen Walet
1821-1886
Rutger Jansen Walet
G:
02 sep 1821
Amsterdam
H:
12 aug 1880
Amsterdam
O:
28 sep 1886
Amsterdam
Jacobus Jansen Walet
1800-1828
Jacobus Jansen Walet
D:
17 jan 1800
Amsterdam Westerkerk
O:
27 nov 1828
Amsterdam
Neeltje Mil
1797-
Neeltje Mil
G:
26 aug 1797
Ophemert
H:
05 mei 1824
Amsterdam
Rutger Jansen Walet
1821-1886
Rutger Jansen Walet
G:
02 sep 1821
Amsterdam
O:
28 sep 1886
Amsterdam
Anna Egbers
1823-
Anna Egbers
G:
15 jul 1823
Amsterdam
H:
30 aug 1848
Amsterdam
Jacoba Henriette Jansen Walet
1828-1893
Jacoba Henriette Jansen Walet
G:
05 apr 1828
Amsterdam
H:
12 aug 1880
Amsterdam
O:
27 nov 1893
Amsterdam
Marie Sophia Jansen Walet
1823-
Marie Sophia Jansen Walet
G:
20 dec 1823
Heemstede
Albert Jan de Reus
1825-
Albert Jan de Reus
G:
02 jan 1825
Amsterdam
H:
10 aug 1854
Amsterdam
Willem Johannes Jansen Walet
1826-
Willem Johannes Jansen Walet
G:
25 jan 1826
Amsterdam
Willemke Sinnema
1812-
Willemke Sinnema
G:
04 nov 1812
Franeradeel
H:
16 mei 1849
Amsterdam
Hendrik Jacobus Jansen Walet
1828-1829
Hendrik Jacobus Jansen Walet
G:
03 aug 1828
Amsterdam
O:
23 jun 1829
Amsterdam
Johannes Jansen Walet
1830-1834
Johannes Jansen Walet
G:
29 jul 1830
Amsterdam
O:
27 aug 1834
Amsterdam
Jacobus Jansen Walet
1833-
Jacobus Jansen Walet
G:
17 apr 1833
Amsterdam
Elisabeth Melius
1824-
Elisabeth Melius
G:
03 feb 1824
Amsterdam
H:
03 nov 1869
Amsterdam
Johanna Agatha Walet
1836-1836
Johanna Agatha Walet
G:
26 mei 1836
Amsterdam
O:
06 aug 1836
Amsterdam
Hendrik Willem Jansen Walet
1839-
Hendrik Willem Jansen Walet
G:
29 jul 1839
Amsterdam
Anna Alida Egbers
1842-
Anna Alida Egbers
G:
20 jan 1842
Amsterdam
H:
21 okt 1875
Amsterdam
Johanna Agatha Walet
1841-1900
Johanna Agatha Walet
G:
15 sep 1841
Amsterdam
O:
07 jan 1900
Amsterdam
Jan Dirk Selter
1847-
Jan Dirk Selter
G:
26 okt 1847
Amsterdam
H:
22 nov 1871
Amsterdam
Willem Jansen Walet
1802-1867
Willem Jansen Walet
D:
15 jan 1802
Amsterdam
O:
19 sep 1867
Amsterdam
Johanna Agatha Bottelijon (Battelijon)
1796-1847
Johanna Agatha Bottelijon (Battelijon)
G:
18 mrt 1796
Amsterdam
H:
01 aug 1821
Amsterdam
O:
13 feb 1847
Amsterdam
Catharina Gerritje Lentz
1803-
Catharina Gerritje Lentz
G:
04 mei 1803
Amsterdam
H:
17 mei 1854
Amsterdam
Antje Vastenhout
1799-
Antje Vastenhout
G:
11 aug 1799
Amsterdam
H:
29 okt 1856
Amsterdam
Gertruy Walet
1804-
Gertruy Walet
D:
09 sep 1804
Amsterdam
Anna Geertruy Walet
1806-
Anna Geertruy Walet
G:
07 feb 1806
Amsterdam
Anna Maria Walet
1807-1842
Anna Maria Walet
G:
dec 1807
Amsterdam
O:
11 feb 1842
Amsterdam
Jan Walet
1810-1815
Jan Walet
G:
01 jun 1810
Amsterdam
O:
07 mei 1815
Amsterdam
Rutger Walet
1769-1836
Rutger Walet
D:
31 dec 1769
Amersfoort
O:
14 apr 1836
Amersfoort
Anna Maria Bechtold
1772-1822
Anna Maria Bechtold
D:
19 jul 1772
Amsterdam
O:
11 sep 1822
Amsterdam
Rut Janse Walet
(ca 1771)-1836
Rut Janse Walet
G:
(ca 1771)
Amersfoort
O:
14 apr 1836
Amersfoort
Jacobus Kraaykamp
(ca 1801)-
Jacobus Kraaykamp
G:
(ca 1801)
Amersfoort
Geertje Jacobse
(ca 1808)-
Geertje Jacobse
G:
(ca 1808)
Nijkerk
H:
08 jul 1830
Hoogland
Gijsbertus Kraaykamp
(ca 1802)-
Gijsbertus Kraaykamp
G:
(ca 1802)
Amersfoort
Mengsje Barten
(ca 1782)-1871
Mengsje Barten
G:
(ca 1782)
Amersfoort
H:
27 apr 1825
Amersfoort
O:
19 jun 1871
Amersfoort
Geertruida Kraaykamp
(ca 1803)-1847
Geertruida Kraaykamp
G:
(ca 1803)
Amersfoort
O:
15 aug 1847
Amersfoort
Toon Kraaykamp
(ca 1804)-
Toon Kraaykamp
G:
(ca 1804)
Bunschoten
Hendrica Pothoven
(ca 1800)-
Hendrica Pothoven
G:
(ca 1800)
Amersfoort
H:
01 dec 1825
Hoogland
Jannetje Kraaykamp
1808-
Jannetje Kraaykamp
G:
1808
Amersfoort
Petrus Gerritsen
1801-
Petrus Gerritsen
G:
1801
Breda
H:
28 sep 1836
Amersfoort
Jan Alderkamp Kraaijkamp
(ca 1811)-1844
Jan Alderkamp Kraaijkamp
G:
(ca 1811)
Hoogland
O:
04 apr 1844
Amersfoort
Gertrudis Willemsen
(ca 1811)-
Gertrudis Willemsen
G:
(ca 1811)
Zevenaar
H:
15 feb 1843
Amersfoort
Cornelia Kraaykamp
1814-1818
Cornelia Kraaykamp
G:
01 nov 1814
Amersfoort
O:
27 mrt 1818
Amersfoort
Jannetje Valet Wallet
1774-1821
Jannetje Valet Wallet
D:
07 aug 1774
Amersfoort
O:
21 sep 1821
Amersfoort
Anthonie Kraaykamp
1750-na 1810
Anthonie Kraaykamp
D:
23 jan 1750
H:
11 jan 1800
Hoogland
O:
na 1810
Geertruy Ibach
-1779
Geertruy Ibach
H:
21 sep 1759
Amersfoort
O:
08 nov 1779
Jan Aalbertsen van den Eng
(ca 1756)-1815
Jan Aalbertsen van den Eng
G:
(ca 1756)
O:
02 jan 1815
Hoogland
Cornelia Aalberts Jans Hoogland
(ca 1763)-1840
Cornelia Aalberts Jans Hoogland
G:
(ca 1763)
Amersfoort
O:
01 feb 1840
Loosdrecht
Margriet Jansen Walet
1725-
Margriet Jansen Walet
D:
22 jul 1725
Amersfoort (St.Joriskerk)
Aelbert Janse van den Eng
(ca 1720)-1783
Aelbert Janse van den Eng
G:
(ca 1720)
Hoevelaken
H:
03 mrt 1748
Amersfoort
O:
01 mei 1783
Amersfoort
Antonie Nuis
(ca 1788)-1839
Antonie Nuis
G:
(ca 1788)
O:
28 mrt 1839
Amersfoort
Elisabeth de Vree
Elberta Valet
-1822
Elberta Valet
G:
Hoevelaken
O:
18 okt 1822
Amersfoort
Teunis Nuis
-(vóór 1822)
Teunis Nuis
O:
(vóór 1822)
Hendrik Janszen Valet
1726-
Hendrik Janszen Valet
D:
13 okt 1726
Amersfoort (St.Joriskerk)
Willempie Valet
1755-1821
Willempie Valet
D:
05 aug 1755
Hoogland
O:
13 mei 1821
Hoogland
Aaltje Valet
(ca 1761)-1822
Aaltje Valet
G:
(ca 1761)
Hoogland
O:
21 jan 1822
Hoogland
Aart Valet
1761-
Aart Valet
D:
03 nov 1761
Hoogland
Gijsbert Valet
1728-1799
Gijsbert Valet
D:
18 apr 1728
Amersfoort (St.Joriskerk)
O:
03 mrt 1799
Hoogland
Woutertje Aarts
Belitje Valet
1799-
Belitje Valet
D:
28 mei 1799
Hoogland
Hendrica Valet
1800-
Hendrica Valet
D:
12 sep 1800
Hoogland
Gijsbert Valet
1801-
Gijsbert Valet
D:
29 nov 1801
Hoogland
Henderik Valet
1803-
Henderik Valet
D:
08 mrt 1803
Hoogland
Giesje Valet
1804-
Giesje Valet
D:
01 nov 1804
Hoogland
Joannes Valet
1770-1843
Joannes Valet
D:
05 mei 1770
Hoogland
O:
23 apr 1843
Hoogland
Jannetje Aartsen van de brug
(ca 1762)-1849
Jannetje Aartsen van de brug
G:
(ca 1762)
Hoogland
H:
25 feb 1797
Hoogland
O:
29 jun 1849
Hoogland
Mechtildis Walet
1771-1842
Mechtildis Walet
D:
14 mei 1771
Hoogland
O:
25 sep 1842
Hoogland
Wilhelmina Valet
1772-
Wilhelmina Valet
D:
08 jun 1772
Hoogland
Willem Valet
1773-
Willem Valet
D:
25 aug 1773
Hoogland
Willem Valet
1775-
Willem Valet
D:
31 mrt 1775
Hoogland
Jacobus Valet
1776-
Jacobus Valet
D:
23 mei 1776
Hoogland
Willem Valet
1777-
Willem Valet
D:
20 jul 1777
Hoogland
Maria Valet
1778-
Maria Valet
D:
28 dec 1778
Hoogland
Wilhelmus Valet
1780-
Wilhelmus Valet
D:
jan 1780
Hoogland
Belia Willemse van Stralen
Jan Dirkse Valet
ca. 1752-1814
Jan Dirkse Valet
G:
ca. 1752
Hoevelaken
O:
16 feb 1814
Hoogland
Grietje Warnes
Jacoba Valet
1792-1871
Jacoba Valet
G:
27 dec 1792
Nijkerk
O:
09 feb 1871
Nijkerk
Wouter Aalten van de Pol
(ca 1765)-
Wouter Aalten van de Pol
G:
(ca 1765)
Nijkerk
H:
27 apr 1821
Nijkerk
Dirk Aalten van de Pol
1772-1845
Dirk Aalten van de Pol
G:
14 jan 1772
Nijkerk
H:
01 apr 1831
Nijkerk
O:
09 jul 1845
Nijkerk
Hendrik Jansen van Dasselaar
1794-1869
Hendrik Jansen van Dasselaar
G:
12 jan 1794
Putten
H:
14 apr 1847
Nijkerk
O:
27 feb 1869
Slichtenhorst
Hendrik Dirkse Valet
1753-1808
Hendrik Dirkse Valet
D:
28 sep 1753
Amersfoort
O:
18 aug 1808
Hoevelaken
Grietje Riks
-1793
Grietje Riks
O:
18 apr 1793
Nijkerk
Willem Walet
1784-1855
Willem Walet
D:
28 sep 1784
Hoogland
O:
13 jul 1855
Stoutenburg
Maria Morrem Sandbrink
1765-1845
Maria Morrem Sandbrink
G:
15 aug 1765
Stoutenburg
H:
28 jun 1815
Barneveld
O:
10 feb 1845
Stoutenburg
Dirk Walet
1846-1872
Dirk Walet
G:
28 okt 1846
Stoutenburg
O:
02 jan 1872
Stoutenburg
Peter Walet
1849-1914
Peter Walet
G:
12 jan 1849
Stoutenburg
O:
17 sep 1914
Amersfoort
Aaltje van Westerlaak
1845-1920
Aaltje van Westerlaak
G:
19 dec 1845
Hoogland
H:
30 jul 1891
Hoogland
O:
26 feb 1920
Hoogland
Maria van Nimmerdor
1817-
Maria van Nimmerdor
G:
06 dec 1817
Woudenberg
H:
12 nov 1845
Stoutenburg
Dirk Valet
1788-
Dirk Valet
D:
27 mrt 1788
Hoogland
Dirk Morsink
1816-
Dirk Morsink
G:
22 aug 1816
Hoogland
Geertruida Morsink
1817-1842
Geertruida Morsink
G:
27 aug 1817
Hoogland
O:
17 jun 1842
Hoogland
Harmen Hoefsloot
1814-1884
Harmen Hoefsloot
G:
01 okt 1814
Hoogland
H:
08 nov 1840
Hoevelaken
O:
30 aug 1884
Amersfoort
Aaltje Morsink
1820-1894
Aaltje Morsink
G:
26 mei 1820
Hoogland
O:
07 nov 1894
Amersfoort
Evert Hopman
1818-
Evert Hopman
G:
21 nov 1818
Amersfoort
H:
28 dec 1843
Amersfoort
Hendrik Morsink
(ca 1828)-1903
Hendrik Morsink
G:
(ca 1828)
Hoevelaken
O:
21 okt 1903
Amersfoort
Grietje Veldhuizen
(ca 1832)-
Grietje Veldhuizen
G:
(ca 1832)
Stoutenburg
H:
11 jul 1855
Stoutenburg
Aaltje Jansen
(ca 1835)-
Aaltje Jansen
G:
(ca 1835)
Leusden
H:
08 mei 1874
Leusden
Maria Morsink
(ca 1833)-
Maria Morsink
G:
(ca 1833)
Hoevelaken
Willem Klee
(ca 1838)-
Willem Klee
G:
(ca 1838)
Amersfoort
H:
19 mrt 1862
Amersfoort
Jacoba Valet
1796-1881
Jacoba Valet
D:
25 jan 1796
Hoogland
O:
10 apr 1881
Hoogland
Gerrit Morsink
1788-
Gerrit Morsink
D:
01 apr 1788
Epe
H:
17 nov 1815
Hoogland
Dirk Dirksen Valet
1755-1831
Dirk Dirksen Valet
D:
25 mrt 1755
Amersfoort
O:
25 okt 1831
Hoevelaken
Aaltje Willems
-1799
Aaltje Willems
H:
18 nov 1782
Hoogland
O:
29 mei 1799
Hoogland
Antje Valet
1800-(vóór 1804)
Antje Valet
D:
03 sep 1800
Hoogland
O:
(vóór 1804)
Theodorus Walet
1824-
Theodorus Walet
G:
10 dec 1824
Amersfoort
Johanna van den Ham
1824-
Johanna van den Ham
G:
10 feb 1824
Amersfoort
H:
19 jun 1850
Amersfoort
Heiltje Walet
1827-1901
Heiltje Walet
G:
14 feb 1827
Stoutenburg
O:
08 dec 1901
Amersfoort
Hendrik Wels
1821-1899
Hendrik Wels
G:
23 aug 1821
Leusden
H:
03 mei 1848
Amersfoort
O:
23 okt 1899
Amersfoort
Wijmpje Walet
1829-1897
Wijmpje Walet
G:
27 jan 1829
Soest
O:
03 mei 1897
IJsselstein
Gerrit van Stralen
(ca 1818)-
Gerrit van Stralen
G:
(ca 1818)
Barneveld
H:
20 okt 1847
Hoogland
Jan Wallet
1831-1866
Jan Wallet
G:
27 aug 1831
Soest
O:
06 sep 1866
Amersfoort
Maria van der Veen
1831-1907
Maria van der Veen
G:
04 nov 1831
Stoutenburg
H:
03 apr 1861
Amersfoort
O:
30 mei 1907
Amersfoort
Willem Dirksen Walet
1802-1888
Willem Dirksen Walet
D:
17 aug 1802
Hoogland
O:
09 jan 1888
Arnhem
Willempje Jansen Middelaar
1801-1832
Willempje Jansen Middelaar
D:
27 jul 1801
Amersfoort
H:
19 mei 1824
Amersfoort
O:
09 sep 1832
Soest
Steven Walet
1836-1836
Steven Walet
G:
26 sep 1836
Amersfoort
O:
23 okt 1836
Amersfoort
Steven Walet
1837-1866
Steven Walet
G:
26 sep 1837
Amersfoort
O:
09 aug 1866
Amersfoort
Steffana Vlug
1837-
Steffana Vlug
G:
07 mrt 1837
Amersfoort
H:
09 mei 1860
Amersfoort
Aart Walet
1840-1927
Aart Walet
G:
04 jan 1840
Amersfoort
O:
08 mei 1927
Utrecht
Evertje Gerarda de Wit
1836-1906
Evertje Gerarda de Wit
G:
02 jan 1836
Stoutenburg
H:
26 okt 1864
Amersfoort
O:
11 jul 1906
Utrecht
Jacoba Walet
1842-1845
Jacoba Walet
G:
24 dec 1842
Amersfoort
O:
03 apr 1845
Amersfoort
Rijka Walet
1845-1910
Rijka Walet
G:
22 nov 1845
Amersfoort
O:
31 aug 1910
Arnhem
Gerardus Marinus Sanders
(ca 1834)-1906
Gerardus Marinus Sanders
G:
(ca 1834)
Arnhem
H:
01 feb 1871
Arnhem
O:
30 dec 1906
Arnhem
Grietje Walet
1848-1900
Grietje Walet
G:
31 okt 1848
Amersfoort
O:
03 feb 1900
Arnhem
Maria Walet
1853-1939
Maria Walet
G:
26 mrt 1853
Amersfoort
O:
29 mei 1939
Utrecht
Gerrit Bennes
(ca 1847)-1935
Gerrit Bennes
G:
(ca 1847)
H:
04 mei 1887
Arnhem
O:
03 aug 1935
Jutphaas
Karel Walet
1857-1917
Karel Walet
G:
31 okt 1857
Amersfoort
O:
07 mrt 1917
Utrecht
Jacoba Maria Born
1863-
Jacoba Maria Born
G:
03 mrt 1863
Utrecht
H:
20 mei 1885
Utrecht
Dorothea Hazelaar
1814-
Dorothea Hazelaar
G:
31 mrt 1814
Amersfoort
H:
02 dec 1835
Hoevelaken
Antje Valet
1804-
Antje Valet
D:
12 jul 1804
Hoogland
Jan Valet
1806-
Jan Valet
D:
27 feb 1806
Hoogland
Joannes Valet
1807-
Joannes Valet
D:
01 jun 1807
Hoogland
Weijmtje Willemse van Romselaar
-1808
Weijmtje Willemse van Romselaar
H:
04 apr 1800
Hoogland
O:
01 apr 1808
Hoogland
Elbertje Valet
1757-
Elbertje Valet
D:
01 apr 1757
Amersfoort
Otto Valet
1759-
Otto Valet
D:
21 jan 1759
Amersfoort
Klaasje Valet
1798-1868
Klaasje Valet
D:
13 aug 1798
Leusden
O:
14 okt 1868
Hoogland
Jan Hendrik Kelderman
1801-1856
Jan Hendrik Kelderman
D:
25 aug 1801
Borne
H:
14 feb 1838
Hoogland
O:
15 feb 1856
Hoogland
Jacobus Valet
1799-
Jacobus Valet
D:
30 aug 1799
Leusden
Dirk Valet
1801-
Dirk Valet
D:
22 mei 1801
Hoogland
Jannetje Eibergen
1838-1849
Jannetje Eibergen
G:
05 aug 1838
Hoogland
O:
15 jan 1849
Hoogland
Hendrikus Eibergen
1841-
Hendrikus Eibergen
G:
28 jan 1841
Hoogland
Jacoba Valet
1803-1888
Jacoba Valet
D:
18 jun 1803
Hoogland
O:
25 mrt 1888
Hoogland
Jan Eibergen
1803-1856
Jan Eibergen
D:
09 jan 1803
Hoogland
H:
22 aug 1837
Hoogland
O:
13 sep 1856
Hoogland
Otto Dirkse Valet
1760-1819
Otto Dirkse Valet
D:
18 jul 1760
Amersfoort
O:
13 dec 1819
Hoogland
Cornelia Jacoba van Zuylen
-1819
Cornelia Jacoba van Zuylen
H:
29 okt 1798
Hoogland
O:
18 nov 1819
Hoogland
Dirk Valet
1730-1808
Dirk Valet
D:
24 mrt 1730
Amersfoort (St.Joriskerk)
O:
18 mrt 1808
Hoogland
Jacoba Jansen
Gerritje Valet
1767-1839
Gerritje Valet
D:
09 aug 1767
Amersfoort
O:
28 feb 1839
Amersfoort
Nicolaas Louwen Schoonderbeek
-(vr 1839)
Nicolaas Louwen Schoonderbeek
O:
(vr 1839)
Franciscus Valet
1769-
Franciscus Valet
D:
23 jul 1769
Amersfoort
Gijsje Geurtse
Aaltje Timmer
1765-1819
Aaltje Timmer
G:
24 feb 1765
Soest
O:
12 okt 1819
Baarn
Tijmen Jansen van de Vuurst
1762-1823
Tijmen Jansen van de Vuurst
D:
14 mrt 1762
Eemdijk (Baarn)
H:
14 okt 1787
Baarn
O:
03 nov 1823
Baarn
Jan Evertse Timmer
1767-
Jan Evertse Timmer
D:
02 aug 1767
Soest
Johanna Cornelisse van Altena
Elbertje Evertse Timmer
1769-
Elbertje Evertse Timmer
D:
04 mei 1769
Soest
Dirkje Evertse Timmer
1771-
Dirkje Evertse Timmer
D:
30 jun 1771
Soest
Dirk Evertse Timmer
1773-(vr 1775)
Dirk Evertse Timmer
D:
21 feb 1773
Soest
O:
(vr 1775)
Dirk Evertse Timmer
(ca 1775)-
Dirk Evertse Timmer
D:
(ca 1775)
Soest
Sophia Jacobsdr Bolleman
1781-
Sophia Jacobsdr Bolleman
D:
06 mei 1781
Soest
H:
18 aug 1799
Soest
Teuntje Evertse Timmer
1776-1849
Teuntje Evertse Timmer
D:
25 aug 1776
Soest
O:
29 aug 1849
Weesp
Gerrit Nijzink
1779-1836
Gerrit Nijzink
D:
17 jan 1779
Rijssen
H:
08 mei 1803
Kortenhoef
O:
18 nov 1836
Weesp
Catharina Valet
1731-na 1776
Catharina Valet
D:
12 okt 1731
Amersfoort (St.Joriskerk)
O:
na 1776
Evert Dirkse Timmer
1729-1795
Evert Dirkse Timmer
D:
01 mei 1729
Beekbergen
H:
29 apr 1763
Amersfoort
B:
12 jan 1795
Soest
Willemijntje Valet
1733-
Willemijntje Valet
D:
01 mei 1733
Amersfoort (St.Joriskerk)
Willemina Valet
1736-
Willemina Valet
D:
22 jul 1736
Amersfoort (St.Joriskerk)
Gerritje Valet
(ca 1756)-1830
Gerritje Valet
G:
(ca 1756)
Hoevelaken
O:
16 okt 1830
Hoevelaken
Peter Jansen van Seumeren
1754-1815
Peter Jansen van Seumeren
G:
1754
Barneveld
H:
02 nov 1806
Hoevelaken
O:
23 dec 1815
Hoevelaken
Jan Hoefsloot
(ca 1789)-
Jan Hoefsloot
G:
(ca 1789)
Hoogland
Aaltje van de Beek
(ca 1894)-
Aaltje van de Beek
G:
(ca 1894)
Hoevelaken
H:
04 feb 1819
Hoevelaken
Elbertje Aalberts Valet
(vr 1760)-1810
Elbertje Aalberts Valet
G:
(vr 1760)
Emmeklaar (Amersfoort)
O:
02 apr 1810
Hoogland
Harmen Willemsz Hoefsloot
-1813
Harmen Willemsz Hoefsloot
H:
01 mei 1776
Emmeklaar
O:
15 nov 1813
Hoogland
Anna Walet
1787-
Anna Walet
D:
10 jun 1787
Amersfoort
Janna Valet ?
1789-
Janna Valet ?
D:
25 jun 1789
Amersfoort
Aalbert Valet ?
1791-
Aalbert Valet ?
D:
20 jan 1791
Amersfoort
Jan Valet ?
1792-
Jan Valet ?
D:
09 dec 1792
Amersfoort
Aaltje Valet ?
1796-
Aaltje Valet ?
D:
14 jan 1796
Amersfoort
Hendrik Koelman
Catharina Lena de Greef
(ca 1827)-
Catharina Lena de Greef
G:
(ca 1827)
Zeist
Johannes Ruyssenaars
(ca 1828)-
Johannes Ruyssenaars
G:
(ca 1828)
Zeist
H:
30 okt 1856
Zeist
Jannetje Walet
1799-1877
Jannetje Walet
G:
04 feb 1799
Hoevelaken
O:
16 jun 1877
Zeist
Henricus de Greef
1795-
Henricus de Greef
D:
19 jan 1795
Bunnik
H:
15 jul 1819
Zeist
Frans Aalbertsen Walet
ca. 1762-1820
Frans Aalbertsen Walet
G:
ca. 1762
Hoevelaken
O:
25 jun 1820
Zeist
Christina Jorissen Mark
1749-1844
Christina Jorissen Mark
G:
1749
Amersfoort
H:
25 feb 1787
Amersfoort
O:
20 dec 1844
Zeist
Aalbert Walet
1789-
Aalbert Walet
G:
06 jul 1789
Nijkerk
Jan Aalbertze Walet
(ca 1766)-1839
Jan Aalbertze Walet
G:
(ca 1766)
O:
17 mrt 1839
Wonseradeel-Gaast
Johanna Dirks
Grietje Walles de Jong
(ca 1776)-1835
Grietje Walles de Jong
G:
(ca 1776)
O:
21 nov 1835
Wonseradeel-Gaast
Renger Walet
1824-1904
Renger Walet
G:
28 mrt 1824
Hoevelaken
O:
02 jun 1904
Hoevelaken
Bartha van de Bunt
1825-1860
Bartha van de Bunt
G:
28 nov 1825
Nijkerk
H:
28 nov 1857
Hoevelaken
O:
24 jan 1860
Nijkerkerveen
NN Walet
1827-1827
NN Walet
G:
08 feb 1827
Hoevelaken
O:
08 feb 1827
Hoevelaken
Jacob Walet
1828-1909
Jacob Walet
G:
15 jun 1828
Hoevelaken
O:
02 nov 1909
Hoevelaken
Jannetje van de Water
1826-1903
Jannetje van de Water
G:
12 jun 1826
Hoogland
H:
11 apr 1855
Hoogland
O:
11 feb 1903
Hoogland
Hendrik Walet
1829-1914
Hendrik Walet
G:
26 nov 1829
Hoevelaken
O:
19 sep 1914
Hoevelaken
Francijntje van de Horst
1849-1926
Francijntje van de Horst
G:
09 jun 1849
Nijkerk
H:
31 aug 1870
Nijkerk
O:
05 nov 1926
Deventer
Peter Walet
1829-1860
Peter Walet
G:
26 nov 1829
Hoevelaken
O:
21 jan 1860
Nijkerk
Dirkje van Schoonhorst
1836-1920
Dirkje van Schoonhorst
G:
15 okt 1836
Nijkerk
H:
28 sep 1859
Hoevelaken
O:
20 apr 1920
Putten
Jan Walet
1832-1872
Jan Walet
G:
29 apr 1832
Hoevelaken
O:
28 nov 1872
Nijkerk
Maria Smit
1827-1882
Maria Smit
G:
23 jun 1827
Nijkerk
H:
23 jun 1858
Hoevelaken
O:
22 mrt 1882
Nijkerk
Johannis Walet
1834-1905
Johannis Walet
G:
24 okt 1834
Hoevelaken
O:
16 mrt 1905
Nijkerk
Gijsbertje van de Beek
1846-1918
Gijsbertje van de Beek
G:
26 jul 1846
Nijkerk
H:
25 mrt 1868
Nijkerk
O:
16 nov 1918
Nijkerk
Martha Walet
1837-1900
Martha Walet
G:
30 mei 1837
Hoevelaken
O:
22 feb 1900
Nijkerk
Aalbert Willemsen
1838-1890
Aalbert Willemsen
G:
17 nov 1838
Putten
H:
10 apr 1861
Nijkerk
O:
08 jan 1890
Nijkerk
Annetje Walet
1842-1922
Annetje Walet
G:
20 feb 1842
Hoevelaken
O:
27 mrt 1922
Barneveld
Jan Roersen
1831-1885
Jan Roersen
G:
29 nov 1831
Hoevelaken
H:
06 jun 1866
Hoevelaken
O:
05 jun 1885
Hoevelaken
Aalbert Walet
1801-1852
Aalbert Walet
G:
16 okt 1801
Hoevelaken
O:
08 mrt 1852
Hoevelaken
Willemijntje Jacobs Bouwman
1798-1878
Willemijntje Jacobs Bouwman
G:
28 nov 1798
Putten
H:
09 apr 1823
Nijkerk
O:
21 mrt 1878
Hoevelaken
Geertje Walet
1803-
Geertje Walet
G:
01 feb 1803
Hoevelaken
Renger Walet
1804-1820
Renger Walet
G:
21 dec 1804
Hoevelaken
O:
07 okt 1820
Hoevelaken
Hendrik Walet
1836-1836
Hendrik Walet
G:
14 feb 1836
Nijkerk
O:
19 dec 1836
Hoevelaken
Jannetje Walet
1837-1860
Jannetje Walet
G:
04 aug 1837
Nijkerk
O:
02 aug 1860
Hoevelaken
Annetje Walet
1840-1892
Annetje Walet
G:
13 mei 1840
Hoevelaken
O:
27 apr 1892
Woudenberg
Bart Jansen
Geertje Walet
1845-1912
Geertje Walet
G:
08 jun 1845
Hoevelaken
O:
25 jun 1912
Leusden
Cornelis van Dijk
1843-1912
Cornelis van Dijk
G:
01 jan 1843
Leusden
H:
24 sep 1868
Leusden
O:
08 jun 1912
Leusden
Elbert Walet
1806-1875
Elbert Walet
G:
16 jun 1806
Hoevelaken
O:
13 dec 1875
Putten
Hendrikje Cornelissen van Leuveren
1799-1855
Hendrikje Cornelissen van Leuveren
G:
22 okt 1799
Nijkerk
H:
01 apr 1835
Nijkerk
O:
05 mrt 1855
Hoevelaken
Aartje Gerrits Ruiter
1810-1855
Aartje Gerrits Ruiter
D:
09 aug 1810
Putten
H:
25 apr 1855
Hoevelaken
O:
22 mei 1855
Hoevelaken
Hendrika Aalten van de Berg
ca. 1804-
Hendrika Aalten van de Berg
G:
ca. 1804
H:
10 jan 1857
Hoevelaken
Annetje Walet
1808-1880
Annetje Walet
G:
30 jun 1808
Hoevelaken
O:
24 sep 1880
Hoevelaken
Melis Hendriksen Doornekamp
1794-1875
Melis Hendriksen Doornekamp
G:
28 nov 1794
Nijkerk
H:
05 sep 1851
Hoevelaken
O:
03 mei 1875
Hoevelaken
Jannetje Walet
1852-1918
Jannetje Walet
G:
05 mrt 1852
Nijkerk
O:
04 nov 1918
Nijkerk
Franciscus Joseph Doornekamp
1843-
Franciscus Joseph Doornekamp
G:
09 sep 1843
Nijkerk
H:
31 dec 1873
Nijkerk
Grietje Walet
1853-1923
Grietje Walet
G:
17 jun 1853
Nijkerk
O:
01 nov 1923
Amersfoort
Jan Doornekamp
1849-1926
Jan Doornekamp
G:
03 feb 1849
Nijkerk
H:
05 feb 1873
Nijkerk
O:
10 jan 1926
Amersfoort
Heintje Walet
1855-1926
Heintje Walet
G:
17 jan 1855
Nijkerk
O:
09 apr 1926
Amersfoort
Jacob Roeland Amse
1851-1915
Jacob Roeland Amse
G:
05 jan 1851
Leusden
H:
11 jul 1883
Hoevelaken
O:
04 mrt 1915
Amersfoort
Willempje Walet
1857-1934
Willempje Walet
G:
03 jul 1857
Hoevelaken
O:
18 feb 1934
Amersfoort
Aart Doornekamp
1865-1940
Aart Doornekamp
G:
30 okt 1865
Nijkerk
H:
05 jan 1887
Nijkerk
O:
28 mei 1940
Mientje Walet
1859-1942
Mientje Walet
G:
03 sep 1859
Hoevelaken
O:
25 feb 1942
Zeist
Jan Hoefakker
1862-1951
Jan Hoefakker
G:
05 mei 1862
Scherpenzeel
H:
09 jul 1885
Leusden
O:
25 feb 1951
Barend Walet
1810-1860
Barend Walet
G:
22 jul 1810
Hoevelaken
O:
22 dec 1860
Nijkerk
Elisabeth van Beek
1822-1902
Elisabeth van Beek
G:
11 feb 1822
Hoogland
H:
07 mrt 1851
Hoevelaken
O:
22 jan 1902
Hoevelaken
Hendrik Walet
1854-1854
Hendrik Walet
G:
07 sep 1854
Nijkerk
O:
18 okt 1854
Nijkerk
Hendrik Walet
1855-1910
Hendrik Walet
G:
06 okt 1855
Nijkerk
O:
20 jan 1910
Nijkerk
Harmientje van de Hoorn
1872-1939
Harmientje van de Hoorn
G:
16 jun 1872
Nijkerk
H:
31 aug 1898
Nijkerk
O:
06 jun 1939
Nijkerk
Gerritje Walet
1864-1864
Gerritje Walet
G:
22 feb 1864
Hoevelaken
O:
26 apr 1864
Hoevelaken
Johannis Walet
1813-1868
Johannis Walet
G:
17 sep 1813
Hoevelaken
O:
20 mei 1868
Hoevelaken
Willemtje van de kooi
1831-
Willemtje van de kooi
G:
14 mei 1831
Nijkerk
H:
09 nov 1853
Nijkerk
Hendrikus Walet
1817-1873
Hendrikus Walet
G:
12 mei 1817
Hoevelaken
O:
21 nov 1873
Nijkerkerveen
Elisabeth Brom
1827-1848
Elisabeth Brom
G:
03 mrt 1827
Barneveld
H:
26 aug 1846
Nijkerk
O:
04 apr 1848
Nijkerkerveen
Hendrik Walet
1853-1897
Hendrik Walet
G:
04 sep 1853
Nijkerk
O:
13 apr 1897
Hilversum
Gerritje van de Kieft
1850-1933
Gerritje van de Kieft
G:
21 mei 1850
Nijkerk
H:
10 apr 1878
Nijkerk
O:
28 mei 1933
Hilversum
Bartha Walet
1856-1914
Bartha Walet
G:
31 dec 1856
Nijkerkerveen
O:
15 mrt 1914
Nijkerk
Aalt van de Beek
1850-
Aalt van de Beek
G:
27 nov 1850
Nijkerk
H:
19 nov 1879
Nijkerk
Heintje Walet
1859-1935
Heintje Walet
G:
01 jan 1859
Nijkerk
O:
24 mei 1935
Hilversum
Teunis Stomphorst
1849-
Teunis Stomphorst
G:
21 nov 1849
Nijkerk
H:
20 aug 1879
Nijkerk
Jannetje Walet
1861-1938
Jannetje Walet
G:
03 nov 1861
Nijkerkerveen
O:
03 jan 1938
Nijkerk
Anthonie van de Bunt
1855-1935
Anthonie van de Bunt
G:
19 aug 1855
Nijkerk
H:
08 aug 1883
Nijkerk
O:
05 nov 1935
Nijkerk
Lubbert Walet
1866-1941
Lubbert Walet
G:
25 jul 1866
Nijkerkerveen
O:
10 sep 1941
Nijkerk
Willempje van Zoeren
1867-1928
Willempje van Zoeren
G:
18 feb 1867
Nijkerk
H:
25 jan 1888
Nijkerk
O:
26 dec 1928
Nijkerk
Maria van Zoeren
1870-1945
Maria van Zoeren
G:
13 mrt 1870
Nijkerk
H:
30 apr 1930
Nijkerk
O:
11 jan 1945
Nijkerk
Bartha van de Brom
1830-1904
Bartha van de Brom
G:
01 aug 1830
Nijkerk
H:
18 apr 1849
Nijkerk
O:
11 mrt 1904
Nijkerk
Hendrik Aalbertsen Walet
ca. 1769-1845
Hendrik Aalbertsen Walet
G:
ca. 1769
Hoevelaken
O:
16 aug 1845
Hoevelaken
Jannetje van Deuverden
1772-1850
Jannetje van Deuverden
G:
02 sep 1772
Hoevelaken
H:
23 nov 1800
Hoevelaken
O:
29 sep 1850
Hoevelaken
Hendrik Wallet
1796-1807
Hendrik Wallet
G:
18 mrt 1796
Voorthuizen
O:
28 jun 1807
Voorthuizen
Teunisje Wallet
1828-
Teunisje Wallet
G:
04 okt 1828
Barneveld
Jan Appel
(ca 1821)-
Jan Appel
G:
(ca 1821)
Ransdorp
H:
06 jul 1851
Diemen
Frans Lucas van Diest
1825-1905
Frans Lucas van Diest
G:
13 apr 1825
Muiden
H:
27 mei 1868
Amsterdam
O:
14 apr 1905
Driebergen
Gerrigje Wallet
1841-
Gerrigje Wallet
G:
03 sep 1841
De Bilt
Teunis van der Bruinhorst
(ca 1828)-1885
Teunis van der Bruinhorst
G:
(ca 1828)
Rhenen
H:
30 okt 1862
Haarlemmermeer
O:
19 jan 1885
Rhenen
Aalbert Wallet
1798-1853
Aalbert Wallet
G:
07 mrt 1798
Voorthuizen
O:
16 jun 1853
De Bilt
Geertje Langelaar
(ca 1811)-
Geertje Langelaar
G:
(ca 1811)
Leusden
H:
23 jul 1828
De Bilt
Elbert Wallet
1799-
Elbert Wallet
G:
01 nov 1799
Voorthuizen
Elbertje Wallet
1802-1804
Elbertje Wallet
G:
13 apr 1802
Voorthuizen
O:
25 aug 1804
Voorthuizen
Elbert Aalbertsen Wallet
1773-1801
Elbert Aalbertsen Wallet
D:
18 jul 1773
Amersfoort
O:
11 dec 1801
Zwartebroek
Teunisje Elberts (Veenenburg)
(ca 1780)-1836
Teunisje Elberts (Veenenburg)
G:
(ca 1780)
Voorthuizen
H:
28 jun 1795
Voorthuizen
O:
06 dec 1836
Voorthuizen
Berend Wallet
1831-1891
Berend Wallet
G:
28 apr 1831
Hoevelaken
O:
04 jan 1891
Amsterdam
Cornelia Jongerden
1830-1881
Cornelia Jongerden
G:
12 okt 1830
Huizen
H:
26 okt 1856
Watergraafsmeer
O:
06 mei 1881
Watergraafsmeer
Dirkje van der Wal
1856-
Dirkje van der Wal
G:
05 apr 1856
Hilversum
H:
16 nov 1881
Nieuwer-Amstel
Hendrikje Wallet
1834-1834
Hendrikje Wallet
G:
01 feb 1834
Barneveld
O:
31 mrt 1834
Barneveld
Hendrik Wallet
1835-1859
Hendrik Wallet
G:
16 mrt 1835
Barneveld
O:
13 sep 1859
Breda
Teunisje Wallet
1836-1911
Teunisje Wallet
G:
13 mrt 1836
Hoevelaken
O:
17 feb 1911
Uddel (Apeldoorn)
Aalbert Mulder
1830-1899
Aalbert Mulder
G:
17 jun 1830
Garderen
H:
01 sep 1858
Nijkerk
O:
04 mei 1899
Utteld (Apeldoorn)
Gijsbert Wallet
1838-1838
Gijsbert Wallet
G:
17 feb 1838
Hoevlaken
O:
05 nov 1838
Nijkerk
Hendrikje Wallet
1840-1861
Hendrikje Wallet
G:
23 aug 1840
Nijkerk
O:
17 feb 1861
Nijkerk
Hendrika Wallet
1842-1910
Hendrika Wallet
G:
15 jan 1842
Nijkerk
O:
21 jan 1910
Hoevelaken
Hermanus Tiggelaven
1836-1882
Hermanus Tiggelaven
G:
10 jun 1836
Nijkerk
H:
31 dec 1862
Nijkerk
O:
07 feb 1882
Nijkerk
Aalt van de Biezen
1843-1927
Aalt van de Biezen
G:
14 apr 1843
Nijkerk
H:
04 nov 1891
Nijkerk
O:
12 dec 1927
Hoevelaken
Elbert Wallet
1844-1912
Elbert Wallet
G:
12 nov 1844
Nijkerk
O:
20 apr 1912
Nijkerk
Luitje van Doornik
1847-1920
Luitje van Doornik
G:
05 nov 1847
Nijkerkerveen
H:
26 aug 1868
Nijkerk
O:
04 jun 1920
Nijkerk
Jan Veenenburg Wallet
1804-1848
Jan Veenenburg Wallet
G:
01 nov 1804
Voorthuizen
O:
23 sep 1848
Nijkerk
Aartje Heijwegen
1807-1870
Aartje Heijwegen
G:
22 okt 1807
Hoevelaken
H:
11 mrt 1831
Barneveld
O:
22 apr 1870
Nijkerk
Barend Wallet
1838-1911
Barend Wallet
G:
01 okt 1838
Barneveld
O:
11 apr 1911
Barneveld
Geertje van de Kamp
1835-1883
Geertje van de Kamp
G:
11 jul 1835
Barneveld
H:
05 sep 1861
Barneveld
O:
01 dec 1883
Barneveld
Jacob Wallet
1840-1918
Jacob Wallet
G:
09 dec 1840
Zwartebroek
O:
01 nov 1918
Zwartebroek
Heintje van 't Land
1835-1863
Heintje van 't Land
G:
21 okt 1835
Barneveld
H:
08 mrt 1860
Barneveld
O:
08 mrt 1863
Barneveld
Aaltje Brons
1846-1923
Aaltje Brons
G:
30 sep 1846
Barneveld
H:
25 mrt 1869
Barneveld
O:
16 mrt 1923
Barneveld
Berend Wallet
1806-1843
Berend Wallet
G:
05 okt 1806
Voorthuizen
O:
15 aug 1843
Barneveld
Aaltje Cornelissen Ruiter
1808-1886
Aaltje Cornelissen Ruiter
G:
14 jun 1808
Barneveld
H:
12 mei 1837
Barneveld
O:
06 mrt 1886
Barneveld
Berend Aalbertsen Wallet
1778-1806
Berend Aalbertsen Wallet
D:
16 okt 1778
Amersfoort
O:
09 aug 1806
Zwartebroek
Teunisje Elberts (Veenenburg)
(ca 1780)-1836
Teunisje Elberts (Veenenburg)
G:
(ca 1780)
Voorthuizen
H:
24 mrt 1805
Voorthuizen
O:
06 dec 1836
Voorthuizen
Aalt Jansen (Aalbertus) Valet
1738-(vr 1806)
Aalt Jansen (Aalbertus) Valet
D:
20 apr 1738
Amersfoort
O:
(vr 1806)
Annetje Jannigje Hendriks
(ca 1728)-1812
Annetje Jannigje Hendriks
G:
(ca 1728)
H:
26 feb 1762
Amersfoort
O:
12 mrt 1812
Hoevelaken
Geertje Groenestein
(ca 1779)-1847
Geertje Groenestein
G:
(ca 1779)
Hoevelaken
O:
03 jan 1847
Amersfoort
Aart Boon
Johanna Groenestein
(ca 1781)-1856
Johanna Groenestein
G:
(ca 1781)
Hoevelaken
O:
03 jan 1856
Amersfoort
Adriana Valet
1741-1812
Adriana Valet
D:
10 feb 1741
Amersfoort (St.Joriskerk)
O:
21 nov 1812
Hoevelaken
Evert Groenestein
Cornelia van Uitert
1842-
Cornelia van Uitert
G:
15 jan 1842
Amersfoort
Christiaan Dirk van Uitert
1844-
Christiaan Dirk van Uitert
G:
17 mrt 1844
Amersfoort
nn van Uitert
1847-1847
nn van Uitert
G:
1847
O:
25 mei 1847
Amersfoort
Cornelia Walet
1810-1847
Cornelia Walet
D:
08 jul 1810
Amersfoort
O:
16 okt 1847
Amersfoort
Dirk van Uitert
(ca 1817)-
Dirk van Uitert
G:
(ca 1817)
Buren
H:
18 mrt 1841
Amersfoort
Johannes Theodorus Walet
1840-1890
Johannes Theodorus Walet
G:
30 mei 1840
Amersfoort
O:
19 aug 1890
Amersfoort
Maria van de Wetering
1863-
Maria van de Wetering
G:
08 aug 1863
Barneveld
H:
26 okt 1888
Barneveld
Cornelis Johannes Walet
1842-1847
Cornelis Johannes Walet
G:
26 nov 1842
Amersfoort
O:
06 sep 1847
Amersfoort
Anna Cornelia Walet
1844-1900
Anna Cornelia Walet
G:
23 nov 1844
Amersfoort
O:
26 dec 1900
Rotterdam
Wienand Janssen
1844-
Wienand Janssen
G:
23 aug 1844
Bemmel
H:
25 feb 1874
Rotterdam
Cornelia Theodora Walet
1848-1882
Cornelia Theodora Walet
G:
28 apr 1848
Amersfoort
O:
01 feb 1882
Rotterdam
Adrianus Johannes Smits
(ca 1851)-
Adrianus Johannes Smits
G:
(ca 1851)
Heusden
H:
20 jun 1877
Rotterdam
Frans Walet
1812-1852
Frans Walet
G:
10 feb 1812
Hoogland
O:
15 dec 1852
Amersfoort
Joanna Willemsen Bouwman
(ca 1807)-1849
Joanna Willemsen Bouwman
G:
(ca 1807)
Amersfoort
H:
08 mei 1839
Amersfoort
O:
12 sep 1849
Amersfoort
Reindert Walet
1851-1856
Reindert Walet
G:
30 jan 1851
Amersfoort
O:
22 mrt 1856
Amersfoort
Hendrina Smink
1817-
Hendrina Smink
G:
26 okt 1817
Duiven
H:
16 jan 1850
Amersfoort
nn van de Logt
1840-1840
nn van de Logt
G:
05 jan 1840
Tiel
O:
05 jan 1840
Tiel
Cornelia Wilhelmina Lucia van de Logt
1840-1911
Cornelia Wilhelmina Lucia van de Logt
G:
13 dec 1840
Tiel
O:
29 nov 1911
Amersfoort
Hendrik van Ramselaar
(ca 1835)-
Hendrik van Ramselaar
G:
(ca 1835)
Hoevelaken
H:
06 jan 1875
Amersfoort
Gerardus van Drimmelen
(ca 1834)-
Gerardus van Drimmelen
G:
(ca 1834)
Hoogland
H:
12 dec 1888
Amersfoort
Cornelis Johannis van de Logt
1843-1880
Cornelis Johannis van de Logt
G:
12 dec 1843
Tiel
O:
09 jul 1880
Amersfoort
Margaretha Ramselaar
(ca 1844)-
Margaretha Ramselaar
G:
(ca 1844)
Hoevelaken
H:
15 feb 1865
Hoevelaken
Johanna Willemina van de Logt
1846-1925
Johanna Willemina van de Logt
G:
31 jul 1846
Aarlanderveen
O:
15 sep 1925
Utrecht
Wouter van der Veer
(ca 1850)-1921
Wouter van der Veer
G:
(ca 1850)
Amersfoort
H:
05 mei 1875
Amersfoort
O:
14 aug 1921
Utrecht
Dirkje Walet
1814-1846
Dirkje Walet
G:
13 okt 1814
Hoogland
O:
10 okt 1846
Aarlanderveen
Jan Cornelis van de Logt
Johannes Walet
1817-1875
Johannes Walet
G:
24 mrt 1817
Hoogland
O:
04 nov 1875
Amersfoort
Regina Hoekstra
(ca 1798)-1859
Regina Hoekstra
G:
(ca 1798)
Harlingen
H:
(vóór 1861)
O:
03 mrt 1859
Amersfoort
Johannes Walet
1863-1866
Johannes Walet
G:
10 nov 1863
Amersfoort
O:
16 aug 1866
Amersfoort
Wilhelmus Walet
1866-1866
Wilhelmus Walet
G:
01 jul 1866
Amersfoort
O:
26 aug 1866
Amersfoort
Geertruy van Zeilen
(ca 1818)-1891
Geertruy van Zeilen
G:
(ca 1818)
Amersfoort
H:
02 okt 1861
Amersfoort
O:
25 feb 1891
Amersfoort
Johannis Walet
1851-1920
Johannis Walet
G:
24 feb 1851
Hoevelaken
O:
10 jan 1920
Amersfoort
Johanna Oosterum
1849-1922
Johanna Oosterum
G:
05 mrt 1849
Eemnes
H:
10 apr 1888
Eemnes
O:
24 mrt 1922
Hoogland
Barnardus Walet
1853-1893
Barnardus Walet
G:
21 mrt 1853
Hoevelaken
O:
04 sep 1893
Amersfoort
Grietje Staats
1866-1929
Grietje Staats
G:
07 feb 1866
Hoevelaken
H:
05 mei 1886
Amersfoort
O:
05 jan 1929
Hilversum
Cornelis Walet
1854-1904
Cornelis Walet
G:
22 sep 1854
Hoevelaken
O:
04 aug 1904
Amersfoort
Anna Horst
1852-1890
Anna Horst
G:
06 jan 1852
H:
16 apr 1885
Leusden
O:
23 feb 1890
Achterveld
Geertje van Beek
1861-1914
Geertje van Beek
G:
07 aug 1861
Leusden
H:
08 aug 1890
Stoutenburg
O:
30 apr 1914
Amersfoort
Ida Walet
1857-1926
Ida Walet
G:
07 sep 1857
Hoevelaken
O:
31 mei 1926
Amersfoort
Cornelis Walet
1820-1882
Cornelis Walet
G:
20 jan 1820
Hoogland
O:
20 sep 1882
Leusden
Gerritje Rensen
1812-1885
Gerritje Rensen
G:
24 okt 1812
Hoevelaken
H:
10 apr 1850
Hoevelaken
O:
24 aug 1885
Leusden
Harmanus Walet
1822-1887
Harmanus Walet
G:
14 jul 1822
Hoogland
O:
21 okt 1887
Amersfoort
nn Voskuilen
(ca 1849)-1849
nn Voskuilen
G:
(ca 1849)
Amersfoort
O:
23 sep 1849
Amersfoort
Sophia Voskuilen
1852-1856
Sophia Voskuilen
G:
21 mrt 1852
Amersfoort
O:
28 feb 1856
Amersfoort
Johannes Voskuilen
1853-
Johannes Voskuilen
G:
25 dec 1853
Amersfoort
Geertruida Bouman
(ca 1848)-
Geertruida Bouman
G:
(ca 1848)
Amersfoort
H:
15 mei 1878
Amersfoort
Lambertus Voskuilen
1856-1863
Lambertus Voskuilen
G:
10 jul 1856
Amersfoort
O:
01 feb 1863
Amersfoort
Cornelis Voskuilen
1858-1860
Cornelis Voskuilen
G:
23 jan 1858
Amersfoort
O:
01 apr 1860
Amersfoort
Dirk Voskuilen
1859-
Dirk Voskuilen
G:
21 dec 1859
Amersfoort
Mina Verschuur
(ca 1865)-
Mina Verschuur
G:
(ca 1865)
Amersfoort
H:
02 mei 1883
Amersfoort
Franciscus Cornelis Voskuilen
1863-
Franciscus Cornelis Voskuilen
G:
11 jan 1863
Amersfoort
Maartje Selderbeek
(ca 1871)-
Maartje Selderbeek
G:
(ca 1871)
Sint Maarten
H:
06 mei 1891
Amersfoort
Lambertus Voskuilen
1865-1929
Lambertus Voskuilen
G:
17 aug 1865
Amersfoort
O:
30 nov 1929
Utrecht
Hendrika Hoksbergen
(ca 1871)-
Hendrika Hoksbergen
G:
(ca 1871)
H:
27 sep 1893
Utrecht
Hendrika Walet
1824-1906
Hendrika Walet
G:
26 dec 1824
Hoogland
O:
18 jan 1906
Amersfoort
Johannes Voskuilen
1822-1899
Johannes Voskuilen
G:
24 sep 1822
Soest
H:
25 okt 1848
Amersfoort
O:
19 jun 1899
Hoogland
Albertus Walet
1827-1916
Albertus Walet
G:
31 okt 1827
Amersfoort
O:
25 feb 1916
Amersfoort
Jannetje Walet
1831-1905
Jannetje Walet
G:
17 apr 1831
Amersfoort
O:
27 dec 1905
Amersfoort
Johannes Walet
1870-1870
Johannes Walet
G:
11 feb 1870
Amersfoort
O:
29 dec 1870
Amersfoort
Cornelia Walet
1872-1907
Cornelia Walet
G:
26 jul 1872
Amersfoort
O:
25 apr 1907
Amersfoort
Theodorus Johannes Walet
1833-1907
Theodorus Johannes Walet
G:
12 okt 1833
Amersfoort
O:
29 aug 1907
Amersfoort
Everarda van Ramselaar
1838-1894
Everarda van Ramselaar
G:
17 apr 1838
Hoevelaken
H:
28 apr 1868
Hoevelaken
O:
03 mrt 1894
Amersfoort
Jan Walet
1772-1841
Jan Walet
D:
06 sep 1772
Amersfoort
O:
25 jan 1841
Amersfoort
Cornelia de Bree
1792-1874
Cornelia de Bree
G:
01 apr 1792
Amersfoort
H:
23 jul 1809
Amersfoort
O:
26 apr 1874
Amersfoort
Willemijna van de Mast
(ca 1797)-1839
Willemijna van de Mast
G:
(ca 1797)
Amersfoort
O:
03 mei 1839
Amersfoort
Frans van de Mast
(ca 1801)-1854
Frans van de Mast
G:
(ca 1801)
Amersfoort
O:
28 mei 1854
Amersfoort
Sophia Tieland
Jannetje van de Mast
(ca 1808)-1814
Jannetje van de Mast
G:
(ca 1808)
O:
21 feb 1814
Amersfoort
Johannes van de Mast
1815-1885
Johannes van de Mast
G:
18 jan 1815
Amersfoort
O:
01 apr 1885
Amersfoort
Johanna van Alphen
(ca 1817)-
Johanna van Alphen
G:
(ca 1817)
Amersfoort
H:
11 aug 1841
Amersfoort
Klaasje Walet
1774-1841
Klaasje Walet
D:
06 nov 1774
Amersfoort
O:
24 feb 1841
Amersfoort
Thomas van de Mast
(ca 1750)-1818
Thomas van de Mast
G:
(ca 1750)
Amersfoort
H:
05 feb 1796
Amersfoort
O:
09 jun 1818
Amersfoort
Hendrik Walet
1776-
Hendrik Walet
D:
15 dec 1776
Amersfoort
Jan Kok
1851-
Jan Kok
G:
16 nov 1851
Hoogland
Arie Kok
1855-1923
Arie Kok
G:
18 okt 1855
Hoogland
O:
07 apr 1923
Amersfoort
Johanna Walet
1816-1886
Johanna Walet
G:
21 okt 1816
Hoogland
O:
14 nov 1886
Amersfoort
Hendrik Kok
1821-1890
Hendrik Kok
G:
17 mrt 1821
Hoogland
H:
29 apr 1847
Hoogland
O:
15 mrt 1890
Amersfoort
Willem Walet
1818-1844
Willem Walet
G:
22 jan 1818
Hoogland
O:
13 okt 1844
Hoogland
Elbartus Rouendaal
1861-
Elbartus Rouendaal
G:
05 mrt 1861
Amersfoort
Alijda Walet
1819-1899
Alijda Walet
G:
07 okt 1819
Hoogland
O:
01 jan 1899
Amersfoort
Reijer Rouendaal
1818-1890
Reijer Rouendaal
G:
16 nov 1818
Stoutenburg
H:
02 feb 1859
Hoogland
O:
13 nov 1890
Amersfoort
Franciscus Walet
1821-1839
Franciscus Walet
G:
26 mei 1821
Hoogland
O:
04 jan 1839
Hoogland
Elberta Walet
1823-1895
Elberta Walet
G:
12 jan 1823
Hoogland
O:
04 feb 1895
Amersfoort
Everharda Steenbeek
(ca 1860)-
Everharda Steenbeek
G:
(ca 1860)
Barneveld
Maria Steenbeek
(ca 1862)-
Maria Steenbeek
G:
(ca 1862)
Barneveld
Jacobus Steenbeek
(ca 1866)-
Jacobus Steenbeek
G:
(ca 1866)
Barneveld
Grietje Walet
1825-
Grietje Walet
G:
18 apr 1825
Hoogland
Teunis Steenbeek
(ca 1824)-1893
Teunis Steenbeek
G:
(ca 1824)
Barneveld
H:
14 apr 1852
Hoogland
O:
18 mrt 1893
Barneveld De Glind
Jan Walet
1827-1827
Jan Walet
G:
17 feb 1827
Hoogland
O:
22 okt 1827
Hoogland
Aart Walet
1781-1849
Aart Walet
D:
13 jan 1781
Amersfoort
O:
21 nov 1849
Hoogland
Everarda Willems van Keulen
1785-1827
Everarda Willems van Keulen
G:
21 aug 1785
Zevenhuizen
H:
22 mei 1815
Hoogland
O:
29 mrt 1827
Hoogland
Elbertje Wollet
1783-
Elbertje Wollet
D:
28 apr 1783
Hoogland
Elberta Wollet
1785-
Elberta Wollet
D:
14 aug 1785
Amersfoort
Jannetje Boersse
(ca 1813)-1824
Jannetje Boersse
G:
(ca 1813)
Amersfoort
O:
27 feb 1824
Amersfoort
Bartholomeus Johannes Boersse
1816-1849
Bartholomeus Johannes Boersse
G:
12 aug 1816
Amersfoort
O:
14 nov 1849
Amsterdam
Bartholomeus Johannes Walet
1852-
Bartholomeus Johannes Walet
G:
06 feb 1852
Amersfoort
Frans Walet Boersse
1818-
Frans Walet Boersse
G:
28 sep 1818
Amersfoort
Willemijna Hogeveld
(ca 1820)-1891
Willemijna Hogeveld
G:
(ca 1820)
Amersfoort
H:
27 jul 1842
Amersfoort
O:
16 apr 1891
Amersfoort
Hendrika Wallet
1787-1818
Hendrika Wallet
D:
20 dec 1787
Hoogland
O:
07 dec 1818
Amersfoort
Johannes Boersse
1787-
Johannes Boersse
D:
30 okt 1787
Amersfoort
H:
04 nov 1813
Amersfoort
Franciscus Henricus Wollet
1810-
Franciscus Henricus Wollet
G:
30 dec 1810
Amersfoort
Onbekend
Francis Valet
1742-
Francis Valet
D:
17 aug 1742
Amersfoort (St.Joriskerk)
Jannetje Klaassen
1746-1805
Jannetje Klaassen
D:
16 sep 1746
Amersfoort
H:
03 nov 1771
Amersfoort
O:
21 nov 1805
Amersfoort
Ouders
Hendrik Jansen
(ca 1638)-
Grietje Dircks
1666-
Elbertje Hendriks
1701-
Elbertje Hendriks
D:
09 okt 1701
Barneveld
Jan Franssen Valet
ca. 1682-
Jan Franssen Valet
G:
ca. 1682
Geertuidenberg
H:
31 okt 1724
Amersfoort